ضدعفونی و پانسمان انواع زخم های بدن در منزل

02632261203 تلفن تماس
پانسمان زخم در منزل

پانسمان انواع زخم در منزل یکی از نیاز های هر خانواده است که مجموعه چتر فیروزه ای به صورت شبانه روزی با بهترین پرستاران و به روز ترین تجهیزات پزشکی به تمامی افراد در تهران و کرج ارائه میکند

مهرآوران
مهرآوران

خدمات پانسمان زخم در منزل

عدم دسترسی به پزشک در تمامی روز های هفته حتی ایام تعطیل ، مشکلات ترافیک درون شهری یا برون شهری ، عدم توانایی جابجایی بیماران سالمند ، نیاز به استفاده از خدمات پزشکی و درمان در منزل و خدمات پرستاری را چند برابر کرده است و مجموعه چتر فیروزه ای هم آماده خدمت رسانی در تمامی ساعات شبانه روز در هر مکانی میباشد.

پانسمان انواع زخم هم یکی از نیاز های بیماران است که باید توسط افراد متخصص همراه با تجهیزات پزشکی انجام شود تا زخم بهبود یابد و اگر این کار توسط فردی نابلد و طبق اصول انجام نشود یا زخم درمان نمیشود و یا زمان درمان زیاد میشود.

پانسمان عبارت است از انجام عملی که طی آن زخم از آلودگیهای محیط اطراف محفوظ مانده و با ضدعفونی کننده های مخصوص زخم توسط کارشناس (چتر فیروزه ای) به روش استریل انجام می شود.

 

تعویض پانسمان زخم در منزل

پانسمان-زخم

موسسه چتر فیروزه ای ارائه دهنده خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار با روش های اصولی و تجهیزات به روز و بهداشتی است که امکانات لازم در منزل را نسبت به وضعیت بیمار فراهم میکند.

پرستاران ما پانسمان زخم در منزل و یا تعویض پانسمان زخم در منزل را با روش های پانسمان نوین ، ماگوتراپی و وکیوم تراپی که از بهترین روش های پانسمان زخم در دنیا هستند استفاده میکنند تا شما بیماران عزیز نگران درمان زخم های خود نباشید.

پانسمان در منزل برای انواع زخم های زیر انجام میشوند : 

 • زخم بستر
 • زخم دیابتی
 • زخم عروقی
 • زخم نوروپاتی
 • زخم جراحی

 

نکات مهمی که پرستاران مورد نظر قبل از تعویض پانسمان باید رعایت کنند

 1. شستن کامل دست ها
 2. معرفی پرستار به بیمار
 3. بررسی نوع زخم و محل زخم
 4. مراحل تعویض پانسمان را به بیمار توضیح داده
 5. اطمینان از حریم خصوصی و کرامت بیمار

 

enlightened مجموعه چتر فیروزه ای خدمات فیزیوتراپی در منزلرادیولوژی در منزل و  نگهداری از بیمار CCU  را نیز توسط تجهیزات حرفه ای و پرستاران مجرب در منزل شما انجام میدهد.

 

نکات مهمی که پرستاران مورد نظر بعد از تعویض پانسمان باید رعایت کنند

 1. کمک به بیمار برای رسیدن به موقعیت راحت
 2. تنظیم تخت بیمار
 3. از بین بردن تجهیزات استفاده شده
 4. انجام پوشش بیرونی پانسمان

 

پانسمان زخم بستر در منزل

پانسمان-زخم-بستر

برخی افراد هستند که بنا بر دلایلی مجبورند به مدت طولانی در بستر بمانند و همیشه ترس زخم شدن بدن که اصطلاحا به آن زخم بستر میگویند را دارند و این زخم ها به علت این است که پوست دچار ساییدگی میشود..

زمانی که قسمتی از پوست دچار ساییدگی گردید باکتری ها و میکروارگانیسم ها از آن قسمت وارد بدن فرد می‌شود. آن قسمت را به صورت کامل عفونی و درگیر می نمایند. بر خلاف تصور عموم که زخم بستر را زخمی سطحی می انگارند زخم بستر بدترین نوع زخم درمیان آسیب دیدگی های پوست می باشد. زیرا هنگامی که شما پوست را نگاه می کنید فقط یک ساییدگی یا خراشیدگی و یا عفونت سطحی را نظاره گر هستید. اما زمانی که قسمتی از پوست دبرید گردید متوجه می‌شوید که عفونت به لایه‌های زیرین پوست رسوخ کرده است و از آن به اصطلاح کوه یخ  نام می برند.

درست است که این زخم خیلی دردناک و عذاب آور است اما در مجموعه ما خدماتی توسط متخصصان ارائه میشود برای درمان زخم بستر و همچنین درمان زخم دیابتیک در کمترین زمان همراه با مراقبت های ویژه.

درمان و پانسمان زخم بستر کار هر پرستاری نمیباشد و پرستار مورد نظر حتما باید دوره های پانسمان زخم بستر را گذرانده باشد تا بتواند به بهترین شکل و طبق اصول و قواعد این کار را برای بیماران انجام دهد.

پانسمان زخم بستر اگر درست انجام نشود روند درمان و بهبود بیمار را کاهش میدهد.به همین دلیل پرستاران و همکاران ما در چتر فیروزه ای دوره پانسمان زخم بستر را گذرانده و این امر را با بهترین روش ها و تجهیزات پزشکی انجام میدهند تا در کمترین زمان زخم شما درمان شود.فقط کافی است که با شماره 02632261203 تماس بگیرید تا این کارشناسان را در کمترین زمان ممکن برای شما اعزام نماییم. زمان رسیدن کارشناسان بر بالین بیمار نیم ساعت تا یک ساعت طول میکشد.

 

پانسمان زخم کیست مویی در منزل

کیست مویی بیماری ای است که کیست در قسمت بالای باسن تشکیل میشود و احتمال بازگشت موی بدن به داخل بدن وجود دارد که اگر این مشکل پیش بیاید فرد بیمار باید عمل جراحی انجام دهد تا درمان شود.همچنین بعد از عمل جراحی نیز باید به طور مداوم پانسمان زخم انجام شود که میتوانید برای این کار از مجموعه چتر فیروزه ای استفاده کنید.

پانسمان کیست مویی حدودا یک هفته دردناک است و ترشحات دارد و همچنین هر روز باید تعویض پانسمان انجام شود.

در هفته اول پرستاران متخصص ما پانسمان را با وسایل استریل انجام میدهند البته نکته مورد نظر این است که بیمار بهتر است قبل تعویض پانسمان دوش بگیرد و گاز داخل زخم را به آرامی خارج کند و بعد پانسمان انجام شود فقط در این هنگام کاملا مراقب باشید که بخیه زخم های شما باز نشود و اگر هم این اتفاق افتاد اصلا نگران نباشید و با خونسردی کامل با ما تماس بگیرید و از خدمات بخیه در منزل ما استفاده کنید.

معمولا بعد از یک هفته زخم بهبود نسبی میابد ‌و بیمار میتواند هنگام دوش گرفتن با گاز استریل و شامپو بچه داخل زخم را شستشو داده سپس پانسمان کند.

با مشورت پزشک معالج میتوانید از پماد های کمک کننده بهبود زخم نیز استفاده کنید البته بهتراست هفته اول از این پمادها استفاده نشود.

 


mail مطالب پیشنهادی : تعرفه قیمت سوند ادرار در منزل و تعرفه قیمت سوند معده در منزل


 

دیگر خدمات پانسمان چتر فیروزه ای

 • نوین در بهداشت و درمان 

 • تولید کننده کلیه پانسمان های نوین زخم بستر و زخم دیابتی
 • بند آورنده های خونریزی و ضدعفونی کننده های نانو نقره 
 • ارائه کلیه محصولات ترمیم کننده سوختگی شامل (ژل های کیتوهیل)
 • کیتوسل که شامل پد های بند آورنده ی خونریزی های داخلی مورد استفاده در جراحی ها 
 • کیتو سل های فوق نازک تهیه شده از سلولز اکسید شده ،پانسمان قابل جذب بند آورنده ی خونریزی وریدی مناسب جراحی های مغز و اعصاب و لاپاراسکوپی
 • ارائه پانسمان های مخصوص حفره ای (کیتو کاویتی)که از قطعات اسفنجی بیو اکتیو و بصورت جاذب ساخته شده است و قدر ترمیم بسیار بالایی دارد 
 • سیلو سپت ها شامل کلیه محصولات ضد عفونی کننده ی وسایل و تجهیزات

 

چتر فیروزه ای یک شرکت دانش بنیان ملی است که تولیدکننده :

پانسمان های نوین ترمیم زخم
بندآورنده های خونریزی
محلولهای ضدعفونی کننده بدون الکل با فناوری نانونقره 
محصولات بهداشتی
پانسمان های ثانویه
کمک های اولیه 
میباشد.

محصولات ترمیمی ما دارای ۵ثبت اختراع بین المللی از کشورهای 
انگلستان آلمان فرانسه دانمارک و ایرلند بوده همچنین ۱۶ ثبت اختراع ملی میباشد
این محصولات دارای مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و نیز گواهینامه CE(نشان کیفیت اروپا) و
ایزو ۱۳۴۸۵ میباشند .

 

ارائه کلیه خدمات درمانی و پرستاری و همچنین کلیه تجهیزات پزشکی بصورت ۲۴ساعته (شبانه روزی)می باشد.
پاسخگویی ۲۴ساعته از طریق پرسنل شیفت روز و شیفت شب صورت می گیرد و کلیه مناطق استان البرز و تهران تحت پوشش دهی میباشد.

لازم بذکراست: کلیه مطالب و موضوعات ذکرشده دراین سایت جنبه اطلاع رسانی داشته و هنگام تماس ارتباط شما عزیزان به اپراتور وصل شده و بر اساس شرایط اعلام شده از طرف مخاطب موضوع شما به واحد مربوطه ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد و از طریق نفرات و گروه مربوطه پیگیری صورت خواهد گرفت خداراشاکرهستیم به پاس این موهبت الهی وبا تلاش وهمکاری کادر اداری و گروه های خدماتی ذیصلاح پس ازسالها تلاش و تجربه و سابقه ای درخشان توانسته ایم اعتمادی محکم در راستای خدمات رسانی در سطح استان بر پایه صداقت وتعهد کاری و مسولیت پذیری بیافرینیم.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید