پرستار ساعتی در منزل

۰۲۶۳۴۴۸۶۵۵۵ ساعت اداری
پرستار ساعتی در منزل

پرستار ساعتی برای انواع بیماران ، پرستار ساعتی برای کودک و پرستار ساعتی برای سالمند از خدمات ویژه و پر درخواست مجموعه چتر فیروزه ای است که توسط پرستاران حرفه ای ارائه میشود.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

برخی خانواده ها ممکن است برای ساعاتی در روز نیاز به پرستار بیمار ، سالمند و یا کودک خود داشته باشند.

به همین دلیل ما در چتر فیروزه ای خدمات پرستار ساعتی در منزل را در کنار سایر خدمات پرستاری در منزل برای این افراد ارائه داده ایم تا دیگر نگران چیزی نباشند.

برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

پرستار ساعتی سالمند در منزل

همه افراد چه خانم ها و چه آقایان وقتی سنشان بالا میرود سالمند نامیده میشوند و نیاز به نگهداری و مراقبت دارند و البته بعضی از آنها خودشان تا حدی میتوانند کار های روزمره خود را انجام دهند ولی بعضی از آنها قادر به انجامک این امور هم نیستند.

امروزه هم شرایط اقتصادی بستری را فراهم ساخته که اطرافیان سالمندان درگیر مشغله های خود باشند و وقت زیادی برای مراقبت از آنها نباشند به همین علت مجبور به استفاده از خدمات پرستار سالمند در منزل میشوند و اگر هم بتوانند تا حدودی در کنار سالمندان باشند بهتر است از پرستار ساعتی سالمند در منزل بهره ببرند.

 

پرستار ساعتی بیمار در منزل

پرستار ساعتی بیمار در منزل

امروزه نسبت به شرایط آب و هوایی و خوراکی ها و مواد غذایی نا سالم بیماری های معمولی و بیماری های خطرناک بسیار افزایش یافته است و بسیاری از این بیماران نیاز به پرستاری و نگهداری دارند.

اطرافیان و خانواده های بیماران هم مثل سایر افراد درگیر مشغله های زیادی هستند و شاید وقت کافی برای مراقبت بیماران نداشته باشند.

به همین علت اگر کلا وقت ندشاته باشند از خدمات پرستار بیمار در منزل استفاده میکنند و اگر تا حدودی وقت داشته باشند ، میتوانند از خدمات پرستار ساعتی بیمار در منزل استفاده کنند که مجموعه ما ارائه میدهد.

 

وظایف پرستار ساعتی بیمار و سالمند

 1. انجام کارهایی که به او محول شده در کمترین زمان و بهترین کیفیت
 2. داشتن هماهنگی لازم با خانواده ی سالمند در انجام امور سالمند
 3. منظم و مرتب بودن، وقت شناس بودن
 4. برقرار کردن رابطه خوب و عاطفی با سالمند
 5. حمام بردن سالمند و نظافت شخصی وی
 6. به بیرون بردن سالمند برای تفریح ، قدم ‌زدن ‌درپارک یا دوچرخه سواری
 7. انجام فعالیت‌های آموزشی برای سالمند مثل کتاب خواندن یا یادگیری بازی یا سرگرمی جدید
 8. انجام تفریحات سالم و بازی‌های آموزشی برای سالمندانی که مشکلات فکری یا روحی دارند و بردن آنها به بیرون یا پارک در زمان هایی که با هماهنگی خانواده ها باشد.
 9. شستشو و مراقبت، پانسمان ، کارهای مربوط به ادرار و مدفوع، درست کردن غذا و دادن غذا به بیماران زخم بستری
 10. جابجایی بیمار ، ماساژ دادن به بدن برای اینکه خون در بدن بیمار در گردش باشد.
 11. انجام کارهایی که مربوط به توالت بیمار است ، از کارهایی می باشد که یک پرستار در منزل برای بیماران دارای ضایعه نخاعی یا مشکلات جسمی ، باید انجام دهد .

 

پرستار ساعتی کودک در منزل

پرستار ساعتی کودک در منزل

معمولا کودکان نیاز به نگهداری و تربیت دارند و والدینی که شاغل هستند معمولا وقت کافی برای این کار ها را ندارند چون مجبورند کار کنند و شرایط خوبی را برای کودک خود ایجاد کنند.

اگر وقت کامل برای تربیت ، آموزش ، نگهداری و بازی با کودکان را ندارید میتوانید از خدمات پرستار کودک در منزل مجموعه ما استفاده کنید ولی اگر تا حدودی وقت دارید و به صورت نیمه وقت کار میکنید ، میتوانید از خدمات پرستار ساعتی کودک در منزل استفاده کنید.

 

وظایف پرستار ساعتی کودک 

 1. آموزش و یادگیری دروس، الفبای فارسی، نقاشی و زبان انگلیسی از کارهایی است که یک پرستار کودک می تواند برای کودک عزیزتان انجام دهد.
 2. غذا دادن به موقع و سر وقت و کمک دادن به غذا خوردن کودک
 3. انجام امور نظافتی کودک، استحمام، تعویض و شستشوی لباس، عوض کردن پوشک و مرتب کردن نوزاد
 4. بردن به مهد یا مراکز آموزشی و کارهایی که از قبل با خانواده کودک هماهنگ شده باشد
 5. نگهداری و مراقبت از کودک در زمانی که مادر یا والدین کودک در خانه نیستند
 6. بازی کردن با کودک و بردن او به پارک یا مکانهای بازی با هماهنگی خانواده کودک
 7. رسیدگی و مراقبت از کودکانی که مشکل جسمانی یا روحی دارند توسط پرستار بیمار در منزل
 8. منظم بودن در رفت و آمد و خدمت رسانی در زمان تعیین شده توسط پرستار بیمار کودک ساعت در منزل
 9. هماهنگی پرستار کودک ساعتی با خانواده کودک برای دارو دادن به کودکی که تحت نظر پزشک بوده و نیاز به استفاده از قرص یا دارو دارد
 10. صمیمیت و مهربانی با کودک در ساعاتی که به آن خدمت رسانی میکند که این امر باعث می‌شود احساس خوشایندی را در کودک و در خانواده کودک ایجاد کند.

 

ویژگی های پرستاران ساعتی مجموعه ما

 • استفاده درست از وقتی که در اختیار خانواده ها یا عزیزانشان قرار دارد ( سعی کند بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به خانواده‌ها ارائه دهد) .
 • نظم در رفت و آمد. ( در ساعاتی که تعیین شده در خدمت خانواده‌ها باشد و در ساعاتی که مختص شده از منزل آنها خارج شود ) .
 • آراسته و مرتب بودن در زمانی که در خدمت خانواده‌ها قرار دارد.
 • هماهنگ بودن با خانواده ها و زمان بندی دقیق و منظم در انجام کارهایی که در حیطه ی وظایف او می باشد.

 

استخدام پرستار ساعتی

استخدام پرستار ساعتی

برای اشخاصی که مسن هستند و یا کودکانی که پدر و مادر آن‌ ها به محل کار می ‌روند و از تنهایی در منزل رنج می ‌برند، وجود یک پرستار در منزل می ‌تواند برای آرامش خاطر خانواده‌ ها و شخص صورت بگیرد و همین امر می ‌باشد که استخدام پرستار ساعتی را نکته حائز اهمیتی می‌شمارد.

ممکن است برخی از خانواده‌ ها نیاز به استخدام پرستار ساعتی داشته باشند. با توجه به این‌که امروزه گسترش دغدغه ‌های مردم صورت‌ گرفته است، افراد برای این‌که بتوانند خدمات منحصر به ‌فردی برای مشکلات خود بگیرند، نیاز به استخدام پرستار ساعتی دارند.

مهم‌ترین هدف ارائه این خدمات برای افراد این است که رفاه حال مریضان و بیماران تامین گردد و از این طریق است که استخدام پرستار ساعتی صورت می‌گیرد و می ‌تواند خدماتی را در منزل افراد، برای آن‌ ها بدنبال داشته باشد.

یکی دیگر از مهم‌ترین دلایلی که باعث می ‌شود از خدمات استخدام پرستار ساعتی استفاده کرد این است که بدون این‌که بیمار جا به جا شود، می ‌تواند شرایط fif,n برای او مهیا گردد.

 

هزینه پرستار ساعتی در منزل

برخی موارد است که افراد و خانواده از خدمات 24 ساعته استفاده میکنند اما برخی موارد است که نیاز به خدمات ساعتی دارند.

زمان خدمات پرستاران ساعتی حداقل 4 ساعت است و کلا به صورت 4 ساعته محاسبه میشود.

یعنی اینکه اگر به کمتر از 4 ساعت خدمات نیاز داشته باشید باید حقوق 4 ساعت پرستار را حساب کنید و اگر زمان بیشتری هم نیاز داشته باشید باید با مرکز تماس بگیرید و هزینه و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

مجموعه چتر فیروزه ای با بهترین و با تجربه ترین پرستاران و تجهیزات تخصصی در خدمات شماست...

لازم بذکراست: کلیه مطالب و موضوعات ذکرشده دراین سایت جنبه اطلاع رسانی داشته و هنگام تماس ارتباط شما عزیزان به اپراتور وصل شده و بر اساس شرایط اعلام شده از طرف مخاطب موضوع شما به واحد مربوطه ذیصلاح شرکت مهرآوران و یا شرکت خدمات پرستاری نوین ارجاع داده خواهد شد و از طریق نفرات و گروه مربوطه پیگیری صورت خواهد گرفت خداراشاکرهستیم به پاس این موهبت الهی وبا تلاش وهمکاری کادر اداری و گروه های خدماتی ذیصلاح پس ازسالها تلاش و تجربه و سابقه ای درخشان توانسته ایم اعتمادی محکم در راستای خدمات رسانی در سطح استان بر پایه صداقت وتعهد کاری و مسولیت پذیری بیافرینیم.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید