اعزام تیم پزشک متخصص و عمومی برای هر نوع بیماری به منزل شما

02632261203 تلفن تماس
ویزیت پزشک در منزل

مجموعه ما با بیش از 15 سال سابقه خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل در هر ساعت شبانه روز را نیز برای کوچکترین افراد تا مسن ترین افراد برای هر نوع بیماری و مشکل را با بیشترین کیفیت و بروز ترین تجهیزات ارائه میدهد

مهرآوران
مهرآوران

مجموعه ما این امکان را به شما عزیزان میدهد  که درهرساعتی از شبانه روز بتوانید بیماران خود را درمحل زندگی خود بنا به دلایل مختلف اعم از مشکلات درجابجایی بیمار .ضعف شدید و بدحالی بیمار و بدلیل قرارنگرفتن در محیط های آلوده بیرون از منزل از طریق پزشکان مجموعه مورد معاینه قرار  دهید و بررسی های لازم در محل سکونت توسط پزشکان ماهر و با تجربه بالای ۱۵
سال سابقه در زمینه کلیه بیماریها صورت گیرد.

 

ویزیت پزشک در منزل

از دیگر خدمات مجموعه ما میتوان به ویزیت پزشک عمومی ، ویزیت پزشک متخصص و فوق تخصص در منزل اشاره کرد.تمامی پزشکان و پرستاران مجموعه ما در طول شبانه روز آماده خدمت رسانی هستند تا در صورت تماس شما سریعا خدمات اعزام پرستار به منزل و همچنین اعزام تیم پزشک ما در کمترین زمان بر بالین بیمار حاضر شوند.طی این فرایند پزشک تمام قسمت های بدن بیمار را معاینه میکند و شرح حال پزشکی را اخذ مینماید و برنامه و نسخه بیمار را به اعضا خانواده وی میدهد و همچنین در صورت نیاز و تمایل خانواده بیمار،پرستاری میتواند از بیمار برای مدتی مراقبت کند که این نیز جزء خدمات مجموعه ماست.

پزشک در معاینات بالینی خود مواردی همچون سطح هوشیاری ، علائم حیاتی شامل فشار خون ، نبض، درجه حرارت و تنفس را بررسی خواهد نمود .علاوه بر این در صورتی که بیمار به خدمات دیگری همچون سونوگرافی در منزل نیاز داشته باشد ، اقدامات لازم هماهنگ خواهد شد و در اولین فرصت ارائه خواهد گردید.

همچنین ما خدماتی از جمله ارسال تجهیزات کامل پزشکی، نمونه گیری و ارسال نمونه آزمایش شما به یکی از دقیق ترین آزمایشگاها، تشخیص و تجویز دارو و غیره را ارائه میدهیم تا یک بیمارستان کامل و مجهز برای شما در منزل ایجاد کنیم.برای دریافت خدمات ویزیت پزشکی عمومی یا متخصص شما تنها یک تماس تا انتخاب پزشک مربوطه با توجه به نوع بیماری خود، فاصله دارید.

این مجموعه با تکیه بر دانش فنی در زمینه های ارائه خدمات نوین پزشکی و تشخیصی، سرعت عمل و دقت در درمان، موفقیت های بسیاری کسب نموده و به لطف خداوند در راستای نیل به هدف نهایی خود که همانا وفادار سازی مشتریان، بهبود شرایط تشخیص و درمان مبتنی بر اصول برند سازی می باشد، گام برداشته است.

 

اعزام پزشک به منزل بیماران در کرج

در صورتی که بیمار یا خانواده بیمار با مجموعه ما تماس بگیرند مشاوران یا پزشکان و یا حتی پرستاران ما شرح حال کامل بیمار را میگیرند تا بفهمن به چه تجهیزات پزشکی و دارو هایی برای درمان نیاز دارند و همچنین  او را راهنمایی میکنند و بعد از آن سریعا و در کمترین زمان بیمار را در منزل ویزیت و درمان میکنند.

مرکز خدمت رسانی ما کلیه خدمات شامل اعزام پزشک و پرستار به منزل و انجام کلیه خدمات پزشکی از جمله ویزیت پزشک عمومی و متخصص ، تزریقات و پانسمان ، فیزیوتراپی و تمامی آزمایشات در منزل و همچنین پرستاری و مراقبت از بیمار را به صورت شبانه روزی و تحت نظر بهترین و مجرب ترین تیم پزشکی در آسایش و آرامش برای بیماران ارائه میدهد به جای اینکه بیماران به سختی به مطب و درمانگاه برسند و ساعت ها منتظر و در صف بمانند.

بیشتر خدماتی که در بیمارستان ها و درمانگاه ها انجام میشود ، در منطل نیز قابل انجام است و همچنین برای بیماران نیز راحتی و آرامش بیشتری وجود دارد.از جمله این خدمات که هم در بیمارستان انجام میشود و هم مجموعه ما در منزل شما بیماران انجام میدهد فیزیوتراپی در منزل است که تیم حرفه ای با روش های جدید و تجهیزات به روز شما را در کمترین زمان درمان میکنند.

 

در زمان تماس با ما چه اطلاعاتی باید بدهید؟

هنگامی که شما با شماره تلفن 02632261203 برای خدمات اعزام پزشک به منزل تماس میگیرید باید اطلاعات زر را آماده کنید و به کارشناسان و مشاوران ما بدهید و راهنمایی شوید : 

 1. نام و سن بیمار
 2. سابقه بیماری
 3. داروهایی که در حال حاضر استفاده میکند.
 4. علائم بیماری (ضعف،تب،لرز،بی اشتهایی،سردرد،عفونت،درد)
 5. اگر درد دارد در کدام قسمت بدن احساس درد میکند و زمان ایجاد درد

 

خدمات در منزل بیماران

پزشک-در-منزل

 • خدمات شبانه روزی

اعضاء می توانند در کلیه ساعات شبانه روز از طریق تلفن به خدمات دسترسی پیدا نمایند.

 • ویزیت پزشکان

اعضاء کمک رسان در صورت نیاز به ویزیت پزشک عمومی در منزل یا محل کار به این خدمات که شامل ویزیت، مشاوره، معاینه و تجویز دارو است دسترسی دارند.

 • خدمات پزشکی - پرستاری

اعضای کمک رسان در صورت نیاز به خدمات پزشکی - پرستاری، به این خدمات از جمله تزریقات، پانسمان، سرم درمانی، گذاشتن یا تعویض سوند ادراری، نوار قلب، سنجش فشار خون، مراقبت لازم در طب سالمندان، مراقبت روزانه بهداشتی بیماران و سایر خدمات مجاز دسترسی دارند.

 • خدمات تخصصی

اعضاء کمک رسان در صورت نیاز به خدمات تخصصی در منزل می توانند پس از تماس تلفنی و هماهنگی به این خدمات از جمله فیزیوتراپی، گفتار درمانی، مشاور تغذیه و مشاوره روانپزشکی دسترسی پیدا نمایند.

 • خدمات پاراکلینیکی

اعضای کمک رسان در صورت نیاز به خدمات پاراکلینیکی در منزل می توانند به این خدمات دسترسی یابند. این خدمات از جلمه شامل نمونه گیری خون و ادرار و تحویل نتیجه آزمایش به بیمار، سونوگرافی، رادیولوژی، چکاپ و سایر خدمات مجاز است.

 • تهیه دارو

اعضاء کمک رسان در صورت نیاز به دارو و تحویل در منزل می توانند به این خدمات دسترسی یابند. دارو پس از دریافت نسخه معتبر پزشکی از درب منزل، تهیه و به بیمار تحویل می گردد.

 • انتقال پزشکی

در صورت نیاز به عضو به انتقال پزشکی از منزل به بیمارستان و بالعکس، کمک رسان این انتقال را با استفاده از شبکه آمبولانس اورژانس یا خصوصی سازماندهی می نماید.

 • بررسی عمومی حال بیمار

اینکه بتوانید سلامتی خود را بررسی کنید یک کار عالی است. بررسی های منظم پزشکی و بهداشتی برای کودکان و افراد مسن ضروری است. با یک تماس با هوم ویزیت در مورد سلامتی خانواده خود مطمئن شوید.

 • مراقبت دیابتی

یک بیمار دیابتی نیاز به نظارت منظم بر فشار خون و قند خون دارد. جدا از آن ، مشاوره پزشک نیز هر سه ماه یکبار ضروری است.پزشک باتجربه شما را از طریق رژیم غذایی و داروهای مناسب راهنمایی می کند.

 • مراقب ارتوپدی

خدمات ویزیت منزل پزشک برای افرادی که از شرایط ارتوپدی مانند شکستگی ، تعویض مفصل ، آرتروز و غیره رنج می برند بسیار مفید است. بسیاری از این بیماران قادر به حرکت صحیح نیستند.

 • مراقبتهای قلبی بعد از بستری شدن بیمارستان

بیماران قبلی بعد از بستری شدن در بیمارستان و انتقال به منزل باید تحت نظر باشند.در صورت عدم رعایت مراقبت های مناسب و داروهای درمانی ممکن است اشتباهات زیادی اتفاق بیفتد.

 

enlightened تمامی مواردی که در بالا ذکر شده همه در انواع خدمات مجموعه ما از جمله نوار قلب در منزل ، سرم تراپی در منزل  و پانسمان زخم در منزل نیز ارائه میشوند تا شما از بهترین خدمات بهره مند شوید و رضایت کامل داشته باشید.

 

پزشکان متخصص برای ویزیت بیمار در منزل

ویزیت-بیمار-در-منزل

⭐ پزشک متخصص داخلی

پزشک داخلی برای تشخیص و درمان بیماری های داخلی علم و تجربه بیشتری دارد.تمرکز این پزشکان در بیماری های بزرگسالان است.

⭐ پزشک متخصص مغز و اعصاب

پزشک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) درمان بیماری های سیستم عصبی مرکزی و محیطی را انجام میدهد.

⭐ پزشک متخصص ارتوپد

متخصص ارتوپد مشکلات و بیماری هایی که در سیستم حرکتی فرد تاثیر گذاشته است را درمان می کند و تمرکز این متخصص در استخوان و مفاصل است.

⭐ پزشک متخصص گوارش

برای درمان بیماری هایی که به قسمت های گوارشی بدن که شامل دهان،معده،روده،مری،کبد و ... مربوط است میتوانید از پزشک متخصص گوارشی استفاده کنید.

⭐ پزشک متخصص اطفال

متخصص اطفال اختصاصی برای بیماری ها و مسائل مربوط به رشد کودک،سلامتی جسمی و روانی کودک و فیزیکی کار میکند.برای آشنایی بیشتر با این چنین خدمات ما مقاله خدمات کودک را مطالعه فرمایید.

⭐ پزشک متخصص اورولوژی

متخصص ارولوژی در تشخیص و درمانی بیماری های مربوط به کلیه،غدد،مثانه گوارش، كبد،دستگاه تناسلی فعالیت می کند.

⭐ پزشک متخصص زنان

متخصص زنان بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی را تشخیص و درمان می کند.این متخصص بیشتر در درمان مشکلات زایمان و قاعدگی فعالیت می کنند.

⭐ پزشک متخصص طب فیزیکی

انتخاب پزشک طب فیزیکی برای مبتلایان به دردهای استخوانی و مفصلی مناسب است.روش درمان در این تخصص بصورت فیزیکی و توانبخشی است.

⭐ پزشک متخصص چشم

متخصص چشم با فیزیولوژِی و بیماری هایی که به چشم،پلک مربوط می شود فعالیت میکند مانند عفونت چشم،آب مروارید،گل مژه،آب سیاه و بیماری های شبکیه.

⭐ پزشک متخصص گوش،حلق و بینی

برای مشکلاتی که مربوط به گوش،بینی،گلو و گردن است باید پزشک متخصص گوش،حلق و بینی ویزیت کند.

⭐ پزشک متخصص پوست و مو

این پزشک در زمینه بیماری هایی که به پوست و مو مربوط میشود مانند سرطان پوست، اگزما، جای جوش،آکنه و عفونت ناخن تخصص دارد.

⭐ پزشک متخصص خون و آنکولوژی

تشخیص و درمان بیمارهای سرطانی و خونی را پزشک متخصص خون و آنکولوژی انجام می دهد.

 

مزایای استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل

 1. غربالگری وتشخیص زود هنگام بیماری ها
 2. کم کردن عوارض جانبی دارو درمانی
 3. بهینه سازی مهارت شناختی وعاطفی
 4. بهینه سازی استقلال عملکردی
 5. خدمات سالمندان و مراقبت از آنها در منزل
 6. کاهش بستری شدن وزمان بستری
 7. کاهش پذیرش در خانه سالمندان
 8. کاهش هزینه سلامت ومراقبت
 9. کاهش مرگ ومیر
 10. امکان ویزیت توسط متخصص طب سالمندی ودریافت خدمات توسط پرسنل ماهر در زمینه سالمندان.
 11. تشکیل پرونده جامع سلامت.
 12. امکان دریافت مشاوره پزشکی و بهداشتی در هفت روز هفته و بصورت شبانه روزی(حتی در ایام تعطیل).
 13. ویزیت ومعاینه دقیق وکامل بیمار به دور از ازدحام؛ در نظر گرفتن تمام جنبه های زندگی بیمارتوسط بهترین کادر درمانی، که به رضایت واحساس امنیت بیمار منجر می شود.
 14. دریافت تمام خدمات پزشکی مورد نیاز بیمار وحذف صف های طولانی انتظار.
 15. صرفه جویی در زمان وهزینه بیمار و اطرافیان ایشان.
 16. از آنجایی که مرکز در مان در منزل سالمندی امداد وابسته به جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد، از اعتبار بالایی برخوردار بوده و قابل مقایسه با سایر مراکز مشابه نمی باشد.
 17. ارزیابی خدمات ارائه شده به بیمار توسط تیم امداد و تلاش در جهت ارتقا خدمات.
 18. متناسب ومشخص بودن تعرفه خدمات.
 19. عدم نیاز به تعیین وقت قبلی.
 20. در دسترس بودن کلیه تخصص ها از جمله تخصص های قلب، ارتوپدی ، روانپزشکی، داخلی، نفرولوژی و...

 

دستگاه پالس اکسیمتر (اکسیژن سنج) برای تمام بیماران

دستگاه پالس اکسیمتر یا اکسیژن سنج یکی از دستگاه های مورد نیاز و ضروری است که برای پرستاری و مراقبت از بیماران توسط پزشک مورد نظر مورد استفاده قرار میگیرد.

این دستگاه توسط مجموعه ما با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا ارائه میشود که پرستاران ما با این دستگاه سلامت بدن و اندازه اکسیژن خون بیماران را کنترل میکنند تا روند بهبود و مراقبتی خوب و بدون مشکلی داشته باشند.

 

هزینه ویزیت پزشک در منزل

اگر شما و یا فردی از خانوادتان مریض شود و یا مشکل جدی تری برایش پیش بیاید شما دو راه دارید : یا میتوانید به بیمارستان مراجعه کنید یا درخواست خدماات ویزیت پزشک در منزل را بدهید.

اگر قصد بردن بیمار به بیمارستان را داشته باشید مشکلات هزینه و هدر رفتن وقت خود را نیز دارید اما اگر درخواست اعزام پزشک در منزل را بدهید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده اید و از هر لحاظ برای بیمار و خانواده بیمار بهتر است.برای دریافت بهترین خدمات پزشک در منزل با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان درمان شوید.

لازم بذکراست: کلیه مطالب و موضوعات ذکرشده دراین سایت جنبه اطلاع رسانی داشته و هنگام تماس ارتباط شما عزیزان به اپراتور وصل شده و بر اساس شرایط اعلام شده از طرف مخاطب موضوع شما به واحد مربوطه ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد و از طریق نفرات و گروه مربوطه پیگیری صورت خواهد گرفت خداراشاکرهستیم به پاس این موهبت الهی وبا تلاش وهمکاری کادر اداری و گروه های خدماتی ذیصلاح پس ازسالها تلاش و تجربه و سابقه ای درخشان توانسته ایم اعتمادی محکم در راستای خدمات رسانی در سطح استان بر پایه صداقت وتعهد کاری و مسولیت پذیری بیافرینیم.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید