X

ارائه صفر تا صد خدمات نوار قلب و اکوی قلب در منزل

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
نوار قلب در منزل
خدمات نوار قلب و اکوی قلب در منزل را با پزشک متخصص و دستگاه های مخصوص و پیشرفته انجام میدهد که مهم ترین مزیت این کار تشخیص و درمان به موقع بیماری های قلبی است بدیهی است که نوار قلب بصورت یک آزمایش بوده توسط کارشناس پرستار انجام میشود و درنهایت تشخیص از طریق پزشک مربوطه متخصص قلب باید صورت پذیرد
مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

نوار قلب در منزل یا اکوی قلب در منزل یکی از خدمات ایمن با قیمت مناسب است که برای تشخصی بیماری ها و مشکلات قلبی استفاده میشود.

گروه مربوطه با ارائه خدمات پرستاری در منزل تمامی مشکلات بیماران را در منزل تحت درمان قرار میدهد مثلا اگر با ما تماس بگیرید و درخواست نوار قلب و اکوی قلب در منزل بدهید مشاوران ما تمامی وضعیت بیمار را از شما میپرسند و نسبت به وضعیت بیمار پزشک و پرستار و تجهیزات پزشکی به مقصد ارسال میکنند و بعد از گرفتن نوار قلب،همانجا پزشک نوار قلب را بررسی میکند و در صورت نیاز به درمان،درمان بیمار را شروع میکند تا مشکلات دیگری برای بیمار بوجود نیاید.

لازم به ذکر است که خدمات نوار قلب در منزل به صورت 24 ساعته در تمامی ایام حتی ایام تعطیل با بهترین پزشکان و پرستاران و همراه با تجهیزات پزشکی پیشرفته انجام میشود.

 

خدمات نوار قلب در منزل

تیم مربوطه دارای دستگاه های پیشرفته ای است که الکترود هایی از دستگاه به قسمت های مختلف بدن وصل میشوند و فعالیت های الکتریکی قلب را بر روی کاغذ هایی مخصوص که دارای درجه بندی هستند ثبت میکنند.نوار قلب یا ECG یک آزمایش ساده و بدون درد است که فعالیت های الکتریکی قلب را برای پزشک قابل مشاهده میکند.

نوار قلب  با استفاده از امواجی که از قلب دریافت می‌کند تشخیص می‌دهد که آیا تغیری در این امواج رخ داده است یا خیر که با استفاده از این نوار قلبی می‌توان احتمال خطر سکته را کاهش داد.

اگر شما توانایی خروج از منزل یا رفتن به بیمارستان را ندارید و مشکلات قلبی دارید ما به شما پیشنهاد میکنیم با ما تماس بگیرید تا از خدمات نوار قلب یا اکوی قلب در منزل بهره ببرید زیرا بهترین روش برای تشخیص مشکلات قلبی و درمان سریع است.همچنین در کنار خدمات نوار قلب در منزل ، ما خدمات ویزیت پزشک در منزل را نیز به شما ارائه میدهیم تا در صورت نیاز بلافاصله تحت درمان پزشک متخصص قرار بگیرید و درمان شوید.

همانطور که میدانید بیشتر افراد وقت خود را رد خانه یا محل کار سپری میکنند و وقت زیادی برای رفتن به مراکز درمانی ندارند.علاوه بر مشکل وقت مشکلاتی مثل ترافیک ، طولانی بودن مسیر و صد ها دلیل دیگر هستند که نیاز افراد و بیماران به خدمات پزشکی در منزل را افزایش میدهند.

امروزه افراد وقتی برای ورزش نمیگذارند و از طرفی هم غذا های چرب با کلسترول بالا مصرف میکنند و این باعث میشود که دریچه های قلب بسته شوند و باعث بیماری های قلبی و سکته شوند که گرفتن نوار قلب و اکوی قلب در منزل یکی از آسان ترین روش ها برای جلوگیری و یا درمان این مشکلات است.خدمات نوار قلب در منزل برای افرادی که سکته کرده اند و توانایی خروج از منزل را ندارند هم بسیار مناسب است.

 

گرفتن نوار قلب در منزل

اکوی-قلب-در-منزل

بیمارانی که سابقه بیماری های قلبی یا سکته دارند و یا حتی افرادی که سابقه هیچگونه بیماری ندارند ولی به هر دلیلی دچار درد قفسه سینه شده اند توصیه میشود که در اولین فرصت نوار قلب یا اکوی قلب بگیرند تا بفهمند که مشکلی دارند یا خیر زیرا مشکلات قلبی بسیار حساس هستند.

با پیشرفت علم و تکنولوژی حتما مجبور نیستید که برای درمان یا حتی ویزیت به مراکز درمانی یا بیمارستان ها مراجعه کنید.این مجموعه علاوه بر خدمات آزمایش در منزل و رادیولوژی در منزل و ... خدمات اکوی قلب در منزل را نیز برای افراد و بیماران ارائه میدهد.

اگر بخواهید بیمار را به مراکز درمانی با فاصله دور برسانید مشکلاتی از جمله ترافیک شهری و انتظار در صف را برای تحمل کنید و همین مشکلات ممکن است باعث ایجاد سکته قلبی و دیگر مشکلات شود پس توصیه ما استفاده از خدمات پرستاری در منزل است.

 خوشبختانه با پیشرفت امکانات و تکنولوژی روز به روز خدمات دهی به انسانها بیشتر می شود در این زمینه نیز واحد گرفتن نوار قلب در منزل چند سالی است که در این زمینه فعالیت خود را شروع کرده است و یکی از مهم ترین مزیت های گرفتن نوار قلب در منزل این است که بیمار برای گرفتن نوار قلب مجبور نیست از منزل بیرون برود و فعالیتش بیتر شود چون اگر به سمت سکته قلبی باشد با فعالیت بیمار آسیب بیشتر و بیشتر می شود و می تواند منجر به مرگ بیمار شود لذا مرکز ما برای راحتی کار شما گرفتن نوار قلب را در منزل شما انجام می دهد .

 

علائم مشکلات قلبی

 • احساس ناراحتی در قفسه ی سینه

یکی از علائم شایع مشکلات قلبی، احساس درد در ناحیه ی قفسه ی سینه است که درواقع ناشی از تنگ شدن سرخرگ قلب می باشد. این درد بیشتر در ناحیه ی پشت جناق سینه به وجود می آید و درمواردی به بازوی دست چپ انتقال پیدا می کند که در هنگام فعالیت این درد بیشتر شده و برای کمتر شدن آن لازم است که حتما استراحت کنید.

 • ضعف و خستگی زودرس

به دلیل اینکه قلب دچار آسیب شده است دیگر توانایی کنترل فشار خون در انجام فعالیت های سنگین را نداشته و اموری که قبلا برای انجام آن ها هیچ مشکلی نداشته اید مانند بالا رفتن از پله ها، برای شما سخت خواهد بود، فرد خیلی سریع خسته شده و ضربان قلب به شدت نامنظم خواهند بود به همین دلیل می توان گفت یکی دیگر از علائم مشکلات قلبی ضعف و خستگی زودرس می باشد.

 • تنگی نفس

تنگی نفس درحالت خوابیده که سبب بروز خروپف های غیر معمول می شود یکی دیگر از علائم مشکلات قلبی است که شخص در زمان خواب بیشتر از زمانی که درحالت نشسته قرار دارد این احساس را تجربه خواهد کرد و حتی ممکن است در خواب دچار حمله هایی نیز شود.

 • سرگیجه

به دلیل وجود ضربان نامتعادل و نامنظم، ممکن است فرد دچار سرگیجه شود در این حالت فرد دچار تاری دید شده و عرق سردی بر بدن او می نشیند.


از دیگر علائم مشکلات قلبی می توان به تپش نامنظم قلب، حالت تهوع، سوزش در معده، درد در گلو یا فک، سرفه های طولانی همراه با مخاط سفید یا صورتی و ورم در پاها اشاره کرد که اگر با این علائم مواجه شدید سریعا با ما تماس بگیرید.

اگر از خدمات نوار قلب در منزل ما برای بیمار سالمند یا بیمار کودک خود استفاده کنید ، ما خدمات پرستاری از سالمند و پرستاری از کودک را نیز به شما ارائه میدهیم.

 

مواردی که باید قبل از گرفتن نوار قلب رعایت کنید

 • لازم است قبل از انجام تست، بیمار هیچگونه فعالیت سنگینی را انجام ندهد زیرا با انجام کار سخت و سنگین ضربان قلب بالا رفته و ممکن است این موضوع در نتیجه ی آزمایش تاثیر داشته باشد.
 • استرس نیز یکی دیگر از عواملی است که باعث می شود تست نوار قلب نتیجه ی درستی را به ما نداده و لذا بهتر است بیمار هرگونه استرس را از خود دور کند.
 • قبل از انجام تست از نوشیدن آب سرد پرهیز کرده و هم چنین بهتر است غذای سنگین نخورید.
 • مصرف برخی از داروها در نتیجه ی تست نوار قلب موثر بوده لذا پیش از انجام تست در این خصوص به پزشک اطلاع دهید.
 • بهتر است آقایان پیش از انجام تست، موهای سینه ی خود را بتراشند.

 

مزایای استفاده از خدمات نوار قلب در منزل

⭐ نمایشگر تعداد و الگوی غیرطبیعی ضربان های قلب
⭐ تشخیص ضخیم شدگی عضلات دیوارۀ قلب در اثر فشار خون بالا یا دیگر بیماری‌ها
⭐ بدست آمدن شواهد حملۀ قلبی اخیر و اثرات بر جای مانده از حملات قلبی گذشته
⭐ نمایشگر نواحی از قلب که خون‌رسانی کافی ندارند.
⭐ بدست آمدن شواهد اختلالات الکترولیتی در بدن

 

مواردی که پزشک با نوار قلب بررسی میکند

خدمات-نوار-قلب-در-منزل

 1. نارسایی ‌های قلبی
 2. بی نظمی ‌های که در ضربان قلب بیمار ایجاد شده است
 3. مشکلات دریچه ‌های قلب که ممکن است برای بیمار خطرناک باشد
 4. سکته قلبی در شرایط اورژانسی که در بعضی موارد باعث فوت بیمار می‌شود
 5. شناسایی رگ‌ های مسدود شده یا تنگ شده در قلب
 6. اطلاعاتی از سوابق سکته قلبی بیمار

 

خدمات اکوی قلب در منزل

اکوی قلب یک روش تخصصی تر و پیچیده تر از نوار قلب است.انجام این کار نسبت به نوار قلب که مدت بیشتری صرف می شود. نماد حقیقی دیواره های قلبی و دریچه های قلب ابتدای سرخک های بزرگ را نشان می دهد.

اکوی قلب امکان مشاهده ضربان قلب بیمار و پمپاژ قلب بیمار را به پزشک میدهد البته پزشک باید تخصص انجام این کار را داشته باشند و بتوانند نوار قلب را به طور کامل بررسی کند.

یکی از مزایای اکوی قلب یا دستگاه اکوکاردیوگرافی قلب این است که متخصص میتواند قلب را در حال حرکت ببیند و اینکه قلب به چه صورتی خون را پمپاژ می کند و همچنین نحوه عملکرد دریچه های قلب را نیز نشان می دهد.

این گروه علاوه بر اینکه برای خدمات نوار قلب در منزل پزشکان فوق تخصص را استخدام کرده است ، برای دیگر خدماتی از جمله درمان زخم بستر در منزل ، سوند معده در منزل و همچنین سوند ادرار در منزل هم پزشکان و پرستاران متخصص در زمنیه های مختلف را استخدام کرده است.

 

تفاوت نوار قلب و اکوی قلب در منزل

نوار قلب برای نشان دادن فعالیت هالی مکانیکی و الکتریکی قلب است که در چند دقیقه انجام میشود و برای نوار قلب فرد به صورت طاق باز میخوابد و الکترودهایی در قفسه سینه بیمار و انتهای پا قرارداده می شود.

اما برای گرفتن اکوی قلب فرد به پهلو و یا به پشت دراز می کشد و همچنین از پروب برای گرفتن اکو استفاده می شود که ژل را بر روی پروب ریخته و بر روی سینه کشیده می شود و نمای دقیقی از دیواره‌های قلبی، دریچه‌ها و ابتدای سرخرگهای بزرگ را نشان میدهد و همچنین از الکترود های مختلف استفاده می شود که ژل زده و این الکترودها را در قسمت های مد نظر به صورت ثابت قرار داده می شود.

 

هزینه خدمات نوار قلب در منزل

تست نوار قلب یکی از روش های معمول برای تشخیص و درمان مشکلات قلبی است.هزینه نوار قلب در موسسه ما توسط متخصصین نسبت به شرایط مختلفی تعیین میشود مثل دور یا نزدیک بودن مقصد ، سن بیمار ، ساعت مراجعه و غیره.

برای آگاهی از قیمت های دقیق با ما تماس بگیرید.

 

enlightened پیشنهاد ما : حالا که با هزینه های نوار قلب و اکوی قلب آشنا شدید ، بهتر است با هزینه خدمات آزمایش در منزل هم آشنا شوید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

 

هزینه خدمات اکوی قلب در منزل

هزینه اکوی قلب به نوع اکوی مورد نیاز بیمار و تعداد دفعات مورد نیاز اکو نیاز دارد. همچنین با توجه به نوع بیمه ممکن است هزینه پرداختی توسط هزینه انجام اکوی قلب در منزل با نوار قلب متفاوت است و به نوع اکوی مورد نیاز ، تعداد دفعات، اعزام پزشک متخصص و موارد دیگری بستگی دارد برای اطلاع از هزینه اکوی قلب در منزل با ما تماس بگیرید.

بدیهی است که  نوار قلب  بصورت یک آزمایش بوده  توسط کارشناس پرستار انجام میشود و درنهایت تشخیص  از طریق پزشک مربوطه متخصص قلب باید صورت پذیردامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • محمد مدنی
  انجام اکوی قلب در منزل
تماس بگیرید