فیزیوتراپی کمر در منزل

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
فیزیوتراپی کمر در منزل

یکی از دمان های انواع مختلف کمردرد فیزیوتراپی است. بسیاری از افراد به دلیل بیماری های مختلف نمیتوانند از منزل خارج شوند به همین خاطر یکی از خدمات شرکت پرستاری چترفیروزه ای فیزیوتراپی در منزل است. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

فیزیوتراپی کمر در منزل

یکی از درد هایی شایع ایی که تمامی سنین آن را تجربه میکنند درد کمر است. کمردرد به دلایل مختلفی ایجاد میشود که یکی از دلایل اصلی آن میتوان به دیسک کمر اشاره کرد البته دلایل دیگری هم وجود دارد که بسته به شدت و مقدار کمردرد دارد.

دیسک کمر علائمی دارد که شامل:

 • بی حسی در عضلات
 • احساس درد از کمر تا پای فرد
 • ضعف ناحیه ی کمر

راه های زیادی برای درمان کمر درد وجود دارد اما یکی از دمان های اصلی آن فیزیوتراپی است. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی نمیتوانند از خانه خارج شوند و به همین خاطر یکی از خدمات شرکت چترفیروزه ای،  فیزیوتراپی در منزل است. شما میتوانید برای استفاده از این خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه فیزیوتراپی کمر در منزل

همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم یکی از راه های درمان کمردرد فیزیوتراپی در منزل است. بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش می آید که هزینه فیزیوتراپی کمر در منزل چه قدر است؟

هزینه فیزیوتراپی کمر در منزل

به طور کلی هزینه فیزیوتراپی کمر در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل:

 • هزینه تعداد جلسات
 • قیمت فیزیوتراپی کمر برای کودکان
 • هزینه فیزیوتراپی اسپاسم کمر
 • نوع شدت کمردرد

فیزیوتراپی کمر بعد از عمل جراحی

امکان دارد بعد از عمل جراحی کمر به دلیل چسبندگی بافت های کمر فرد بیمار دچار کمردرد شدیدی شود که در این مواقع پزشک متخصص فیزیوتراپی را برای فرد تجویز میکند زیرا فیزیوتراپی کمر بعد از عمل جراحی این درد را کاهش میدهد و حتی باعث خوب شدن فرد میشود.  فیزیوتراپی میتواند به روش های مختلفی انجام بشود. لیزر، تمرینات مخصوص، فعالیت های جسمانی از جمله روش هاییی است که پزشک برای بهبود فرد انجام میدهد. فعالیت بیمار در این مرحله بسیار مهم است این فعالیت ها شامل نشستن، ایستادن صحیح است.

فیزیوتراپی اسپاسم کمر

گرفتگی  و انقباض عضلات کمر انجام دادن فعالیت های روزمره زندگی را برای فرد دشوار میکند. یکی از شایع ترین درد های کمر مربوط به اسپاسم کمر است که این بیماری همراه با درد شدیدی است. متخصص فیزیوتراپ بسته به نوع درد شما این 3 حرکت را به شما توصیه میکند این 3 حرکت شامل:

فیزیوتراپی اسپاسم کمر

 1. با استفاده از زانوهای فرد بیمار کشیدن عضلات کمر
 2. کشیدن زانو تا قفسه سینه
 3. به حالت سجده و کشیدن دست ها روبه جلو

چرا برای کمردرد نیاز به فیزیوتراپی داریم؟

اگر بعد از چند روز کمردرد شما بهبود پیدا نکرد باید به یک فیزیوتراپیست مراجعه کنید. فیزیوتراپی برای انواع مختلف درد کمر مفید باشد:

 • درد عصب سیاتیک
 • کمر درد ناشی از پیری
 • تنگی ستون فقرات


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید