پرستاری و نگهداری از کودک در منزل

۰۲۶۳۴۴۸۶۵۵۵ ساعت اداری
خدمات کودک در منزل

اعزام پرستار و مربی با تجربه به منزل برای ارائه خدماتی از جمله مراقبت و نگهداری ، انواع آموزش های مخصوص کودکان و بازی و سرگرمی با کودکان در سنین و شرایط مختلف

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

پدر و مادر شدن و داشتن یک یا چند فرزند و یک خانواده کامل حسی است که با هیچ حس دیگری قابل مقایسه نیست اما خب در هر شرایطی مشکلاتی وجود دارند.

امروزه هم که با این شرایط اقتصادی زن و شوهر های زیادی هستند که مجبور به کار و درآمد زایی زیاد و گذراندن زندگی خود هستند که در این بین باید به کودکان خود توجه زیادی داشته باشند.

اگر شما نیز چنین شرایطی دارید ، بهترین راه استخدام یک پرستار کودک برای نگهداری از فزرند یا فرزندان شما در منزل است که مرکز پرستاری چتر فیروزه ای این خدمات را توسط پرستارانی با تجربه و دلسوز ارائه میدهد.

 

پرستار کودک

والدین زیادی هستند که به خاطر شرایط زندگی و اینکه هیچکسی را ندارند که برای تربیت و نگهداری از بچه کمکشان کند و تجربه هایش را به وی بدهد مجبور میشوند راهی مطمئن و عالی پیدا کنند تا فرزندی درستکار تحویل جامعه دهند.

حالا برخی از این کودکان صحیح و سالم هستند و فقط نیاز به نگهداری و تربیت و آموزش دارند و برخی دیگر هم ممکن است مریضی و مشکلاتی داشته باشند.

پرستار کودک به پدران و مادران کمک میکند تا والدین بهتری باشند و همچنین به آنها کمک میکند تا احساس خستگی ندشاته باشند و از همین اوایل جوانی سلامتی را به خطر نیاندازند.

همچنین پرستار کودک کسی است که عاشق پرستاری و کودکان است ، تجربه و مهارت های لازم را دارد ، خلق و خوی تمامی کودکان را میشناسد و میداند با هر کودکی چگونه برخورد کند.

وقتی شما مثلا در گوگل درخواست پرستار کودک را سرچ میکنید ، مراکز متعددی را به شما نشان میدهد و شما میتوانید نسبت به شرایط و موقعیت و هزینه مد نظر گزینه مورد نظر را انتخاب کنید ،که نکته مهم برای این انتخاب تجربه ، مهارت ، اعتبار و موارد دیگر مرکز پرستاری و خود پرستاران میباشد.

پرستار باید محیطی آرام و در حین حال شاد فراهم کند ، با کودک بازی کند ، با بچه ارتباط خوبی بر قرار کند و کاملا مراقبش باشد.

برای استخدام پرستار کودک لازم است بدانید که برای مراقبت 24 ساعته بهتر است که غذای پرستار کودک را تهیه نمایید اما برای مراقبت های شبانه بهتر است که میان وعده و نوشیدنی در اختیارش قرار بدهید یا به او اجازه دهید تا غذا ها و نوشیدنی مورد علاقه خود را همراه خود بیاورد لطفا در مورد تمام قوانین آشپزخانه با پرستار کودک خود صحبت نمایید.

از ویژگی های یک پرستار مناسب برای استخدام میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • اشتیاق به کار
 • روحیه بالا و شاد
 • ابتکار عمل
 • مسئولیت پذیری
 • حرفه ای بودن
 • پاسخگویی به والدین
 • تجربه بالا و خوب
 • الگو بودن
 • مهربان و از خود گذشته
 • قابل اعتماد
 • وقت شناس
 • صبوری

 

پرستار کودک و بچه در منزل

babysitter

حتما در خانواده خود یا در جامعه دیده اید خانواده هایی را که علاوه بر آقایان ، خانم ها نیز برای کمک به زندگی بهتر مشغول کار شده اند.

حالا برخی از این خانواده ها دارای نوزاد ، کودک خرد سال یا حتی کودکانی با بیماری های خاص هستند.به نظر شما میتوان همیشه آنها را به پدر بزرگ و مادربزرگشان سپرد؟

پس بهترین کار در این شرایط استخدام فردی در منزل برای پرستاری و نگهداری از کودکان و تربیت آنها به بهترین روش است زیرا خانواده ها معتقدند که فرزندشان در منزل خود احساس راحتی و امنیت بیشتری دارد و والدین هم میتوانند پرستاری برای زمانی که در شیفت و ساعات کاری هستند استخدام کنند و خیالشان بابت فرزندشان راحت باشد.

پرستار کودک فردی است مانند یک فرشته مهربان که در امور روزانه کودک در منزل ، آموزش و تربیت بچه و سایر موارد کمک میکند و میتواند در غیاب مادر یا پدر در منزل ، به نحو احسنت از کودکان پرستاری و نگهداری کند.

همچنین در بعضی جوامع حضور یک فرزند در خانواده باعث می شود که تمامی کارها و علایق شخصی را کنار بگذارید. این امر به مرور نه تنها به والدین بلکه به کودکان نیز آسیب می رساند. بنابراین حضور پرستار کودک در منزل این فرصت را به شما می دهد که زمانی را نیز برای کارهای شخصی صرف کنید.

مراکز متعددی هم هستند که این خدمات را ارائه میدهند اما پیشنهاد ما این است که از مراکز معتبر و شناخته شده درخواست خدمات کنید ، مثلا مجموعه چتر فیروزه ای صفر تا صد خدمات پرستار کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار را به بهترین شکل توسط پرستاران آموزش دیده و کاربلد ارائه میدهد.

 

پرستار کودک در منزل

پرستار فرزند شما فردی است که بچه شما بیشتر طول روزش را با او میگذراند و این طبیعی است که از او الگو برداری میکند و مهم تر از همه این است که رشد جسمی و فکری و روحی کودک توسط پرستار انجام میشود و در نتیجه این مهم است که این موارد چگونه انجام شود.

شخصی که شما استخدام میکنید باید از هر نظر دارای شرایط مناسب و خوب باشد و توانایی تربیت و آموزش صحیح فرزند شما را داشته باشد و به همین علت پیشنهاد میکنیم برای استخدام چنین پرستارانی دقت بالایی به خرج دهید ، سابقه کاری پرستار را مطالعه کنید و با پرستار کاملا آشنا شوید.

اگر از مرکز پرستاری چتر فیروزه ای چنین خدماتی دریافت کنید ، از مزایا و خدمات زیر هم بهره مند میشوید :

 • در صورتی که شما به تجهیزات پزشکی ، مانند ونتیلاتور ، اکسیژن ساز ، تخت بیمارستانی و … نیاز نیاز داشته باشید ، شرکت خدمات پرستاری چتر فیروزه ای با همکاری شرکت جهان پخش آرام ، قادر به تهیه این تجهیزات خواهد بود.
 • در صورتی که شما به خدماتی مانند: فیزیوتراپی در منزل ، درمان زخم ، آزمایش و نمونه گیری در منزل ، ویزیت پزشک در منزل و … نیاز داشته باشید ، شرکت خدمات پرستاری چتر فیروزه ای در قادر به ارائه خدمات به شما خواهد بود.
 • در صورت بوجود آمدن هر گونه مشکل در خصوص خدمات ، شرکت خدمات پرستاری چتر فیروزه ای با در صورت امکان ، آن را پیگیری خواهد کرد. همچنین شرکت خدمات پرستاری ما پیش ز اعزام پرستار و مراقب ، مدراکی بعنوان ضمانت و ۳۰ میلیون تومان سفته از پرستار یا مراقب دریافت خواهد کرد.

استخدام پرستار کودک در منزل امری سخت و دشوار و همچنین نیاز به دقت و وقت کافی است زیرا امروزه شاید کمتر بتوان پرستارانی واقعا دلسوز و مهربان برای فرزندان پیدا کرد اما ما این تضمین را به شما میدهیم که ما دارای بهترین و مناسب ترین و همچنین کاربلد ترین پرستاران کودک هستیم که آماده خدمت رسانی به بهترین شکل هستند.

 

پرستاری از کودک در منزل

هزینه پرستار کودک

ترافیک های درون شهری زیاد ، فاصله زیاد بین منزل ، محل کار و مهد کودک ها ، صرف وقت و هزینه برای رساندن بچه به مهد کودک و خیلی موارد دیگر هستند که باعث میشود ما برای راحتی و آساسیش شما و فرزندتان ، خدمات پرستاری و نگهداری از کودک در منزل را پیشنهاد کنیم.

متقاضیان این خدمات را میتوان به به چند دسته تقسیم کرد :

پرستاری از مادر و نوزاد بعد از زایمان : برخی از مادران بعد از به دنیا آوردن بچه خود ، به دلیل درد ها و سختی هایی که تحمل کرده اند ممکن است دچار افسردگی شوند که این افراد باید حتما حمایت احساسی شوند و همچنین در این شرایط باید فردی به عنوان پرستار نوزاد دلسوز و مهربان وجود داشته باشد تا بتواند نیاز های کودک را هم در کنار نیاز های مادر بر طرف کند.

پزستاری از کودکان در سنین مختلف : کودکان در هر سنی که باشند ممکن است دست به کار های خطرناک بزنند و اتفاقی ناگوار را بوجود آورند. به همین علت والدین برای زمانی که در خانه حضور ندارند پرستار استخدام میکنند تا دیگر نگران این شرایط نباشند.

پرستاری از کودکان با شرایط خاص : برخی از کودکان دارای شرایط خاص هستند و  نیاز به خدمات ویژه و تخصصی پرستاری دارند که از جمله این خدمات میتوان به پرستار کودک اوتیسم ، پرستار کودک پیش فعال و ده ها مورد دیگر اشاره کرد.

برای ورود به این شغل، علاقه مندان بهتر است در رشته هایی مانند کودکیاری، پرستاری و روانشناسی تحصیل کنند. داشتن دانش مرتبط برای بسیاری از والدین و مراکز خدماتی و کاریابی مهم است. البته در برخی موارد برای استخدام شرایط تحصیلی مطرح نبوده و علاقه و تجربه فرد مدنظر قرار می گیرد.

 

ویژگی های یک پرستار کودک خوبی چیست؟

 • مراقب- پرستار خوب از روند رشد و نیاز های کودک متناسب با سن آن آگاهی دارد.
 • محیط شاد و با محرک های متنوع برای یادگیری کودک فراهم میکند.
 • میداند چگونه به نیازهای عاطفی کودک پاسخ دهد.
 • با والدین همکاری کند و به نگرانی های آنها توجه کند.
 • به فرزند شما برای رسیدن به اهدافی که تعیین کرده اید کمک کند.
 • شکیبایی و صبر در برابر رفتارهای کودک
 • عدم پرخاشگری و برخورد فیزیکی با کودک
 • آشنایی کامل با اقدامات اولیه در صورت بروز حوادث ناگهانی
 • اطلاع از نیازهای کودک و راه‌های رفع این نیازها

 

پرستار خصوصی کودک در منزل

پرستار خصوصی کودک در منزل

پرستار یا مادریار فرد یا فرشته ای است برای روز های سخت و وقت هایی که پدر و مادر در خانه حضور ندارند و در این شرایط این پرستاران وظیفه نگهداری از نوزادان و کودکان را دارند و باید اوقات فراغت آنها را به بهترین شکل پر کنند.

برخی از کودکان دارای شرایط خاص یا بیماری های خاصی هستند که برای نگهداری آنها نیاز به پرستار و بهیار خصوصی است که آموزش های لازم را دیده باشد و نیاز های این کودکان را کاملا بشناسد و با آنها رفتار درستی داشته باشد.

این نوع مراقبین ما دارای تجربه کاری با کودک بوده و از عادات، پروسه رشد و نیازهای کودک در سنین مختلف آگاهی دارند و هم آموزش های لازم را گذرانده اند و هم تجربه کسب کرده اند.

پرستار خصوصی کودک در صورت ایجاد مشکلی در سلامت کودک و بیمار شدن او، با هماهنگی والدین می‌تواند مقدمات ویزیت پزشک در منزل را فراهم کند.

 

پرستار کودک در کرج

استخدام پرستار کودک

کرج یکی از پر جمعیت ترین شهر های ایران است که افراد زیادی در این شهر به دنبال خدمات پرستاری در منزل مانند پرستار بیمار کرونایی و پرستار کودک و این چنین موارد هستند و همچنین تعداد زیادی مراکز پرستاری هم در این شهر وجود دارند که تعداد محدودی از آنها کاملا معتبر هستند و بهترین خدمات را ارائه میدهند.

البته نه فقط در البرز بلکه در تمامی نقاط جهان ، والدین آرزو دارند فرزندانی سالم و درست کار تحویل جامعه دهند که این کار از وظایف مادر و پدر است اما اگر والدین در شرایطی قرار دارند که نمیتوانند این کار ها را انجام دهند ، میتوانند تربیت و آموزش و تفریح و سرگرمی را به مادرانی که به عنوان پرستار مشغول خدمت رسانی هستند بسپارند.

مراقبت از کودک به تمام اقداماتی گفته می‌شود که برای سلامتی، رشد و تکامل کودک توسط پرستار کودک انجام می‌گیرند.

همچنین نکته که پرستاران مجموعه ما کاملا رعایت میکنند ، سلامت روحی و روانی بچه ها است زیرا این بچه ها در سنین کم بسیار روی اخلاق و رفتار سایر افراد حساس هستند و با مهربانی با کودکان برخورد میکنند تا کودکان دچار تهدید های روحی و روانی نشوند.

 

وظایف پرستار کودک در منزل

 • آموزش مهارت های فردی و اجتماعی به کودک از قبیل صحبت کردن، لباس پوشیدن، غذا خوردن و ...
 • بازی کردن با کودک و به کارگیری روش های نوین برای افزایش خلاقیت در کنار سرگرمی
 • مهارت آموزی به کودک در زمینه شعرخوانی، نقاشی، مجسمه سازی، ورزش و ...
 • رفتار صحیح با کودکان در شرایط خاص از قبیل پیش فعالی، افسردگی و ...
 • مراقبت دلسوانه از کودک در برابر آسیب های فیزیکی و حوادث ناگوار
 • کنترل اضطراب کودک که ناشی از جدایی او و والدین می باشد
 • خوراندن دارو در صورت نیاز طبق دستورالعمل تعیین شده
 • تربیت کودک بر اساس توصیه والدین
 • آماده کردن شیر خشک نوزاد
 • تهیه غذای کودک
 • کمک به تغذیه کودک
 • استحمام کودک
 • تعویض لباس، پوشک
 • شستن لباس های کودک
 • شستن ملحفه و مرتب کردن تخت کودک
 • کمک به دستشویی رفتن کودک و آموزش آن
 • آماده کردن تغذیه و میان وعده برای کودکی که به مدرسه یا کلاس آموزشی می رود.
 • برنامه ریزی برای اوقات فراغت مانند بازی در خانه، رفتن به شهربازی، ورزش و…
 • آموزش انضباط به کودک با توجه به دستورات والدین
 • به مدرسه بردن و برگرداند کودک
 • تشویق کردن کودک به انجام تکالیف مدرسه
 • تمیز نگه داشتن محیط اطراف کودک در اتاق یا خارج از آن
 • تنظیم فواصل زمانی تغذیه و خواب کودک
 • آموزش به کودک در مورد نظافت شخصی و آداب معاشرت
 • قصه خوانی برای کودک
 • انجام امور نظافتی منزل
 • آماده کردن غذای خانواده
 • انجام خرید روزانه

 

پرستار کودک خانم یا زن

پرستار دو قلو در منزل

هر فردی که از نوزاد یا کودک پرستاری و نگهداری کند ، سهم و تاثیر زیادی در تربیت و اخلاق و رفتار کودک دارد پس اگر قصد استخدام پرستار را دارید سعی کنید فردی با ویژگی های اخلاقی مثبت را استخدام کنید زیرا پرستار و مادر یار وقت زیادی را با فرزند شما میگذراند و نقس مهمی در شخصیت وی دارد.

از آنجایی که خانم ها معمولا تجربه پرستاری از کودک را دارند و علاقه خاصی به این کار دارند ، معمولا در بیشتر مراکز پرستاران خانم برای کودک وجود دارند و متقاضیان هم درخواست پرستاران خانم دارند زیرا این افراد دلسوزانه و با مهربانی وظایف خود را انجام میدهند.

شما نیز اگر نیاز به چنین خدماتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

پرستار کودک در منزل ارزان

برخی والدین تصور بر این دارند اگر از مراکزی درخواست خدمات کنند که دارای قیمت های بالایی هستند ، حتما بهترین پرستاران را دارند و بهترین خدمات را برای کودکان ارائه میدهند.

و همینطور تصور میکنند اگر مرکزی خدمات را با قیمت های ارزان ارائه دهد ، حتما فرزند درست تربیت نمیشود و به خوبی آموزش نمیبیند.

اما ما در مجموعه چتر فیروزه ای این تضمین را به شما میدهیم که همه خدمات را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها توسط با تجربه ترین پرستاران ارائه دهیم تا رضایت کامل شما را جلب کنیم.

در نتیجه میتوان گفت هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هیچ گرانی ای تضمین کیفیت نیست...

 

پرستار کودک مسلط به زبان انگلیسی

پرستار کودک ارزان در کرج

همانطور که گفته شد کودکان در سنین پایین هرچیزی که بشنوند و ببینند کاملا در ذهنشان باقی میماند و یاد میگیرند.

در این بین والدینی هستند که قصد مهاجرت به سایر کشور ها را دارند یا حتی قصد دارند فرزندشان را برای ادامه تحصیل و یا حتی زندگی به خارج بفرستند.

به هیمن دلیل ترجیح میدهند فرزندشان از کودکی با زبان انگلیسی آشنا شود و در سنین بالاتر کاملا به این زبان مسلط باشد.

اگر شما نیز این شرایط را دارید و به دنبال پرستار مسلط به زبان های خارجه هستید ، این خدمات را از ما درخواست کنید.

 

پرستار کودک باید چه مهارت هایی داشه باشد؟

 • محافظت از کودک در غیاب والدین.
 • داشتن مهارت کافی در تغذیه و تعویض پوشک کودک
 • مهارت در آماده کردن غذا و شیر خشک کودک
 • داتن توانایی در کنترل رفتارهای خطرناک و آسب زننده کودک
 • تجربه در انجام بازی با کودک و تشویق کودک به انجام فعالیت های آموزشی
 • توانایی انجام امور منزل
 • توانایی اماده کردن غذای متناسب با سنکودک
 • توانایی حفظ آرامش و عکس العمل سریع در موقعیت های اضطراری
 • داشتن رفتار توام با آرامش و مهربانی با کودک
 • داشتن توانایی کار با رایانه
 • داشتن توانایی انجام کمک های اولیه و احیای قلبی تنفسی
 • برخورد و رفتار بین فردی مناسب
 • داشتن رویکرد حرفه ای به مراقبت از کودک
 • حفظ اطلاعات خانوادگی و مالی خانواده
 • تطابق پیدا کردن با نیازهای مختلف کودک
 • داشتن توانایی حل مساله و آموزش آن به کودک
 • قابل اعتماد بودن در زمان غیاب والدین
 • توانایی سازماندهی و مدیریت مناسب ها و مهمانی های خانواده
 • پر انرژی بودن برای مدیریت فعالیت های کودک، غذا دادن به کودک و آماده کردن کودک برای استراحت

 

پرستار کودک دوقلو یا چند قلو

همه اشخاص وقتی دوقلو یا چند قلو ها را میبینند ، ناخودآگاه هیجان انگیز و خوشحال میشوند اما هیچ کس بجز والدین دوقلو یا چند قلو ها نمیدانند که پرستاری و نگهداری و تربیت چند کودک با هم چقدر سخت است.

مادرانی که این شرایط را دارند بدون شک نیاز به یک کسی دارند که در کنار آنها باشد و کمکشان کند زیرا پدر همیشه در خانه نیست تا در نگهداری به مادر کمک کند.

پیشنهاد میکنیم اگر دارای دو یا چند قلو هستید از پرستار در منزل استفاده کنید تا دیگر نگرانی بابت چیزی نداشته باشید.

 

پرستار کودک تمام وقت یا شبانه روزی

پرستار کودک در منزل

مسافرت ها و یفت های کاری والدین ، مشغله فراوان و خستگی پس از کار،  نداشتن تجربه کافی برای نگهداری از کودک، بیماری های ناتوان کننده از قبیل ام اس، بیماری روحی از قبیل افسردگی پس از زایمان و ترس، از جمله موارد دیگری هستند که به نیاز خانواده و کودک به یک پرستار 24 ساعته در منزل اشاره میکنند.

این پرستاران باید در تمام ساعات شبانه روز در اختیار کودک باشند و نیاز هایش را بر طرف کنند.

 

پرستار کودک نیمه وقت یا روزانه

والدین دیگری هم هستند که شاغلند اما به صورت نیمه وقت.

این والدین فقط برای صبح تا غروب نیاز به یک پرستار دارند تا کودکشان را به پرستار بسپارند و نگرانی بابت این موضوع نداشته باشند.

این نوع خانواده میتوانند از پرستار کودک روزانه یا نیمه وقت استفاده کنند که ساعات کاری این پرستاران معمولا از صبح تا بعد از ظهر است اما قابل تغییر و توافقی هم استخدام میشوند.

 

پرستار کودک ساعتی

شرایطی هم وجود دارد که مادر مجبور است در بعضی از روز ها ساعاتی را برای خرید یا هر کار دیگری از خانه خارج شود و شرایط همراه داشتن فرزند با خود را ندارد.

در این شرایط میتوانید از پرستار ساعتی کودک مراکز پرستاری استفاده کنید.

 

پرستار کودک بیش فعال

کودکان بیش فعال کودکانی هستند که همیشه مشغول بازی و سرگرمی هستند و دوست ندارن در جایی ساکن بنشینند و همچنین از خودشان علائمی بروز میدهند که پرستار باید با این علائم آشنا باشد.

علائمی همچون تخیلات و خیال بافی ، بی قراری های طولانی ، مشکل در ثابت ماندن و یکجا نشستن ، فراموشکاری ، زیاده گویی و پرحرفی ، جنب و جوش های زیاد ، زود کلافه شدن ، به هم زدن بازی های فکری و بدون تحرک ، مشکل در انجام وظایف و امورات ، گوش ندادن و یا تظاهر به گوش ندادن به صحبت ها ، عدم توجه و تمرکز و … به شما پیشنهاد میشود برای کودک بیش فعال از پرستار مجرب در این امر یاری بخواهید و برای این کار می توانید از کارشناسان ما در مرکز پرستاری چتر فیروزه ای مشورت بخواهید.

 

مزایا استفاده از خدمات نگهداری از کودک در منزل

پرستار کودک

داشتن آرامش خاطر

یک پرستار کودک در منزل خوب میتواند به شما آرامش خاطر دهد زیرا شما خیالتان از مراقبت فرزند عزیزتان راحت میباشد و شما میتوانید به راحتی به کار خود رسیدگی کنید.

توانایی تقویت روابط با همسر

استفاده از یک پرستار بچه ، به شما و همسرتان فرصت می دهد تا عشق را در روابطتان دوباره بسازید. این چیزی است که اغلب بعد از دوران بارداری و بعد از تولد فرزندتان کاهش می یابد. بسیاری از والدین می دانند که با تعویض پوشک یا درک اینکه چرا فرزند شما گریه می کند ، زمان آنها به سرعت به پایان می رسد ، بنابراین داشتن وقت شخصی در کنار همسر دشوار است. یک پرستار کودک می تواند در این زمینه کمک کند.

کم شدن کارهای خانه

یک مراقب کودک می تواند به سبک تر کردن کارهای خانه شما کمک کند. اگر خانه شما کمی کثیف است ، پرستار در منزل می تواند به انجام کارهای سبک خانه مانند گرد و غبار و قرار دادن اسباب بازی ها در جای خوب در هنگام خوابیدن کودک کمک کند.

راهنمایی در انجام تکالیف مدرسه

کودک پرستار می تواند به فرزند شما کمک کند تا تکالیف خود را انجام دهد.

مراقبت شبانه

اگر مجبور شوید برای کار به مسافرت بروید ، یک پرستار می توانید بصورت شبانه روزی برای مراقبت از فرزندانتان استخدام نماید.

یک کودک نگهدار می تواند در مکان هایی که دوست ندارید برود

به عنوان مثال شاید فرزند شما بخواهد به باغ وحش یا یک بازی ورزشی محلی برود ، اما شما از آن نوع فعالیت ها متنفر هستید. پرستار کودک شما میتواند فرزند شما را به آنجا ببرد.

راحتی فرزند شما

کودک شما به جای اینکه در اتاق با سایر کودکان گریه کند بهتر است در رختخواب خود بخوابد.

 

پرستاری کودک معلول

کودکان معلول به دلیل ضعف فیزیکی و مشکل در رشد آنها نیازمند مراقبت خاص هستند و علاوه بر این نیاز به تقویت انگیزه و شادی دارند ، در مراقبت از کودک معلول این مساله بسیار مهم است که استعداد یابی کودک معلول انجام شود و استعداد او در آن زمینه تقویت شود چرا که تعداد افرادی با این شرایط که به درجات علمی، ورزشی ، فرهنگی و …..کم نبوده است و لازمه آن فقط ایجاد انگیزه و قوه محرک از زمان کودکی می باشد .

پرستاری از کودک معلول کار دشواری است و از عهده والدین کودک بعضا خارج است و حضور فردی خارج از اعضاء خانواده می تواند به والدین کمک شایانی نماید. از طرفی برای کودک از جهت انجام بازی های مناسب با سن و وضعیت او پرستار کودک می تواند به صورت تخصصی کار کند و در ایجاد نشاط و شادابی ، کمک به امور درسی و آموزشی و … مفید باشد .

 

پرستاری کودک خردسال

پرستاری از کودک در منزل

نگهداری از کودک می تواند در مهد کودک نیز صورت پذیرد ولی به دلیل مزیت های مراقبت از کودک در منزل اکثر خانواده ها ترجیح به نگهداری از کودک در منزل را دارند. مزیت هایی مانند : انتخاب مهد کودک مناسب، سختی آمد و رفت به مهد کودک و خانه و مسئولیت بردن کودک، خطرهای احتمالی در راه مهد کودک به خانه، سرایت بیماریهای کودکان دیگر در مهد کودک، حضور یک مربی برای چند کودک، عدم انتخاب در نوع غذای مهد کودک و بعضا ندیده گرفتن علاقه کودک به غذا و ……در صورتی که در منزل پرستار به صورت اختصاصی فعالیت می کند و والدین با هیچ یک از مشکلات فوق مواجه نیستند.

 

نگهداری از کودک مبتلا به فلج مغزی

در مراقبت از کودکان مبتلا به فلج مغزی از افراد خانواده و پرستار کودک انتظار می رود که کودک را با همان شرایط و همان توانایی های نسبی بپذیرند و به کودک با مراقبت درست و .. کمک نمایند تا استقلال نسبی برای خود کسب نمایند . بهتر است برای کودک مبتلا به فلج مغزی پرستاری انتخاب نمایید که امر پرستاری را در این زمینه انجام داده و بتواند در کنار شما کمک بسزایی به بچه مبتلا به فلج مغزی نماید و با انواع اختلالات در کودکان مبتلا به فلج مغزی آگاه باشد . اختلالاتی همچون : تکامل ذهنی ، تاخیر در رشد ، اختلالات بینایی یا شنوایی یا گفتاری ، اختلال در راه رفتن و …

 

قیمت پرستار کودک در منزل سال ۱۴۰۰

نوع خدمات مورد نیاز کودک و یا نوزاد

حقوق پایه ماهیانه پرستار کودک روزانه 

حقوق پایه ماهیانه پرستار کودک ۲۴ ساعته یا پرستار شبانه روزی 

کودکیار

تماس بگیرید

تماس بگیرید

مادریار

تماس بگیرید تماس بگیرید

نوزاد

تماس بگیرید تماس بگیرید

نوزاد یا کودک ۲ قلو

تماس بگیرید تماس بگیرید

 

تعرفه خدمات مازاد مورد نیاز کودکان 

انجام آشپزی و امور منزل

_

_

داشتن بیماری زمینه ای در کودک یا  نوزاد

_

_

خدمات مازاد همراه کودک یا نوزاد

_

_

آموزش به کودک | رسیدگی به امور درسی

_

_

لازم به ذکر است که قیمت های ذکر شده ثابت نیستند و متغیر هستند و در شرایط مختلف و افراد مختلف هم متفاوت هستند.

قیمت پرستار کودک در منزل سال ۱۴۰۰ می‌تواند به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و یا ماهیانه پرداخت شود. حقوق پرستار کودک در منزل با توجه به موارد زیر تعیین می‌شود :

✔ تعداد کودکی که پرستار قرار است از آن‌ها مراقبت کند.

✔ وظایف پرستار در خانه شامل چه مواردی می‌شود؟

✔ میزان تجربه پرستار در نگهداری و مراقبت از کودک چقدر است؟

✔ آیا کودک سالم است یا بیمار؟

✔ ساعات حضور پرستار در منزل چقدر خواهد بود؟

✔ مدرک تحصیلی پرستار کودک چیست؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

لازم بذکراست: کلیه مطالب و موضوعات ذکرشده دراین سایت جنبه اطلاع رسانی داشته و هنگام تماس ارتباط شما عزیزان به اپراتور وصل شده و بر اساس شرایط اعلام شده از طرف مخاطب موضوع شما به واحد مربوطه ذیصلاح شرکت مهرآوران و یا شرکت خدمات پرستاری نوین ارجاع داده خواهد شد و از طریق نفرات و گروه مربوطه پیگیری صورت خواهد گرفت خداراشاکرهستیم به پاس این موهبت الهی وبا تلاش وهمکاری کادر اداری و گروه های خدماتی ذیصلاح پس ازسالها تلاش و تجربه و سابقه ای درخشان توانسته ایم اعتمادی محکم در راستای خدمات رسانی در سطح استان بر پایه صداقت وتعهد کاری و مسولیت پذیری بیافرینیم.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • اعظم وکیلیان
  پرستارکودک یاسالمند میباشم بابیش از ده سال تجربه
  • مرجان امامی

   اگر قصد استخدام در مجموعه ما را دارید ، برای هماهنگی های لازم با ما تماس بگیرید

تماس بگیرید