ارائه تمامی خدمات سرم تراپی و تزریق سرم در منزل با مجموعه چتر فیروزه ای

ارائه تمامی خدمات سرم تراپی و تزریق سرم در منزل با مجموعه چتر فیروزه ای

دسترسی شبانه روزی در هر مکانی به خدمات پرستاری در منزل و یا خدمات پزشکی در منزل بی تردید یکی از نیاز هایی است که هر خانواده ممکن است داشته باشد.

دلایلی مانند عدم دسترسی به کلینیک ، ترافیک های درون و برون شهری و یا حتی عدم توانایی انتقال بیمار به بیمارستان و مطب هستند که باعث میشوند خدمات پزشکی و پرستاری در منزل بیشتر مورد نیاز باشد و به چشم بیاید.

سرم تراپی در منزل هم یکی از خدماتی است که برای راحتی بیماران ارائه میشود اما نیاز به تخصص دارد و انجام این کار توسط افراد نابلد ممکن است مشکلاتی را بوجود آورد.

موسسه چتر فیروزه ای آماده ارائه خدمات سرم تراپی و تزریق سرم در منزل همراه با پرستاران و بهیاران مجرب و متخصص میباشد تا روند بهبود شما را جلو بیاندازد.

 

 

سرم تراپی در منزل

 

سرم-تراپی

 

همانطور که در ابتدا گفته شد هر فرد یا خانواده ای ممکن است بنابر دلایلی نیاز به خدمات پزشکی در منزل داشته باشد.مثلا گاهی اوقات امکان جابجایی سالمندان را نداریم و در این مواقع است که به خدمات ویزیت پزشک در منزل احتیاج پیدا میکنیم و اگر این خدمات در منزل وجود نداشته باشند ممکن است خطراتی و مشکلاتی ایجاد شود که جبران نا پذیر است.

بجز سالمندان بالاخره افرادی هم هستند که ممکن است شرایط انتقال به مراکز درمانی را نداشته و نیاز فوری به سرم تراپی در منزل داشته باشند.در این شرایط موسسه چتر فیروزه ای آماده خدمت رسانی به بیماران عزیز میباشد که این خدمات به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

بیماران عزیز توجه داشته باشند که تزریق آمپول در همه انواع سرم ها مجاز نیست و تزریق داخل سرم نیازمند دانشیست که پرستاران و پزشکان آموزش لازم را دیده اند ،بعضا مشاهده شده تزریق اشتباه نوع خاصی از آمپول و در نوع خاصی از سرم باعث بروز خسارات جانی جدی به بیمار شده است،بنابراین سعی کنید در صورتی که برای درمان بیماری از تزریق سرم استفاده می کنید،این کار توسط کارشناسان پرستاری انجام شود.

زمانی که شما برای درخواست خدمات تزریق سرم در منزل با ما تماس میگیرید باید حال کامل بیمار را اعلام کنید.اگر حال بیمار خیلی بد باشد مجموعه ما علاوه بر اعزام پرستار برای سرم تراپی در منزل ، افراد و پرستاران بیشتری همراه با تجهیزات لازم به منزل شما ارسال میکند تا خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار هم برای شما عزیزان ارائه شود زیرا حال و رضایت بیماران دارای ماست.

 

 

 

تزریق سرم در منزل

تزریق سرم در منزل یکی از خدماتی است که پرستاران متخصص ما در این زمینه برای بیماران انجام میدهند.معمولا بیمارانی که دچار افت فشار و افت قند خون میشوند به سرم تراپی نیاز دارند و همانطور که گفته شد این خدمات باید حتما توسط فردی متخصص انجام شود در غیر این صورت مشکلاتی نظیر کبود شدگی پوست و اسیب به دیواره رگ ها بیمار را تهدید میکند.

کارشناس پرستاری جهت انجام سرم تراپی  در منزل سن بیمار را در نظر گرفته  و متناسب با آن آنژوکت های مربوطه را استفاده می کند تا حداقل درد به بیمار هنگام وارد کردن به رگ وی وارد شود.

اگر بیمار بعد از افت فشار یا افت قند خون از حال رود و از جایی بیفتد و بدن بیمار صدمه ببیند ، پرستاران ما بعد از ارائه خدمات رسم تراپی در منزل ، برای بهتر شدن حال بیمار و رضایت کامل خدمات کار درمانی و ماساژ درمانی در منزل را نیز برای بیمار انجام میدهند تا بیمار احساس ناراحتی و بی حالی نداشته باشد.

 

 

تزریق-سرم-در-منزل

 

 

 

مزایای استفاده از خدمات سرم تراپی در منزل

سرم تراپی در منزل توسط پرستار و بهیار که زیر شاخه ای از دانش پزشکی است که ترکیبی از دانش و مهارت رفتاری می باشد انجام میشود.این خدمات همراه با تجهیزات کامل و استریل شدهانجام میشود.

بعد از اتمام تزریق سرم در منزل پرستاران و بهیاران ما خدمات پانسمان زخم در منزل را نیز برای شما بیماران عزیز انجام میدهند.