اعزام آمبولانس خصوصی از کرج به تمام نقاط ایران

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
اعزام آمبولانس به محل

خدمات اعزام آمبولانس خصوصی به محل که یکی از خدمات مرکز پزشکی و پرستاری چتر فیروزه‌ای است، نقش و جایگاه بسیاری در حفظ جان انسان‌ها دارد. 

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اجزای سیستم فوریت‌های پزشکی که در نجات جان انسان‌ها سهم بسزایی دارد، خدمات اعزام آمبولانس‌ به محل می‌باشند. به دلیل افزایش جمعیت، آمبولانس‌های دولتی نمی‌تواند جوابگوی نیاز مردم باشد بنابراین لازم است از آمبولانس‌های خصوصی در بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و دیگر مراکز پزشکی و پرستاری استفاده شود. 

در ادامه این مطلب از وب سایت مرکز پزشکی و پرستاری چتر فیروزه‌ای، به بررسی ضرورت و دلایل استفاده از آمبولانس‌های خصوصی، قیمت اعزام آمبولانس در محل، زمان اعزام آمبولانس به محل و.. می‌پردازیم.

خدمات اعزام آمبولانس به محل

آمبولانس‌ها بخشی از وسایل نقلیه اورژانسی هستند که امکان رساندن سریع بیماران به بیمارستان را فراهم می‌نماید. خدمات اعزام آمبولانس به محل برای جابجایی بیماران از منزل به بیمارستان یا از شهری به شهر دیگر ارائه می‌شود. آمبولانس‌های خصوصی بیماران را در شرایط کاملا ایمن و بدون خطر جابجا می‌نمایند. تکنسین‌هایی نیز در آمبولانس خصوصی حضور دارند و از بیمار مراقبت می‌نمایند. 

خدمات آمبولانس‌های خصوصی شامل چه مواردی می‌شود؟

گاها پیش آمده است که برخی از افراد برای انتقال بیمارشان از منزل به بیمارستان یا بعد از ترخیص از بیمارستان به منظور رساندن به منزل با هدف رعایت برخی از نکات مراقبتی برای بیمار، از خدمات آمبولانس‌های خصوصی و یا اعزام آمبولانس به محل استفاده شود.  مراکز چتر فیروزه‌ای که خدمات آمبولانس‌های خصوصی را ارائه می‌دهد از امکانات پزشکی و مراقبتی نیز برخوردارند؛ بدین معنی که  با دارا بودن افراد تکنسین و متخصص به حمل و نقل بیماران اقدام می‌نمایند. لازم به ذکر است آمبولانس‌ها انواع مختلفی همچون آی سی یو، سی سی یو و.. دارند و با توجه به نوع نیاز به محل اعزام می‌گردند. 

انواع آمبولانس خصوصی جهت اعزام به محل بر حسب تیپ

انواع آمبولانس‌های اعزام به محل- چتر فیروزه‌ای

آمبولانس خصوصی تیپ A1

 این نوع از آمبولانس برای جابجایی یک بیمار اعزام می‌گردد. درخواست این نوع از آمبولانس برای بیمارانی است که شرایط پایداری دارند و هوشیار هستند. در این تیپ از آمبولانس امکانات پزشکی و درمانی و اقدامات اولیه وجود دارد تا فرد تکنسین بتواند تا رسیدن بیمار به بیمارستان شرایط او را ثابت و پایدار نگه دارد. 

آمبولانس خصوصی تیپ A2

این نوع از آمبولانس جهت ارائه خدمات به بیش از یک بیمار در خواست داده می‌شود. غالبا هنگامی که در مراکز و اجتماعات بزرگ، اتفاقی بیفتد، این تیپ از آمبولانس‌های خصوصی اعزام می‌گردد. 

آمبولانس خصوصی تیپ B

از آمبولانس خصوصی تیپ B که به آمبولانس‌های آی سی یو و سی سی یو نیز معروف است برای جابجایی بیماران سکته قلبی، سکته مغزی، تصادفات شدید و بیماران بدحال درخواست می‌شود. در این آمبولانس امکاناتی همچون احیای بیمار، نوار قلب، ونتیلاتور، کاهش فشار خون و.. نیز قرار داده شده است. 

آمبولانس خصوصی جابجایی نوزادان

با توجه به اینکه ریه جنین در ماه آخر بارداری شکل می‌گیرد، در صورتی که نوزاد نارس بدنیا بیاید، ممکن است در تنفس دچار مشکل شود. در این مواقع، لازم است تا دیه نوزاد کامل شود در نتیجه مشکل تنفس او برطرف می‌گردد.به منظور انتقال نوزادان نارس به بیمارستان به آمبولانس‌های جابجایی و حمل نوزادان نیاز است که بسیاری از بیمارستان‌ها به این آمبولانس‌ها مجهز نمی‌باشند. آمبولانس‌های خصوصی بهترین شرایطو تجهیزات آمبولانس خصوصی تیپ B را برای نوزادان فراهم نموده است. 

آمبولانس بیماران اعصاب و روان

انتقال افرادی که دارای اختلالات و بیماری‌های اعصاب و روان هستند با توجه به اینکه از شرایط خاصی برخوردارند و امکان آسیب زدن به اطرافیانشان را دارند، بهتر است توسط آمبولانس‌های خصوصی انجام گیرد تا در مناسب‌ترین شرایط به مراکز درمانی منتقل شوند.

آمبولانس‌های VIP

آمبولانس‌های VIP علاوه بر اینکه از تجهیزات آمبولانس‌های ICU و CCU برخوردارند، امکانات پیشرفته تری نیز ارائه می‌دهند. همچون سیستم اکسیژن، سیستم ساکشن، مانیتورینگ، پمپ تزریق و.. لازم است بدانید که مسئولان این آمبولانس از بهترین و مجرب‌ترین اعضای کادر انتخاب می‌شوند. 

ویژگی‌های آمبولانس‌های خصوصی

 • برخورداری از بهترین و جدیدترین تجهیزات

 • دارای فضای مناسب

 • کیفیت بالای خدمات

 • برخورداری از بهترین و مجرب‌ترین تکنسین‌ها و پرستاران

 • امکان حضور پزشک در صورت درخواست

 • هزینه ایده‌آل

قیمت اعزام آمبولانس خصوصی به محل

اعزام آمبولانس خصوصی شرایط ویژه‌ای دارد به منظور تعیین هزینه  خدمات آمبولانس‌های خصوصی لازم است تا مواردی همچون نوع آمبولانس، مسافت، استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات، مدت زمان معطلی، حضور تیم پزشکی همراه با آمبولانس، زمان درخواست اعزام آمبولانس و.. عنوان شود تا هزینه اعزام آمبولانس به محل معین گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه چتر فیروزه‌ای در ارتباط باشید. 

اجاره روزانه آمبولانس خصوصی

در برخی از مواقع لازم است بیماران با تجویز پزشک از شهری به شهر دیگر جابجا شوند. در این شرایط لازم است از آمبولانس خصوصی استفاده شود. لازم به ذکر است که بیماران در آمبولانس‌های خصوصی بسته به نوع آن از بهترین امکانات برخوردار می‌گردند. علاوه بر آن به دلیل حضور کارشناس و تکنسین باتجربه در آمبولانس، بیمار از شرایط ثابتی تا رسیدن به بیمارستان برخوردار خواهد بود.

اعزام آمبولانس خصوصی به محل چقدر زمان می‌برد؟

اعزام آمبولانس به محل چقدر زمان میبرد- چتر فیروزه ای

زمان رسیدن آمبولانس به محل یکی از نگرانی‌های بسیاری از افراد است. شایان ذکر است که در مرکز چتر فیروزه‌ای تدابیری اندیشیده شده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن اعزام آمبولانس به محل صورت گیرد. به طور کاملا دقیق نمی‌توان مدت زمان ثابتی را برای اعزام آمبولانس پیش بینی نمود اما برخی از موارد در سرعت رسیدن به محل تاثیرگذار هستند همچون:

زمان درخواست آمبولانس 

یکی از مهم‌ترین عوامل در رسیدن به موقع آمبولانس، زمان درخواست می‌باشد. در صورتی که تماس در ساعات پیک باشد به دلیل حجم تماس‌های بسیار، امکان دیرتر رسیدن آمبولانس وجود دارد. 

فاصله آمبولانس تا محل

در صورتی که فاصله شما از مرکز اعزام بیمارستان زیاد باشد، طبیعی است که آمبولانس دیرتر به مقصد می‌رسد. در مواردی که محل از دسترسی بهتری برخوردار باشد، آمبولانس سریع‌تر به محل می‌رسد. 

ترافیک 

در ساعات و روزهایی که حجم ترافیک بسیار است، ممکن است اعزام آمبولانس با تاخیر مواجه شود و دیرتر به محل موردنظر برسد. 

سخن پایانی

مرکز پزشکی و پرستاری چتر فیروزه‌ای خدمات اعزام آمبولانس خصوصی به محل را به صورت شبانه روزی و در بهترین کیفیت را به شما عزیزان ارائه می‌دهد. جهت هماهنگی برای اعزام آمبولانس خصوصی به محل با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. 

 

 


 • قیمت اعزام آمبولانس چقدر است؟

  بسته به مسافت جابجایی بیمار و نوع آمبولانس قیمت‌ها متفاوت است.

 • زمان ارسال آمبولانس چقدر است؟

  در سریع‌ترین زمان ممکن اعزام آمبولانس انجام خواهد شد. 

 • نوع آمبولانس اعزامی چه هست؟

  انواع مختلف آمبولانس‌ها شامل تیپ A، تیپ  B ، آمبولانس آی سی یو، آمبولانس VIP ، آمبولانس نوزادان، امبولانس اعصاب و روان و.. وجود دارد که بر حسب نیاز انتخاب می‌گردد. 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید