پرستار نیمه وقت کودک و سالمند

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
پرستار نیمه وقت در منزل

استخدام پرستار نیمه وقت برای سالمند و کودک در منزل یکی از خدمات مرکز چتر فیروزه ای است که برای خانواده ها و افرادی است که شغلشان پاره وقت و نیمه وقت است و نیاز به چند ساعت پرستار در منزل دارند

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

همانطور که میدانید در جامعه ما بیماران و سالمندان زیادی وجود دارند که خانواده ها، اطرافیان یا فرزندان آنها به دلایل شغلی که دارند وقت کافی برای پرستاری و نگهداری ندارند و به همین دلیل از خدمات اعزام پرستار به منزل استفاده میکنند. شغل برخی افراد به صورت پاره وقت و نیمه وقت است و به همین دلیل ترجیح میدهند برای صرفه جویی در هزینه ها از خدمات پرستار نیمه وقت و پاره وقت در منزل استفاده کنند که جزو خدمات مجموعه ما است که در ادامه بیشتر با آن آشنا میشوید.

پرستار نیمه وقت

پرستار نیمه وقت کسی است که چند روز در هفته یا هر روز برای چند ساعت در منزل کار فرما حضور دارد و انجام وظیفه میکند. بسیاری از خانواده ها هم شاغل هستند و هم فرزند دارند، همچنین خانواده هایی دیگر شاغل هستند و در خانه والدین سالمندی دارند که بهترین کار استخدام پرستار نیمه وقت است. این پرستاران معمولا روزی 8 ساعت کاری دارند و حقوق پرستار نیمه وقت هم نسبت به شرایط و خدمات و ... مشخص میشود.

پرستاران نیمه وقت ما صبور و خلاق، آموزش دیده و با تجربه هستند و همچنین مسئولیت پذیر و متعهد میباشند. اگر به خدمات پرستار نیمه وقت در منزل نیاز دارید میتوانید روی پرستاران آموزش دیده و حرفه ای و دلسوز مرکز چتر فیروزه ای حساب کنید و درخواست خدماتی با کیفیت داشته باشید.

مرکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل چتر فیروزه ای با بیش از 20 سال سابقه و کارنامه‌ای درخشان از رضایتمندی مشتری آماده عقد قرارداد و ارائه کلیه خدمات مراقبتی و نگهداری از سالمند، کودک و بیمار در منزل در سرتاسر ایران عزیز می‌باشد.

پرستار نیمه وقت در منزل

در جامعه ای که سلامتی و نگهداری و مراقبت از بیمار و سالمند و کودکان بسیار مهم است و در کنار آن افراد مختلف خانواده برای گذراندن بهتر زندگی درگیر کار و مشغله هستند، ما در کنار شما هستیم تا با ارائه خدمات پرستار نیمه وقت در منزل، پرستار خصوصی در منزل، پرستار شبانه روزی در منزل و پرستار ساعتی در منزل آسایش و راحتی خاطر را برای شما به ارمغان آوریم.

ما بهترین و با کیفیت ترین خدماتی که شما و خانودتان لایق آن هستید را ارائه میدهیم و پرستاران ما تمام امور ضروری و غیر ضروری را در منزل شما برایتان ارائه میدهند تا در خانه امن خودتان احساس راحتی داشته باشید.

اگر به دنبال یک موسسه معتبر هستید میتوانید از موسسه با تجربه چتر فیروزه ای کمک بخواهید.

پرستار سالمند نیمه وقت در منزل

پرستار نیمه وقت سالمند

امروزه به دلایل مختلف مانند امنیت و آرامش سالمندان، دوری از ترافیک و شلوغی و مهم تر از همه صرفه جویی در هزینه ها ترجیح میدهند از خدمات پرستار سالمند استفاده کنند. حالا با این شرایط برخی افراد هستند که دارای مشاغل پاره وقت هستند و وقت زیادی در خانه دارند و به طور کامل میتوانند از سالمندان پرستاری و نگهداری کنند به همین دلیل ترجیح میدهند فقط برای زمانی که سرکار هستند و در خانه حضور ندارند از خدمات پرستار نیمه وقت سالمند در منزل استفاده میکنند.

مجموعه چتر فیروزه ای دارای بهترین و مجرب ترین پرستاران است که دارای دانش و مهارت و تجره بالایی هستند و بهترین خدمات را برای سالمندان شما ارائه میدهند.

اگر از این خدمات در منزل استفاده کنید کاملا از نظر امنیت، آرامش و آسایش، طی نکردن مسافت و شلوغی و ترافیک و همچنین هزینه کاملا به صرفه و بهتر است و همچنین مکانهای عمومی مثل آسایشگاه ها و خانه سالمندان یا بیمارستان ها ممکن است تمیز نباشند و باعث ایجاد بیماری های مختلف در افراد سالمند شوند. پس به طور کلی پرستار در منزل حتی به صورت نیمه وقت بهترین انتخاب است.

پرستار نیمه وقت سالمند

پرستار نیمه وقت سالمند فردیست مهربان و دلسوز و خوش اخلاق که هر روز یا بعضی روزهای هفته به صورت پاره وقت در منزل فرد سالمند حضور پیدا میکند و خدمت رسانی میکند. از خدماتی که این پرستاران ارائه میدهند میتوان به ثبت علائم حیاتی و روزانه سالمند، نظارت بر مصرف داروها در زمان تعیین شده، شست‌وشو و پانسمان زخم‌ها، تشویق سالمند به همکاری، کنترل علائمی که می‌تواند منجر به بدحالی و وخامت حال سالمند شود و ارزیابی اولیه و تعیین برنامه مراقبت از او و ده ها مورد دیگر اشاره کرد.

به طور کلی سالمندانی که توانایی انجام امور شخصی را ندارند، سالمندانی که نیاز به یک هم صحبت و همدم دارند و سالمندانی که دارای بیماری هایی هستند به این خدمات نیاز دارند.

داشتن یک پرستار سالمند نیمه وقت مسئولیت پذیر و متعهد میتواند کمک زیادی به شرایط روحی و جسمی و ... فرد کند که برای استخدام چنین پرستاری باید به مراکز معتبر پرستاری مراجعه کنید.

وظایف پرستار نیمه وقت سالمند

 • بهترین کیفیت و کم ترین زمان در انجام کارها
 • وقت شناسی، منظم و مرتب بودن پرستار
 • انجام دادن کارهای شخصی از جمله حمام بردن، شستشو و مراقبت، پانسمان، کارهای مربوط به ادرار و مدفوع، درست کردن غذا و دادن غذا به سالمندان زخم بستری
 • کتاب خواندن، بازی کردن، سرگرمی و تفریح کردن، قدم زدن و پیاده روی
 • دستشویی بردن سالمندانی که دارای نقص و مشکلات جسمی هستند
 • برقراری رابطه عاطفی با سالمند 
 • جابه جایی و ماساژ دادن
 • مدیریت داروها

پرستار بیمار نیمه وقت در منزل

بیماران افرادی هستند که در تمام ساعات شبانه روز باید تحت نظر باشند و فردی کار بلد از آنها نگهداری کند تا اگر مشکلی بوجود آمد کسی حضور داشته باشد و بهترین اقدامات را انجام دهد. بیماران دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آنها بیماری های خطرناکی دارند که باید در بهترین شرایط نگهداری شوند و برخی از آنها نیز شرایط بهتری دارند اما باز هم برای بهبود راحتتر و سریعتر بهتر است در شرایط خوبی باشند.

همانطور که میدانید بیمارستان ها قیمت های بالایی دارند، شلوغ هستند و امکان رواج بیکاری های مختلف در افراد وجود دارند پس برای اینکه فرد بیمار در شرایط مطلوب و همراه با قیمت مناسب نگهداری شود، میتوانید از پرستار بیمار در منزل استفاده کنید. پرستاران مجموعه ما به صورت تمام وقت، نیمه وقت و ساعتی و ... آماده ارائه خدمات میباشند و شما میتوانید نسبت به شرایط خود از این خدمات و پرستاران استفاده کنید.

مثلا اگر دارای مشاغلی پاره وقت هستید، برای اینکه در هزینه ها صرفه جویی کنید میتوانید به جای اینکه از پرستار تمام وقت در منزل استفاده کنید، پرستار نیمه وقت در منزل استخدام کنید. برای استفاده از این خدمات با ما تماس بگیرید.

پرستار نیمه وقت بیمار

پرستار کودک نیمه وقت در منزل

بسیاری از زوج ها هستند که در زندگی مشترک به دلیل شرایط اقتصادی و مشکلات زندگی مجبور به کار و اشتغال هستند. حالا برخی از این افراد دارای مشاغل تمام وقت هستند و وقت کافی برای نگهداری از کودکان را ندارند و میتوانند در این شرایط از خدمات پرستار کودک مجموعه ما استفاده کنند.

اگر هم شما دارای مشاغل پاره وقت هستید میتوانید برای نگهداری از فرزندانتان از پرستار نیمه وقت کودک در منزل استفاده کنید. پرستاران ما برای کودکان شما خدماتی از جمله آموزش، تربیت و بازی و سرگرمی را به بهترین شکل برای فرزندان شما ارائه میدهند.

اعزام پرستار کودک نیمه وقت در تهران و کرج برای زوج های شاغل و همچنین مادرانی که تجربه کافی برای مراقبت از کودک خود را ندارند. معمولا دلیل اصلی انتخاب پرستار کودک به صورت نیمه وقت را می توان شاغل بودن زوج ها دانست .

پرستار نیمه وقت کودک

خدمات پرستار نیمه وقت کودک را افرادی انتخاب میکنند که کودکشان در ساعات مشخصی در روز نیاز به پرستاری دلسوز و با تجربه و مهربان نیاز داشته باشد. برای درخواست پرستار نیمه وقت کودک میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید.

پس از تماس شما با ما، نیازها و شرایط و درخواست های شما بررسی میشود و بهترین نیروی پرستاری به منزل شما اعزام میشود.

بعد از آن به مدت 2 الی 3 روز پرستار مورد نظر به صورت آزمایشی خدمت رسانی میکند. بعد از آن در صورت رضایت قراردادی ماهانه امضا میشود و در صورت عدم رضایت هم نیروی انتخاب شده تغییر میکند.

بعد از اینکه قرارداد به امضا می رسد و نیروی اعزامی با کنترل و نظارت مؤسسه به کار خود ادامه می دهد و در طول مدت قرارداد مؤسسه با کنترل و نظارت دائمی بر نحوه کار نیروی اعزامی، پاسخگویی 24 ساعته، مشاوره و ارائه راهکارها از شما پشتیبانی می نماید.

پرستار نیمه وقت کودک بین 20 تا 35 ساعت در هفته کار میکند که برنامه کاری پرستار نسبت به شرایط و درخواست و نیازهای خانواده متفاوت است.

از مراکز ارائه خدمات پرستاری در منزل معتبر اقدام به استخدام پرستار کودک کنید. سوابق کاری پرستار کودک را بررسی کنید. عدم سوء پیشینه و اعتیاد پرستار را بررسی کنید. جلسه مصاحبه حضوری برگزار کنید. در صورت تایید روز کاری آزمایشی برای مشاهده عملکرد پرستار در نظر بگیرید.

از ویژگی های پرستاران نیمه وقت کودک ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. منظم و دقیق بودن
 2. متخصص و حرفه ای بودن در انجام کارها
 3. چون زمان کمتری را در اختیار دارد، لازم است خدمات با کیفیت تری را ارائه دهد.
 4. با تمام وجود و به صورت بهینه خدمات را جهت جلب رضایت خانواده ها ارائه دهد.
 5. کلیه خدمات پرستاری و مراقبتی به بیماران را به صورت حرفه ای و کارآمد ارائه دهد.

نحوه مراقبت از کودکان توسط ما

پرستار نیمه وقت کودک

هیج پدر و مادری دوست ندارد تا فرزندش یکجانشین و به اصطلاح کم تحرک باشد و در این بین هستند بچه هایی که به قول ما پیش فعال هستند پس باید بستری را فراهم کرد تا نوع انتخاب شما عزیزان آسان شود و به راحتی بتوانید برای کودکان عزیزتان پرستار مورد نظر را به خدمت بگیرید.

ما با در نظر گرفتن شرایط کودکان و تعهدی که با خویش بسته ایم برای خدمت به جامعه ای که تمام آینده آنها در دستان دلبندان شماست، آماده ایم تا با در اختیار گذاشتن پرستاران کودک حرفه ای، خدمات لازم را به شما خانواده های عزیز ارائه دهیم.

استخدام پرستار نیمه وقت در منزل

وقتی که شما شاغل هستید و دیگر دلواپسی یا نگرانی برای فرزندتان ندارید چقدر حس خوب و دل نشینی دارید و ما به دنبال این هستیم که این احساس را به شما انتفال بدهیم تا شما عزیزان با خیال راحت به کارهایتان برسید .

ما با گزینش و مصاحبه ای که با پرسنل و کارشناسان مجموعه انجام می دهیم این احساس آرامش را برای شما فراهم خواهیم کرد که فرزندان عزیزتان را با خیال راحت به ما بسپارید و مطمئن باشید که پرستاران ما علاوه بر داشتن علم روز و احساس مسئولیتی که در راستای شغل خویش دارند، مهربانی و عطوفت را نیز سر لوحه کار خود قرار داده تا شما و کودکتان را مورد رضایت خود قرار دهیم.

برای استخدام نیاز به مدارک و شرایط زیر هستی :

 1. دارای مدرک مربوطه و یا مدرک گذراندن دوره های بهیاری، پرستاری و مراقب های ویژه
 2. دارای تجربه کار پرستاری و مراقبت از سالمند
 3. شخصیت قابل قبول و صبور در برابر مشکلات و خدمات دهی به سالمندان
 4. دارای تضمین های لازم (در مصاحبه حضوری ذکر میگردد)
 5. معرف قابل قبول از طرف موسسه
 6. عدم سوء پیشینه
 7. عدم اعتیاد به هر گونه مخدر و دخانیات (سیگار و …)
 8. دقیق ، منظم و وقت شناس
 9. با توجه به حضور فرد در منزل مشتریان، نگهدارنده اسرار و حافظ منافع کار فرما
 10. تابعیت ایرانی

استخدام پرستار پاره وقت

پرستار نیمه وقت منزل

با استخدام پرستار پاره وقت تهران و کرج میتوانید از سلامت عزیزانتان اطمینان خاطر داشته باشید.

برای استخدام پرستار پاره وقت دو راه دارید:

 1. همانطور که اطرافیان پیشنهاد میکنند یک پرستار شخصی استخدام کنید، اما به خاطر سازمانی نبودن پرستار، این خدمات کامل و مطمئن نیست و ممکن است با مشکل مواجه شوید.
 2. راه دوم تماس و درخواست پرستار از مراکز پرستاری مطمئن و معتبر است که تحت نظارت هستند و تمامی خدمات را ارائه میدهند.

یکی از این مراکز پرستاری در منزل در کرج که دارای سابقه درخشان میباشد، مرکز چتر فیروزه ای است که به صورت 24 ساعته و همه روزه آماده ارائه مشاوره و خدمات تخصصی میباشد.

پرستاران ما با داشتن بیشترین دانش و مهارت و تجربه و مدرن ترین تجهیزات و با توانایی های پزشکی و درمانی و بهداشتی، با کیفیت ترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ها به شما ارائه میدهند.

حقوق پرستار نیمه وقت سالمند و کودک

حقوق پرستار پاره وقت سالمند و کودک تحت تاثیر 4 عامل قرار میگیرد:

زمان نگهداری از فرد

اینکه سالمند یا کودک چند روز در هفته و چند ساعت به نگهداری نیاز داشته باشد از موارد موثر است.

خدمات مورد نیاز

اینکه سالمند و یا کودک به چه خدماتی نیاز داشته باشد هم مهم است. مثلا آیا سالمند یا کودک بیمار هستند یا خیر؟

سایر موارد :

 • ساعت کاری معمولا 8 ساعت در روز است.
 • اگر پرستار روزی را حذف کند حدود 20% از حقوق ماهانه اش کسر میشود.
 • ارائه خدمات در روزهای آخر هفته همراه با 300 هزار تومان افزایش حقوق است.
 • کاهش ساعت کاری هم 200 هزار تومان کسر حقوق دارد.

میزان حقوق پرستار سالمند را در مطلب مورد نظر مطالعه کنید.

هزینه پرستار نیمه وقت 

مجموعه چتر فیروزه ای یکی از بهترین و معتبرترین مراکز در منزل میباشد که بیش از 10 سال تجربه و تخصص در این زمینه در تمام نقاط کرج دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از خدمات پرستار نیمه وقت سالمند و کودک در منزل با ما تماس بگیرید.


 • پرستار نیمه وقت یعنی چه؟

  استخدام پرستار نیمه وقت برای سالمند و بیمار در منزل یکی از خدمات مرکز چتر فیروزه ای است که برای خانواده ها و افرادی است که شغلشان پاره وقت و نیمه وقت است و نیاز به چند ساعت پرستار در منزل دارند

 • مدارک و شرایط مورد نیاز استخدام پرستار نیمه وقت در منزل چیست؟

  1. دارای مدرک مربوطه و یا مدرک گذراندن دوره های بهیاری ، پرستاری و مراقب های ویژه
  2. دارای تجربه کار پرستاری و مراقبت از سالمند
  3. شخصیت قابل قبول و صبور در برابر مشکلات و خدمات دهی به سالمندان
  4. دارای تضمین های لازم (در مصاحبه حضوری ذکر میگردد)
  5. معرف قابل قبول از طرف موسسه
  6. عدم سوء پیشینه
  7. عدم اعتیاد به هر گونه مخدر و دخانیات (سیگار و …)
  8. دقیق ، منظم و وقت شناس
  9. با توجه به حضور فرد در منزل مشتریان ، نگهدارنده اسرار و حافظ منافع کارفرما
  10. تابعیت ایرانی

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید