X

ارائه خدمات آزمایش و نمونه گیری در منزل با مجموعه مهر آوران

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
آزمایش در منزل

تمامی افراد میتوانند بدون مراجعه به آزمایشگاه در هر مکانی و در هر ساعتی از شبانه روز درخواست خدمات آزمایش و حتی چکاب کامل داشته باشند تا در کمترین زمان این خدمات ارائه شود

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

تمامی افراد مخصوصا بیماران عزیز میتوانند در هر زمان و مکانی بدون مراجعه به پزشک و آزمایشگاه  از خدمات آزمایش در منزل یا نمونه گیری در منزل یا محل کار استفاده کنند.هر زمانی که شما درخواست این خدمات را داشته باشید ، مجموعه ما خدمات اعزام پرستار سالمند به منزل در کرج را همراه با تجهیزات آزمایشگاهی ارائه میکند و پرستاران ما نیز در کمترین زمان در محل مورد نظر حاضر میشوند.

 

آزمایش و نمونه گیری در منزل

موسسه ما با تکیه بر سابقه 12 ساله و تحت نظارت گروه علمی و دانشگاهی و به پشتوانه مجموعه بیمارستان های تهران آماده ارائه خدمات آزمایشگاه در منزل جهت رفاه و آسایش متقاضیان می باشد.خدمات آزمایشگاه در منزل ما به صورت 24 ساعته انجام میشود و جواب آزمایش نیز در منزل شما به دست شما میرسد و با استفاده از این خدمات شما میتوانید بدون خراب کردن برنامه روزانه خو ، اول صبح قبل از هر کاری آزمایش در منزل را انجام دهید و بعد از آن به کار های روزانه خود برسید.

این خدمات هم برای افرادی که توانایی خروج از منزل را ندارند و هم افرادی که وقتشان بسیار با ارزش است مفید و کاربردی بوده همچنین مجموعه ما همراه با این کار، خدمات ویزیت پزشک در منزل را نیز ارائه میدهد تا اگر در آزمایش بیمار میکلی وجود داشت ، پزشک سریعا درمان را آغاز کند.

آزمایش در منزل پدیده جدیدی است که به کمک پیشرفت توامان مهندسی پزشکی و فناوری اطلاعات ممکن شده است. موضوع البته خیلی هم پیچیده نیست: اگر به دلیل نمی خواهید یا نمی توانید به آزمایشگاه بروید ولی به هر دلیل لازم است که بروید، می توانید بخواهید که آزمایش درمنزل یا محل کار شما انجام شود.

 

روند انجام آزمایش در منزل

هر فردی که نیاز به یکی از خدمات موسسه ما داشته باشد ابتدا باید با شماره تلفن 02632261203 تماس بگیرد.بعد از آن شرایط و خدماتی که به آن نیاز دارید را به کارشناسان ما اعلام میکنید.مثلا اگر نیاز به خدمات درمان زخم دیابتیک در منزل را دارید باید شرایط و محل و نوع زخم را اعلام کنید تا پرستاران ما در کمترین زمان همراه با تجهیزات درمان زخم در محل حاضر شوند.اما اگر نیاز به خدمات آزمایش و نمونه گیری در منزل نیاز دارید باید شرایط خود یا بیمار و دیگر مسائل را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا همراه با تجهیزات لازم آزمایشگاهی در محل مورد نظر حاضر شوند.پرستاران ما کار های نمونه گیری و آزمایش در منزل را انجام میدهند و نتیجه آزمایش در کمترین زمان به دست بیماران عزیز میرسد یا بیماران میتوانند به صورت آنلاین نتیجه را در سایت ما مشاهده کنند.

بعد از دریافت نتیجه هم کارشناسان و مشاوران ما آماده جواب دادن به هر سوالی از طرف خود بیماران یا خانواده بیماران هستند.

 

آزمایشات و نمونه هایی که از بیمار در منزل گرفته میشود

نمونه-گیری-در-منزل

 • آزمایش شمارش کامل سلول های خون در منزل
 • آزمایش قند ناشتا در منزل
 • آزمایش سدیمانتاسیون گلبول های قرمز خون در منزل
 • آزمایش اوره در منزل
 • آزمایش کراتینین در منزل
 • آزمایش اسید اوریک در منزل
 • آزمایش کلسترول در منزل
 • آزمایش کلسترول بد در منزل
 • آزمایش تری گلیسرید در منزل
 • آزمایش کلسترول خوب در منزل
 • آزمایش انزیم های کبدی در منزل
 • آزمایش کلسیم در منزل
 • آزمایش اهن در منزل
 • آزمایش هورمون های تیروئیدی در منزل
 • آزمایش انالیز ادرار در منزل
 • آزمایش T هورمون تیروئیدی در منزل
 • آزمایش پروترومبین PT در منزل
 • آزمایش پتاسیم در منزل
 • آزمایش سدیم در منزل
 • آزمایش فسفر در منزل
 • آزمایش ویتامین D در منزل
 • آزمایش کشت ادرار در منزل
 • آزمایش T هورمون تیروئیدی در منزل
 • آزمایش تعیین ظرفیت اهن TIBC در منزل
 • آزمایش ترومبوپلاستین نسبی فاکتور انعقادی خون در منزل
 • آزمایش پروستات در منزل
 • آزمایش بیلیروبین در منزل

 

دلایل استفاده از خدمات آزمایش در منزل

 1. ترافیک درون شهری یا برون شهری
 2. دور بودن یا شلوغ بودن آزمایشگاه
 3. نداشتن تحمل برای حضور در آزمایشگاه
 4. عدم توانایی خروج از خانه
 5. نداشتن وقت و عدم توانایی برای گرفتن مرخصی کاری
 6. ترس از آزمایشگاه
 7. و هزاران دلایل دیگر

 

enlightened موسسه ما خدمات رادیولوژی در منزل و فیزیوتراپی در منزل را نیز همراه با بهترین و متخصص ترین پرستاران و همراه با تجهیزات پزشکی اروپایی در منزل شما به بهترین شکل ممکن ارائه میدهد،فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

 

آزمایش در منزل برای چه کسانی و در چه شرایطی توصیه میشود؟

بسیار از افراد بنا بر دلایل خاص خود نمیتوانند به پزشک یا آزمایشگاه مراجعه کنند مثلا افرادی که به تازگی عمل جراحی کرده اند و نیاز به خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار  در کرج را دارند و یا حتی معلولین ، سالمندان ، کودکان و همچنین زنان باردار که توانایی و تحمل انتظار در صف آزمایشگاه را ندارند پس بهتر است از خدمات آزمایش در منزل استفاده کنند.

مورد دیگر این است که برخی افراد منزل دوری به آزمایشگاه یا کلینیک دارند و داخل شهر هم که ترافیک زیادی وجود دارند پس این افراد هم از آزمایش و نمونه گیری در منزل استفاده میکنند.

حتی افراد زیادی هم هستند که برنامه پر مشغله ای دارند و اصلا زمان کافی برای مراجعه به پزشک و آزمایشگاه ندارند.

در این شرایط است که مجموعه ما برای آسایشو راحتی بیماران عزیز تمامی خدمات را در منزل ارائه میکند و فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

 

آزمایش خون در منزل

آزمایش-خون-در-منزل

آزمایش خون یکی از مهم ترین و رایج ترین آزمایشات و نمونه گیری هایی است که حتما نباید در آزمایشگاه انجام شود و میتوانید آزمایش خون را در منزل نیز توسط ما انجام دهید.به این دلیل میتوان آزمایش خون را در منزل انجام داد که نیاز به تجهیزات خیلی حرفه ای و بزرگ و ندارد و فقط باید پرستاری همراه با تجهیزات معمولی این کار را انجام دهد.

آزمایش خون یکی از آزمایشاتی است که پزشک برای هر فردی بعد از درمان بیماری اش تجویز میکند و خداروشکر امروزه بیشتر آزمایشگاه ها خدمات آزمایش در منزل را ارائه میدهند.

با انجام آزمایش خون در منزل دیگر نیازی به مراجعه در محیط های آزمایشگاهی ندارید و برای زمان خود نیز ارزش قائل شده اید؛ انجام آزمایش خون و آزمایش ادرار و برخی دیگر از آزمایشات،‌ در نخستین مرحله خود در استان تهران شروع به کار کرد و اکنون مفتخریم که این سامانه را در دیگر استان های کشور عزیزمان ایران نیز می بینیم.

البته ناگفته نماند که برای انجام آزمایشی همچون خون در منزل نیز باید از طریق شماره های ارتباطی ، اطلاعات و توصیه هایی همچون ناشتا بودن و یا نبودن را دریافت کنید تا به نتیجه دقیق تری از انجام آزمایش خود برسید.

 

آزمایش تیروئید در منزل

آزمایش تیروئید یکی از پرتکرارترین و متداول‌ترین آزمایش‌هایی است که انجام می‌شود.اگر در خود یا اطرافیان تان کاهش یا افزایش ناگهانی وزن، ریزش مو، تغییر در روحیه و انرژی بدن، التهاب در گردن یا احساس سرما و گرمای شدید مشاهده کردید، بهتر است با یک آزمایش تیروئید به دنبال علت آن بگردید. بهتر است عموم افراد هر 5سال آزمایش تیروئید بدهند و افراد باسابقه ی مشکلات تیروئید تحت نظر پزشک معالج در زمان های کوتاه تری وضعیت تیروئید خود را چک کنند.

 

آزمایش چکاب کامل در منزل

با افزایش سن، نیاز به بررسی دوره ای وضعیت بدن بیشتر احساس می شود. از این رو است که آزمایش چکاپ کامل در منزل بصورت منظم همواره از سوی پزشکان توصیه شده است. بهتر است افراد بالای 50سال و نیز کسانی که سابقه ی بیماری یا شرایط خاص دارند هر سال یک بار و افراد زیر 50 سال هر 2 الی 3 سال یکبار چکاپ کامل انجام دهند. چکاپ کامل در منزل، عموما شامل آزمایش های مربوط به چربی خون، شمارش سلول های خونی، قند خون و دیابت، کبد، کلیه و ادرار، عملکرد تیروئید و آزمایش های مربوط به غربالگری سرطان پروستات یا سرطان دهانه رحم می باشد.

 

خدمات آزمایش و تست کرونا در منزل

مجموعه ما با تکیه بر سابقه 12 ساله و تحت نظارت گروه علمی و دانشگاهی و به پشتوانه مجموعه بیمارستان های تهران آماده ارائه خدمات آزمایش در منزل جهت رفاه و آسایش متقاضیان می باشد. خدمات آزمایش کرونا در منزل ما این امکان را برای شما فراهم می سازد تا در کمترین زمان ممکن به صورت 24 ساعته، نمونه گیری آزمایشگاهی در منزل خودتان انجام شود؛ لذا روز خود را با انجام نمونه گیری ویروس کرونا توسط کادر مجرب مرکز ما در منزل شروع کرده و بدون تغییر در برنامه کاری روزانه خود و بدون اتلاف وقت خود در ترافیک شهری، پس از صرف صبحانه در منزل، روز کاری خود را آغاز می کنید. همچنین این روش برای انجام نمونه گیری بیمارانی که از مشکلات حرکتی رنج می برند بسیار کارآمد خواهد بود.

 

آزمایش آنتی بادی در منزل

امروزه هر کسی در هر جایی ممکن است به خودش یا دیگران برای داشتن ویروس کرونا شک کند و در آن لحظه بهترین راه استفاده از خدمات آزمایش و تست آنتی بادی در منزل یا محل کار است که توسط مجموعه ما ارائه میشود.

 

mail ما به شما توصیه میکنیم مقالات بخیه زخم در منزل و پانسمان زخم در منزل را نیز مطالعه کنید تا اگر در هر زمان و هر مکانی نیاز به این خدمات داشتید بدانید که باید چه کار هایی انجام دهید.

 

هزینه آزمایش در منزل برای خانم ها

 • پکیج اقتصادی :

شمارش کامل سلول های خون، قند ناشتا، سدیمانتاسیون گلبول های قرمز خون، اوره، کراتینین، اسید اوریک، کلسترول، کلسترول بد، کلسترول خوب، تری گلیسرید، آنزیم های کبدی، کلسیم، آهن، هورمون های تیروئیدی، آنالیز ادرار
 

 • پکیج ویژه :

پکیج اقتصادی + پروترومبین PT، پتاسیم، T4 (هورمون تیروئیدی)، سدیم، فسفر، ویتامین D، کشت ادرار
 

 • پکیج VIP :

پکیج ویژه+ T3 (هورمون تیروئیدی)، تعیین ظرفیت آهن (TIBC)، ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقادی خون)
 

 • ⭐ طرف قرارداد با تمام بیمه ها

 

هزینه آزمایش در منزل برای آقایان

 • پکیج اقتصادی :

شمارش کامل سلول های خون، قند ناشتا، سدیمانتاسیون گلبول های قرمز خون، اوره، کراتینین، اسید اوریک، کلسترول، کلسترول بد، کلسترول خوب، تری گلیسرید، آنزیم های کبدی، کلسیم، آهن، هورمون های تیروئیدی، آنالیز ادرار، پروستات، T4 (هورمون تیروئیدی)
 

 • پکیج ویژه :

پکیج اقتصادی + پروترومبین PT، پتاسیم، بیلیروبین، سدیم، فسفر، ویتامین D، کشت ادرار
 

 • پکیج VIP :

پکیج ویژه+ T3 (هورمون تیروئیدی)، تعیین ظرفیت آهن (TIBC)، ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقادی خون)
 

⭐ طرف قرارداد با تمام بیمه ها

 


مطالب پیشنهادی : مراقبت از تراکئوستومی در منزل ، سرم تراپی در منزل  و  خدمات تزریقات در منزل


 

هزینه آزمایش در منزل برای سالمندان

 • پکیج اقتصادی :

شمارش کامل سلول های خون، قند ناشتا، سدیمانتاسیون گلبول های قرمز خون، اوره، کراتینین، اسید اوریک، کلسترول، کلسترول بد، کلسترول خوب، تری گلیسرید، آنزیم های کبدی، کلسیم، آهن، هورمون های تیروئیدی، آنالیز ادرار، پروستات
 

 • پکیج ویژه :

پکیج اقتصادی + پروترومبین PT، پتاسیم، بیلیروبین، سدیم، فسفر، T4 (هورمون تیروئیدی)، ویتامین D، کشت ادرار
 

 • پکیج VIP :

پکیج ویژه+ T3 (هورمون تیروئیدی)، تعیین ظرفیت آهن (TIBC)، ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقادی خون)
 

⭐ طرف قرارداد با تمام بیمه ها امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید