ویزیت پزشک در منزل عمومی و متخصص کرج

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
ویزیت پزشک در منزل کرج

اگر نیاز به ویزیت پزشک دارید، تیم پزشکی مجموعه چترفیروزه‌ای تحت عنوان خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج می‌تواند کمک آفرین باشد و روند بهبودی شما را سرعت بخشد. 

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

 شرایط سخت زندگی امروزه و تلاش افراد برای درآمد ایده‌آل، سبب شده است تا افراد فرصت کمتری برای خانواده داشته باشند. در این شرایط، در صورتی که یکی از اعضای خانواده و یا نزدیکان فرد، نیاز به چکاپ و مراقبت‌های روزانه داشته باشد و یا اینکه به دلایلی همچون بیماری قلبی، عفونی، دیابت و.. باید تحت نظر پزشک باشد و رفتن به مطب نیز امری دشوار باشد، بهترین گزینه ویزیت پزشک در منزل است. حضور پزشک در منزل از مزایای بسیاری برخوردار است که در ادامه این مقاله از وب سایت مرکز پزشکی و پرستاری چترفیروزه‌ای به آن می‌پردازیم. 

خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات ویزیت پزشک در منزل در کرج - چتر فیروزه ای

ویزیت پزشک عمومی در منزل در کرج

هنگامیکه احساس بییماری می‌کنید یا با یک ناخوشی مواجه هستید، اولین قدم، مراجعه به پزشک عمومی است چرا که پزشک عمومی طوری آموزش دیده است تا بتواند وضعیت کلی فرد را بررسی نموده تا بتواند انواع بیماری‌ها را تشخیص دهد. در صورت امکان، خود نسبت به درمان اقدام نماید، در غیر اینصورت، فرد را به پزشک متخصص مربوطه ارجاع می‌نماید. 

از دیگر فعالیت‌های پزشک عمومی در منزل، انجام آزمایشات همچون آزمایش قند خون، فشار خون، آزمایش خون و چکاپ‌های دوره‌ای در منزل می‌باشد. علاوه بر این موارد، پزشک عمومی، سلامت عمومی فرد را بررسی می‌نماید، روند درمان و میزان دوز داروها را چک می‌کند، نتایج آزمایش را بررسی می‌نماید. 

ویزیت پزشک متخصص در منزل در کرج

ویزیت پزشک متخصص در منزل در زمینه‌های متخصص قلب و عروق، متخصص داخلی، متخصص اورولوژی، متخصص اطفال، متخصص زنان و.. می‌باشد که از طریق مرکز چترفیره‌ای قابل ارائه می‌باشد. پزشک متخصص از طریق بررسی دقیق شرایط و وضعیت بیمار، بررسی بالینی انجام می‌دهد، آزمایش تزریق می‌کند و یک روند درمانی را برای فرد بیمار در نظر می‌گیرد. 

ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل در کرج

پزشک متخصص داخلی در منزل، وظیفه تشخیص و سپس درمان بزرگسالان را برعهده دارد. پزشک متخصص داخلی معاینه اولیه را انجام می‌دهد و سپس در صورت نیاز، فرد را به یک متخصص در زمینه مورد نیاز هدایت می‌نماید. افراد به دنبال احساس درد و یا ناخوشی‌هایی همچون سرفه، خستگی، حالت تهوع، عفونت و.. لازم است که توسط یک پزشک داخلی ویزیت شوند. 

ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل در کرج

ویزیت پزشک متخصص اطفال در کرج در منزل- چترفیروزه ای

پزشک متخصص اطفال به طور ویزه بر روی بیماری‌های اطفال تمرکز کرده و سعی دارد مشکلات و اختلالات کودکان را تشخیص دهد و درصدد درمان برآید. در صورتی که بیماری کودک پیچیدگی خاصی داشته باشد،پزشک اطفال در این شرایط به متخصص مربوطه ارجاع می‌دهد. پزشک اطفال با شرایط و بیماری‌های اطفال آشنایی دارد و در صورتی که از ابتدای تولد تا دوران بلوغ دچار مشکلاتی شوند، به آنها کمک می‌نماید. خدمات پزشک اطفال در منزل یکی از خدمات بسیار کاربردی مجموعه چتر فیروزه‌ای برای خانواده‌ها می‌باشد. 

ویزیت پزشک متخصص قلب و عروق در منزل در کرج

با توجه به اینکه قلب یکی از مهم‌ترین عضو از اعضای بدن است، پزشک متخصص قلب و عروق از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پزشک متخصص قلب و عروق، هرگونه نارسایی در قلب را تشخیص می‌دهد و سپس نسبت به درمان اقدام می‌نماید. مجموعه چتر فیروزه‌ای شرایطی را فراهم نموده تا از خدمات متخصص قلب و عروق در منزل بهره‌مند شوید. 

ویزیت پزشک متخصص ارتوپدی در منزل در کرج

 سبک زندگی امروزه، غذاهای ناسالم و شغال‌های پشت میزی و.. سبب شده تا مشکلات جسمانی برای افراد ایجاد شود. تشخیص، درمان بیماری‌ها و ناهنجاری‌های مربوط به استخوان، مفاصل، عضله، تاندون و.. برعهده پزشک متخصص ارتوپدی در منزل می‌باشد که از جمله خدمات مرکز چتر فیروزه‌ای است. در صورت بروز درد و جراحت‌هایی همچون کمردرد، دیسک، پوکی استخوان، انحراف پا و.. لازمم است توسط پزشک ارتوپدی ویزیت شوید.

ویزیت پزشک متخصص عفونی در منزل در کرج

پزشک متخصص عفونی در منزل به پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌ها و عفونت‌های مختلفی که ممکن است افراد به آن دچار شوند، اقدام می‌نماید. اشخاصی که به عفونت دچار شده‌اند باید توسط پزشک متخصص عفونی ویزیت شوند. انواع عفونت‌های تنفسی، عفونت‌های گوارشی، عفونت‌های ادراری، بیماری‌های ویروسی و.. باید توسط پزشک عفونی تشخیص داده و درمان شود. 

ویزیت پزشک در منزل برای بیمار کرونا

یکی از نگرانی‌های افرادی که به بیماری کرونا مبتلا می‌شوند این است که به چه پزشکی مراجعه نماییم؟ در این شرایط پزشک عمومی در تشخیص و درمان کرونا یاری دهنده خواهد بود. در صورتی که نیاز به آزمایش کرونا داشته باشید، از خدمات تست کرونا در منزل می‌توانید بهره‌مند شوید. 

دیگر خدمات درمانی ویزیت پزشک در منزل

 1.  سرم تراپی‌ها و تزریقات

 2. رسیدگی به زخم‌ها و پانسمان‌ها

 3. فیزیوتراپی

 4. انجام نوار قلب و اکو قلب در منزل 

 5. رادیولوژی و سونوگرافی

مزایای ویزیت دکتر در منزل

مزایا و فوائد ویزیت دکتر در منزل - چتر فیروزه ای

 • هنگام مراجعه فرد بیمار به مراکز درمانی، غالبا یک یا دو نفر نیز به عنوان همراه بیمار حضور دارند همین امر سبب ایجاد مشکلاتی برای خانواده‌ها خواهد شد. 

 • ویزیت پیوسته در منزل سبب کاهش احتمال بستری شدن فرد بیمار می‌باشد. 

 • حضور پزشک در منزل برای معاینه فرد بیمار، حس خوبی را در او ایجاد می‌نماید. 

 • خدمات ویزیت پزشک در منزل شامل کاهش هزینه‌های روند درمانی بیماران می‌گردد. 

 • روند درمان در محیطی عاری از انواع بیماری‌ها و ویروس‌ها انجام می‌گیرد. 

هزینه اعزام پزشک به منزل

مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی در منزل با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهند، هزینه دریافت می‌نمایند؛ این خدمات شامل دوری یا نزدیکی مسافت، چه ساعتی از شبانه روز و.. می‌باشد. ویزیت پزشک در منزل از مشکلات و هزینه‌هایی که ممکن است فرد بیمار و همراهش از زمان رفت تا هنگام معاینه و برگشت خواهند داشت ممانعت می‌نماید.  

هنگامی‌که ویزیت پزشک در منزل کرج را انتخاب نموده‌اید، هزینه‌هایتان با توجه به تعرفه ویزیت، به شکل تخصصی مدیریت می‌شود. هزینه‌های رفت و آمد، از دست دادن شیفت کاری، حضور در بیمارستان‌ها و.. به طور کلی بیشتر از ویزیت پزشک در منزل خواهد بود. 

خدمات ویزیت پزشک در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

 1. کودکان و نوزادان

 2. افراد مسن و سالمند

 3. افراد ناتوان از حرکت

 4. افراد مبتلا به بیماری‌های سخت و واگیردار

 


 • آیا پزشکان در منزل می‌توانند نسخه تجویز کنند؟

  پزشکانی که به منازل ارسال می‌شوند در صورت نیاز می‌توانند برای بیماران دارو تجویز کنند. سپس بیمار می‌تواند به داروخانه محلی مراجعه و دارو دریافت کند.
   

 • چه انتظاراتی از خدمات ویزیت پزشک در منزل باید داشته باشیم؟

  هدف اصلی، تشخیص اولیه و در صورت نیاز، تجویز آزمایش خون، ادرار یا آزمایشات دیگر است. کل خدمات برای ارائه مراقبت های بهداشتی اولیه، مراقبت‌های پس از بستری در بیمارستان و مدیریت بیماری‌های مزمن طراحی شده است.
   

 • آیا امکان حضور پزشک متخصص در منزل وجود دارد؟

  مجموعه‌ی چتر فیروزه‌ای به منظور تکمیل و افزایش تخصص کادر درمانی خود، پزشکان متخصص در زمینه های مختلف را در اختیار دارد و این پزشکان در صورت نیاز در منزل یا محل حضور فرد متقاضی حاضر خواهند شد.
   

 • آیا پزشکانی که در منزل حاضر می‌شوند توانایی تشخیص بیماری را دارند؟

  بله. پزشکان مجموعه چتر فیروزه‌ای در دانشگاه‌های دولتی معتبر تحصیل کرده‌اند و تخصص لازم را دارند. این پزشکان برای به عضویت درآمدن در کادر درمانی این مجموعه، مصاحبه‌های تخصصی را پشت سر گذاشته‌اند.
   


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید