عوامل موثر بر قیمت پرستار بچه

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
قیمت پرستار بچه

قیمت پرستار بچه برای خانواده‌هایی که قصد استخدام پرستار کودک در منزل دارند، موضوع مهمی است. برخی از والدین توانایی پرداخت هزینه گرفتن پرستار در منزل را ندارند. قیمت پرستار بچه به شرایط مختلفی بستگی دارد که در این مقاله به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

قیمت پرستار بچه برای خانواده‌هایی که قصد استخدام پرستار کودک در منزل دارند، موضوع مهمی است. برخی از والدین توانایی پرداخت هزینه گرفتن پرستار در منزل را ندارند. قیمت پرستار بچه به شرایط مختلفی بستگی دارد که در این مقاله به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

چه زمانی نیاز به داشتن پرستار بچه است؟

والدینی که هر دو شاغل هستند باید فردی را داشته باشند تا از کودک آن‌ها در زمان عدم حضورشان در منزل نگهداری کند. در صورتی که فردی از نزدیکان پدر و مادر قادر به مراقبت از کودک نباشند، والدین مجبور هستند کودک را به پرستاری مطمئن و با تجربه بسپارند، تا با خیالی راحت به کار بیرون از منزل خود بپردازند.

قیمت پرستار بچه

چه پرستاری برای بچه شما مناسب است؟

خدمات پرستاری، شامل موارد زیاد و گوناگونی می‌شود. پرستاری بچه‌ها می‌تواند شامل پرستاری از کودک بیمار، پرستاری از کودک در حال تحصیل، پرستاری از کودک معلول، پرستاری از نوزاد و ... شود. بسته به این که کودک شما چه شرایطی دارد باید پرستاری مناسبی انتخاب کنید. برای این کار می‌توانید با مرکز پرستاری چتر فیروزه‌ای در کرج تماس بگیرید و برای اطلاع از قیمت پرستار بچه و انتخاب پرستار مناسب با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت پرستار بچه در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت پرستار بچه در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

موقعیت مکانی درخواست دهنده پرستار

بسته به این که پرستار چه مسافتی را باید طی کند تا به محل زندگی شما برسد، هزینه استخدام پرستار نیز  متفاوت است. 

ساعات کار پرستار

شما می‌توانید پرستار ساعتی، نیمه وقت یا شبانه روزی درخواست کنید. مسلما هرچه زمان کاری پرستار بیشتر باشد، هزینه گرفتن پرستار در منزل نیز بیشتر است.

وظایف پرستار استخدامی

پرستار قرار است از چند بچه مراقبت کند؟ چه اقداماتی را باید برای کودک شما انجام دهد؟ جواب به این سوالات مواردی است که سبب تغییر قیمت پرستار بچه می‌شود.

مهارت پرستار

بی شک استخدام پرستارانی که مهارت و سابقه کاری بالاتری دارند هزینه بالاتری دارد. 

آژانس خدمات پرستاری

برای خدمات پرستاری قیمت واحدی وجود ندارد و شرکت‌های مختلف هزینه‌های متفاوتی هم دارند. برای استخدام پرستار با قیمت مناسب می‌توانید به دفتر خدمات پرستاری چتر فیروزه‌ای درخواست دهید.

قیمت پرستار کودک

هنگام انتخاب بهترین پرستار برای کودک خود به چه نکاتی باید توجه کنید؟

1.    برای پرستار بچه بهتر است پرستاری را انتخاب کنید که مدرک روانشناسی کودک یا کودکیاری داشته باشد. کودک شما قرار است ساعات زیادی را با پرستار خود بگذراند و چیزهای زیادی از او یاد بگیرد، پس این مورد را حتما مد نظر داشته باشید. 

2.    برای استخدام پرستار کودک به صورت شخصی اقدام به این کار نکنید. سعی کنید شرکت‌های معتبری را پیدا کنید که خدمات پرستاری ارائه می‌دهند و از طریق شرکت اقدام کنید تا پرستاری باتجربه و مورد اعتماد برای شما فرستاده شود. 

3.    در اولین ساعات حضور پرستار بچه در منزل به رابطه پرستار و کودک دقت کنید. پرستار و کودک باید با هم ارتباط خوبی برقرار کنند تا از ساعاتی که در کنار هم هستند به بهترین شکل استفاده کنند. 

وظایف پرستار بچه در منزل

•    مراقبت و نگهداری از بچه

•    برقراری ارتباط دوستانه و سالم با بچه

•    آماده کردن وعده‌های اصلی غذا و میان وعده‌های سالم برای بچه

•    حفظ امنیت بچه

•    بازی با بچه و سرگرم کردن او

•    کمک به بچه برای انجام تکالیف درسی

•    نظافت بچه

جمع‌بندی

قیمت پرستار بچه واحد نیست و به عواملی که بررسی کردیم بستگی دارد. اگر به دنبال مرکز پرستاری معتبر با نیروهای با تجربه و حرفه‌ای هستید، می‌توانید به آژانس پرستاری چتر فیروزه‌ای اعتماد کنید و برای مشاوره و اطلاع از شرایط و هزینه‌ها، با کارشناسان ما در چتر فیروزه‌ای در ارتباط باشید.


 • چه زمانی نیاز به داشتن پرستار بچه است؟

  والدینی که هر دو شاغل هستند باید فردی را داشته باشند تا از کودک آن‌ها در زمان عدم حضورشان در منزل نگهداری کند. در صورتی که فردی از نزدیکان پدر و مادر قادر به مراقبت از کودک نباشند، والدین مجبور هستند کودک را به پرستاری مطمئن و با تجربه بسپارند تا با خیالی راحت به کار بیرون از منزل خود بپردازند.

 • وظایف پرستار بچه در منزل چیست؟

  • مراقبت و نگهداری از بچه
  • برقراری ارتباط دوستانه و سالم با بچه
  • آماده کردن وعده‌های اصلی غذا و میان وعده‌های سالم برای بچه
  • حفظ امنیت بچه
  • بازی با بچه و سرگرم کردن او
  • کمک به بچه برای انجام تکالیف درسی
  • نظافت بچه

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید