7 تا از بهترین برندهای پوشک برای سالمندان

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
بهترین پوشک برای سالمندان

7 تا از بهترین برند های پوشک های بزرگسالی برای آقا و خانم وجود دارد که شما میتوانید  با دانستن آن ها هرکدام را که میخواهید خریداری کنید.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

بهترین پوشک برای سالمندان آقا و خانم

با افزایش سن مشکلات متعددی از  جمله بی اختیاری ادار، گرفتن بیماری های مختلف و... گریبان انسان میشود. شاید برای هر کدام عزیزانتان این اتفاق افتاده باشد که نمیتانند ادرار خود را نگه دارند و نیاز به پوشک دارند. این اتفاقی بیشتر برای سالمندان به دلیل بیماری های مختلف رخ میدهد و آن ها بعد از مدتی نیاز به پوشک بزرگسالی دارند. حالا شاید برای شما این سوال باشد که کدام مارک پوشک بهتر است؟

ما در این سایت 7 برند پوشک بزرگسالی را برای شما میگوییم تا بتوانید یکی از آن ها را خریداری کنید. بسیاری از سالمندان نیاز به مراقبت و نگهداری دارند برای همین استخدام نگهداری از سالمند پوشکی یکی از کار هایی است که شما میتوانید انجام بدهید تا از سالمند پوشکی شما مراقبت و نگهداری شود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.

7 تا از بهترین برندهای پوشک برای سالمندان

یکی از بیماری هایی که باعث میشود بعد از مدتی سالمند شما گفتن ادرار خود را فراموش کند بیماری آلزایمر است برای همین این افراد نیاز به پوشک دارندو 7 تا از برند های پوشک برای سالمندان شامل:

1.      پوشک بزرگسال ابری فلکس آبنا

پوشک  ابری فلکس آبنا

یکی از برند های معروف پوشک، پوشک ابری فلکس آبنا است. این پوشک دارای لایه داخلی بسیار نرم، لطیف و انعطاف پذیر است. یکی از دلایل که برند ابری فلکس آبنا جزو بهترین برند های پوشک بزرگسالی شده است این است که جذب بسیار قوی دارد و این پوشک برخلاف برند های مختلف برجستگی از روی لباس ندارد. این محصول ساخت کشور دانمارکی است و یکی از ویژگی های این پوشک نوار نشانگر پرشدن حجم پوشک است. اگر سالمند پوشکی در منزل دارید میتوانید از این نوع پوشک خریداری کنید تا سالمند شما راحت باشد.

2.      پوشک بزرگسالی ایزی لایف

 پوشک بزرگسالی ایزی لایف

حتما این برند پوشک بزرگسالی را شنیده اید همان طور که میدانید این برند پوشک یکی از برند های پوشک بزرگسالی است که توانسته است با نمونه های خارجی خود رقابت کند. جنس بیرونی این پوشک از جنس کتان است و همین امر باعث تبادل هوا شده و امکان تنفس برای پوست را بهتر میکند. شما میتوانید برای راحتی سالمندتان این پوشک را خریداری کنید.

3.      پوشک بزرگسالی شورتی دافی

پوشک بزرگسالی شورتی دافی

خیلی ها تصور میکنند این برند ایرانی است اما این تصور بسیار اشتباه است پوشک بزرگسالی شورتی دافی تایوانی است. یکی از دلایلی که سالمندان خانم یا آقا از آن استفاده میکنند این است پدر جذب قوی و آنتی باکتریال آن است که سالمند شما در هنگام نشتن هیچ نشتی روی لباس ایجاد نمیکند. کش های نگهدارنده ی این پوشک باعث شده است پوشک روی بدن کاملا فیکس شود و همین امر باعث تنفس پوست میشود.

4.      پوشک بزرگسالی تنا

یکی از مزیت های پوشک بزرگسالی تنا این است که طراحی سبک  وجمع جور آن است که به همین دلیل  سالمندان زیادی چه آقا چه خانم از استفاده میکنند. این پوشک مخصوص افرادی است که کارمند هستند زیرا پوشدن این پوشک همانند لباس زیر است. لایه ی خارجی این پوشک جنس نرمی دارد برای همین از صدای خش خش در هنگام راه رفتن جلوگیری میکند. 

پوشک بزرگسالی تنا

5.      پوشک شورتی پاراسل

شاید برای خیلی از افراد این سوال پیش آمده باشد که کدام یک از برند های پوشک بزرگسال ارزان تر است و کیفیت خوبی هم دارد؟

پاسخ این سوال پوشک شورتی پاراسل است. این پوشک نسبت به برند های مختلف کمی ارزان تر از آ ن ها است و اگر شما قیمت براییتان مهم است میتوانید از این برند خریداری کنید. یکی از مزیت های این پوشک هسته ی جذب دو لایه آن است برای همین به خوبی توانسته است قدرت جذب این پوشک را چند برابر کند.

پوشک شورتی پاراسل

6.      پوشک خانم  بزرگسال آرامیس

این کمپانی تازه شروع به فعالیت کرده است اما به دلیل مزیت های بیشمار آن توانسته است محبوبیت زیادی در بین خانم های بزرگسال ایجاد کند. این پوشک از پوششی نرم و نفوذ پذیر برخوردار است که به همین دلیل به پوست اجازه تنفس میدهد. اگر پوشک بسیار جذب باشد به طوری که پوست نتواند نفس بکشد بیماری های پوستی ممکن است گریبان افراد بزرگسال شود برای همین حواستان به این نکته ی ریز باشد.

پوشک خانم  بزرگسال آرامیس

7.      پوشک بزرگسالی جان پد

یکی از مزیت های مهم این پوشک این است که در تولید این پوشک بزرگسالی از مواد بسیار خوب استفاده شده است که از حساسیت های پوستی، عرق سوز شدن و... جلوگیری میکند برای همین این برند جزو بهترین کمپانی هایی تولید پوشک بزرگسالی شده است. شما متیوانید برای راحتی سالمندتان این پوشک را خریداری کنید.

 پوشک بزرگسالی جان پد

نکات مهم پیش از خرید پوشک بزرگسالی

شما برای راحتی سالمندتان یا خودتان باید قبل از خرید پوشک بزرگسالی نکاتی را توجه کنید که شامل:

  • اولین و مهم ترین نکته برای خرید پوشک بزرگسالی که باید به آن توجه کنید اندازه پوشک برای خانم یا آقا است. اگر پوشکی که خریداری میکنید بزرگ تر یا کوچک تر باشد باعث نشتی ادرار میشود.
  • حتما میدانیم که پوشک بزرگسالی دونوع است که شامل پوشک چسبی، پوشک شورتی است. پوشک چسبی همان طور که میدانید به صورت چسبی است اما پوشک شورتی همانند لباس زیر است. شما برای خرید هر کدام از آن ها میتوانید برند های مختلفی را خریداری کنید.
  • بعد از انجام دادن این دو نکته شما باید جنس لایه ی پشتی پوشک را در نظر بگیرید لایه ی پشتی پوشک بزرگسالی باید از جنس پارجه ای باشد زیرا در هنگام حرکت صدایی از آن ایجاد نشود.
  • اخرین نکته ای که باید به آن توجه زیادی بکنید قدرت جذب پوشک بزرگسالی برای آقایان و خانم ها است. قطره ای که روی بسته بندی پوشک ها درج شده است نشان دهنده ی قدرت جذب آن است.

بسیاری از خانواده ها به دلیل مشاغل زیاد نمیتوانند از سالمند پوشکی خود مراقبت کنند برای همین شما میتوانید یک پرستار پوشکی استخدام کنید. پرستار سالمند پوشکی تمامی این نکات را میداند و تجربه ی بالایی در این زمینه دارد برای همین بهتر است برای استخدام پرستار سالمند پوشکی با شرکت مهرآوران رازی تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید