آزمایش خون و ادرار در منزل کرج

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
انجام آزمایش خون و ادرار در منزل کرج

انجام آزمایشات خون و ادرار یکی از مهم‌ترین آزمایشاتی است که هر فردی در هر شرایط سنی لازم است انجام دهد. نمونه گیری و آزمایش خون و ادرار در منزل در کرج توسط مجموعه چتر فیروزه‌ای توسط بهترین متخصصین و به روز ترین تجهیزات انجام می‌گیرد.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

یکی از روش‌های تشخیص و برطرف کردن بیماری‌هایی که ممکن است به آن دچار شویم، انجام آزمایشات و نمونه‌گیری است. انجام آزمایشات به خودی خود سبب رفع بیماری نمی‌گردد بلکه متخصصین و پزشکان از این روش به وجود بیماری و هم‌چنین میزان شدت و ضعف آن پی می‌برند. علی رغم تمام ویژگی‌های مثبتی که انجام آزمایشات دارد، دشواری و پیچیدگی‌هایی نیز در این مسیر مشاهده می‌شود؛ همچون منتظر ماندن برای مدت زمان طولانی، حضور در ساعت مشخص برای انجام آزمایشات، طی کردن مسیر پر ترافیک و شلوغ و... بدین منظور مجموعه چتر فیروزه‌ای خدمات انجام آزمایش در منزل کرج را فراهم نموده است تا افراد بدین وسیله با آرامش به چکاپ و آزمایشات خود بپردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه با این مقاله همگام باشید. 

ویژگی‌های انجام آزمایشات در منزل کرج

نمونه گیری و انجام آزمایشات در منزل مانع از حضور و مراجعات غیر ضروری به مراکز پزشکی، درمانی و بیمارستان‌ها می‌گردد. تردد در این اماکن بسیار زیاد است در نتیجه لزوم شناخت مراکز پرستاری که خدمات انجام آزمایشات و چکاپ را ارائه می‌دهند، بسیار مهم و باارزش تلقی می‌شود. 

به عنوان نمونه در صورتی که فردی دیر هنگام در نیمه شب نیاز به خدمات درمانی داشته باشد، تصور کنید به جای اینکه در آن لحظه به دنبال مراکز و بیمارستان‌هایی باشد که خدمات ارائه می‌دهند، می‌تواند به راحتی از خدمات ویزیت پزشک در منزل کرج بهره‌مند شود. 

مزایای انجام آزمایش در منزل کرج مرکز چتر فیروزه‌ای

مزایای انجام آزمایشات در منزل کرج- چتر فیروزه اای

 • خدمات رسانی در سریع‌ترین زمان

 • امکان ارائه خدمات در تمامی مناطق کرج

 • هزینه مقرون به صرفه ومناسب

 • برخورداری از بهترین و مجهزترین آزمایشگاه و پزشکان در کرج

 • ارائه تمامی خدمات آزمایشگاهی 

 • دریافت و تفسیر نتیجه به صورت آنلاین و در کم‌ترین زمان ممکن 

انواع آزمایشات در منزل کرج

برای کسب اطمینان و دستیابی به صحت عملکرد بدن، لازم است آزمایشاتی انجام شود تا پزشک متخصص به یک نتیجه‌گیری کلی از نحوه عملکرد بدن برسد. از طریق انواع آزمایشات خون و ادرارف می‌توان میزان خروجی‌های مواد زائد را تشخیص داد و در صورتی که بدن در شرایط نرمال واقع شود، تعادل ایجاد می‌شود که تشخیص این امر از طریق انجام آزمایشات خون و ادرار ممکن می‌گردد. مرکز پزشکی و چرستاری چتر فیروزه‌ای این آزمایشات را ارائه می‌دهد.

آزمایش خون در منزل کرج 

در صورتی که پزشک متخصص آزمایش خون را تجویز نموده باشد و برای شما امکان حضور در مراکز آزمایشگاهی میسر نباشد، می‌توانید خدمات آزمایش خون در منزل کرج را انتخاب نموده و پرستار برای انجام آزمایش خون در منزل شما حضور پیدا نماید، نمونه گیری را انجام دهد. نحوه نمونه گیری خون بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت انجام می‌شود و لازم به ذکر است که نمونه گیری و انجام آزمایشات به صورت شبانه‌روزی توسط بهترین پرستاران و در تمامی مناطق کرج می‌باشد. انجام آزمایش در منزل کرج برای تشخیص بارداری، نوع گروه خونی، ابتلا به ایدز، ابتلا به کم‌خونی و یا فشار خون، انواع سرطان‌ها و.. کاربرد دارد. 

آزمایش ادرار در منزل کرج

نمونه‌گیری ادرار در منزل به منظور تشخیص و شناسایی بهتر و دقیق‌تر بیماری‌های عفونی، دیابت، مشکلات کلیوی، سنگ کلیه و.. کاربرد دارد. نمونه‌گیری و آزمایش ادرار توسط بهترین پرستاران مجموعه و به صورت شبانه روزی و 24 ساعته امکان‌پذیر است. نمونه گیری با هر شرایط سنی اعم از کودکان، بزرگسالان، سالمندان انجام می‌شود. 

نکات مهم بعد از انجام آزمایش خون

 1. از مصرف آسپرین و الکل بعد از انجام آزمایش خودداری شود.

 2. از کمپرس سرد در محل نمونه‌گیری خون استفاده نمایید. 

 3. در صورتی که ضعف پس از انجام آزمایش در منزل ادامه دار شد، حتما با پزشک مشورت نمایید. 

 4. از انجام فعالیت‌های سنگین خودداری نمایید. 

هزینه آزمایش خون و ادرار در منزل کرج

هزینه آزمایش خون و ادرار در منزل کرج- چتر فیروزه ای

هزینه آزمایش در منزل با توجه به پارامترها و مولفه‌هایی همچون نوع تست، مسیر طی شده پرستار، نوع لوازم استفاده شده، دریافت دیگر خدمات به صورت همزمان و...  تعیین می‌گردد. بنابراین نمی‌توان مبلغ تعیین شده و دقیقی را عنوان نمود. استفاده از خدمات آزمایش خون و ادرار در منزل فوائد و مزایایی همچون دسترسی آسان و بدون معطلی برای انجام آزمایشات را به همراه دارد. از جمله مراکز معتبر برای دریافت خدمات درمانی و آزمایشی در منزل، مجموعه چتر فیروزه‌ای است که برای انجام آزمایشات در منزل یک فرد متخصص همراه با تجهیزات به روز را برای نمونه گیری به منزل یا محل کار شما ارسال می‌نماید. هزینه آزمایشات در منزل از طریق مجموعه جتر فیروزه‌ای از پیش تعیین شده است در صورت نیاز می‌توانید با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید. 

نمونه گیری و آزمایشات در کدام مناطق کرج انجام می‌گردد؟ 

مرکز پزشکی و پرستاری چتر فیروزه‌ای خدمات نمونه گیری، آزمایشات خون و ادرار و چکاپ‌های دوره‌ای را در تمامی مناطق کرج همچون عظیمیه، گوهردشت، جهانشهر، مهرشهر، گلشهر، فردیس، باغستان و ... را ارائه می‌دهد. کافی است با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید تا در زمان مقرر شده پرستار برای انجام آزمایشات مربوطه در منزل شما حاضر شوند. 


 • نمونه گیری در منزل توسط چه کسانی انجام می‌شود؟

  کلیه خدمات نمونه گیری و آزمایش توسط افراد متخصص و پرستار مجموعه چتر فیروزه ای انجام میگردد

 • آیا در محل کار یا منزل می‌توانم آزمایش انجام دهم؟

  بله در هر مکانی اعم از منزل یا محل کار در کرج می‌توانید آزمایشات خود را انجام دهید.

 • چگونه می‌توانم جواب آزمایشاتم را دریافت کنم؟

  پس از آماده شدن جواب آزمایشات لینک دانلود جواب به شماره همراه ثبت شده پیامک می شود و هم می توانید به صورت آنلاین از پنل کاربری خود دانلود کنید


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید