وصل کردن سرم در منزل توسط کادر مجرب در سریع‌ترین زمان+ هزینه تزریق

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
وصل كردن سرم در منزل کرج

خدمات وصل کردن سرم در منزل کرج، تزریق سرم در منزل توسط پرستار و کارشناس آموزش دیده در هرساعت از شبانه روز در کلیه مناطق کرج توسط مرکز پزشکی و پرستاری چتر فیروزه‌ای امکان پذیر است.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

گاها افراد برای انجام اقدامات درمانی نیاز دارند تا به کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها مراجعه نمایند. حضور در این اماکن شلوغ با توجه به شیوع انواع بیماری برای بسیاری از گروه‌های سنی دلهره‌آور می‌باشد. از این رو می‌توان با ماندن در محیط امن خانه، نیاز خود را رفع نمود. خدمات وصل سرم در منزل در کرج از جمله خدمات درمانی است که توسط مرکز پزشکی و پرستاری چتر فیروزه‌ای ارائه می‌شود.

بنابر تجویز پزشک، برخی از داروها باید از طریق رگ وارد بدن شوند بدین نحو که همراه با تزریق سرم که یک لوله پلاستیکی به نام کاتتر به رگ وصل می‌شود، این داروها نیز اضافه شوند به جای اینکه این داروها چندین باره و به صورت مجزا به بدن تزریق شوند. 

از جمله خدمات تزریقات در منزل، سرم در منزل است. فرآیند وصل کردن سرم باید توسط فرد آموزش دیده انجام شود. حال در صورتی که پزشک برایتان سرم تجویز نموده باشد و خروج از منزل نیز برای شما دشوار باشد، می‌توانید از خدمات وصل کردن سرم در منزل در کرج چتر فیروزه‌ای بهره‌مند شوید. 

وصل سرم در منزل کرج​

خدمات وصل سرم در منزل کرج-چتر فیروزه ای

خدمات وصل سرم در منزل برای بیمارانی که نیاز به درمان با سرم دارند اما نمی‌توانند بنا به دلایلی از منزل خارج شوند و به کلینیک یا بیمارستان مراجعه نمایند می‌باشد. شایان ذکر است که وصل سرم در منزل باید تحت نظر پزشک و توسط پرستار باتجربه و آموزش دیده انجام گیرد. 

وصل سرم شامل تزریق انواع داروها و مایعات به بدن بیمار می‌شود و تجهیزات خاصی همچون  سرم، لوله‌ها، سری، سوزن نیاز است که در وهله اول باید به درستی ضدعفونی شده باشد. در روش وصل سرم، مایعات از طریق یک لوله و سرم به بدن بیمار وصل می‌شود و برای بیمار اثرات درمانی را ایجاد می‌کند. 

کاربرد و استفاده از سرم در منزل کرج

مصرف برخی از داروها بدین شکل است که باید به صورت آهسته وارد بدن شوند یا اینکه نمی‌توان آن‌ها را به صورت خوراکی مصرف نمود بلمه باید از طریق تزریق سرم وارد بدن شود. از طریق تزریق و وصل کردن سرم به بدن علاوه بر اینکه می‌توان بر روی میزان دوز داروها کنترل نمود، داروها از عملکرد بهتری برخوردار خواهند شد. به طور کلی برخی از موارد و کاربردهای استفاده از سرم در منزل عبارت است از:

 • درمان استفراغ

 • درمان ضد ویروس 

 • شیمی درمانی

 • آب رسانی

 • تغذیه غیر خوراکی

چه زمانی به وصل کردن سرم در منزل کرج نیاز است؟

استفاده از خدمات وصل کردن سرم در منزل کرج برای افراد بسیاری از گروه‌های سنی متفاوت نیاز است. لازم است وصل کردن سرم توسط نیروهای حرفه‌ای و آموزش دیده انجام شود. افرادی که به خدمات وصل سرم در منزل کرج نیازمندند عبارت است از:

 1. افرادی که ترس از تزریق سرم دارند.

 2. افرادی که امکان رفت و آمد و بودن در ترافیک را ندارند.

 3. افرادی که جابجایی برایشان دشوار است همچون سالمندان و یا معلولین

 4. هنگامی که لازم است فردی به عنوان مراقب کنار بیمار حضور داشته باشد.

 5. هنگامی که چند نفر از اعضای یک خانواده نیاز به وصل و تزریق سرم دارند. 

چه داروهایی از طریق وصل کردن سرم به بدن وارد می‌شوند؟

برخی از داروها لازم است از طریق رگ و یا ورید وارد بدن فرد شود؛ این داروها عبارتند از: 

 • آنتی بیوتیک‌ها

 • داروهای شیمی درمانی

 • داروهای فشار خون

 • داروهای ضد درد

 • داروهای ضد قارچ

تعرفه وصل کردن سرم در منزل

تعرفه و قیمت وصل کردن سرم در منزل- چتر فیروزه ای

تعرفه و قیمت وصل کردن و تزریق سرم در منزل کرج که توسط بهترین پرستاران انجام می‌گیرد، با توجه به نوع خدمات درخواستی بیمار تعیین می‌گردد. مجموعه چتر فیروزه‌ای همواره سعی نموده تا هزینه‌ها را در حد معقول تعیین نماید. برخی از مواردی که در تعیین هزینه وصل کردن سرم تاثیرگذار هستند:

 1. فاصله مرکز درمانی تا منزل

 2. ارائه چند خدمت به صورت همزمان

 3. کیفیت ارائه خدمات پرستاران

 4. وصل کردن سرم همراه با اقامت پرستار

 5. وصل کردن سرم بدون اقامت پرستار

به منظور اطلاع از قیمت دقیق وصل کردن سرم کافی است با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. 


مزایای استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل کرج

   احساس راحتی بیشتر

هنگامی که از خدمات تزریق و وصل کردن سرم در منزل استفاده می‌نمایید، دیگر نیازی به صرف وقت و رفت و آمد در مسیرهای پر ترافیک نخواهید داشت بلکه می‌توانید بر اساس برنامه زمان بندی شده از طرف خودتان، زمانی را معین نمایید تا خدمات وصل کردن سرم را دریافت نمایید. 

    دریافت خدمات بهتر

با توجه به اینکه در منزل، پرستار از آرامش بیشتری برخوردار است و تعداد بیمار کمتری نسبت به مراکز درمانی وجود دارد، بنابراین خدمات درمانی و پزشکی بهتری را ارائه می‌دهد. 


    ایمنی بیشتر

با توجه به شیوع ویروس‌ها، حضور در اماکن خطرناک و پرتردد سبب می‌شود تا افراد واکنش‌های آلرژتیک و یا عوارضی را دریافت نمایند که بسیار مضر می‌باشد. بنابراین دربیافت خدمات سرم در منزل می‌تواند گزینه بسیار ایمن و مناسبی باشد.


    کاهش ترس کودکان

غالب کودکان از آمپول و سرم ترس دارند در صورتی که وصل کردن سرم در فضای راحت و آرام خانه انجام شود، سبب می‌شود تا ترس و اضظراب کودکان کاهش یابد. بنابراین دریافت خدمات وصل سرم در منزل گزینه‌ای مناسب‌تر خواهد بود.


    انجام خدمات وصل کردن سرم توسط کارشناس حاذق

لازم است تزریق سرم و وصل کردن سرم توسط افراد باتجربه و دارای مهارت انجام گیرد تا میزان عوارض ناشی از آن کاسته شود. کارشناسان و پرستاران مجموعه چتر فیروزه‌ای از لحاظ دانش و تخصص تایید شده می‌باشند.


    نتایج درمانی بهتر و موثرتر

دریافت سرم در منزل به دلیل اینکه در یک فضای آرام و راحت است به نسبت مکان‌های شلوغ و پر رفت و آمد یمارستان و کلینیک از نتایج بهتری نیز برخوردار است. شما عزیزان می‌توانید در فضای بهداشتی و تمیز منزل خود خدمات تزریق سرم را دریافت نمایید در نتیجه از عملکرد بهتری نیز برخوردار خواهید شد. 

سخن پایانی

با انتخاب مرکز چتر فیروزه‌ای می‌توانید مجموعه‌ای هدفمند از خدمات درمانی، پزشکی، آزمایشگاهی، تزریقاتی و..را دریافت نمایید. شما عزیزان می‌توانید در فضای امن خانه و بدون نیاز به انتظار در صف‌های طولانی و یا رفت و آمدهای آزاردهنده، خدمات وصل کردن سرم در منزل کرج را دریافت نمایید. 

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید