خدمات تزریقات در منزل به صورت شبانه روزی در کرج و تهران

خدمات تزریقات در منزل به صورت شبانه روزی در کرج و تهران

 

تزریقات در منزل یکی از خدماتی است که همراه با اعزام پرستار به منزل در کرج توسط مجموعه چتر فیروزه ای ارائه میشود و میتواند در صرف زمان و هزینه شما بسیار صرفه جویی کند.با این خدمات دیگر نیازی به خروج از خانه ، طی کردن مسافت زیاد همراه با ترافیک و ایستادن در صف انتظار مراکز درمانی و غیره ندارید.

ما این خدمات را توسط پرستاران متخصص برای افرادی که توانایی خروج از منزل را ندارند و یا حتی زمان و پول برایشان ارزش زیادی دارد ارائه میدهیم تا دیگر نگران چیزی نباشند.

 

 

تزیرقات در منزل با مجموعه چتر فیروزه ای

همه ما در شرایطی که یا توانایی خروج از خانه یا عدم تمایل برای خروج از خانه را داشته قرار گرفته ایم و در این شرایط نیاز به خدمات در منزل داریم.

تزریقات در منزل نیز یکی از خدماتی است که موسسه چتر فیروزه ای علاوه بر دیگر خدمات مثل فیزیوتراپی در منزل ، رادیولوژی در منزل و حتی کار درمانی و ماساژ درمانی در منزل ارائه میدهد تا مجبور به خروج از خانه برای هر نوع درمانی نباشید.

انجام تزریقات امری مهم است که پرستار مورد نظر برای اجرای آن باید دارای تخصص و مهارت کافی باشد و کاری ساده نیست که هر کسی بتواند به درستی انجامش دهد زیرا دیده شد فردی بدون داشتن مهارت اقدام ه انجام تزریقات کرده است و علاوه بر این که نتوانسته تزریقات را انجام دهد بلکه مشکلی برای بیمار به بار آورده است.

پس نکته قابل توجه این است هرگز به افراد عادی و فاقد تخصص در این زمینه اعتماد نکنید و با مراکز درمانی که افراد با تجربه دارند مشکل بیمار خود را مطرح کنید.

انجام تزریقات در منزل برای سالمندان و بیمارانی که به دلیل ناتوانی جسمانی، امکان جا به جایی و رفتن به درمانگاه ها را ندارند، توصیه می شود و همان طور که گفتیم باید تزریقات توسط فردی که در این زمینه مهارت دارد انجام شود به همین دلیل می توان از پرستاران کمک گرفت.

 

 

 

انواع تزریقات توسط پرستار متخصص

 1. زیر جلدی SC subcutaneous
 2. داخل عضله IM intramuscular
 3. داخل جلدی ID intradermal
 4. وریدی  IV intravenous
 5. تزریق بصورت پانسیون مانند پانسیون مایع نخاعی SCF

 

 

 

خدمات تزریق در منزل

 

تزریق-در-منزل

 

دسترسی شبانه روزی در هر مکانی به خدمات پزشکی و پرستاری در منزل یکی از نیاز های ضروری و ناگهانی هر خانواده است.عدم دسترسی به بیمارستان یا درمانگاه در ساعات مختلف و حتی ایام تعطیل ، ترافیک داخل شهر یا عدم امکان جابجایی بیمار از مواردی هستند که نیاز به خدمات پزشکی در منزل را بیشتر میکنند.تزریق در منزل نیز یکی از خدماتی است که برای راحتی و آرامش افراد و بیماران در سر تا سر کرج ارائه میشود.

مرکز درمانی چتر فیروزه ای ویزیت پزشک در منزل را همراه با تزریقات در منزل در هر ساعت از شبانه روز و حتی ایام تعطیل در تمامی مناطق کرج ارائه میدهد و شما بیماران عزیز میتوانید برای تزریق هر نوع آمپول در منزل با ما تماس بگیرید و اگر قصد تزریق سرم در منزل را هم دارید از خدمات سرم تراپی در منزل استفاده کنید.

از خدمات تزریق در منزل چتر فیروزه ای میتوان به موارد زیر اشاره کرد : 

 1. تزریق سرم در منزل
 2. تزریق آمپول های عضلانی در منزل
 3. تجدید و تعویض پانسمان زخم در منزل
 4. پانسمان زخم بستر ، زخم دیابتیک و دیگر زخم های مزمن

 

 

اهمیت تزیرقات درست و اصولی

تزریقات در منزل یکی از رایج ترین روش های تجویز دارو و نمونه گیری است که هر دو طرف باید اصول و قواعد بهداشتی را رعایت کنند زیرا خطراتی را در بر دارد و تحقیقات نشان داده است که سالانه 17 میلیون تزریق در کشور انجام میشود که متاسفانه 50% آنها غیر ایمن و غیر بهدشاتی هستند.

اگر برای انجام تزریقات از سرنگ و سوزن های بهدشاتی و پاک استفاده نشود باعث انتقال عفونت به افراد و تهدید زندگی آنها میشود که این اشتباهات و سهل انگاری ها باعث مشکلاتی مثل هپاتیت و ایدز میشود.

مجموعه چتر فیروزه ای برای راحتی و آرامش شما و همچنین بر طرف کردن نیاز های روزمره تمامی افراد در کرج سرویس تزریقات در منزل را همراه با پرستاران متخصص و با رعایت تمامی اصول بهداشتی و ایمنی ارائه میدهد.

لازم به ذکر است که تمامی پزشکان و پرستاران ما دارای مدرک معتبر و تجربه کافی در این زمنیه هستند تا دیگر نگران چیزی نباشید.

مجموعه ما با بهره‌ گیری از متخصصان حرفه‌ای در مراکز معتبر، ‌با مناسب‌ ترین قیمت و بهترین کیفیت، سرویس تزریقات در محل رو به شما عزیزان ارائه می‌ دهد.

 

 

نکاتی که برای خدمات تزریق در منزل باید رعایت شود

 • تمام وسایل لازم برای انجام تزریقات در دسترس باشند که این وسایل شامل: سرنگ ها، سرسوزن ها، دارویی که باید تزریق شود، الکل یا مواد ضد عفونی کننده و پنبه می باشد.
 • سرنگ و سرسوزن ها کاملا پلمپ بوده و پوشش استریلی آن دچار آسیب نشده باشد هم چنین لازم است پیش از تزریق، از سالم بودن سرنگ مطمئن شوید.
 • پس از انجام تزریقات، حتما سرنگ تزریق را دور بیاندازید.
 • شستشوی صحیح دست ها پیش از انجام تزریق و بعد از آن ضروری است و در حین انجام تزریق پوشیدن دستکش در مواردی که آلودگی مانند خون یا ترشحات بدن بیمار وجود دارد، الزامی می باشد و هیچگاه از دستکش مشترک برای تزریق به بیماران مختلف نباید استفاده کرد.
 • اگر بیمار نیاز به تزریقات متعددی داشت بهتر است هر بار ناحیه ی تزریق را عوض کنید.
 • محل تزریق نباید دارای التهاب یا تورم باشد.
 • بسیار مهم است که قبل از انجام تزریق، سابقه ی بیمار را در حساسیت به دارو بررسی کرده و درصورت عدم حساسیت بیمار، تزریق را انجام دهید.
 • به منظور حفظ حریم بیمار، لازم است تزریق را در اتاقی جدا انجام دهید.

 

 

enlightened مطالب پیشنهادی : نوار قبل در منزل انمای تخلیه ای در منزل | خدمات سالمند

 

 

نکاتی که برای ایمنی بیشتر تزریقات در منزل باید رعایت شود

 • شکستن آمپول‌ها با استفاده از پنبه الکل
 • برداشتن سرپوش فلزی و یال‌ها با استفاده از تیغ اره
 • پرهیز از گذاشتن درپوش سرسوزن، بعد از تزریق
 • پرهیز از شکستن یا خم کردن سر سوزن قبل از دفع اون
 • استفاده از ظرف مخصوص یا جعبه ایمنی در اتاق تزریق و در کنار بیمار، جهت حمل وسایل تیز و برنده و پرهیز از حمل اون‌ها در دست یا جیب
 • اجتناب از دست به دست دادن وسایل تیز و برنده
 • اطمینان از ثابت بودن سرسوزن به سرنگ
 • ضدعفونی کردن لاستیک درب ویال با الکل ۷۰ % در زمان استفاده و ۳۰ ثانیه صبر کردن جهت خشک شدن محل
 • پوشش مجدد ویال بازشده با پنبه الکل در صورت نیاز به استفاده مجدد
 • ثبت تاریخ زمان باز شدن ویال بر روی اون، در مواردی که از یک ویال برای تزریقات متعدد استفاده می‌شه(بر اساس سیاست و رویه مربوطه)

 

 

 

پانسمان محل تزریق

 

پانسمان-در-منزل

 

بعد از اینکه پرستار مورد نظر تزریقات را انجام میدهد حالا نوبت آن میرسد که برای جلوگیری از بوجود آمدن هرگونه مشکلی ، خدمات پانسمان زخم در منزل توسط فردی متخصص ارائه شود و برای این کار باید یک سری نکات در این مورد رعایت شوند که عبارتند از : 

 1. در هنگام انجام پانسمان یا تعویض آن، جهت جلوگیری از ایجاد عفونت حتما از دستکش های یکبار مصرف استفاده کنید.
 2. از هرگونه تماس مستقیم با زخم یا باندی که برروی زخم قرار می گیرد به شدت خودداری کنید.
 3. باند باید به صورتی برروی زخم قرار گیرد که علاوه بر پوشاندن کامل آن اطراف محل جراحت را نیز پوشش دهد.
 4. اگر زخم دارای خون ریزی می باشد به طوری که از باند نشت نموده، بهتر است که آن را برندارید و باند دیگری برروی محل جراحت قرار دهید.
 5. اگر به هر دلیلی پوششی که برای پانسمان زخم به کار برده اید از آن جدا شد، لازم است که حتما پانسمان را تعویض کنید.

 

 

تعرفه قیمت تزریقات در منزل و پانسمان در منزل

هزینه ها و قیمت های مربوط به این خدمات بستگی به نیاز شما دارد و قابل تغییر است.ما به شما پیشنهاد میکنیم برای دریافت مشاوره از تمامی خدمات ما به همراه قیمت و هزینه آنها با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

🛌 وصل سرم : ۸۰.۰۰۰ تومان + هر تزریق داخل سرم ۵.۰۰۰ تومان
(تزریق خانواده آنتی بیوتیک ها در سرم مثل سفتریاکسون ۱۵.۰۰۰ تومان)
💉 وصل آنژیوکت : ۷۰.۰۰۰ تومان


💉 تزریق عضلانی یا زیرجلدی : ۵۰.۰۰۰ تومان، هر تزریق اضافه ۲۵.۰۰۰ تومان
(خانواده آنتی بیوتیک ها مثل پنی سیلین ۶۵.۰۰۰ تومان)
💉 تزریق وریدی یا از طریق آنژوکت : ۶۵.۰۰۰ تومان


🤕 تعویض پانسمان ( زخم معمولی، زخم بستر، سوختگی درجه یک تا سه) : ۷۰.۰۰۰ تومان تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان (بسته به وسعت و نوع زخم و مواد مصرفی)