X

اعزام پرستار در کرج

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
اعزام پرستار در کرج

افراد زیادی به دلیل مریضی، سالمند بودن، جراحی و.... نیاز به مراقبت و نگهداری دارند ولی نزدیکان یا عزیزان آن ها به هر دلیلی نمیتوانند از بیمار خود مراقبت کنند از طرفی هم به خاطر هزینه ی بالا بیمارستان ها گذاشتن آن ها در آنجا هزینه ی بالایی باید پرداخت کنید برای همین بسیاری از افراد با تماس با شرکت های معتبر درخواست اعزام پرستار برای فرد بیمار خود میکنند. شما میتوانید برای اعزام پرستار به صورت شبانه روزی، اعزام پرستار به صورت ساعتی با شرکت چتر فیروزه ای در کرج تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.
 

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

اعزام پرستار  سالمند 

سالمندان پشتوانه ای امن، ریشه و اصل هر خانواده ای می باشند که این افراد در این سن نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتر دارند. افراد زیادی با وجود مشغله های زیاد، تشکیل خانواده و... نمیتوانند از سالمند خود نگهداری کنند از طرفی هم گذاشتن والدین در خانه ی سالمندان باید هزینه ی بالایی پرداخت کنیم پس میتوانید با اعزام پرستار از پدر و مادر سالخورده ی خود مراقبت و نگهداری کنید.
تنها گذاشتن سالمندان در خانه ممکن است خطراتی همچون آتش سوزی، فراموشی دارو و... به وجود بیایید. برای اعزام پرستار به منزل دو روش وجود دارد که شامل:

  1. اعزام پرستار شخصی
  2. اعزام پرستار از شرکت های معتبر

شما میتوانید برای اعزام پرستار  سالمند به صورت شبانه روز، اعزام پرستار به صورت نیمه وقت با شرکت چتر فیروزه ای در کرج تماس بگیرد و با مشاوران ما صحبت کنید.

اعزام پرستار سالمند

مرکز اعزام پرستار به منزل

مراکز زیادی برای اعزام پرستار به منزل وجود دارند اما شما با توجه به سابقه ی کاری، نیروی کاربلد و حرفه ای و.. میتوانید از  شرکت های معتبر پرستار استخدام کنید. شرکت چتر فیروزه ای با داشتن 15 سال سابقه در زمینه ی پرستاری یکی از موسسه های معتبر در شهر کرج است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای تماس بگیرید.
یکی از خدمات موسسه پرستاری چتر فیروزه ای  اعزام پرستار برای انواع بیماری ها هست که این مریضی ها شامل:

  • بیماری پارکینسون
  • بیماری سکته مغزی
  • بیماری آلزایمر

اعزام پرستار کودک در منزل

اعزام پرستار کودک

بسیاری از خانواده ها به دلیل مشغله ی کار نمیتوانند از فرزند خود مراقبت و نگهداری کنند از طرفی هم  نمیتوان کودک یا نوزاد را در خانه تنها گذاشت برای همین اعزام یک پرستار کودک در منزل برای شما عزیزان  میتواند به دلیل قیمت بالای مهد کودک ها گزینه ی خوبی باشد. به همین خاطر شما میتوانید برای اعزام پرستار کودک در منزل با شرکت چتر فیروزه ای تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

اعزام پرستار به صورت 24 ساعته 

بیماری هایی وجود دارند که فرد نیاز به مراقبت شبانه روزی دارد و نمیتواند خودش کار های شخصی از جمله حمام کردن، دستشویی رفتن، آشپزی کردن و... را انجام دهد برای همین شما میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای در کرج برای اعزام پرستار به صورت شبانه روزی تماس بگیرید.

قیمت اعزام پرستار در منزل

قیمت اعزام پرستار

همان طور که قبلا گفتیم اعزام پرستار به منزل میتواند از سالمند، کودک و... مراقبت کند. به دلایل زیادی همچون اعزام پرستار سالمند، اعزام پرستار کودک، اعزام پرستاربه صورت شبانه روزی و.. نمیتوان قیمت ثابتی برای اعزام پرستار به منزل تعیین کرد اما شما میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای در کرج تماس بگیرید و اطلاعاتی از قبیل قیمت یا نوع خدمات بدست بیاورید.

   امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید