خدمات تزریقات در منزل به صورت شبانه روزی در کرج و تهران

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
تزریقات در منزل

خدمات تزریقات در منزل یکی دیگر از خدمات تخصصی چتر فیروزه ای است که توسط پرستاران و پزشکان متخصص در این زمینه در هر ساعت از شبانه روز در کرج و تهران ارائه میشود

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

تزریقات در منزل یکی از خدماتی است که همراه با اعزام پرستار به منزل در کرج توسط مجموعه چتر فیروزه ای ارائه میشود و میتواند در صرف زمان و هزینه شما بسیار صرفه جویی کند.با این خدمات دیگر نیازی به خروج از خانه ، طی کردن مسافت زیاد همراه با ترافیک و ایستادن در صف انتظار مراکز درمانی و غیره ندارید.

ما این خدمات را توسط پرستاران متخصص برای افرادی که توانایی خروج از منزل را ندارند و یا حتی زمان و پول برایشان ارزش زیادی دارد ارائه میدهیم تا دیگر نگران چیزی نباشند.

 

تزریقات

قیمت تزریق

یک روش رساندن دارو به بدن تزریقات است که حتما باید از تکنیکهای آسپتیک استفاده شود.

ما از روش های تزریقی مختلفی برای داروهای مختلف استفاده می کنیم.مشخصات هر بافت میزان جذب دارو را مشخص می کند.قبل از تزریق کردن پرستار باید حجمی از دارو را که می خواهد بکشد و غلظت دارو و ساختمان دارو و محل تزریق دارو را بداند. اگر پرستار نحوه صحیح تزریق دارو را نداند ممکن است عواقب جدی به دنبال داشته باشد.

انتخاب محل نامناسب برای تزریق ممکن است باعث صدمه به استخوان و عصب فرد شود و منجر به فلج شدن فرد شود.قبل از تزریق دارو پرستار باید حتما دارو را آسپیره کند تا بفهمد سرنگ در شریان است یا ورید. اگر دارو بیشتر از مقدارش تزریق شود ممکن است باعث درد و صدمه بافت فرد شود.

 

تزریقات در منزل

تزریق در منزل

تزریقات در منزل شامل خدمات زیر میباشد :

تزریق زیر جلدی

بافت زیر جلدی (Subcutaneous) یک بافت هم بند شل غنی از بافت چربی با خونرسانی کم بوده وبه همین دلیل معمولا سرعت جذب دارو در آن طولانی تر از عضله است (۲۰ تا ۳۰ دقیقه در مقابل ۵ تا ۱۰ دقیقه در تزریقات عضلانی) البته برخی از داروها سرعت جذبشان از بافت زیر جلدی برابر با عضله است (نظیر هپارین ) .

تزریق داخل جلدی

از تزریقات داخل جلدی (Intradermal) برای تست های آلرژیک , برخی از واکسیناسیونها و نیز بررسی پاسخ سیستم ایمنی (anergy screen) استفاده می شود و معمولا سرنگهای یک میلی لیتر مدرج (نظیر سرنگ توبرکولین) با سر سوزنهای نمره ۲۵ تا ۲۷ بکار برده می شود و اکثرا در سطح فلکسور ساعد (حدود ۱۰ سانتیمتر پایینتر از شیار آرنج ) انجام می شود .

تزریق عضلانی

رایجترین نوع تزریق آمپول به بیمار معمولاً به شیوه تزریق ماهیچه‌ای است. هنگامیکه دارو جذب گوارشی ندارد یا به آن آسیب می‌زند یا پس از جذب در کبد به مقدار زیاد تخریب می‌شود مجبور به استفاده از روش تزریق هستیم.

 

تزریق در منزل

تزریق سرم و آمپول در منزل

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که نیاز به تزریقات در منزل داشته باشید اما در آن زمان قادر به رفتن به محل مناسب اعم از درمانگاه یا بیمارستان نیستید  تا مجبور شوید پرستار را به خانه آورده تا کار تزریقات در منزل را برایتان انجام دهد. 

یکی از روشهای شایع در تجویز فراورده های دارویی تزریقات در منزل می باشد.ناتوانی پرستار در تزریق صحیح دارو ممکن است نتایج منفی به بار آورد اگر بیماری دارید که توانایی رفتن به درمانگاه را ندارد بهتر است سریعا با ما تماس بگیرید تا پرستار تزریقات ما با داشتن مجوز از وزارت بهداشت کار تزریق در منزل بیمار شما را در کمترین زمان و با دقت بالا انجام دهد.

یکی از راحت ترین خدماتی که می توان در منزل ارائه داد، خدمات تزریقات در منزل می باشد که بدون هزینه های اضافی می توان این کار را انجام داد. بسیاری هستند که برای انجام یه تزریق ساده مجبور به مراجعه به درمانگاه می باشند.

تزریقات به طور کلی به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شوند که شامل تزریقات با آمپول و سرنگ injection و تزریقات داخل وریدی infusion therapy یا سرم درمانی است. 

 

تزریقات در منزل با مجموعه چتر فیروزه ای

تزریقات در منزل

همه ما در شرایطی که یا توانایی خروج از خانه یا عدم تمایل برای خروج از خانه را داشته قرار گرفته ایم و در این شرایط نیاز به خدمات در منزل داریم.

تزریقات در منزل نیز یکی از خدماتی است که موسسه چتر فیروزه ای علاوه بر دیگر خدمات مثل فیزیوتراپی در منزل ، رادیولوژی در منزل و حتی کار درمانی و ماساژ درمانی در منزل ارائه میدهد تا مجبور به خروج از خانه برای هر نوع درمانی نباشید.

انجام تزریقات امری مهم است که پرستار مورد نظر برای اجرای آن باید دارای تخصص و مهارت کافی باشد و کاری ساده نیست که هر کسی بتواند به درستی انجامش دهد زیرا دیده شد فردی بدون داشتن مهارت اقدام ه انجام تزریقات کرده است و علاوه بر این که نتوانسته تزریقات را انجام دهد بلکه مشکلی برای بیمار به بار آورده است.

پس نکته قابل توجه این است هرگز به افراد عادی و فاقد تخصص در این زمینه اعتماد نکنید و با مراکز درمانی که افراد با تجربه دارند مشکل بیمار خود را مطرح کنید.

انجام تزریقات در منزل برای سالمندان و بیمارانی که به دلیل ناتوانی جسمانی، امکان جا به جایی و رفتن به درمانگاه ها را ندارند، توصیه می شود و همان طور که گفتیم باید تزریقات توسط فردی که در این زمینه مهارت دارد انجام شود به همین دلیل می توان از پرستاران کمک گرفت.

 

انواع تزریقات توسط پرستار متخصص

 1. زیر جلدی SC subcutaneous
 2. داخل عضله IM intramuscular
 3. داخل جلدی ID intradermal
 4. وریدی  IV intravenous
 5. تزریق بصورت پانسیون مانند پانسیون مایع نخاعی SCF

 

خدمات تزریق در منزل

تزریق-در-منزل

دسترسی شبانه روزی در هر مکانی به خدمات پزشکی و پرستاری در منزل یکی از نیاز های ضروری و ناگهانی هر خانواده است.عدم دسترسی به بیمارستان یا درمانگاه در ساعات مختلف و حتی ایام تعطیل ، ترافیک داخل شهر یا عدم امکان جابجایی بیمار از مواردی هستند که نیاز به خدمات پزشکی در منزل را بیشتر میکنند.تزریق در منزل نیز یکی از خدماتی است که برای راحتی و آرامش افراد و بیماران در سر تا سر کرج ارائه میشود.

مرکز درمانی چتر فیروزه ای ویزیت پزشک در منزل را همراه با تزریقات در منزل در هر ساعت از شبانه روز و حتی ایام تعطیل در تمامی مناطق کرج ارائه میدهد و شما بیماران عزیز میتوانید برای تزریق هر نوع آمپول در منزل با ما تماس بگیرید و اگر قصد تزریق سرم در منزل را هم دارید از خدمات سرم تراپی در منزل استفاده کنید.

از خدمات تزریق در منزل چتر فیروزه ای میتوان به موارد زیر اشاره کرد : 

 1. تزریق سرم در منزل
 2. وصل کردن سرم در منزل
 3. تزریق آمپول های عضلانی در منزل
 4. تجدید و تعویض پانسمان زخم در منزل
 5. پانسمان زخم بستر ، زخم دیابتیک و دیگر زخم های مزمن

 

اهمیت تزیرقات درست و اصولی

تزریقات در منزل یکی از رایج ترین روش های تجویز دارو و نمونه گیری است که هر دو طرف باید اصول و قواعد بهداشتی را رعایت کنند زیرا خطراتی را در بر دارد و تحقیقات نشان داده است که سالانه 17 میلیون تزریق در کشور انجام میشود که متاسفانه 50% آنها غیر ایمن و غیر بهدشاتی هستند.

اگر برای انجام تزریقات از سرنگ و سوزن های بهدشاتی و پاک استفاده نشود باعث انتقال عفونت به افراد و تهدید زندگی آنها میشود که این اشتباهات و سهل انگاری ها باعث مشکلاتی مثل هپاتیت و ایدز میشود.

مجموعه چتر فیروزه ای برای راحتی و آرامش شما و همچنین بر طرف کردن نیاز های روزمره تمامی افراد در کرج سرویس تزریقات در منزل را همراه با پرستاران متخصص و با رعایت تمامی اصول بهداشتی و ایمنی ارائه میدهد.

لازم به ذکر است که تمامی پزشکان و پرستاران ما دارای مدرک معتبر و تجربه کافی در این زمنیه هستند تا دیگر نگران چیزی نباشید.

مجموعه ما با بهره‌ گیری از متخصصان حرفه‌ای در مراکز معتبر، ‌با مناسب‌ ترین قیمت و بهترین کیفیت، سرویس تزریقات در محل رو به شما عزیزان ارائه می‌ دهد.

 

نکاتی که برای خدمات تزریق در منزل باید رعایت شود

تزریقات

 • تمام وسایل لازم برای انجام تزریقات در دسترس باشند که این وسایل شامل: سرنگ ها، سرسوزن ها، دارویی که باید تزریق شود، الکل یا مواد ضد عفونی کننده و پنبه می باشد.
 • سرنگ و سرسوزن ها کاملا پلمپ بوده و پوشش استریلی آن دچار آسیب نشده باشد هم چنین لازم است پیش از تزریق، از سالم بودن سرنگ مطمئن شوید.
 • پس از انجام تزریقات، حتما سرنگ تزریق را دور بیاندازید.
 • شستشوی صحیح دست ها پیش از انجام تزریق و بعد از آن ضروری است و در حین انجام تزریق پوشیدن دستکش در مواردی که آلودگی مانند خون یا ترشحات بدن بیمار وجود دارد، الزامی می باشد و هیچگاه از دستکش مشترک برای تزریق به بیماران مختلف نباید استفاده کرد.
 • اگر بیمار نیاز به تزریقات متعددی داشت بهتر است هر بار ناحیه ی تزریق را عوض کنید.
 • محل تزریق نباید دارای التهاب یا تورم باشد.
 • بسیار مهم است که قبل از انجام تزریق، سابقه ی بیمار را در حساسیت به دارو بررسی کرده و درصورت عدم حساسیت بیمار، تزریق را انجام دهید.
 • به منظور حفظ حریم بیمار، لازم است تزریق را در اتاقی جدا انجام دهید.

 

enlightened مطالب پیشنهادی : نوار قبل در منزل انمای تخلیه ای در منزل | خدمات سالمند

 

نکاتی که برای ایمنی بیشتر تزریقات در منزل باید رعایت شود

 • شکستن آمپول‌ها با استفاده از پنبه الکل
 • برداشتن سرپوش فلزی و یال‌ها با استفاده از تیغ اره
 • پرهیز از گذاشتن درپوش سرسوزن، بعد از تزریق
 • پرهیز از شکستن یا خم کردن سر سوزن قبل از دفع اون
 • استفاده از ظرف مخصوص یا جعبه ایمنی در اتاق تزریق و در کنار بیمار، جهت حمل وسایل تیز و برنده و پرهیز از حمل اون‌ها در دست یا جیب
 • اجتناب از دست به دست دادن وسایل تیز و برنده
 • اطمینان از ثابت بودن سرسوزن به سرنگ
 • ضدعفونی کردن لاستیک درب ویال با الکل ۷۰ % در زمان استفاده و ۳۰ ثانیه صبر کردن جهت خشک شدن محل
 • پوشش مجدد ویال بازشده با پنبه الکل در صورت نیاز به استفاده مجدد
 • ثبت تاریخ زمان باز شدن ویال بر روی اون، در مواردی که از یک ویال برای تزریقات متعدد استفاده می‌شه(بر اساس سیاست و رویه مربوطه)

 

پانسمان محل تزریق

پانسمان-در-منزل

بعد از اینکه پرستار مورد نظر تزریقات را انجام میدهد حالا نوبت آن میرسد که برای جلوگیری از بوجود آمدن هرگونه مشکلی ، خدمات پانسمان زخم در منزل توسط فردی متخصص ارائه شود و برای این کار باید یک سری نکات در این مورد رعایت شوند که عبارتند از : 

 1. در هنگام انجام پانسمان یا تعویض آن، جهت جلوگیری از ایجاد عفونت حتما از دستکش های یکبار مصرف استفاده کنید.
 2. از هرگونه تماس مستقیم با زخم یا باندی که برروی زخم قرار می گیرد به شدت خودداری کنید.
 3. باند باید به صورتی برروی زخم قرار گیرد که علاوه بر پوشاندن کامل آن اطراف محل جراحت را نیز پوشش دهد.
 4. اگر زخم دارای خون ریزی می باشد به طوری که از باند نشت نموده، بهتر است که آن را برندارید و باند دیگری برروی محل جراحت قرار دهید.
 5. اگر به هر دلیلی پوششی که برای پانسمان زخم به کار برده اید از آن جدا شد، لازم است که حتما پانسمان را تعویض کنید.

 

تعرفه قیمت تزریقات در منزل و پانسمان در منزل

برای دریافت قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

همچنین مجموعه درمانی رازی هم در کنار مجموعه چتر فیروزه ای در خدمات پرستاری در منزل آماده ارائه خدمات است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ارام
  بک کلمه میخوابد در مورد هزینه صحبت کنید هی ملت ابن صفحه اون صفحه پاس ندید مگهدمریصید تیتر میزنی میگی هزینه تزریق ای بابا
  • اپراتور سایت

   دوست عزیز شما میتوانید خیلی راحت با شماره های ما تماس بگیرید و از قیمت تزریقات در منزل آگاهی پیدا کنید.

   چون قیمت ها ممکنه کم و زیاد بشه ما نمیتونیم توی سایت قرار بدیم و بدتر بیمار هارو گمراه کنیم

تماس بگیرید