استخدام پرستار | استخدام پرستار خانم و آقا برای منزل

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
استخدام پرستار

مجموعه چتر فیروزه ای برای ایجاد شغل و همچنین مراقبت در منزل برای افراد مختلف تصمیم به استخدام پرستار خانم و آقا برای منزل در تخصص های مختلف گرفته است

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

حفظ سلامت روحی و روانی و همچنین جسمانی افراد مختلف به میزان تخصص و انگیزه پرستاران و مراقبین بستگی دارد. به همین دلیل مرکز پرستاری چتر فیروزه‌ای تصمیم دارد که افراد متخصص و علاقه مند به زمینه پرستاری و مراقبت در زیر شاخه های مختلف مثل پرستار سالمند و همچنین پرستار کودک را در مجموعه خود در کرج استخدام کند تا هم ایجاد اشتغال کرده باشد و هم بیماران بیشتری را تحت مراقبت توسط متخصص ترین پرستاران قرار دهد.

برای استخدام مراقب سالمند در کرج، مراقبت کودک در کرج، مراقب بیمار، پرستار کودک در منزل کرج، پرستار سالمند در منزل کرج، پرستار بیمار  در کرج و سایر رشته های مرتبط در کرج می توانید از طریق تماس با شماره تلفن 02632261203 با همکاران ما در ارتباط باشید و برای مصاحبه و استخدام راهنمایی شوید.

استخدام پرستار

همانطور که میدانید امروزه به دلیل شرایط سخت زندگی که ایجاد شده است تمامی افراد خانواده ها درگیر کار و مشغله هستند و اگر در این بین کسی بیمار شود یا اینکه سالمند خانواده نیاز به مراقبت داشته باشد، کسی وقت و توان مراقبت و نگهداری از این افراد را ندارد.

یکی از راه ها نگهداری بیمار در بیمارستان و نگهداری سالمند در خانه سالمندان است، اما هم اینکه شرایط بیمارستان ها شرایط خوب و تمیزی نیست و هم اینکه سالمند در خانه خودش احساس راحتی بیشتر و کاملی دارد.

پس بهترین گزینه را میتوان استخدام پرستار در منزل یا بیمارستان را معرفی کرد که میتوانید این کار را به مراکز معتبر بسپارید که توسط پرستاران با تجربه انجام میشود.

پرستار کودک، پرستار بیمار و پرستار سالمند فردی است که با کودک و بیماران و سالمندان مختلفی سر و کار دارد و تلاش میکند تا سلامت جسمی و روحی و ذهنی افراد را حفظ کند و در صورت بیمار شدن آنها درمان را انجام دهد. پرستار ابتدا باید در رشته پرستاری تحصیل کرده و دوره های عمومی پرستاری را بگذراند، سپس باید برای تبدیل شدن به یک پرستار رسمی، آزمون آن را با قبولی پشت سر بگذارد. 

پرستار باید برای درک بهتر مسئولیت ها، تجربه حضوری را به دست بیاورد و به صورت عملی، مراقبت از سالمندان را تمرین کند. برای استخدام شدن در مراکز معتبر و شروع به کار هم باید دوره های مورد نظر را بگذراند و آزمون دهد و بعد از قبولی میتواند شروع به کار کند و استخدام شود.

دوره های آموزشی کمک های اولیه، توانبخشی، مراقب از بیماری های خاص، مواجهه با اعتیاد و … از جمله دوره های پیشنهادی دیگر برای پرستار هستند.

استخدام پرستار در منزل

استخدام پرستار بیمار و سالمند

استخدام پرستار و مراقب در منزل همیشه کار راحتی نیست. بلکه نیازمند تحقیق و بررسی بسیار زیاد و توجه به جنبه های مختلف مراقبتی از سوی خانواده است. از جمله تعیین نیازهای خود! قبل از همه کارها و تصمیم به برگزاری جلسه حضوری با مراقب و پرستار انتظارات و توقعات خود را مشخص کنید و لیستی از آنها تهیه کنید.

مراقب و پرستار باید بدانند که دقیقا در خانه شما چه وظایفی دارند و باید چه توقعاتی را برآورده کنند. اگرچه به دلیل ماهیت شغلی مراقبین و پرستاران از انجام بسیاری از وظایف خود آگاه هستند، اما شما به عنوان فردی که آنها را استخدام می کنید باید شرح وظایف صریح و روشنی را در اختیار آنها قرار دهید و انتظار نداشته باشید که آنها بتوانند انتظارات شما را حدس بزنند.

یکی دیگر از نکات مهم در زمینه استخدام پرستار تعیین کردن مرجع معرفی مراقب و پرستار است. هنگامی که می خواهید در مورد روش استخدام و درخواست پرستار بیمار تصمیم گیری کنید، ابتدا نیازهای بیمار را به خوبی بشناسید. درجه استقلال جسمی، روحی، اجتماعی، مالی و … از مواردی است که باید به آنها بپردازید.

از آسان ترین راه ها برای درخواست پرستار سالمند، مشورت و کمک گرفتن از افراد مورد اعتماد است. دوستان، آشنایان، فامیل و همسایگان از جمله کسانی هستند که می توانید از آنها برای یافتن یا تحقیق در مورد یک پرستار سالمند کمک بگیرید.

استخدام پرستار در منزل نیازمند رعایت فاکتورهای مهمی است و بهتر است که از روش های قدیمی مثل معرفی یک پرستار توسط آشنایان که دارای مجوز و مدارک نیست دوری کنید و به جای این کار به مراکز معتبر و مورد اعتماد که دارای پرستارانی آموزش دیده هستند مراجعه کنید و از خدمات آنها استفاده کنید.

پرستار آقا به علت توانایی فیزیکی که دارد برای پرستاری از سالمندان یا بیماران آقا مناسب می باشد.

پرستاران خانم روحیه دلسوزتری نسبت به سالمندان و بیماران دارند. همچنین انجام امور مربوط به منزل را نیز بهتر انجام می دهند.

توصیه بعد از استخدام پرستار در منزل هم این است که سالمند، بیمار و حتی کودک را ناگهانی در منزل تنها نگذارید و قبل از آن سعی کنید تمام قوانین خانه، شرایط، وظایف و ... را به پرستار بگویید و همچنین سعی کنید باعث ارتباط بیشتر و بهتر بین دو طرف شوید.

استخدام پرستار از طریق مراکز ارائه خدمات پرستاری در منزل معتبر و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان صورت می‌گیرد. در این مراکز پرستاران مجرب با عبور از فیلترهای مهارتی و رفتاری و اخلاقی و تأیید نهایی به خانواده‌ها معرفی می‌شوند.

پرستار در منزل کرج

برای استخدام پرستار در منزل کرج بهتر است خدماتی را که نیاز دارید یک پرستار سالمند انجام دهد را یادداشت نمایید و بعد با یک مرکز خدمات پرستاری در منزل تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را در استخدام پرستار سالمند خوب راهنمایی کنند. در استخدام پرستار دقت کنید؛ چرا که انتخاب بهتر شما می تواند کیفیت زندگی سالمندتان را بالا ببرد.

پرستار سالمند در منزل کرج

برای اینکه پرستار سالمند استخدام کنید، ابتدا باید بدانید که استخدام پرستار سالمند به سه دسته کلی تقسیم میشود:

 1. سالمندانی که توانایی انجام امور شخصی را دارند و فقط یک مراقب و کسی را برای گفت و گو و معاشرت نیاز دارند.
 2. سالمندانی که توانایی انجام امور را ندارند و پرستار چنین سالمندانی وظایفی مانند تهیه غذا و انجام کارهای نظافتی را نیز دارد.
 3. سالمندانی که دارای بیماری های خاص هستند و نیازمند مراقبت های ویژه هستند.

زمانی که جایی را جهت استخدام پرستار سالمند در منزل نمی‌شناسید یا تردید دارید که به دنبال چه فردی برای استخدام باید باشید، یافتن مراقب و استخدام پرستار سالمند کمی چالش‌برانگیز می‌شود.

برای استخدام پرستار سالمند در کرج باید شرایط جسمی و روحی سالمندتان را در نظر بگیرید. چرا که وظایف و خدمات پرستار با توجه به شرایط سالمند تعیین می‌شود. برخی از سالمندان، توان انجام امور روزمره و شخصی خود را دارند. در حالی‌ که برخی دیگر بسیار کم‌توانتر و ضعیف‌ترند.

امروزه آگهی استخدام پرستار سالمند در منزل و مراقب را می توان یکی از پرخواهان ترین مشاغل در بین کسب و کارها دانست و پرستارانی که قصد استخدام شدن را دارند باید با تجربه باشند و با امور سالمندان و همچنین دارو های آنها آشنایی کامل داشته باشند.

پرستار سالمند در منزل کرج

استخدام شدن به عنوان پرستار سالمند در منزل دارای مزایای زیر میباشد:

 • بیمه
 • پاداش
 • جای خواب
 • بدون گرفتن پورسانت از پرستار
 • امنیت شغلی
 • درآمد بالا

پرستاری در منزل کرج

در این چند ساله پلتفرم های آگهی برای پرستار سالمند افزایش یافته که افراد میتوانند هم به دنبال پرستار باشند و هم اینکه به عنوان پرستار سالمند استخدام شوند. در خصوص استخدام پرستار سالمند سابقه شخص، مهارت‌ها، مدارک هویتی، آموزش و نظارت و پشتیبانی از اهمیت بالایی برخوردار است. این حساسیت وقتی افزایش پیدا میکند که پرستار باید مدت زمان زیادی در خانه سالمند حضور داشته باشد و میتوان گفت که امین و حافظ جان و مال وی است. بنابراین بهتر است استخدام پرستار سالمند توسط نهادهای تخصصی انجام شود.

پرستار کودک در کرج

یکی از سخت ترین چالش های والدین استخدام پرستار کودک در منزل است، زیرا تربیت و نگهداری و امنیت و موارد دیگر بچه به این سن و شرایط زندگی او بستگی دارد که همه چیز به پرستار ربط پیدا میکند.

در برخی مواقع با استخدام پرستار کودک از شرکت های متفرقه شاهد دردسرهای زیاد و جبران ناپذیری برای والدین بوده ایم.

مهم ترین مشکلی که شما در استخدام پرستار کودک با آن برخورد خواهید کرد مشکل پیدا کردن یک مرکز پرستاری مناسب است.

برای استخدام پرستاری مناسب شرایط زیر را برای پرستار ذکر کنید:

 1. ویژگی های رفتاری کودک
 2. رژیم غذایی کودک و عادات غذایی وی
 3. قوانین خانه شما و خط قرمزهای تربیتی
 4. انتظارات والدین از آموزش های مورد نیاز کودک
 5. آیا پرستار کودک اجازه دارد کودک را بیرون ببرد؟

استخدام پرستار در بیمارستان

استخدام پرستار بیمارستان

استخدام پرستار در منزل یا استخدام پرستار در بیمارستان برای افرادی که اولین بار اقدام به این کار میکنند بسیار دشوار است، اما در مصاحبه کاری همکاران ما بسیاری از بار روحی و روانی که روی دوش پرستار است را کم میکنند و خود پرستار نیز با مرور زمان با این شغل بیشتر آشنا میشود و دیگر استرس و نگرانی ندارد.

ما در مجموعه چتر فیروزه ای پرستاران مختلفی در زمینه های مختلف را استخدام میکنیم، زیرا خانواده های مختلفی هستند که نیازهای مختلفی هم دارند مثلا برخی خانواده ها به دنبال پرستار سالمند هستند و همچنین برخی دیگر به دنبال پرستار کودک یا پرستار بیمار هستند.

پرستار و مراقب مورد نظر باید بداند که افراد مختلف چه نیازها و توقعاتی دارند و همچنین باید وظایف را دقیق و درست انجام دهند. البته همکاران ما هنگام مصاحبه برای استخدام پرستار برخی وظایف را برای افراد تعیین میکنند تا پرستاران تازه کار سر در گم نمانند.

علاوه بر اینکه بیشتر افراد به دنبال پرستار در منزل هستند، برخی خانواده ها و افراد دیگر به علت زیاد بودن مشغله کاری به دنبال پرستارانی هستند که به عنوان همراه بیمار در بیمارستان حضور داشته باشند.

علاوه بر زیاد بودن مشغله های کاری، نداشتن مهارت کافی برای همراه بیمار بودن در بیمارستان نیز یکی از دلایلی است که خانواده ها را مجبور به استخدام پرستار و مراقب بیمار در بیمارستان میکند. به همین دلیل پرستار بیمار در بیمارستان باید تجربه یا دانش و مهارت های کافی و ضروری را داشته باشد.

وظایف پرستاری که برای حضور و کار در خانه وجود دارد با وظایفی که پرستار بیمارستان دارد متفاوت است و برخی از این تفاوت ها در هنگام مصاحبه برای شما عزیزان ذکر میشود، اما برای آشنایی بیشتر با این وظایف بهتر است قبل از استخدام برخی نکات را در خصوص این موارد از منابع معتبر مطالعه فرمایید تا آگاهی و اطلاعات کافی برای شروع کار داشته باشید.

استخدام پرستار بیمار در بیمارستان

در بیمارستان پرستاران اجرای دستورات پزشک را بر عهده دارند، اما همراه بیمار می تواند به دلیل رابطه ای که با بیمار دارد روند این امر را تسهیل کند و مانع از مقاومت و مخالفت بیمار با دستورات پزشک شود.

اجرای دستوراتی مانند تحرک بیمار، زمان جابه‌جایی بیمار و زمان مصرف داروها بر اساس اصول مراقبتی را می توان با کمک همراه بیمار انجام داد.

یکی دیگر از علل استفاده از خدمات همراه برای بیمار انجام اموری مانند پذیرش و ترخیص بیمار و تهیه مایحتاج بیمار در صورت نیاز است.

استخدام پرستار خصوصی در بیمارستان

استخدام پرستار منزل

اگر شما یا عزیزی از شما در بیمارستان بستری باشد و بنا بر تجویز پزشک معالج به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت قرار باشد که در بیمارستان تحت مراقبت و نگهداری قرار گیرد، نیازمند این می باشد که در کنارش شخصی به پرستاری و مراقبت از او بپردازد و در انجام کارها و اموری که در برنامه ی روزانه اش جای دارد کمک حال وی باشد.

یک پرستار خصوصی در بیمارستان برای انجام درست کارها و مسئولیت هایی که در قبال بیمار دارد باید دارای ویژگی ها و خصوصیاتی باشد تا بتواند در امر پرستاری از بیمار در بیمارستان نقش مهم و قابل قبولی داشته باشد که می توان بر چند نمونه از ویژگی های شایانی که یک پرستار خصوصی باید داشته باشد اشاره کرد:

 • احساس مسئولیت نسبت به بیمار و انجام دقیق کارهای او
 • تمیز و مرتب بودن از لحاظ ظاهری (باید ظاهری موجه داشته باشد، مناسب برای فضای بیمارستان)
 • برقراری رابطه عاطفی و مفید با بیمار که در روند بهبودی حال بیمار بسیار موثر است .
 • طاقت پذیری از قوانین بیمارستان (باید به قوانین بیمارستان احترام بگذارد و تابع این قوانین باشد که باعث اختلال در کار خود و بیمار نشود)
 • دارا بودن تخصص و تجربه لازم (پرستار باید گواهی نامه لازم را از مراکز معتبر مرتبط با وزارت بهداشت را داشته باشد).

استخدام پرستار مرد در منزل

در گذشته بیشتر آقایان برای شغل های پرستاری در منزل آماده بودند، اما امروزه کاملا برعکس شده است و فقط برخی از آقایان به دنبال استخدام پرستار مرد در منزل هستند.

پرستاری از مشاغل زنانه محسوب میشود، اما برای پیشرفت و آسایش مردم یک کشور به هر دو جنس نیاز است.

در این حرفه نیز وجود هر دو جنس مرد و زن به عنوان پرستار لازم است. یک پرستار در وهله اول باید موجبات آرامش و آسایش خاطر بیمار را فراهم کند و از سوی دیگر خدماتی که بیمار به آنها نیاز دارد را در اختیارش بگذارد.

پرستار بیمارستان

استخدام پرستار

زمانی که یک نفر با بیماری و بیمارستان سر و کار پیدا می کند، نیاز به مراقبت و همدردی زیادی دارد. مخصوصا اگر بیمار شرایط خیلی مساعدی نداشته باشد، وجود یک همراه دلسوز بسیار ضروری است. اما گاهی انسان ها به دلیل مشغله ها یا عدم آگاهی و اطلاعات کافی در مورد پرستاری، نمی توانند همراه بیمار خود باشند. در این شرایط افراد تصمیم به استخدام یک پرستار همراه در بیمارستان می گیرند.

پرستاران بیمار در بیمارستان افرادی هستند که از تجربه و مهارت های خاصی بهره مند می باشند و این افراد می توانند به جای اعضای خانواده از بیماران در بیمارستان مراقبت کنند.

نگهداری از بیمار در بیمارستان علاوه بر اینکه می‌تواند از نظر زمانی برای بستگان و آشنایان بیمار مشکل‌ساز باشد، نیازمند مهارت و دانش اولیه در خصوص موارد بهداشتی و اصول اولیه نگهداری از بیمار در زمینه‌ی جسمی و روحی و روانی است.

با استفاده از خدمات پرستار خصوصی در بیمارستان برای نگهداری و همراهی بیمار می‌توانید در کاهش دردها و نگرانی‌های بیمار و اطرافیان قدم بردارید.

پرستار خانم

پرستار بیمار خانم و مراقبت از سالمندان جهت پویایی و شادابی و توانبخشی آنان اهداف مرکز ارائه خدمات بالینی می‌باشد که مجوز آن از وزارت بهداشت است. پرستار بیمار خانم در مرکز در طول سال به صورت شبانه روزی و ایام تعطیلات خدمات خود را به گونه مطلوب ارائه می‌دهد تا خلاء پیش آمده جهت شهروندان برطرف گردد.

پرستار بیمار خانم تمام فازهای خدمت رسانی مانند خدمات پرستار کودک، پرستار بیمار خانم سالمند، پرستار بیمار و امور خدماتی دیگر را ارائه میدهد.

سایر خدمات پرستار بیمار خانم به هموطنان عزیز ایام تعطیلات و به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شود.

یک پرستار بچه خانم یا پرستار نوزاد شبانه می‌تواند بهترین گزینه در این زمینه باشد. افرادی که تحت این عناوین کار می‌کنند در مراقبت از نوزادان تخصص دارند. شما می‌توانید از پرستار بچه خانم انتظار داشته باشید که به طور کامل از بچه شما پرستاری کند. اگر به استراحت نیاز دارد یا مسئولیت‌های مازاد برای انجام دادن دارید، می‌توانید وظایف مربوط به نوزاد خود را به پرستار شبانه یا پرستار بچه خانم بسپارید.

وجود پرستار خانم جهت سالمند در بسیاری از شرایط می تواند بسیار مفیدتر از پرستار آقا باشد. بسیاری از کارفرماها از موسسات پرستاری در منزل درخواست پرستار خانم برای آقا یا خانم می کنند که دلالیل مختلفی می تواند داشته باشد.  از عمده ترین دلایل این درخواست می تواند به مهارت خانم ها در انجام امور منزل و آشپزی باشد.


خدمات پرستاری در منزل کرج

نگهداری از بیماران آلزایمری

برخی از بیماران از بیماری فراموشی رنج می‌برند. مراقبت از این افراد کار آسانی نیست. پرستاران باید طرز رفتار و پرستاری درست از این بیماران را به خوبی آموزش دیده باشند واز تجربه کافی برخوردار باشند. ضمن این که این گونه افراد معمولا دچار افسردگی هم هستند و این کار پرستاری را سخت‌تر می‌کند. یکی از خدمات پرستاری از بیماران آلزایمری خدمات 24 ساعته و شبانه روزی به جای افرادی است که توانایی مراقبت از عزیزان مبتلا به آلزایمر خود را ندارند.

مراقبت از سالمندان پارکینسون

مراقبت از سالمند مبتلا به PD می تواند یک کار چالش بر انگیز باشد، بخصوص زمانی که بیماری پیشرفت می کند. کسی که به تازگی با بیماری پارکینسون تشخیص داده می شود، ممکن است در ابتدا به هیچگونه کمک عملی و مراقبت جسمی نیاز نداشته باشد ولی مهم است که برای حمایت عاطفی، با کسی رابطه داشته و صحبت کند.

آمادگی برای مراقبت از سالمند مبتلا به PD با آموزش آغاز می شود؛ بنابراین هر چقدر که می توانید، در مورد بیماری پارکینسون مطالعه و تحقیق کنید که بدانید چه مراقبت هایی نیاز است و چگونه می توان درمان پارکینسون را مدیریت کرد.

مرکز پرستاری چتر فیروزه ای با داشتن مجوز رسمی از قوه قضائیه و سال ها تجربه ارزشمند در عرصه ارائه خدمات مراقبت و پرستاری در منزل آماده ارائه انواع خدمات پرستاری می‌باشد. کافی است که با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به اعزام پرستار مورد نظر شما اقدام گردد.

پرستاری از بیماران ام اس

ام اس یک بیماری خود ایمنی سیستم عصبی است که در آن غلاف میلین که لایه پوشاننده این سلول هاست دچار آسیب می شود و در نتیجه پیام رسانی در سیستم عصبی به ویژه در مغز و نخاع مختل می شود.

عدم تعادل در راه رفتن، بی حسی اندام ها، اسپاسم عضلانی، مشکل در  حرکت دست ها و بازوها، اختلال بینایی و گاها از دست رفتن بینایی، اختلالات شناختی و کاهش حافظه از جمله نشانه های رایج در این بیماری است که از سوی مبتلایان گزارش می شود.

پرستاری از بیماران ام اس این امکان را فراهم می‌آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و پرستار بیمار در منزل این موضوع را تضمین می کند و بیمار از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد.

پرستاری از بیمار als

برخی از خدماتی که پرستار بیمار als ارائه می‌دهد:

 • نظارت کردن بر وضعیت بهداشتی بیمار
 • مراقبت و پیشگیری از زخم بستر
 • مدیریت درد بیمار
 • استحمام بیمار و رسیدگی به نظافت شخصی ایشان
 • کمک به فرد بیمار برای حرکت کردن و جابجایی و دادن آموزش هایی در رابطه با چگونه شروع کردن حرکت و استفاده از عضلات
 • تهیه و دادن غذا به بیمار
 • دادن دارو به بیمار
 • حمل و نقل بیمار
 • تمیز کردن محیط اطراف (منزل) بیمار
 • چکاپ فشار خون بیمار

مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان

به نظر ما طبق مطالعات انجام شده این مورد بیماران بهتر است در منزل خود نگهداری شوند و این کار در روحیه آنها تاثیر مثبت زیادی میگذارد، به همین علت پیشنهاد ما این است که در این شرایط از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنید.

پرستاری از بیماران قلبی

نگهداری از این افراد حواس جمع و عکس‌العمل سریع می‌خواهد. پرستار باید 24 ساعته مراقب بیمار باشد و در صورت بدحالی او به سرعت داروهای او را برساند و اقدامات لازم را انجام دهد.

اقداماتی که پرستار بیمار قلبی باید انجام دهد:

 • بیمار را برای ورزش همراهی کند.
 • فشار خون و کلسترول او را مرتب چک کند.
 • بیمار باید تغدیه سالم داشته باشد.
 • وزن بیمار کنترل شود.
 • استرس به بیمار قلبی وارد نشود.
 • داروها را به موقع مصرف کند.

پرستاری از بیماران ویلچری

برخی از بیماران از صندلی های چرخدار یا ویلچر برای جابه‌جایی استفاده می کنند. در حقیقت، این افراد به دلیل مواردی مانند سکته مغزی، آرتروز و آسیب دیدگی توانایی تحرک خود را از دست می دهند. به دلیل وجود بسیاری از باورهای غلط مربوط به داشتن صندلی چرخدار افراد و مخصوصا افراد سالمند به طور بالقوه انگیزه برای ارتباط با جامعه را از دست می دهند، اما شما می‌توانید با استفاده از خدمات پرستاری در منزل مخصوصا برای نگهداری از سالمندان ویلچری در منزل به بیماران ویلچری امید به ادامه زندگی دهید.

نگهداری از بیمار وابسته به تخت

پرستار بیمار وابسته به تخت این اقدامات را باید انجام دهد:

 1. برای جلوگیری از زخم بستر، اسکار یا تاول، هر 2 الی 3 ساعت یک بار موقعیت بیمار را عوض کند.
 2. توجه داشته باشد هنگام نظافت پوست او از آب بسیار سرد یا خیلی گرم استفاده نکند، سعی کند از آب ولرم استفاده نماید.
 3. بسیاری از صابون ها دارای خاصیت بازی یا اسیدی می باشند که هر دوی آنها بر روی پوست های حساس واکنش شیمیایی نشان می دهند و ممکن است باعث بیماری های پوستی شوند، پس بهتر است از صابون های خنثی و حاوی گلیسیرین استفاده کند.
 4. از قرار دادن بیمار در معرض آفتاب طولانی مدت خودداری کند و از محافظ در برابر آفتاب استفاده کند.
 5. برای مراقبت از پوست در زمان نگهداری، توصیه می شود که بیمار در روز تقریبا 2 لیتر آب آشامیدنی یا مایعات بنوشد تا رطوبت پوست وی حفظ شود.
 6. برای جلوگیری از تحریک شدن پوست، حتما به آن ها لباس‌های پنبه ای یا نخی سبک بپوشاند.

شرکت پرستاری در کرج

برای استخدام پرستار خانم و آقا در منزل کرج بهتر است مراکز پرستاری معتبری را بیابید که دارای چندین سال سابقه و نیروهایی با تجربه و حرفه‌ای و مورد اعتماد باشد. به همین دلیل ما به شما آژانس پرستاری چتر فیروزه‌ای را معرفی می‌کنیم که با خیالی راحت عزیزانتان را به پرستارانی ماهر و دلسوز بسپارید. در چتر فیروزه‌ای خدمات و حسن کار پرستار از سوی آژانس کنترل می‌شود و از خانواده‌های محترم در خصوص رضایت از پرستار سوال می‌شود. 

استخدام فوری پرستار

برای استخدام پرستار فوری در منزل یا بیمارستان باید شرایط زیر را داشته باشید:

✔ تجربه کافی در حوزه مراقبت و نگهداری از سالمندان

✔ برخورداری از صبر برای نگهداری از سالمند

✔ گذراندن دوره آموزشی سالمند یاری و مراقبت از سالمند

✔ توانایی جسمی لازم برای جابه‌جایی سالمند

✔ گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد

✔ تعهد و علاقه لازم به این شغل 

فرم استخدام پرستار در منزل

این قرارداد در تاریخ ……………………. تحت نظارت موسسه به شماره ثبت ………………… و به نشانی: خمینی شهر، خیابان شریعتی شمالی، کوچه بهارستان به عنوان ناظر این قرارداد با شرایط و اهداف ذیل بین طرفین این قرارداد به شرح زیر منعقد می گردد.

آقای / خانم ……………… فرزند ………………. به شماره شناسنامه …………. و کد ملی ……………………………… به شماره تلفن ثابت ……………….. و همراه ………………….. و به نشانی……………………………………………… به عنوان سالمند / نماینده سالمند که در این قرارداد اصطلاحاً طرف اول قرارداد نامیده می شود از یک سوی

و آقای / خانم ……………… فرزند ………………. به شماره شناسنامه …………. و کد ملی ……………………………… به شماره  تلفن ثابت ……………….. و همراه ………………….. و به نشانی…………..

میزان حقوق پرستار سالمند را در مطلب مورد نظر مطالعه کنید.

برخی سوالات مهم در زمان مصاحبه و استخدام پرستار

استخدام-پرستار-در-منزل

 1. نام و نام خانوادگی، شماره تماس و زمان هایی که می توانید با او تماس بگیرید را در اولین مصاحبه بپرسید تا در صورت تمایل به ادامه همکاری راه ارتباطی خود را داشته باشید.
 2. آیا سیگار یا سایر مواد دخانی و اعتیار آور مصرف می کنند؟
 3. آیا گواهینامه دارند یا خیر؟ آیا قادر به رانندگی هستند؟ آیا وسیله نقلیه مناسب و ایمن دارند؟ میزان مسافت آن‌ها از خانه خود تا محل زندگی شما زیاد است؟
 4. آیا دوره های کمک های اولیه و مهارت های احیای قلبی را گذرانده اند؟
 5. بعد از اینکه شما انتظارات خود را از یک مراقب و پرستار بیان کردید از او بپرسید آیا تمایل به انجام این امور دارد؟ و اینکه تا چه حدی انتظارات شما با توانایی های وی تناسب دارد؟
 6. آیا با حضور یک حیوان خانگی در منزل مشکلی ندارد؟ آیا قادر به مراقبت از حیوانات خانگی است؟
 7. آیا می تواند در ساعات و روزهای برنامه ریزی نشده به درخواست شما در منزل حضور پیدا کند؟
 8. آیا به هیچگونه بیماری یا شرایط پزشکی خاصی مبتلا هستند؟
 9. آیا قادر به بلند کردن بیمار و جابه‌جایی او از روی ویلچر یا تخت و صندلی هستند؟
 10. آیا در تعطیلات و مسافرت ها می تواند برنامه خود را با شما هماهنگ کند یا شما را در مسافرت همراهی کند؟
 11. آخرین بار کجا مشغول کار بوده؟ چه مدت در آنجا مشغول به کار بوده؟ چرا محل کار قبلی خود را ترک کرده؟
 12. می تواند شماره تماس و آدرس کارفرمای قبلی خود را در اختیار شما قرار دهد؟
 13. آیا سابقه تهیه غذا دارد؟ اگر بخواهد غذا تهیه کند بر چه اساسی این کار را انجام می دهد و چه غذاهایی تهیه می کند؟
 14. در زمینه مراقبت نسبت به افراد بیمار دچار دمانس یا ناتوان چه حسی دارد؟
 15. آیا می تواند از فردی که عصبی، ترسو یا لجباز است مراقبت کند؟
 16. تاکنون از چه افرادی با چه نوع بیماری هایی مراقبت کرده است؟
 17. آیا در زمینه وظایف و مسئولیت هایی که از آن‌ها خواسته شده است گزینه ای وجود دارد که باعث ناراحتیشان شود یا تمایل به انجام آن نداشته باشد؟
 18. تا چه مدت می تواند با شما همکاری داشته باشد؟
 19. آیا در طول روز فعالیت های خود را یادداشت می کند و گزارش کار ارائه می دهد؟
 20. آیا می تواند از رایانه استفاده کند؟
 21. آیا می تواند اسرار خانواده را حفظ کند؟

 • برای استخدام پرستار باید به کجا مراجعه کرد؟

  اگر خودتان پرستار هستید و قصد استخدام شدن دارید، میتوانید به مراکز پرستاری مراجعه کنید و در صورت داشتن شرایط استخدام شوید.

  اگر هم قصد استخدام کردن پرستار دارید، میتوانید با مراکز معتبر تماس بگیرید تا پرستار مورد نظر را نسبت به شرایط شما اعزام کنند.

  برای این موارد میتوانید با مرکز پرستاری چتر فیروزه ای تماس بگیرید.

 • شرایط استخدام پرستار چیست؟

  • داشتن حداقل 18 سال و حداکثر 26 سال سن تمام برای دارندگان دیپلم بهیاری
  • 35 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی
  • 40 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد
  • 45 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری و بالاتر 
 • برای استخدام پرستار چه مدارکی لازم است؟

  1. اصل شناسنامه + کپی
  2. اصل کارت ملی + کپی
  3. سفته به مبلغ ۶۰ میلیون
  4. پشت سفته توسط ضامن معتبر امضا شود و همچنین آدرس و تلفن ضامن نوشته شود
  5. آدرس و تلفن محل سکونت
  6. اصلی و کپی مدرک تحصیلی
  7. دو قطعه عکس
  8. رضایت نامه همسر (پرستاران خانم)
  9. تکمیل فرم تعهدنامه
 • استخدام پرستار به چه مدرک تحصیلی نیاز دارد؟

  حداقل مدرک پرستاری برای این موقعیت شغلی ضروری است، ولی با مدرک دیپلم می‌توانید به عنوان بهیار کار خود را شروع کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ناصر رحیمی
  منتظر تماستان هستم
تماس بگیرید