X

خدمات پرستاری کرج گوهردشت

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی

خدمات پرستاری از سالمند در منزل گوهردشت

ما در مرکز چتر فیروزه ای برای ارائه خدمات پرستار سالمند گوهردشت پرستاری دارای حداکثر میزان دانش و مهارت ، دارای علاقه به نگهداری از سالمند ، دلسوز و صبور و مهربان ، قابل اعتماد و همچنین داشتن اخلاق و رفتار و رابطه خوب سالمندان استخدام کرده ایم تا بتوانند شرایط خوبی برای سلامت جسمی و روحی سالمندان شما فراهم کنند.

خدمات پرستاری از سالمند در منزل گوهردشت

اعزام پرستار سالمند خانم و آقا

به پرستار سالمند خانم نیاز دارید یا آقا؟

پرستار سالمند خانم

پرستار سالمند خانم

اعزام پرستاران خانم که دارای تخصص و تجربه بالایی هستند و بهترین خدمات را برای آرامش روح و روان سالمند خانم شما ارائه میدهند.

پرستار سالمند آقا

پرستار سالمند آقا

اعزام پرستاران آقا برای همراهی و کمک ، پرستاری و مراقبت و انجام امور شخصی و عمومی در گوهردشت برای سالمندان مرد شما

خدمات پرستاری گوهردشت


اگر سالمند یا کودک شما بیماری دارد یا به هر دلیل نیاز دارد کسی در انجام کار های شخصی به آن ها کمک کنند و شما به هر دلیلی نمیتوانید به صورت شبانه روزی یا نیمه وقت از آنها مراقبت کنید، اعزام یک پرستار سالمند یا کودک برای شما میتواند بهترین گزینه باشد. به دلیل شرکت های فراوان استخدام یک پرستار قابل اعتماد بسیار سخت شده است اما شما میتوانید با شرکت پرستاری چتر فیروزه ای در گوهردشت تماس بگیرید و پرستارقابل اعتماد استخدام کنید. 
ما در این مقاله خدمات پرستاری را به طور کامل در یک جدول برای شما آورده ایم که میتوانید آن را  مشاهده کنید.
خدمات پرستاری

جلوگیری از زخم بستر توجه به ساعت یا نوع مصرف دارو
 انجام کار های روزمره  تنظیم ساعت خواب
تغذیه ی مناسب ورزش کردن


پرستار سالمند در گوهردشت 


با افزایش سن، انسان علاوه بر مراقبت و نگهداری بیشتر،  دچار بیماری هایی همچون پارکینسون، آلزایمر و... میشود و شما به هر دلیلی از جمله تشکیل خانواده، سرکار و... نمیتوانید از والدین خود نگه داری کنید از طرفی هم نمیتوان پدر و مادر خود را با وجود خطرات احتمالی که ممکن است پیش بیاید مثل آتش سوزی، بد شدن حال و...  تنها گذاشت به همین دلیل شما میتوانید با استخدام یک پرستار از شرکت چتر فیروزه ای در  گوهردشت کرج  از خدمات این دفتر پرستاری بهره مند شوید.


انواع مختلف پرستار سالمند


•    پرستار پوشکی
•    پرستار پارکینسون
•    پرستار آزایمری
•    پرستارسکته ی مغزی
برای اطلاعات بیشتر از انواع بیماری ها میتوانید مطلب پرستار سالمند در کرج  را بخوانید.


پرستار کودک در گوهردشت


به دلیل وضعیت اقتصادی،  بیشتر اعضای خانواده ها شاغل هستند و نمیتوانند از فرزند خردسال خود به طور موقت نگهداری کنند. به دلیل قیمت بالای مهدکودک نمیتوان فرزند  را در آنجا گذاشت. برای حل این مشکل بیشتر پدر و مادر ها استخدام پرستار کودک در منزل را ترجیح میدهند. شما میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای در گوهردشت تماس بگیرید و برای خدمات پرستاری کودک یا استخدام با مشاوران ما صحبت کنید. علاوه بر خدماتی که در بالا ذکر شد  خدماتی برای پرستاری کودک وجود دارد که شامل:
•     خوردن وعده ی غدایی مناسب (صبحانه، نهار و شام) و  میان وعده  برای کودک 
•    تعویض پوشک بچه
•    تعویض لباس 
•    حمام کودک


مزایای خدمات پرستاری در گوهردشت 


قطعا داشتن پرستار در منزل می تواند مزایایی برای خانواده ها به همراه داشته باشد. چه برای نگهداری سالمند در منزل و چه برای نگهداری کودک در منزل، داشتن پرستار هم نظر کیفیتی و هم از نظر هزینه فواید زیادی برای شما به همراه دارد. بسیاری از سالمندان یا کودکان در محیط خانه راحت تر هستند و برای اعضای خانواده هم بهتر است  تا در صورت مشکل بتوانند سریع خود را به منزل برسانند. در ادامه به مهمترین دلایل داشتن پرستار در منزل اشاره خواهیم کرد.
•    مدریت دارو: پرستار باید زمان مصرف دارو برای سالمند یا کودک را بداند تا در همان ساعت به فرد بدهد.
•    بهبودی سریع: پرستار به دلیل تجربه ی بالا در انواع بیماری میتواند ره روند بهبودی بیمار کمک کند. 
•    صرفه جویی در هزینه:  به جای هزینه در بیمارستان، خانه ی سالمندان یا مهد کودک میتوانید با هزینه ی پایین تر یک پرستار استخدام کنید. 
•    کاهش خطر ابتلا به عفونت بیمارستانی: به دلیل رفت و آمد بسیار در بیمارستان ها امکان ابتلا به عفونت وجود دارد.

به همین خاطر شما میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای در گوهردشت کرج تماس بگیرد و پرستار به صورت شبانه روزی(24 ساعته) یا نیمه وقت(ساعتی) استخدام کنید.


هزینه ی پرستارسالمند یا کودک در گوهردشت 


به دلایل زیادی همچون انواع خدمات یا نوع بیماری نمیتوان هزینه ی ثابتی برای استخدام پرستار در گوهردشت کرج تعیین کرد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت چتر فیروزه ای تماس بگیرید.
 

تماس بگیرید