استخدام پرستاران متعدد در رشته های پرستاری مختلف

02632261203 تلفن تماس
استخدام پرستار

مجموعه چتر فیروزه ای برای ایجاد شغل و همچنین درمان و مراقبت در منزل برای افراد مختلف تصمیم به استخدام پرستار خانم و آقا برای بیمارستان و منزل در تخصص های مختلف گرفته است

مهرآوران
مهرآوران

مرکز درمانی و مراقبتی چتر فیروزه ای حفظ سلامت روحی و روانی و همچنین جسمانی افراد مختلف به میزان تخصص و انگیزه پرستاران و مراقبین بستگی دارد به همین دلیل تصمیم دارد که افراد متخصص و علاقه مند به زمینه پرستاری و مراقبت در زیر شاخه های مختلف مثل پرستار سالمند و همچنین پرستار کودک را در مجموعه خود استخدام کند تا هم ایجاد اشتغال کرده باشد و هم بیماران بیشتری را تحت مراقبت و درمان توسط متخصص ترین پرستاران قرار دهد.

مراقب سالمند، مراقبت کودک، مراقب بیمار، پرستار کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار ، گفتار درمان ، کاردرمانگر ، فیزیوتراپ ، روانشناس و سایر رشته های مرتبط می توانند از طریق تماس با شماره تلفن 02632261203  با همکاران ما در ارتباط باشند و برای مصاحبه و استخدام راهنمایی شوند.

 

استخدام پرستار در منزل و بیمارستان

استخدام پرستار در منزل و یا استخدام پرستار در بیمارستان برای افرادی که اولین بار اقام برای این کار میکنند بسیار دشوار است اما در مصاحبه کاری همکاران ما بسیاری از بار روحی و روانی که روی دوش پرستار است را کم میکنند و خود پرستار نیز با مرور زمان با این شغل بیشتر آشنا میشود و دیگر استرس و نگرانی ندارد.

ما در مجموعه چتر فیروزه ای پرستاران مختلفی در زمینه های مختلف را استخدام میکنیم زیرا خانواده های مختلفی هستند که نیاز های مختلفی هم دارند مثلا برخی خانواده ها به دنبال پرستار سالمند هستند و همچنین برخی دیگر به دنبال پرستار کودک و یا پرستار بیمار هستند.

پرستار و مراقب مورد نظر باید بداند که افراد مختلف چه نیاز ها و توقعاتی دارند و همچنین باید وظایف را دقیق و درست انجام دهند البته همکاران ما هنگام مصاحبه برای استخدام پرستار برخی وظایف را برای افراد تعیین میکنند تا پرستاران تازه کار سر در گم نمانند.

علاوه بر اینکه بیشتر افراد به دنبال پرستاران در منزل هستند ، برخی خانواده ها و افراد دیگر به علت زیاد بودن مشغله کاری به دنبال پرستارانی هستند که به عنوان همراه بیمار در بیمارستان حضور داشته باشند.

علاوه بر زیاد بودن مشغله های کاری ، نداشتن مهارت کافی برای همراه بودن بیمار در بیمارستان نیز یکی از دلایلی است که خانواده ها را مجبور به استخدام پرستار و مراقب بیمار در بیمارستان میکند به همین دلیل پرستار بیمار در بیمارستان باید تجربه و یا دانش و مهارت های کافی و ضروری را داشته باشد.

وظایف پرستاری که برای حضور و کار در خانه وجود دارد با وظایفی که پرستار بیمارستان دارد متفاوت است و برخی از این تفاوت ها در هنگام مصاحبه برای شما عزیزان ذکر مشود اما برای آشنایی بیشتر با این وظایف بهتر است قبل از استخدام برخی نکات را در خصوص این موارد از منابع معتبر مطالعه فرمایید تا آگاهی و اطلاعات کافی برای شروع کار داشته باشید.

 


mail ما در زمینه نگهداری از بیماران آی سی یو و مراقبت از بیماران تراکئوستومی در منزل هم پرستاران مختلف را آموزش میدهیم و استخدام میکنیم.


 

برخی سوالات مهم در زمان مصاحبه و استخدام پرستار

استخدام-پرستار-در-منزل

 1. نام و نام خانوادگی، شماره تماس و زمان هایی که می توانید با او تماس بگیرید را در اولین مصاحبه بپرسید تا د ر صورت تمایل به ادامه همکاری راه ارتباطی خود را داشته باشید.
 2. آیا سیگار یا سایر مواد دخانی و اعتیار آور مصرف می کنید؟
 3. آیا گواهینامه دارید یا خیر؟ آیا قادر به رانندگی هستید؟ آیا وسیله نقلیه مناسب و ایمن دارید؟ میزان مسافت شمااز خانه خود تا محل زندگی ما زیاد است؟
 4. آیا دوره های کمک های اولیه و مهارت های احیای قلبی را گرانده اند؟
 5. بعد از اینکه شما انتظارات خود را از یک مراقب و پرستار بیان کردید از او بپرسید آیا تمایل به انجام این امور دارد؟ و اینکه تا چه حدی انتظارات شما با توانایی های وی تناسب دارد؟
 6. ایا با حضور یک حیوان خانگی در منزل مشکلی ندارد؟ آیا قادر به مراقبت از حیوانات خانگی است؟
 7. آیا می تواند در ساعات و روزهای برنامه ریزی نشده به درخواست شما در منزل حضور پیدا کند؟
 8. ایا به هیچگونه بیماری و یا شرایط پزشکی خاصی مبتلا هستند؟
 9. آیا قادر به بلند کردن بیمار و جابجای او از روی ویلچر یا تخت و صندلی هستید؟
 10. آیا در تعطیلات و مسافرت ها می توانید برنامه خود را با ما هماهنگ کنید و یا ما را در مسافرت همراهی کنید؟
 11. آخرین بار کجا مشغول کار بودید؟ چه مدت در آنجا مشغول به کار بودید؟ چرا محل کار قبلی خود را ترک کردید؟
 12. می توانید شماره تماس و ادرس کارفرمای قبلی خود را در اختیار ما قرار دهید؟
 13. آیا سابقه تهیه غذا دارید؟ اگر بخواهید غذا تهیه کنید بر چه اساسی این کار را انجام می دهید و چه غذاهایی تهیه می کنید؟
 14. در زمینه مراقبت نسبت به افراد بیمار، دچار دمانس و یا ناتوان چه حسی دارید؟
 15. آیا می توانید از فردی که عصبی، ترسو و یا لجباز مراقبت کنید؟
 16. تا کنون از چه افرادی با چه نوع بیماری هایی مراقبت کرده اید؟
 17. آیا در زمینه وظایف و مسئولیت های که از شما خواسته شده است گزینه ای وجود دارد که باعث ناراحتی شما شود و یا تمایل به انجام آن نداشته باشید؟
 18. تا چه مدت می توانید با ما همکاری داشته باشید؟
 19. آیا در طول روز فعالیت های خود را یادداشت می کنید و گزارش کار ارائه می دهید؟
 20. آیا می توانید از رایانه استفاده کنید؟
 21. آیا می توانید اسرار خانواده را حفظ کنید؟
 22. و….

لازم بذکراست: کلیه مطالب و موضوعات ذکرشده دراین سایت جنبه اطلاع رسانی داشته و هنگام تماس ارتباط شما عزیزان به اپراتور وصل شده و بر اساس شرایط اعلام شده از طرف مخاطب موضوع شما به واحد مربوطه ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد و از طریق نفرات و گروه مربوطه پیگیری صورت خواهد گرفت خداراشاکرهستیم به پاس این موهبت الهی وبا تلاش وهمکاری کادر اداری و گروه های خدماتی ذیصلاح پس ازسالها تلاش و تجربه و سابقه ای درخشان توانسته ایم اعتمادی محکم در راستای خدمات رسانی در سطح استان بر پایه صداقت وتعهد کاری و مسولیت پذیری بیافرینیم.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • ناصر رحیمی
  منتظر تماستان هستم
تماس بگیرید