پرستار کودک در فردیس

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی

قیمت پرستار کودک در فردیس

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد قبل از استخدام پرستار کودک برایشان پیش می آید این است که هزینه پرستار کودک در فردیس چقدر است؟

در حالت کلی هزینه استخدام پرستار کودک در فردیس به عوامل زیادی بستگی دارد و نمیتوان قیمت مشخصی تعیین کرد یکی از این دلایل نوع پرستار است. دو نوع پرستار کودک داریم که شامل:

  1. پرستار مادریار
  2. پرستار کودک یار

هزینه هرکدام از این پرستاران با هم متفاوت است. اما شما میتوانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

 

قیمت پرستار کودک در فردیس

خدمات پرستار کودک در فردیس

پرستار کودک ساعتی در فردیس

پرستار کودک ساعتی در فردیس

والدین میتوانند در ساعت هایی که در خانه نیستند و نمیتوانند از فرزند خود مراقبت و نگهداری کنند میتوانند پرستار کودک به صورت ساعتی استخدام کنند. در حالت کلی پرستار کودک شخصی است که همانند مادر از فرزند مراقبت و نگهداری میکند. استخدام پرستار ساعتی مزیت های زیادی دارد یکی از مزیت های آن این است که شما میتوانید با خیال راحت به کارهای خود برسید و نگران فرزند خود نباشید.

فواید پرستار کودک در فردیس

فواید پرستار کودک در فردیس

پرستار کودک وظایفی دارد. مراقبت و نگهداری از کودک، تعویض پوشک، درست کردن شیر، انجام دادن بازی های فکری، انجام دادن امور منزل، حمام بردن کودک و... از جمله وظایف پرستار کودک است که تمامی این وظایف باید در قرار داد ذکر شود تا پرستار این کار ها را انجام دهد.

تماس بگیرید