X

ارائه تمامی خدمات سرم تراپی و تزریق سرم در منزل با مجموعه چتر فیروزه ای

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
سرم تراپی در منزل

ارائه خدمات تزریق سرم و سرم تراپی در منزل با پرستاران و بهیاران مجرب و تجهیزات ضروری در 24 ساعت شبانه روز حتی ایام تعطیل همراه با ویزیت پزشک در منزل فقط با موسسه چتر فیروزه ای

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

دسترسی شبانه روزی در هر مکانی به خدمات پرستاری در منزل و یا خدمات پزشکی در منزل بی تردید یکی از نیاز هایی است که هر خانواده ممکن است داشته باشد.

دلایلی مانند عدم دسترسی به کلینیک ، ترافیک های درون و برون شهری و یا حتی عدم توانایی انتقال بیمار به بیمارستان و مطب هستند که باعث میشوند خدمات پزشکی و پرستاری در منزل بیشتر مورد نیاز باشد و به چشم بیاید.

سرم تراپی در منزل هم یکی از خدماتی است که برای راحتی بیماران ارائه میشود اما نیاز به تخصص دارد و انجام این کار توسط افراد نابلد ممکن است مشکلاتی را بوجود آورد.

موسسه چتر فیروزه ای آماده ارائه خدمات سرم تراپی و تزریق سرم در منزل همراه با پرستاران و بهیاران مجرب و متخصص میباشد تا روند بهبود شما را جلو بیاندازد.

 

سرم تراپی

سرم تراپی به مایع درمانی سوختگی و زخم گفته میشود که قبل از انجام آن باید اقدامات اولیه امدادگران در موارد سوختگی شامل تامین کردن اکسیژن ، پوشاندن زخم با گاز یا پارچه تمیز ، برقرار کردن راه هوایی برای نجات مصدومان ، رگ گیری یک ورید بزرگ انجام شود.

در برخی موارد فردی دچار کمبود مایعات بدن و مسمومیت و اسعال و ضعف بدنی میشود و در این موارد به این خدمات سرم تراپی نیاز دارد.

تزریق سرم سریعترین راه برای رساندن مواد تغذیه ای به بدن می باشد ، زیرا سرم زدن دستگاه گوارش و روده ها را دور می زند و مستقیماً وارد بافت ها می شود و در نتیجه میزان جذب آن بسیار بالا می باشد.

همچنین امروزه افراد سالم هم می توانند از طریق وصل سرم یا درمان داخل وریدی ، مواد مغذی دریافت کنند و بیشتر از نعمت سلامتی بهره ببرند و و انرژی خود را بسیار افزایش دهند.بنابراین، اگر می خواهید ایمنی بدن خود را تقویت کرده و افزایش دهید ، مواد معدنی و مایعات از دست رفته را از طریق سرم زدن جایگزین کنید.

 

تزریق سرم

تزریق سرم

نحوه تزریق سرم به شرح زیر میباشد :

 1. شستشوی دستها قبل از آماده کردن سرم الزامی است.
 2. شرایط نگهداری سرم ها از قبیل حفظ دمای مناسب ، محافظت از نور و … بطور دقیق رعایت شود.
 3. درب لاستیکی ویالهای تزریقی و محل وارد کردن ست سرم در سرمها به هیچ وجه استریل نمی باشد و باید با محلول ضدعفونی کنندۀ مناسب قبل از استفاده کردن ضد عفونی شود.
 4. از سوراخ کردن و زدن سوزن به محفظۀ پلاستیکی سرمهای تزریقی جهت افزایش سرعت تزریق و جلوگیری از جمع شدگی محفظۀ پلاستیکی که موجب ورود هوای غیر استریل محیط به محلول استریل داخل محفظه می شود اکیداً اجتناب و از ستهای سرم که مجهز به فیلتر می باشند جهت برطرف شدن این مشکل استفاده گردد.
 5. از استفاده از هر نوع سرم تزریقی که تغییر رنگ پیدا کرده حتی در صورت کمبود جداً خودداری گردد.
 6. میزان سرم در ساعت و تعداد قطرات در دقیقه و ترکیبات اضافه شده به سرم و زمان شروع و خاتمه و نام پرستار تنظیم کننده را بر روی برچسب سرم ثبت کنید.

سرم تراپی در منزل

سرم-تراپی

همانطور که در ابتدا گفته شد هر فرد یا خانواده ای ممکن است بنابر دلایلی نیاز به خدمات پزشکی در منزل داشته باشد.مثلا گاهی اوقات امکان جابجایی سالمندان را نداریم و در این مواقع است که به خدمات ویزیت پزشک در منزل احتیاج پیدا میکنیم و اگر این خدمات در منزل وجود نداشته باشند ممکن است خطراتی و مشکلاتی ایجاد شود که جبران نا پذیر است.

بجز سالمندان بالاخره افرادی هم هستند که ممکن است شرایط انتقال به مراکز درمانی را نداشته و نیاز فوری به سرم تراپی در منزل داشته باشند.در این شرایط موسسه چتر فیروزه ای آماده خدمت رسانی به بیماران عزیز میباشد که این خدمات به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

بیماران عزیز توجه داشته باشند که تزریق آمپول در همه انواع سرم ها مجاز نیست و تزریق داخل سرم نیازمند دانشیست که پرستاران و پزشکان آموزش لازم را دیده اند ،بعضا مشاهده شده تزریق اشتباه نوع خاصی از آمپول و در نوع خاصی از سرم باعث بروز خسارات جانی جدی به بیمار شده است،بنابراین سعی کنید در صورتی که برای درمان بیماری از تزریق سرم استفاده می کنید،این کار توسط کارشناسان پرستاری انجام شود.

زمانی که شما برای درخواست خدمات تزریق سرم در منزل با ما تماس میگیرید باید حال کامل بیمار را اعلام کنید.اگر حال بیمار خیلی بد باشد مجموعه ما علاوه بر اعزام پرستار برای سرم تراپی در منزل ، افراد و پرستاران بیشتری همراه با تجهیزات لازم به منزل شما ارسال میکند تا خدمات پرستار بیمار در کرج هم برای شما عزیزان ارائه شود زیرا حال و رضایت بیماران دارای ماست.

 

تزریق سرم در منزل

تزریق-سرم-در-منزل

تزریق سرم در منزل یکی از خدماتی است که پرستاران متخصص ما در این زمینه برای بیماران انجام میدهند.معمولا بیمارانی که دچار افت فشار و افت قند خون میشوند به سرم تراپی نیاز دارند و همانطور که گفته شد این خدمات باید حتما توسط فردی متخصص انجام شود در غیر این صورت مشکلاتی نظیر کبود شدگی پوست و اسیب به دیواره رگ ها بیمار را تهدید میکند.

کارشناس پرستاری جهت انجام سرم تراپی  در منزل سن بیمار را در نظر گرفته  و متناسب با آن آنژوکت های مربوطه را استفاده می کند تا حداقل درد به بیمار هنگام وارد کردن به رگ وی وارد شود.

اگر بیمار بعد از افت فشار یا افت قند خون از حال رود و از جایی بیفتد و بدن بیمار صدمه ببیند ، پرستاران ما بعد از ارائه خدمات رسم تراپی در منزل ، برای بهتر شدن حال بیمار و رضایت کامل خدمات کار درمانی و ماساژ درمانی در منزل را نیز برای بیمار انجام میدهند تا بیمار احساس ناراحتی و بی حالی نداشته باشد.

 

مزایای استفاده از خدمات سرم تراپی در منزل

سرم تراپی در منزل توسط پرستار و بهیار که زیر شاخه ای از دانش پزشکی است که ترکیبی از دانش و مهارت رفتاری می باشد انجام میشود.این خدمات همراه با تجهیزات کامل و استریل شدهانجام میشود.

بعد از اتمام تزریق سرم در منزل پرستاران و بهیاران ما خدمات پانسمان زخم در منزل را نیز برای شما بیماران عزیز انجام میدهند.

 

وصل سرم در منزل

سرم تراپی

وصل کردن سرم در منزل یا هر جای دیگر دارای یک روند استاندارد است که در ادامه با آن آشنا میشوید :

۱ . آرام و آماده باشید: وصل سرم بستگی به آمادگی و مهارت پرستار دارد. شما باید با بیمار هماهنگ باشید زیرا یک حرکت عصبی و عجولانه منجر به شکست می شود.

2 .  اعتماد به نفس خود را نشان دهید: خود را باور کنید و به بیمار اطمینان دهید که می دانید چه کاری انجام می دهید. البته بیمار وقتی اعتماد به نفس شما را ببینید آرام می شود.

3 . سوزن هراسی بیمار را ارزیابی کنید: سوزن هراسی واکنشی است که معمولا در نتیجه تزریق و وصل سرم قبلی وجود دارد. علائم آن مانند تاکی کاردی (افزایش ضربان قلب) و فشار خون بالا قبل از وارد کردن سوزن است.

4 . اقدامات لازم برای کنترل عفونت را انجام دهید: یکی از نکات مهم در وصل سرم در منزل و تزریقات رعایت اصول کنترل عفونت است.

5 . رگ را ارزیابی کنید: قبل از قرار دادن سوزن در رگ بیمار، ابتدا باید وضعیت رگ یا ورید را ارزیابی کنید.

6 . برای پیدا کردن رگ لمس کنید : رگ گیری درست یکی از مهمترین نکات مهم در وصل سرم در منزل و تزریقات است. اگر رگ مناسبی نمی بینید، بیشتر از چشم خود به انگشتان اعتماد کنید.

7 . برای پیدا کردن رگ از بیمار بپرسید: بیمار با توجه به سابقه IV قبلی خود ممکن است بیشتر بداند که کدام وریدها مناسب هستند.

۸ . از اندازه کانول مناسب استفاده کنید: سوزن و اندازه کانول را با سایز بیمار مطابقت دهید.

9 . کانول را به درستی انتخاب کنید: یکی دیگر از مهمترین نکات مهم در وصل سرم در منزل و تزریقات انتخاب کانول است.

10 . سرم را به دست غیر غالب وصل کنید : مثلا اگر بیمار چپ دست است سرم را به دست راست او وصل کنید تا بیمار بتواند با استفاده از دست غالب فعالیت های ساده را انجام دهد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • الهه
  سلام میخواستم یه سروم تقویتی در منزل
  • اپراتور سایت

   سلام

   در هر ساعت از شبانه روی میتوانید برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

 • taraneh ganjavi
  salam hazineh serum therapy dar manzel cheghadar hast, mamnoon
  • اپراتور سایت

   سلام

   این قیمت نسبت به مسافت و نوع سرم متفاوت است

   برای دریافت قیمت های دقیق با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید