پرستار سالمند بیمار

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
پرستار سالمند بیمار

اگر در منزل خود از افراد پیر و سالمند نگه داری می‌کنید و حال به دلیل بیماری و یا مشغله فرصت مراقبت و نگه داری را ندارید می‌توانید از خدمات پرستار سالمند بیمار استفاده کنید. بسیاری از افراد زمان نگه داری از سالمند خود را ندارند و یا به تنهایی قادر به انجام تمام کارها در روز نیستد. موسسه پرستاری پزشکی چتر فیروزه ای ارائه دهنده انواع خدمات پرستار سالمند در منزل و پرستار بیمار سالمند در منزل با قیمت مناسب و با تجربه ترین افراد می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با مجموعه چتر فیروزه ای تماس بگیرید.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

پرستاری از سالمندان بیمار

بسیاری از سالمندان درگیر بیماری های وخیم هستند که ول درمان و دوره نقاهت طولانی دارد. به همین دلیل طی کردن این دوران در بیمارستان چندان اقتصادی نیست و نیاز است در منزل از این عزیزان نگهداری شود. اکثر خانواده ها به دلیل درگیر بودن با درس و کار نمی‌توانند به درستی از سالمند بیمار خود پرستاری کنند؛ به همین دلیل افراد می‌توانند از خدمات پرستاری در منزل مجموعه چتر فیروزه ای برای مراقبت از سالمند بیمار خود استفاده کنند.

وجود یک پرستار بیمار سالمند در منزل موجب جلوگیری از افتادن، بروز بسیاری از سکته ها، آسیب های جدی و اتفاقات ناگوار می‌شود.

اگر سالمندتان به دلیل کهولت سن نیاز به نگهداری و پرستاری دارد، همین حالا به جهت اعزام پرستار بیمار سالمند در منزل کرج با مجموعه چتر فیروزه ای تماس بگیرید.

پرستار بیمار سالمند در منزل

نگهداری از سالمندان با بیماری های خاص

بسیاری از سالمندان به دلیل وضعیت جسمانی ناسالم، نیازمند رسیدگی و پرستاری مداوم مانند تزریقات، خدمات بهداشتی و درمانی به صورت تمام وقت هستند. افرادی که مهارت کافی در پرستاری از سالمند بیمار را ندارند، سالمند خود را به مراکز درمانی ارجاع می‌دهند تا این خدمات در اختیار سالمند قرار گیرد؛ در صورتی که سالمندان در منزل خود آرامش و قرار بیشتری دارند و شاید در منزل بهتر بتوانند این دوران را سپری کنند.

با استخدام پرستار سالمند با بیماری های خاص، می‌‎توانید بهترین دوره نقاهت و خدمات درمانی را برای سالمند خود فراهم کنید. در ادامه به بررسی شرایط و وظایف پرستار سالمند با بیماری های مختلف می‌پردازیم.

پرستار بیماری زونا در سالمندان

ویروس زونا مانند ویروس آبله ‌مرغان واگیر دارد و سالمند مبتلا نباید با فرد سالم تماس داشته باشد. سالمندانی که آبله مرغان نگرفته باشند این ویروس در آنها به همان شکل بروز می‌کند اما اگر آبله مرغان نگرفته باشند، به بیماری زونا مبتلا می‌شوند.

با استخدام پرستار بیماری زونا در منزل می‌توان خطر ابتلا و واگیر این بیماری را تا حدود بسیاری کاهش داد. پرستار سالمند در این شرایط نواحی زخم را به خوبی می‌پوشاند، به موقع داروهای سالمند را برای تسریع بهبودی می‌دهد و تا زمان خوب شدن سالمند پا به پای او برای بهبودی قدم بر می‌دارد.

پرستار سالمند مبتلا به زونا

پرستار بیماری پارکینسون در سالمندان

مراقبت از سالمندی که به بیماری پارکینسون مبتلا است، دارای چالش های بسیاری است. زمانی که این بیماری پیشرفت می‌کند، علائم جدید و خطرناکی با خود به همراه دارد که نیاز است در کنار سالمند یک پرستار سالمند مخصوص بیماری های خاص حضور داشته باشد.

در ابتدا که بیماری تازه تشخیص داده می‌شود، سالمند نیاز به همراهی ندارد اما در ادامه در صورت نبود پرستار کمکی سالمند ممکن است فرد بیفتد، کارهای شخصی خود را نتواند انجام دهد و تعادل لازم را نداشته باشد.

برای استخدام پرستار پارکینسون سالمند با مجموعه چتر فیروزه ای تماس بگیرید.

پرستار سالمند مبتلا به پارکینسون

پرستار بیماری مغزی در سالمندان

سالمندانی که درگیر مشکلات مغزی می‌شوند معمولا درگیر یکی از بیماری های زیر می‌شوند:

 • سکته مغزی
 • زوال عقل
 • هیدروسفالی با فشار طبیعی (NPH)
 • هماتوم ساب دورال (SDH)
 • دلیریوم به دلیل سدیم کم یا هیپوناترمی
 • دیسلکترولیتمی در ستون فقرات

بروز این بیماری ها و مداخلات لازم آن نیاز به پرستاری خبره و با تجربه ارد که در این زمینه و نگهداری از این دسته از سالمندان بسیار تجربه داشته باشد. پرستار سالمند بیمار مغزی باید در شرایط مختلف کنار سالمند باشد تا مشکلی برای او پیش نیاید و تمام کارهای وی را انجام دهد تا خستگی باعث وارد شدن فشار و بروز عوارض های بیماری در سالمند نشود.

پرستار سالمند مبتلا به بیماری های مغزی

پرستار بیماری آلزایمر در سالمندان

سالمندان در صورت مبتلا به آلزایمر دچار تخریب سلول های مغزی می‌شوند. در این شرایط سالمند مهارت های فکری و اجتماعی خود را از دست می‌دهد و به مرور نیاز به یک پرستار سالمند پیدا می‌کند تا از او مراقبت کند. بیماری آلزایمر به مرور پیشرفت می‌کند و موجب تحلیل بیشتر مغز می‌شود. سرعت تحلیل در بیماران بسیار متفاوت است.

بسیاری از سالمندان در این دوره نمی‌توانند به خوبی تصمیم بگیرند، بنابراین به یک پرستار نیاز دارند تا در این دوره بتواند به آنها کمک کند.

پرستار سالمند مبتلا به آلزایمر 

پرستار دیابت در سالمندان

اغلب سالمندان مبتلا به دیابت، به مشکلات فیزیکی متعددی دچار هستند و در صورتی که به صورت اصولی و مرتب از آنها پرستاری نشود دچار مشکلات زیر می‌شوند:

 • بیماری آلزایمر
 • اختلالات شناختی
 • قطع عضو
 • بیماری های قلبی عروقی
 • افسردگی و اضطراب
 • زمین خوردن
 • فشار خون بالا
 • سکته مغزی
 • بی اختیاری ادرار
 • نارسایی کلیوی
 • بی حسی و مورمور شدن دست ها و پاها
 • اختلالات بینایی

شما می‌توانید برای مراقبت بهتر از سالمند دیابتی خود، پرستار سالمند دیابتی استخدام کنید.

پرستار سالمند مبتلا به دیابت

پرستار پوکی استخوان در سالمندان

یکی از بیماری های متداول که در سالمندان بروز می‌کند و موجب کاهش حجم بافت استخوان می‌شود، پوکی استخوان است.سالمندانی که به این بیماری دچار می‌شوند نمی‌توانند به خوبی راه بروند. اگر یک پرستار در روند درمان در کنار سالمند نباشد ممکن است، عوارض شدیدی مانند شکستگی استخوان ها و دردهای شدید ایجاد شود.

برای استخدام پرستار سالمند مبتلا به پوکی استخوان می‌توانید با مجموعه چتر فیروزه ای تماس بگیرید.

پرستار سالمند مبتلا به پوکی استخوان

هزینه پرستار بیمار سالمند

سطح سلامت فرد سالمند بسیار مهم است چرا که به هر میزان سالمند در فعالیت های روزانه محدودتر باشد، نیاز به پرستار با تجربه و حرفه ای تر خواهد داشت. بیماری های بسیار خاص و پیشرفته باعث افزایش قیمت و دستمزد پرستار بیمار می‌شوند. 

اگر می‌خواهید از یک مرکز معتبر اقدام به استخدام پرستار سالمند بیمار در منزل کرج نمایید و از لیست قیمت و تعرفه خدمات این مجموعه مطلع شوید، با مجموعه چتر فیروزه ای تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید