X

نرخ پرستار کودک به چه عواملی بستگی دارد؟

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
نرخ پرستار کودک

این مسئله که چه نوع پرستاری برای شما مناسب است به شرایط شما و کودکتان بستگی دارد. پرستاران کودک می‌توانند مادریار، کودک یار یا دارای مدرک روانشناسی کودک باشند. برای انتخاب صحیح پرستار برای کودک خود تا آخر این مقاله همراه ما باشید. 

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

پرستار کودک فردی است که به انجام امور شخصی کودک و مراقبت و نگهداری از او می‌پردازد. آیا می‌خواهید فردی را برای پرستاری از کودک خود استخدام کنید؟ آیا با انواع خدمات پرستاری کودک آشنا هستید؟ آیا می‌دانید نرخ پرستار کودک به چه عواملی بستگی دارد؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا این موارد را با هم بررسی کنیم.  

هزینه پرستار کودک چقدر است؟(نرخ پرستار کودک)

نرخ پرستار کودک به عوامل زیادی بستگی دارد. به بررسی این عوامل می‌پردازیم.

بعد مسافت

مسافتی که پرستار هر بار طی می‌کند تا به منزل شما برسد در هزینه پرستار تاثیر دارد. ممکن است پرستار مجبور باشد آژانس بگیرد یا تعدادی تاکسی سوار شود تا به محل مورد نظر شما برسد. 

تجربه و مدرک پرستار

پرستارانی که دارای مدارک مرتبط از جمله مدرک روانشناسی کودک یا کودک یاری باشند، هزینه بیشتری دارند.

تعداد کودکان

هر کدام از فرزندان نیاز به مراقبت ویژه‌ای دارند. هرچه تعداد فرزندانی که نیاز به پرستاری داشته باشند بیشتر باشد، نرخ پرستار کودک نیز بیشتر است. 

ساعات کار پرستار

ساعات کار پرستار می‌تواند نیمه وقت، شبانه روزی، ساعتی یا هفتگی باشد. پرستار شبانه روزی از قیمت بالاتری نسبت به باقی ساعت‌‌ها برخوردار است. 

وظایف پرستار

پرستار بسته به این که مادریار باشد یا کودک یار یا مربی آموزشی نرخ‌های مختلفی دارد، زیرا وظایف هر مورد متفاوت است. 

هزینه پرستار کودک

انواع خدمات پرستاری کودک

مادریار

این افراد تجربه مادر شدن دارند و از اصول نگهداری کودک به طور کامل آگاه هستند. مادریاران معمولا از کودکان زیر 2 سال مراقبت می‌کنند و در کنار نگهداری از بچه امور منزل را هم انجام می‌دهند. 

کودک یار

این افراد مدرک کودک یاری و تجربه کار در موسسات نگهداری کودک را دارند. کودک یاران تمام وقت پرستاری خود را صرف مراقبت و بازی و آموزش و بهداشت کودک می‌کنند و وظیفه رسیدگی به امور منزل و آشپزخانه بر عهده والدین می‌باشد. 

روانشناس کودک

این افراد به آموزش مهارت‌های زندگی به کودک طبق اصول روانشناسی می‌پردازند و وظیفه رسیدگی به امور منزل را ندارند. 

نکات مهم در انتخاب بهترین پرستار کودک چیست؟

رشته تحصیلی

توجه داشته باشید پرستاری که برای فرزند خود استخدام می‌کنید تحصیلات لازمه را داشته باشد، تا بتواند علاوه بر مراقبت از کودک در منزل جنبه‌های تربیتی و آموزشی کودک را هم رشد دهد. 

سن پرستار

سن پرستار کودک بهتر است از 40 سال بالاتر نباشد. دلیل آن این است که پرستار باید از سلامتی و روحیه و انرژی کافی برای انجام وظایف خود در مقابل کودک برخوردار باشد. 

نرخ پرستار کودک

مراکز معتبر

مهمترین اقدام برای استخدام پرستار کودک در منزل پیدا کردن مرکز پرستاری معتبر و مورد اعتماد است که نیروهای با تجربه و حرفه‌ای در اختیار داشته باشد و تمامی مجوزها را داشته باشد. در این جا آژانس پرستاری چتر فیروزه‌ای را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم تا با خیالی راحت پرستاری از کودک دلبند خود را به نیروهای ماهر و قابل اعتماد بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نرخ پرستار کودک با ما در ارتباط باشید.

سخن آخر

اگر شما شاغل هستید و وقت یا انرژی لازم برای مراقبت از کودک خود را ندارید یا اگر کودک شما مبتلا به استرس، اضطراب یا دیگر اختلالات روانشناختی است، مرکز پرستاری چتر فیروزه‌ای در تمامی ساعات شبانه روز آماده برآورده کردن خواسته‌های شما است. 


سوالات متداول

خدمات پرستاری از کودک شامل چه مواردی می‌شود؟

مادر یار: مادریاران معمولا از کودکان زیر 2 سال مراقبت می‌کنند و در کنار نگهداری از بچه امور منزل را هم انجام می‌دهند. 

کودک یار: کودک یاران تمام وقت پرستاری خود را صرف مراقبت و بازی و آموزش و بهداشت کودک می‌کنند و وظیفه رسیدگی به امور منزل و آشپزخانه بر عهده والدین می‌باشد. 

روانشناس کودک: این افراد به آموزش مهارت‌های زندگی به کودک طبق اصول روانشناسی می‌پردازند و وظیفه رسیدگی به امور منزل را ندارند. 

در هنگام انتخاب بهترین پرستار توجه به چه نکاتی ضروری است؟

  • رشته تحصیلی پرستار
  • سن پرستار
  • مدارک پرستار
  • شرایط و خصوصیات پرستار
  • مراکز معتبر

نرخ پرستار کودک به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت پرستار کودک به عواملی مانند بعد مسافت، تجربه و مهارت پرستار، مدرک پرستار، تعداد فرزندان، وضعیت فرزندان و ساعت کار پرستار بستگی دارد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید