فیزیوتراپی در منزل در کرج با قیمت مناسب

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
خدمات فیزیوتراپی در منزل

 فیزیوتراپی در منزل توسط فیزیوتراپیست خانم و آقا به بهبود بیمارانی که توانایی خروج از خانه جهت درمان را ندارند، بسیار کمک می‌کند.
 

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

فیزیوتراپی در منزل از جمله خدمات پزشکی پرکاربرد است به ویژه برای افراد سالمند، کسانی که راه رفتن برایشان دشوار است و یا افرادی که به هردلیلی امکان مراجعه به کلینیک را ندارند. در واقع فیزیوتراپی یک نوع درمان فیزیکی است که برای غلبه بر مشکلات حرکتی از دستگاه‌ها و تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شود بدین نحو تاثیر مثبتی بر بهبود عملکرد فرد می‌گذارد. لازم است جلسات فیزیوتراپی توسط پزشک معالج تجویز شود. فیزیوتراپی در منزل از جمله خدمات پزشکی مجموعه چتر فیروزه‌ای است که با بهره‌مندی از متخصصان فیزیوتراپی به افراد در افزایش توانایی‌هایشان کمک می‌کند. 

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل به دلیل اهمیت بسیار زیادی که در درمان بیماری‌ها، بازپروری و بهبود عملکرد حرکتی افراد دارد، بسیار حائز اهمیت است اما میزان تاثیر گذاری آن بستگی به انجام مداوم تمرین‌ها و حضور فیزیوتراپیست در منزل است. به دلیل مشکلاتی همچون آلودگی هوا، ترافیک، ناتوانی حرکتی و.. که ممکن است افراد نتوانند به کلینیک‌ها مراجعه کنند، مجموعه چتر فیروزه‌ای شرایطی را فراهم نموده است تا شما عزیزان بدون صرف وقت و هزینه اضافی از خدمات فیزیوتراپیست مجموعه بهره‌مند شوید، تمرینات روزانه را انجام دهید و روند بهبودی را تسریع نمایید. 

روش‌های متنوعی برای درمان از طریق فیزیوتراپی انجام می‌گیرد همچون تکنیک‌های الکتروتراپی، روش‌های درمانی دستی، کشش عضلات، ماساژ، طب سوزنی، گرما و سرما درمانی و..

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم- چتر فیروزه ای

مجموعه چتر فیروزه‌ای به منظور راحتی و آرامش بیشتر بیماران خانم، دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط خانم را نیز ارائه می‌دهد. خدمات فیزیوتراپی در تمامی مناطق کرج توسط متخصصین فیزیوتراپی انجام می‌گیرد. با توجه به رابطه عاطفی که بین بیمار و درمانگر ایجاد می‌گردد و بهبود رابطه تاثیر بسیاری بر تسریع روند درمان دارد، این مجموعه فیزیوتراپست خانم را برای راحتی حال بیماران خانم در نظر گرفته است.

فیزیوتراپی در منزل کرج

یکی از خدمات اصلی مجموعه چتر فیروزه‌ای فیزیوتراپی در منزل کرج است. این مجموعه در جهت رفاه حال بیمار تمامی تجهیزات مورد نیاز را برای درمان به منزل بیمار انتقال می دهد. درمان با فیزیوتراپی یک روش درمانی مطمئن است که برای توان بخشی افراد آسیب دیده انجام می‌شود. 

فیزیوتراپی در منزل برای چه بیمارانی مناسب و مفید است؟

 • بیمار با شکستگی یا ترک استخوان

 • بیمار با آسیب‌های ستون فقرات

 • افرادی که به توانبخشی پس از جراحی نیاز دارند

 • ورزشکارانی که دچار آسیب شده‌اند مانند کشیدگی و پارگی رباط صلیبی زانو

 • بیماران با مشکلات ارتوپدیک مانند مشکلات مفصلی، پیچ خوردگی مچ پا ،تعویض مفصل زانو و ران

 • کودکان با آسیب‌های مغزی مانند فلج مغزی

 • بیماران با بیماری‌های نورولوژیک مانند پارکینسون، سکته مغزی، ام اس، گیلن باره، ضایعه نخاعی و …

 • بیماران قلب و عروق مانند توانبخشی بعد از جراحی قلب

 • بیماران با مشکلات تنفسی

 • سالمندان

 • فیزیوتراپی تنفسی در بیماران کرونا

قیمت فیزیوتراپی در منزل

قیمت فیزیوتراپی در منزل- چتر فیروزه ای

قیمت فیزیوتراپی در منزل با توجه به عوامل و فاکتورهای متعددی تعیین می‌گردد من جمله:

 1. نوع فیزیوتراپی

 2. مدت زمان هر جلسه

 3. تعداد اندام‌های درگیر 

 4. هزینه رفت و آمد کارشناس

هزینه فیزیوتراپی در منزل با توجه به نوع خدمات ارائه شده و تاثیر چشمگیری که در تسریع روند بهبودی بیمار دارد، به نسبت مراجعه به کلینیک بسیار به صرفه است. هنگام مراجعه به کلینیک علاوه بر صرف هزینه و زمان، لازم است یک همراه نیز در کنار بیمار باشد و این مسئله نیز دشواری‌های خود را دارد. این امر در حالی است که می‌توان از طریق دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل به نتایج بهتر و سریع‌تری دست یافت در عین حال که از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. 

انواع فیزوتراپی در منزل توسط چتر فیروزه‌ای

فیزیوتراپی زانو در منزل

زانو یکی از عضوهای حساس بدن است که دچار مشکلات ارتوپدی زیادی می شود. فیزیوتراپی آرتروز زانو،تعویض مفصل زانو و پارگی رباط صلیبی از بیشترین درخواستهای فیزیوتراپی برای زانو است.

فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل

سکته مغزی در اثر مسدود شدن یا پارگی رگهای مغزی رخ می‌دهد که باعث ضعف حرکتی می‌شود. با انجام فیزیوتراپی می‌توان در بسیاری موارد توان حرکتی را به بیمار برگرداند.

فیزیوتراپی گردن در منزل

گردن به علت انعطاف پذیر بودن و اینکه وزن سر را نگه می‌دارد یکی از آسیب پذیرترین عضو بدن است. فیزیوتراپی گردن برای درمان گردن درد، درمان آرتروز، ساییدگی، کاهش فاصله و دیسک بین مهره‌ای کاربرد دارد.

فیزیوتراپی پارکینسون

با توجه به اینکه بیماری پارکینسون یک اختلال حرکتی است درمان از طریق فیزیوتراپی می تواند به بیمار برای دستیابی به تحرک و استقلال کمک کند.

فیزیوتراپی حمله قلبی

فیزیوتراپی پس از حمله قلبی به کاهش ضربان قلب و فشار خون هنگام استراحت و ورزش کمک می‌کند.

فیزیوتراپی انسداد ریوی

بیماری انسداد ریوی تاثیر بسیار بدی در تنفس فرد دارد با استفاده از روش درمانی فیزیوتراپی تنفسی یا ریه از تجمع ترشحات پیشگیری می‌شود. 

فیزیوتراپی آسم

آسم نوعی بیماری است که باعث دشواری تنفس و تنگ شدن موقت مجاری هوایی و تنفسی می‌شود. فیزیوتراپیست تمرینات تنفسی خاصی را برای کمک به آسم به بیمار آموزش می‌دهد.

فیزیوتراپی بعد از عمل جراحی

برای بیمارانی که به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اند، فیزیوتراپی در منزل می تواند برای برگشتن به حالت عادی کمک کننده باشد. 


 • فیزیوتراپی چقدر تاثیر دارد؟

  با توجه به نوع و میزان آسیب‌دیدگی و بیماری پزشک فیزیوتراپی تجویز می‌کند که توسط فرد متخصص انجام می‌شود. تاثیر فیزیوتراپی به تداوم و انجام مرتب فیزیوتراپی بستگی دارد تا طول درمان کامل شود.

 • هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟

  قیمت فیزیوتراپی در منزل به عواملی مانند تعداد جلسات، نوع و میزان آسیب دیدگی، شیوه فیزیوتراپی و… بستگی دارد و نرخ ثابتی نمی‌توان برای آن تعیین کرد.

 • فیزیوتراپی چقدر طول می‌کشد؟

  نسبت به میزان آسیب‌دیدگی در اندام بدن و ناحیه‌ای که آسیب دیده است یا دچار بیماری شده است جلسات فیزیوتراپی تعیین می‌شوند.

 • آیا فیزیوتراپی عوارض دارد؟

  اگر فیزیوتراپی توسط فرد متخصص و آموزش‌دیده انجام شود و مراحل درمان کامل شود، فیزیوتراپی بدون عوارض خواهد بود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید