اعزام آمبولانس به محل به همراه پرستاران و پزشکان

02632261203 تلفن تماس
اعزام آمبولانس به محل

اعزام آمبولانس به محل همراه با پرستار و پزشک از دیگر خدمات چتر فیروزه ای است که در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت به بیماران عزیز ارائه میشود.

مهرآوران
مهرآوران

بعضی مواقع شرایطی بوجود می آید که بیمار باید بدون تحرک یا کم تحرک به مرکز درمانی انتقال یابد و یا حتی ممکن است مشکلات ناگهانی بوجود آید که دیگر افراد نمیدانند یا نمیتوانند که چه کاری را چگونه انجام دهند و در این مواقع است که اگر با مرکز درمانی چتر فیروزه ای تماس بگیرید خدمات اعزام آمبولانس به محل به همراه پرستار و پزشک در اختیار شما قرار میگیرد.

مجموعه چتر فیروزه ای به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در زمینه خدمات پرستاری در منزل با اعزام آمبولانس به محل و انتقال بیمار به مراکز درمانی با کمترین زمان و با قیمت های مناسب است و قصد جلب رضایت کامل و درمان بیماران عزیز را دارد.

 

اعزام آمبولانس به محل

همه ما در عصری زندگی میکنیم که تکنولوژی و علم پیشرفت کرده است و امکانات زیادی در زمنیه های مختلف مخصوصا پزشکی ایجاد شده است اما معمولا کمترین اولویت را برای سلامتی خود قائل هستیم مثلا مراکز درمانی زیادی هستند که خدمات نوار قلب در منزل و یا انواع خدمات سوند معده در منزل و سوند ادرار در منزل را ارائه میدهند اما هنوز افراد زیادی هستند که برای این نوع خدمات،ترافیک و شلوغی مراکز درمانی را تحمل میکنند و به مراکز درمانی مراجعه میکنند در صورتی که خدمات پرستاری در منزل هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه به صرفه تر است.

موقعیت های زیادی در زندگی همه ما پیش می آید که مجبوریم اعضای خانواده خود را به مراکز درمانی درمانی انتقال دهیم اما وسیله نقلیه مناسب برای این کار نداریم.ما برای اینکه مشکلی برای بیماران پیش نیاید و زودتر تحت نظر پزشک قرار گیرند خدمات اعزام آمبولانس به منزل را ایجاد کرده ایم که بسیار مفید بوده است.

وقتی که شما با مجموعه ما تماس میگیرید ، کارشناسان ما شرایط و حال بیمار را از شما میپرسند و نسبت به شرایط بیمار آمبولانس را همراه با پزشک و پرستار و تجهیزات لازم و مورد نیاز به محل مورد نظر اعزام میکند.

در صورت نیاز به انتقال بیمار از مبدا به مراکز درمانی یا برعکس،موسسه چتر فیروزه ای این امر را توسط آمبولانس های خصوصی مجهز انجام میدهد.این مرکز به منظور رفاه حال بیماران خود و اعزام هر چه سریعتر بیماران خود به بیمارستان از آمبولانس های مجهز و افراد با تجربه و آموزش دیده استفاده می نماید.

 

مزایای استفاده از خدمات اعزام آمبولانس به محل

اعزام-آمبولانس

  • خدمات آمبولانس عمومی فقط برای شرایط اضطراری امکان پذیر است اما مجموعه ما خدمات اعزام آمبولانس خصوصی به محل را در هر شرایطی ارائه میدهد مخصوصا برای مواقع حساس مثل مواقع ارائه خدمات رادیولوژی در منزل و فیزیوتراپی در منزل.
  • مرکز درمانی چتر فیروزه ای خدمات اعزام آمبولانس به محل را در تمامی نقاط تهران و کرج ارائه میدهد و به نزدیکترین مرکز درمانی میرساند.
  • اعزام آبمولانس برای بیمار تنها یا بیماری که کسی نمیتواند انتقالش دهد بسیار مفید و ضروری است.

 

نکاتی برای اعزام آمبولانس به محل توسط مجموعه چتر فیروزه ای

ایمنی افراد بیمار برای محافظت از آسیب ها و سوء استفاده ها بسیار دارای اهمیت است بخصوص اگر فرد بیمار سالمند باشد و از خدمات سالمند استفاده کند جابجایی و انتقال بسیار دشوار میشود.

امروزه علاوه بر اینکه انتقال بیمار از مبا به مراکز درمانی سخت و دشوار است ، انتقال بیمار از مرکز درمانی از مقصد نیز سخت است زیرا بعضی مواقع بیمار منع حرکتی میشود و شما مجبور میشوید از خدمات آبمولانس خصوصی استفاده کنید تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید که هر مراکز درمانی هم این خدمات را ارائه نمیدهد.

خطرات و مشکلاتی هستند مثل سقوط بیمار هنگام جابجایی و یا عفونت محل زخم و شکستگی که ممکن است اتفاق بیفتد پس ما به شما توصیه میکنیم از خدمات اعزام آمبولانس به محل استفاده کنی که همراه با پرستاران مجرب و متخصص ارائه میشود.

ما در اینجا هستیم تا بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم. مهم تر از همه، ما متعهد به  ارائه خدمات با کیفیت برای مراقبت و حفظ سلامتی بیمار هستیم. اگر تمایل دارید تا در کنار اعزام آمبولانس متخصص یا پزشک هم اعزام شود تا خدمات پزشکی یا سایر خدمات دیگر هم انجام شود، تنها کافی است به کارشناس ما اطلاع دهید تا متخصصان مجرب را همراه با آمبولانس اعزام نماییم.

هزینه اعزام آمبولانس مطابق با آخرین تعرفه خدمات پزشکی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با توجه به محدوده آدرس ثیت شده در فرم درخواست ارسال آمبولانس می باشد.

لازم بذکراست: کلیه مطالب و موضوعات ذکرشده دراین سایت جنبه اطلاع رسانی داشته و هنگام تماس ارتباط شما عزیزان به اپراتور وصل شده و بر اساس شرایط اعلام شده از طرف مخاطب موضوع شما به واحد مربوطه ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد و از طریق نفرات و گروه مربوطه پیگیری صورت خواهد گرفت خداراشاکرهستیم به پاس این موهبت الهی وبا تلاش وهمکاری کادر اداری و گروه های خدماتی ذیصلاح پس ازسالها تلاش و تجربه و سابقه ای درخشان توانسته ایم اعتمادی محکم در راستای خدمات رسانی در سطح استان بر پایه صداقت وتعهد کاری و مسولیت پذیری بیافرینیم.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید