حقوق پرستار کودک در منزل چگونه محاسبه می شود؟

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
حقوق پرستار کودک در منزل

حقوق پرستار کودک به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل می‌تواند تعداد فرزندان، وظایف پرستار، بعد مسافت، مدرک مرتبط و سابقه کار پرستار و ساعات کار پرستار باشد.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

حقوق پرستار کودک در منزل چقدر است؟ چگونه محاسبه می‌شود؟ به چه عواملی بستگی دارد؟ مراقبت از کودک در وظایف مهم خانواده است و در صورتی که پدر و مادر وقت کافی برای این نگهداری از کودک خود نداشته باشند، باید فردی را جایگزین کنند. حال اگر فردی از آشنایان توانایی مراقبت از کودک را نداشته باشد، استخدام پرستار کودک در منزل واجب می‌شود و وجود پرستار می‌‌تواند موجب آرامش و راحتی والدین و فرزند شود. 

حقوق پرستار کودک در منزل چگونه محاسبه می شود؟

حقوق پرستار کودک به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل می‌تواند تعداد فرزندان، وظایف پرستار، بعد مسافت، مدرک مرتبط و سابقه کار پرستار و ساعات کار پرستار باشد. در ادامه به بررسی این عوامل می‌پردازیم.

بعد مسافت

مسافتی که پرستار طی می‌کند تا به محل زندگی شما برسد، این که باید آژانس بگیرد یا تاکسی سوار شود یا پیاده بیاید، در میزان حقوق او تاثیر دارد.

تعداد فرزندان

بی شک دو فرزندی که نیاز به نگهداری و مراقبت دارند، به دو برابر کار و نیروی جسمی و روحی نیاز دارند. بنابراین هر چه تعداد فرزندان بیشتر باشد، قیمت پرستار کودک و حقوقی که باید به پرستار پرداخت شود بیشتر است. 

مدرک پرستار

اگر پرستار سابقه کار و تجربه، مدرک کودک یاری یا مدرک روانشناسی کودک داشته باشد، در هزینه استخدام او تاثیرگزار است. 

وظایف پرستار

دستمزد پرستار کودک در منزل بسته به این که پرستار در منزل شما چه وظایفی بر عهده داشته باشد، متفاوت است. بعضی پرستاران تنها به مراقبت از فرزندان می‌پردازند، برخی علاوه بر نگهداری از فرزندان، امور داخلی منزل مانند نظافت و آشپزی را هم انجام می‌دهند.

ساعات کار پرستار

پرستار می‌تواند شبانه روزی، نیمه وقت، هفتگی، روزانه یا ساعتی باشد. هرچه ساعت کار او بیشتر باشد، حقوق او نیز بیشتر است.

دستمزد پرستار کودک

حقوق پرستار چه زمانی پرداخت می‌شود؟

در صورتی که پرستار دائمی استخدام کرده باشید، حقوق او آخر هر ماه باید پرداخت شود. اگر پرستار شما هفتگی باشد، آخر هفته و اگر پرستار ساعتی استخدام کرده‌اید، در پایان ساعت کاری حقوق او را پرداخت ‌می‌کنید. 

ساعات کار پرستار کودک چگونه است؟

ساعات کار پرستار می‌تواند شبانه روزی، هفتگی یا مقطعی باشد. ساعات کار مقطعی به معنی ساعتی، روزانه، شبانه یا نیمه وقت است.

حقوق پرستار کودک به چه عواملی بستگی دارد؟

پیدا کردن آژانس پرستاری معتبر چگونه است؟

برای استخدام پرستار کودک به طور شخصی اقدام نکنید. ابتدا تحقیق و پرس و جو کنید و در گوگل دفاتر پرستاری معتبر را جستجو کنید. ما می‌توانیم دفتر پرستاری چتر فیروزه‌ای را به شما عزیزان معرفی کنیم تا با خیالی راحت پرستاری از کودکان دلبند خود را به پرستارانی با تجربه و ماهر بسپارید. برای اطلاع از حقوق پرستار کودک در منزل با کارشناسان مرکز پرستاری چتر فیروزه‌ای در ارتباط باشید. 


  • حقوق پرستار کودک در منزل چگونه محاسبه می شود؟

    حقوق پرستار کودک به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل می‌تواند تعداد فرزندان، وظایف پرستار، بعد مسافت، مدرک مرتبط و سابقه کار پرستار و ساعات کار پرستار باشد.

  • پیدا کردن آژانس پرستاری معتبر چگونه است؟

    برای استخدام پرستار کودک به طور شخصی اقدام نکنید. ابتدا تحقیق و پرس و جو کنید و در گوگل دفاتر پرستاری معتبر را جستجو کنید. ما می‌توانیم دفتر پرستاری چتر فیروزه‌ای را به شما عزیزان معرفی کنیم تا با خیالی راحت پرستاری از کودکان دلبند خود را به پرستارانی با تجربه و ماهر بسپارید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید