پرستار بیمار در منزل کرج- قیمت پرستار بیمار

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل

بسیاری از عزیزان ما به دلیل جراحی، بیماری های مختلف از جمله بیماری سکته ی مغزی، بیمار ام اس و... نمیتوانند از خانه خارج شوند و از طرفی هم افراد زیادی نمیتوانند از خانواده ی خود به طور موقتی یا دائم از افراد بیمار مراقبت کنند.  و  از آنجایی که به دلیل هزینه ی بالای بیمارستان ها نمیتوان فرد بیمار را در مراکز بهداشتی و درمانی گذاشت. پس بهترین راه برای افراد بیماری دارند که نمیتوانند از خانه خارج شوند استخدام پرستار بیمار در منزل است. شما با استخدام پرستار میتوانید هم به کارهای شخصی خود برسید و هم از بیمار شما مراقبت میشود و همین امر در روند بهبودی بیمار بسیار کمک میکند. شما میتوانید برای استخدام پرستار تمام وقت یا موقتی برای بیمارتان با شرکت چترفیروزه ای  در کرج تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.
 

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

وظایف پرستار بیمار در منزل کرج

پرستار بیمار در منزل  وظایفی دارد که شامل:

 • دادن دارو به موقع 
 • بررسی وضعیت بیمارمثل گرفتن فشارخون بیمار،تعویض سرم و..
 • تعویض پوشک یا لگن
 • تعویض پانسمان 
 • انجام حرکات فیزیوتراپی در منزل
 • تزریقات در منزل

این ها وظایفی است که یک پرستار با تجربه و حرفه ای انجام میدهد البته بیماری هایی وجود دارد که پرستار با توجه به نوع بیماری این وظایف را تغییر میدهد این بیماری ها شامل:

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت چتر فیروزه ای در کرج  تماس بگیرید تا یک پرستار با تجربه  و حرفه ای استخدام کنید.

هزینه ی استخدام پرستار بیمار در منزل کرج

خدمات شرکت چتر فیروزه ای در کرج برای استخدام پرستار بیماردر منزل

به دلیل اینکه پرستار بیمار به فرد مریض نزدیک تر از اعضای خانوه است و در روند بهبود بیمار بسیار تاثیر گذار است باید در استخدام پرستار بیمار در منزل بسیار دقت کنید. شرکت های زیادی برای استخدام پرستار بیمار وجود دارند که شما میتوانید با آن ها تماس بگیرید. اما باتوجه به اینکه استحدام پرستار باعث روند بهبودی بیمار میشود اعتماد کردن به شرکت معتبر کار بسیار سختی است. شرکت چتر فیروزه ای در کرج با توجه به خدماتی که در پایین به آن اشاره میکنیم یکی از شرکت هایی معتبری است که شما میتوانید برای استخدام پرستار بیمار در منزل تماس بگیرید.

خدمات شرکت چتر فیروزه ای برای پرستار بیمار در منزل

شرکت چتر فیروزه ای برای پرستار بیمار در منزل خدماتی را دارد که شامل:

 1. پشتیبانی 24 ساعته 
 2. استخدام پرستا بیمار حرفه ای و دلسوز
 3. مراقبت و نگهداری از بیماران خاص
 4. نظارت برای انجام کار ها 
 5. پرسیدن رضایت شما از پرستار  

پرستار بیمار منزل به صورت شبانه روزی در کرج

قیمت استخدام پرستار بیمار در منزل کرج 

به دلایلی همچون بیماری هایی مختلف، خدمات متفاوت و... نمیتوان قیمت ثابتی  برای اعزام پرستار به منزل تعیین کرد ولی شرکت چترفیروزه ای  میتوان با کم ترین هزینه برای شما پرستار استخدام کند تا بتوانید از عزیزانتان مراقبت و نگهداری کنید. برای اطلاعات بیشتر و قیمت میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای در کرج تماس بگیرید.

پرستار بیمار در منزل به صورت  شبانه روزی

یکی از خدمات چتر فیروزه ای استخدام پرستار بیمار درمنزل به صورت شبانه روزی است. بیشتر افراد به دلیل تشکیل خانواده یا... نمیتوانند از خانواده خود به طور 24 ساعته یا شبانه روزی مراقبت و نگهداری کند. برای همین شما میتوانید با اعزام یک پرستار بیماردرمنزل به صورت شبانه روزی از مریض شما نگهداری  و مراقبت کند. شما میتوانید با شرکت چترفیروزه ای  در کرج میتوانید تماس بگیرد و با مشاوران ما رایگان صحبت کنید.

آیا به طور دائمی  فرد بیمار نیاز به پرستار دارد؟

استخدام پرستار برای افراد بیمار دائمی نیست. شما میتوانید بعد از بهبودی کامل فرد بیمار دیگر پرستار اسخدام نکنید ولی اگر فرد بیمار هنوز مریضی خود را دارد استخدام یک پرستار بیمار در منزل میتواند به روند بهبودی بیمار کمک کند پس شما میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای در کرج تماس بگیرید و پرستار بیمار استخدام کنید.

پرستار بیمار در کرج به صورت موقتی

پرستار بیمار در منزل کرج به صورت موقت

بسیاری از افراد به دلایل شغل یا... نمیتوانند از عزیزان خود به طور موقتی نگهداری کنند برای همین میتوانند برای بیمار خود یک پرستار موقتی استخدام کنند. یک پرستار ساعتی یا موقت میتواند بسیاری از مشکلات شما را حل کند و شما راحت به کار های شخصی خود برسید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید