خدمات پرستاری در منزل مهرشهر کرج

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی

پرستاری ، مراقبت و نگهداری از سالمندان در مهرشهر

نگهداری و مواظبت از افراد مسن که یکی از زودرنج ترین و ویژه ترین گروه ها هستند نیازمند مراقبت تخصصی و پرستار مهربان است.  بسیاری از سالمندان دچار بیماری هایی هستند که نیاز به پرستار دارند مثل پرستار سالمند پوشکی، پرستار سالمند آلزایمری و...

سالمندان افرادی هستند که توانایی انجام تمام امور را ندارند و ترجیح میدهند باقی عمر خود را به راحتی و بدون مشکل در خانه خود سپری کنند زیرا هر کسی در خانه خودش راحت تر از هر جای دیگری است.

پرستار سالمند هم فردی مهربان و دلسوز است که میتواند مانند همدم یا دوست در کنار سالمند باشد و امور مورد نظر را انجام دهد.

پرستاری ، مراقبت و نگهداری از سالمندان در مهرشهر

پرستار سالمند 24 ساعته

پرستار 24 ساعته یعنی کسی که به مدت موقت درون خانه سالمند زندگی کند و از سالمند خود  مراقبت کند بسیاری از سالمندان بیماری دارند که نیاز به یک پرستار دارند. خیلی از ما تشکیل خانواده داده ایم و درگیر مسائل خانوادگی خود هستیم و نمیتوانیم به طور 24 ساعته از سالمند خود نگهداری کنیم.  بعضی از افراد نمیتوانند از سالمند خود به صورت 24 ساعته یا شبانه روزی  نگهداری کنند برای همین نیاز به یک پرستار شبانه روزی دارند که قابل اعتماد باشد به دلیل وجود شرکت های مختلف در شهر کرج استخدام پرستار سالمند شبانه روزی بسیار کار سختی شده است اما شما میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای مهرشهر پرستار  به صورت تمام وقت یا شبانه روزی  استخدام کنید.

پرستار سالمند 24 ساعته

اعزام پرستار خانم و آقا برای سالمندان

پرستار مرد سالمند

پرستار مرد سالمند

ارائه خدمات پرستاری از سالمندان مرد توسط پرستاران آقا در مهر شهر

پرستار زن سالمند

پرستار زن سالمند

ارائه خدمات پرستاری از خانم های سالمند توسط پرستاران زن مرکز چتر فیروزه ای در تمام مناطق و فاز های مهرشهر

پرستار کودک در مهرشهر

به دلیل وضعیت اقتصادی بسیاری از خانواده ها شاغل هستند و نمیتوانند از فرزند خود نگهداری و مراقبت کنند. از طرفی هم به دلیل قیمت بالای مهدکودک ها نمیتوان فرزندان را در آنجا گذاشت. برای همین بسیاری از خانواده ها به دلیل خطرات احتمالی همچون آتش سوزی، نخوردن وعده غذایی درست و... پرستار کودک یا نوزاد استخدام میکنند تا علاوه بر مراقبت و نگهداری از کودک در صورت بیماری بتواند با تجربه ی بالا آن را حل کند.

پرستار کودک کودکیار و پرستار کودک مادریار این دو پرستار با هم فرق میکنند. پرستار کودکیار علاوه بر اوقات فراعت فرزند امور منزل مثل آشپزی، نظافت خانه و... را انجام میدهد اما پرستار مادریار به کسی گفته میشود که قبلا صاحب فرزند شده است و میتواند در صورت مشکل به دلیل نجربه ی بالا به شما کمک کند. شما میتوانید برای استخدام پرستار کودک در مهرشهر کرج با شرکت چتر فروزه ای تماس بگیرید.

استخدام پرستار سالمند در مهرشهر

ممکن است خودمان یا عزیزانمان درگیر بیماری های شده باشیم که نیاز به مراقب در بیمارستان ها یا  در منزل را  داشته باشیم برای همین استخدام پرستار که تجربه یا علم آن بیماری را دارد بسیار میتواند قابل اهمیت باشد و در شرایط سخت به بیمار کمک کند حالا ممکن است به دلایل مختلف از جمله هزینه ی بالا و.. پرستار در منزل را ترجیح بدهید پس میتوانید یک پرستار به طور شبانه روزی یا ساعتی ( نیمه وقت)  با تماس با شرکت چتر فیروزه ای در مهرشهر استخدام کنید. حالا این سوال پیش می آید یک پرستار خوب داری چه ویژگی های است؟  یک پرستار خوب شامل:

 •  قابل اعتماد 
 •  تمیز و فعال در نظافت
 • مهربان 
 •  با تجربه 
 • حساس به نیاز های سالمند

حقوق پرستاران سالمند بستگی به محل زندگی، بیماری سالمند و...  بستگی دارد و نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد. برای اطلاع از قیمت میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای در مهرشهر کرج تماس بگیرد و با مشاوران ما به طور رایگان درباره ی سالمندتان صحبت کنید و در صورت بیماری به مشاوران ما بگویید تا پرستاری که استخدام میکنید در صورت مشکل به سالمند شما کمک کند.

استخدام پرستار بیمار

همان طور که قبلا گفتیم بسیاری از عزیزان ما دچار بیماری های مختلفی از جمله بیماری پارکینسون، بیماری آلزایمر، بیماری سکته مغزی و... هستند این افراد نیاز دارند کسانی از آنها مراقبت و نگهداری کنند حالا اگر شما به هر دلیلی نمیتوانید از بیمار خود مراقبت کنید میتوانید بجای بستری کردن آنها در بیمارستان پرستار در منزل استخدام کنید تا از بیمار شما مراقبت و نگهداری کنند. بسیاری از افراد به دلیل عمل جراحی یا بیماری نمیتوانند از روی تخت بلند شوند برای همین برای انجام کار های شخصی مثل استخمام کردن، آشپزی کردن و... نیاز به پرستار دارند. شما میتوانید برای استخدام پرستار با شرکت چتر فیروزه ای در مهرشهر کرج تماس بگیرید.
 

پرستار نیمه وقت در مهرشهر

شغل بسیاری از ما این امکان را نمیدهد که بتوانیم از پدر یا مادر خود نگهداری کنیم. بسیاری از افراد به دلیل مشغله ی زیادی که دارند نمیتوانند  به صورت نیمه وقت  از پدر و مادر خود نگهداری کنند. از طرفی هم با بالا رفتن سن،  انسان نیاز به مراقبت و محبت بیشتر دارد. به خاطر همین میتوان  از اعزام پرستار در منزل به صورت پاره وقت یا ساعتی استفاده کرد. 
شما میتوانید برای استخدام پرستار به صورت نیمه وقت یا ساعتی با شرکت چتر فیروزه ای مهرشهر تماس بگیرید تا با اعزام پرستار به شهر کرج بتوانید از سالمند خود نگهداری کنید.

پرستار بیمار ms در منزل مهرشهر 

بیماری ms (multiple sclerosis ) نوعی بیماری سیستم عصبی هست. این بیماری با حمله به سیستم عصبی باعث میشود فرد دچار مشکلات عصبی بشود به همین خاطر نیاز به مراقبت و نگهداری دارد استخدام پرستار برای بیماران ms میتواند به شما کمک بکند پرستار بیمار ms در مهرشهر کرج به دلیل تجربه ی بالا میتواند در صورت مشکل به فرد بیمار کمک بکند پس  این بیماری  حتما نیاز به یک پرستار با تجربه را دارد که در صورت نیاز بتواند از آن مراقبت و نگهداری کند.
بیماری ms  نیاز به مراقبت های از سمت پرستار دارد که شامل : 
1.    بیمار ms  از نظر تحرک مشکل دارد پس پرستار باید در هنگام حرکت از بیمار مراقبت کند. 
2.    بیماری ms   یک مریضی ناتوانی است و پرستار باید در کار های روزانه به بیمار کمک کند.
3.    این بیماری وقتی پیشرفت میکند فرد ms به سختی میتواند یک سری از کار های خود  مثل جویدن غذا یا صحبت کردن را انجام دهد. میتوانید با پرستار خود این مشکلات را در میان بگذارید تا در صورت نیاز به یک روانشناس حرفه ای  مراجعه کنید.
4.    فرد بیمار ممکن از در قسمت های از بدن سوزش یا درد احساس کند که پرستار  با مدریت و یک سری دارو ها میتواند درد یا سوزش را کاهش دهد.
5.    پرستارها  باید امکانی را فراهم کنند که خانواده از بهبود و حال بیمار با خبر باشند.

پرستار بیماری پارکینسون مهرشهر

بالا رفتن سن بیماری های زیادی  پدیدار میشود که  یکی از این بیماری ها بیماری پارکینسون است. بیشتر کسانی که این بیماری را دارند بالا 50 سال سن دارند اما  این مریضی در سن ها 25 یا 26هم به وجود می آید. این بیماری با لرزش دست شروع میشود و رفته رفته این مریضی افزایش می یابد  به طوری که سالمند  نمیتواند کوچک تری وسیله ها را در دست خود بگیرد. در این صورت شما نیاز به یک پرستار دارید تا کار های روزانه مثل غدا دادن یا حمام و ... را برای سالمند شما انجام دهد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران چتر فیروزه ای در مهرشهر تماس بگیرید.

پرستار بیماری آلزایمر مهرشهر

با بالا رفتن سن انسان، امکان وجود بیماری آلزایمر است و  در سنین بالا امکان گرفتن این بیماری وجود دارد که این بیماری باعث میشود شما  حافظه ی کوتاه مدت خود را از دست بدهید یعنی کار های روزانه خود را    از جمله فراموشی افراد نزدیک، فراموش کردن دستشویی و.. را فراموش کنید. وقتی این بیماری پیشرفت کند سالمند شما دیگر افراد نزدیک خود را نمیشناست و بعضی از کار ها مثل از یاد رفتن دستشویی یا غذا درست کردن را  فراموش میکند برای همین نیاز به یک پرستار دارید تا بتواند از سالمند شما نگهداری کند پس شما میتوانید از یک شرکت معتبر پرستار بیمار آلزایمری در مهرشهر استخدام کنید. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت چتر فیروزه ای در مهرشهر کرج تماس بگیرید.
 

خدمات پرستاری در مهرشهر کرج

خدمات پرستاری در مهرشهر کرج شامل:

 1.  غذا درست کردن 
 2. نظافت خانه 
 3. دارو های سالمند را به موقع دادن 
 4.  حمام بردن و...
 5. پرکردن اوقات فراغت برای کودک و سالمند
 6. در صورت بیمار به موقع دادن دارو 

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما در مهرشهر تماس بگیرید.

خدمات شرکت چتر فیروزه ای

شرکت چتر فیروزه ای خدماتی به شما ارائه میدهد که شامل:

گفتار درمانی: بسیاری از افراد وجود دارند که به دلیل بیماری های مختلف نمیتوانند به راحتی صحبت کنند برای همین یک پرستار گفتار درمانی در خانه استخدام میکنند.

متخصص تغذیه: متخصص با حضور در منزل وسنجش وضعیت فرد برنامه ی غذایی و توصیه های لازم را به فرد بیمار ارائه میدهد.

فیزیوتراپی در منزل: بسیاری از افراد به دلیل جراحی یا تصادف قادر به حرکت و یا انجام فعالیت های جسمانی نیستند. شما میتوانید با استخدام یک فیزیوتراپ کم کم شروع به حرکت کنید و مشکل خود را توسط حرکات مخصوص رفع کنید.

شما میتوانید برای هر کدوم از خدمات شرکت چتر فیروزه ای در مهرشهر کرج با موسسه ی پرستاری ما تماس بگیرید و پرستار مورد نظر را استخدام کنید.

حقوق پرستار مهرشهر کرج

حقوق پرستاران بستگی به نوع بیماری و مدت زمانی که پرستار از سالمند شما نگهداری میکند بستگی دارد اما هزینه ی کم تری نسبت به بیمارستان ها دارد. سابقه کار، موقعیت محل زندگی، شرایط فرد(مسن یا کودک) شیف کاری (پرستار شبانه روزی، پرستار ساعتی یا موقت) از جمله  معیار های محاسبه برای دستمزد پرستار میباشند.  هر یک از بیماری های بالا نیاز به یک پرستار دارد و قیمت هر کدام با هم فرق میکند  و نمیتوان هزینه ی ثابتی بیان کرد  پس شما با تماس به شرکت چتر فیروزه ای  در مهرشهر   با توجه به بیماری سالمند شما یک پرستار حرفه ای و کم هزینه را در اختیار بگیرید .
 

تماس بگیرید