خدمات کودک چتر فیروزه ای شامل پرستاری و مراقبت ، آموزش و بازی و سرگرمی با کودکان میشود

02632261203 تلفن تماس
خدمات کودک در منزل

اعزام پرستار و مربی با تجربه به منزل برای ارائه خدماتی از جمله مراقبت و نگهداری ، انواع آموزش های مخصوص کودکان و بازی و سرگرمی با کودکان در سنین مختلف

مهرآوران
مهرآوران

امروزه به علت مسائل اقتصادی و سخت شدن زندگی خانواده ها ، زن و مرد تصمیم میگیرند کار کنند و زندگی را بگذرانند.با این اوضاع مجبور میشوند فکری به حال کودکان خود کنند مثلا افرادی را برای خدمات کودک در منزل انتخاب کنند اما مشکل اینجاست که اطمینان به افراد کم شده و به راحتی نمیتوانند کودک یا کودکان خود را به به افراد غریبه بسپارند.

مجموعه چتر فیروزه ای با اعزام پرستار به منزل در کرج ، خدمات پرستاری و مراقبت از کودک را بر عهده میگیرد.

اعزام پرستار و مربی با تجربه به منزل برای ارائه خدماتی از جمله مراقبت و نگهداری ، انواع آموزش های مخصوص کودکان و بازی و سرگرمی با کودکان در سنین مختلف از خدمات مجموعه چتر فیروزه ای میباشد.

 

پرستار و مراقب کودک در منزل

پرستار کودک فردی است که در انجام امور شخصی کودک ، امور روزانه کودک و انواع آموزش های مخصوص کودکان تخصص دارد و در غیاب پدر و مادر کودکان این امور را به خوبی انجام میدهد.

اگر شما یک خانواده شاغل هستید و برای ساعاتی مشخص یا شبانه روزی مشغول کار هستید و در خانه فرد سالمند یا کودک دارید اصلا نگران نباشید زیرا مجموعه چتر فیروزه ای هم خدمات پرستاری و مراقبت از کودک و هم خدمات پرستاری و مراقبت از سالمند را ارائه میدهد.

اکثر مراکز درمانی این خدمات را از ساعت 6 صبح تا 6 عصر برای خانواده ها ارائه میدهند اما ما این خدمات را برای شما در زمانی که اضافه کار هستید یا حتی شبانه روزی کار میکنید و یا به ماموریت های بین شهری میروید هم ارائه میدهیم.

برخی افراد هستند که تصور میکنند برای خانواده های شاغل مهد کودک بهترین گزینه است اما تحقیقات نشان داده است که اگر کودک در خانه خود مشغول به آموزش و بازی باشد برای مفید تر است به همین دلیل اگر شما با ما تماس بگیرید و درخواست خدمات پرستاری کودک در منزل را داشته باشید ، مشاوران ما نسبت به شرایط شما و فرزندانتان بهترین مربی را انتخاب و معرفی کرده تا دیگر هیچ نگرانی نداشته باشید.

ما برای شما این امکان را فراهم کرده ایم که دو روز از کار پرستار کودک در منزل مجموعه ما برای شما آزمایشی باشد و در صورت رضایت این خدمات ادامه یابد و در غیر این صورت مشاوران ما شما را راهنمایی کرده تا به توافقات لازم برسید.

در نهایت شما یک پرستار کودک استخدام خواهید کرد که از مرکزی معتبر و دارای مجوز رسمی و پاسخگو در منزل شما حضور دارد و طبق نظر و خواسته شما با کودک رفتار می کند.

پرستاران و مراقبین چتر فیروزه ای خدمات خود را با بالاترین کیفیت و امنیت، بالاترین سطح استانداردها ، انعطاف پذیری به خانواده ارائه می دهد.

 

پرستاری و مراقبت شبانه روزی از کودک

نگهداری از کودک شما در منزل بصورت ساعتی ، روزانه ، شبانه روزی ، ماهانه یا فصلی و دائمی از خدمات موسسه ما به شما عزیزان و کودکان دلبند شما میباشد.

نگهدار کودک وظیفه سرویس غذا ، عوض کردن پوشک ، بازی کردن با کودکان و مراقبت بهداشتی و امنیتی از دلبندان شما را دارد.

زمانی که نگهدار کودک در منزل و همراه فرزند شما باشید ، شما میتوانید با خیالی آسوده به میهمانی یا خرید و یا حتی مسافرت بروید.

نگهدار کودک اعزامی موسسه چتر فیروزه ای ، مراقب کودک شماست ، آرامش و آسودگی هدیه ما به شما والدین عزیز میباشد.

در حالی که مجموعه ما جهت ارائه خدمات با کیفیت پس از اعزام پرستار کودک به منزل، عملکرد پرستار را دقیق پیگیری می‌کند. پرستاران و مراقبین کودک مجموعه چتر فیروزه ای افراد قابل اعتماد، با حوصله و متعهدی هستند که خدمات خود را با بالاترین سطح استاندارد  ارائه می‌دهند.

 

چرا والدین شاغل تمایل دارند از خدمات پرستار کودک در منزل استفاده کنند؟

امروزه با افزایش دانش خانواده ها نیز ، بیشتر والدین به استفاده از خدمات مراقبت و نگهداری از کودک در منزل تمایل پیدا کرده اند زیرا معتقدند فرزندشان در خانه خود احساس امنیت و آرامش بیشتری دارد همچنین تمامی مهد کودک ها نیز در ساعات استاندارد کار میکنند و برای افرادی که ساعات کاریشان همراه با اضافه کاری و یا ماموریت است مناسب نیستند پس مراقبت از کودک در منزل بهترین گزینه است مخصوصا اگر پرستار خود را از مراکز مطمئن انتخاب کنید.

یکی دیگر از دلایلی که باعث شده خانواده ها تمایل بیشتری به خدمات کودک در منزل پیدا کنند این است که دیگر لازم نیست زمان و پول خود را هزینه کنند و در ترافیک بمانند تا کودکان خود را محل مورد نظر برسانند.

علت دیگر این است که با استفاده از این خدمات کودکان شما از همان دوران کودکی طبق استاندارد های جهانی آموزش میبینند و رشد مغز آنها کاملتر و سریع تر انجام میشود و این استاندارد ها روی چهارچوب رفتاری و فکری کودکان تاثیر های مثبت زیادی میگذارد در صورتی که شما فکر میکنند کودکان در سنین کم فقط مشغول بازی و وقت گذارندن هستند در صورتی که بیشتر در حال یادگیری هستند.

حضور مراقب یا پرستار کودک در منزل همراه با والدین یک تیم مراقبتی را تشکیل میدهد. وقتی مراقب کودک درخانه حضور دارد والدین به ویژگی های شخصیتی او پی میبرند و برای تربیت کودک میتوانند با هم همکاری داشته باشند.

ما در مجموعه خود مزایای ارائه خدات در منزل را بررسی کردیم و مشاهده کردیم که بیشتر افراد تمایل به استفاده از خدمات در منزل دارند مثلا وقتی فردی به شدت بیمار میشود و حالش خراب است توانایی خروج از خانه را ندارد به همین دلیل بهتر است که از خدمات ویزیت پزشک در منزل یا اعزام آمبولانس به محل استفاده کند.

و حتی اگر فردی تصادف کرده است و در خانه است برای بهبود زودتر و راحت تر خود لازم است که از خدمات در منزل مانند کار درمانی و ماساژ درمانی و یا پانسمان زخم در منزل استفاده کند.

 

مهارت ها و دانش مورد نیاز پرستار  و مربی کودک در منزل

خدمات-کودک

۱) علاقه به پیشرفت فردی و اجتماعی کودک

۲) توانایی ایجاد ارتباط نزدیک هم   با اعتماد به والدین و کودکان 

۳) توانایی و برنامه ریزی و سازماندهی فعالیت های مهیج و سرگرم کننده برای کودکان

۴) مسولیت پذیر بودن در کارها 

۵) توانایی تطبیق با شرایط غیر قابل انتظار 

۶) آگاهی از سلامت بهداشت و ایمنی مواد غذایی 

۷) صبر، تحمل ،شوخ طبع

۸) توانایی حفظ آرامش در شرایط کاری پرفشار 

۹) انرژی و استقامت

 

خدمات و وظایف پرستار و مربی کودک

 • تربیت کودک بر اساس توصیه والدین
 • آماده کردن شیر خشک نوزاد
 • تهیه غذای کودک
 • کمک به تغذیه کودک
 • استحمام کودک
 • تعویض لباس، پوشک
 • شستن لباس های کودک
 • شستن ملحفه و مرتب کردن تخت کودک
 • کمک به دستشویی رفتن کودک و آموزش آن
 • آماده کردن تغذیه و میان وعده برای کودکی که به مدرسه یا کلاس آموزشی می رود.
 • برنامه ریزی برای اوقات فراغت مانند بازی در خانه، رفتن به شهربازی، ورزش و…
 • آموزش انضباط به کودک با توجه به دستورات والدین
 • به مدرسه بردن و برگرداند کودک
 • تشویق کردن کودک به انجام تکالیف مدرسه
 • تمیز نگه داشتن محیط اطراف کودک در اتاق یا خارج از آن
 • تنظیم فواصل زمانی تغذیه و خواب کودک
 • آموزش به کودک در مورد نظافت شخصی و آداب معاشرت
 • قصه خوانی برای کودک

 

enlightened مطالب پیشنهادی : سوند ادرار در منزل ، سوند معده در منزل و تزریقات در منزل

 

آماده کردن کودک برای استخدام پرستار و مربی کودک

مربی-کودک

 • سازگاری کودک با این موضوع در ابتدا سخت است. ممکن است چند هفته طول بکشد تا کودک به وضعیت جدید عادت کند. در ابتدا کودک ممکن است از ماندن در کنار مراقب ترس داشته باشد.
 • چند هفته قبل از اینکه کودک را کاملا از خود جدا کنید، برنامه ریزی کنید که که به تدریج کودک در حضور شما با شرایط جدید آشنا شود.
 • این یک موقعیت عاطفی جدید برای شما و فرزندتان است. به خود و فرزند خود فرصت کافی برای سازگاری با شرایط جدید را بدهید.
 • هر روز درمورد اتفاقات روز و تجربه و احساس فرزند خود با او صحبت کنید.

 

پرستاری و نگهداری از دوقلوها و چندقلوها

ازجمله خدمات مراقبت از کودکان مراقبت از دوقلوها و چند قلوها میباشد که کودکیاران با تجربه ما در این زمینه فعالیت دارند و والدین عزیز را یاری میکنند.

 

پرستاری و مراقبت از زمان بارداری تا زایمان

مراقبت های ویژه پیش از بارداری و دوران بارداری همچنین پس از زایمان برای همراهی کودک در نگهداری نوزاد یا کودک بزرگتر وابسته به شرایط مادر یا زنان باردار دارد خانم های باردار از نظر احساسی و عاطفی بخصوص از نظر جسمی نیاز به مراقبت  به همراه نیروی کمکی یا پرستار خواهند داشت با توجه به شرایط امروزه مشغله ها فرهنگ ها و اجتماع برخی از پرستار در منزل برای مادران باردار یا از پرستار کودک در منزل کمک می گیرند  پرستار می بایست دوره دیده و آگاه از شرایط زنان باردار و فردی با توانایی کامل در همراهی مادر  وکودک بزرگتر و نوزاد پس از زایمان باشد.

همچنین مادر قبل از زایمان و بعد از زایمان و حتی در دوران بارداری نیاز به استراحت و خواب به اندازه کافی دارد پس ما به شما توصیه میکنیم از خدمات پرستاری از کودک در منزل ما استفاده کنید تا راحتی و آرامش را در شرایط مختلف تجربه کنید.

 

مراقبت و نگهداری از نوزادان توسط مادریاران

پرستار کودک در منزل برای والدین نعمتی است و می تواند به کودک کمک کند که زودتر مستقل شود اما شما و کودکان باید او را خوب بشناسد برای نوزادان و کودکان ۵ماهه ای که شبها ممکن است از خواب بیدار شوند بسیار مهم است که پرستار کسی باشد که آن ها او را می شناسند و دوستش دارند اغلب بچه هااگر بیدار شوند و غریبه ای را کنار خود ببینند وحشت زده میشوند پرستار کودک باید شخصی باشد که از تعادل روحی روانی برخوردار بوده و خود تجربه مادر شدن را داشته باشد موسسه  چتر فیروزه ای برای این امر مادریاران دلسوز و مهربان خود را برای نوزادان دلبندان اعزام میکند.

 

مراقبت و نگهداری از کودکان در رده های سنی مختلف توسط مربیان و کودکیاران

پرستار کودک باید مراقب نوزادان و کودکان بوده و کاراهایی از قبیل غذا دادن لباس پوشاندن حمام کردن و تعویض پوشک انجام دهند و زمانی که از کودکان بزرگتر نگهداری می کند باید به آن ها مهارت های اجتماعی خواندن و نوشتن را نیز بیاموزد.

 

دستگاه پالس اکسیمتر (اکسیژن سنج) برای سالمندان

دستگاه پالس اکسیمتر یا اکسیژن سنج یکی از دستگاه های مورد نیاز و ضروری است که برای پرستاری و مراقبت از کودکان مورد استفاده قرار میگیرد.

این دستگاه توسط مجموعه چتر فیروزه ای با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا ارائه میشود که پرستاران ما با این دستگاه سلامت بدن و اندازه اکسیژن خون کودکان را کنترل میکنند تا روند بهبود و مراقبتی خوب و بدون مشکلی داشته باشند.

 

چگونه یک پرستار کودک خوب پیدا کنیم؟

 • قدم اول

دقیقا مشخص کنید چه پرستاری نیاز دارید. در این مورد با همسر خود صحبت کنید.

پرستار کودک دقیقا در چه فعالیت هایی باید به شما کار کند و چه مسئولیت هایی خواهد داشت.

 • قدم دوم

تحقیقات جامعی انجام دهید: به دوستان و آشنایان خود در مورد تصمیمی که گرفته اید اطلاع دهید و از آنها بخواهید تجارب خود را در اختیار شما قرار دهند. افراد قابل اعتماد مهمترین منبع برا معرفی یک مرکز پرستار معتبر هستند.

مراکز پرستاری کودک را در اطراف خود پیدا کنید و به صورت حضوری برای دریافت مشاوره به آن ها مراجعه کنید و یا از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین آن ها استفاده کنید.

به عنوان آخرین راه حل می توانید در خواست خود را در روزنامه ها یا برنامه های کاریابی و استخدام مختلف اعلام کنید اما به خاطر داشته باشید که این روش راه حل مناسب و قابل اعتمادی نیست.

 • قدم سوم

با پرستاران کودکی که به شما معرفی می شوند مصاحبه کنید:

با آنها در مورد فلسفه کاریشان، علایق، سابقه کاری، مهارت رانندگی و چگونگی گذران اوقات فراغت و ایده هایی که در این زمینه دارند صحبت کنید.

سعی کنید در زمانی مصاحبه انجام دهید که کودک نیز در جلسه حضور داشته باشد. از این طریق می توانید شاهد تعامل کودک با پرستار و میزان مهارت پرستار در همراهی و برقراری ارتباط با کودک باشید.

 • قدم چهارم

در دوره ای آزمایشی عملکرد پرستار را مورد سنجش قرار دهید. از پرستار کودک در منزل درخواست کنید تا به صورت آزمایشی در کنار کودک شما حضور پیدا کند و از نزدیک عملکرد او را ارزیابی کنید و در نهایت دست به انعقاد قرار داد بزنید.

 

mail ما به شما توصیه میکنیم راه های انتخاب بهترین پرستار برای خدمات مراقبت از تراکئوستومی در منزل و همچنین راه های انتخاب پرستار مناسب برای درمان زخم بستر و زخم دیابتیک در منزل را نیز مطالعه کنید و آگاهی پیدا کنید.

 

تعرفه قیمت دستمزد پرستار کودک در منزل

پرستاری-از-کودک

پرستاری و مراقبت و همچنین دیگر خدمات برای کودک در منزل از خدمات ضروری و در عین حال پر هزینه هستند.

همانطور که گفته ش دو راه برای مراقبت و نگهداری از کودکان خود دارید که شامل مهد کودک یا استخدام پرستار کودک در منزل میشود که هماطنور که میدانید برای هر فردی امنیت و راحتی و نحوه تربیت و آموزش کودکان بسیار مهم است پس خانواده های شاغل استفاده از خدمات پرستاری از کودک در منزل را ترجیح میدهند.

با توجه به افزایش سطح آگاهی خانواده ها و همچنین اهمیت یافتن مراقبت در منزل در سال های اخیر مراقبت از کودک در منزل با استقبال فراوانی رو به رو شده است. مراقبت از فرزندان در منزل باعث آسودگی خاطر والدین و صرفه جویی در هزینه ها شده است.

با نگهداری کودک در منزل، هزینه رفت و آمد و نگرانی ناشی  از آن در والدین از بین می رود و فرزند در محیط آشنای خانه و به صورت اختصاصی تحت مراقبت قرار می گیرد.

اما نکاتی و مواردی هستند که روی قیمت و هزینه های خدمات نگهداری و مراقبت از کوک تاثیر میگذارند.

در ادامه با این موارد هم آشنا شوید...

 

مواردی که روی قیمت و هزینه استخدام پرستار کودک تاثیر میگذارد

 • سطح تحصیلات
 • تجربه کاری
 • تعداد فرزندان
 • سطح مهارت
 • فاصله از محل زندگی
 • مدت زمان نیاز به خدمات پرستاری کودک

لازم بذکراست: کلیه مطالب و موضوعات ذکرشده دراین سایت جنبه اطلاع رسانی داشته و هنگام تماس ارتباط شما عزیزان به اپراتور وصل شده و بر اساس شرایط اعلام شده از طرف مخاطب موضوع شما به واحد مربوطه ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد و از طریق نفرات و گروه مربوطه پیگیری صورت خواهد گرفت خداراشاکرهستیم به پاس این موهبت الهی وبا تلاش وهمکاری کادر اداری و گروه های خدماتی ذیصلاح پس ازسالها تلاش و تجربه و سابقه ای درخشان توانسته ایم اعتمادی محکم در راستای خدمات رسانی در سطح استان بر پایه صداقت وتعهد کاری و مسولیت پذیری بیافرینیم.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • اعظم وکیلیان
  پرستارکودک یاسالمند میباشم بابیش از ده سال تجربه
  • مرجان امامی

   اگر قصد استخدام در مجموعه ما را دارید ، برای هماهنگی های لازم با ما تماس بگیرید

تماس بگیرید