پرستار کودک میخوای؟ با ما تماس بگیر

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
پرستار کودک میخوام

شما میتوانید برای استخدام پرستار کودک در کرج با موسسه پرستار چترفیروزه ای تماس بگیرید.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

پرستار کودک میخوام

شاید شما به هر دلیلی با خود  گفته اید که برای مراقبت و نگهداری فرزندتان پرستار کودک میخوام، مادر و پدر شدن قطعا تجربه دلچسبی به حساب می آید اما بسیاری از خانواده ها به دلیل شاغل بودن نمیتوانند از فرزند خود مراقبت و نگهداری کنند. به همین خاطر، اگرشما تصور می کنید که به دلیل شاغل بودن یا .. نمیتوانید از فرزند خود مراقبت کنید بهتر است یک پرستار کودک در کرج استختدام کنید.

در سرتاسر جهان والدین  که نمیتوانند از فرزند خود مراقبت کنند در هفته حداقل برای یک بار از خدمات پرستاری کودک در  منزل استفاده میکنند. حال والدین به هر دلیلی مشغله ای دارند و قادر به مراقبت از فرزند خود در زمان های به خصوصی نیستند. به همین دلیل شما میتوانید برای استخدام پرستار کودک در کرج با موسسه پرستاری چترفیروزه ای تماس بگیرید.

پرستار کودک میخوام

پرستار کودک چه خدماتی باید ارائه بدهد؟

خدمات پرستاری کودک به عوامل زیادی بستگی دارد. پرستار کودک با توجه به سن فرزند شما و انتظارات شما خدماتی انجام میدهد تمامی این خدمات در قرار داد اولیه ذکر شده است.  به عنوان مثال، ممکن است بگویید صرفا برای کمک به درس و مدرسه فرزندم پرستار کودک میخوام یا امکان دارد فرزندتان سن بسیار کمی داشته باشد و برای مدت باید تنها بماند. در این وضعیت علاوه بر توجه به تغذیه، خدمات دیگری چون تعویض پوشک، کمک به بهداشت و انجام امور شخصی بر عهده پرستار کودک است.

بسیاری از والدین نیاز به کمک شبانه‌روزی دارند یعنی فردی متخصص در زمینه نگهداری از کودکان به صورت تمام وقت  یا 24 ساعته و در طول شب نیز از کودک شما مراقبت میکند تا شرایط زندگی برای والدین راحت تر شود. در این وضعیت امکان دارد وظایف دیگری همچون نظافت خانه، شستن ظرف ها و … نیز در نبود والدین جزو مسئولیت های پرستار بشود. به همین منظور، شرکت پرستاری چترفیروزه ای  پیش از اعزام پرستار به خانه شما، نیازهای شما را میپرسد تا بتواند بهترین و باتجربه ترین کارشناس را به خانه شما بفرستد.

هزینه استخدام پرستار کودک چه قدر است؟

هزینه استخدام پرستار کودک چه قدر است؟

به صورت کلی، خدمات پرستاری چتر فیروزه ای  در منزل مثل استخدام پرستار کودک کاملا وابسته به نوع و میزان خدماتی است که بنا به درخواست والدین این خدمات انجام میشود. به عنوان مثال، برخی از خانواده ها  به یک پرستار برای نگهداری از کودک خود، در کل تایم اداری نیاز دارند که شامل تعویض پوشک، غذا دادن، تعویض لباس، استحمام و … است اما برخی از والدین میخواهند که به صورت 24 ساعته یا شبانه روزی از کودک خود مراقبت شود که در این مواقع پرستار سالمند وظایف بیشتری دارد به همین خاطر نمیتوان به طور دقیق هزینه پرستار کودک در کرج را تعیین کرد.

پرستار کودک از نظر ساعت به 3 دسته تقسیم میشوند که شامل:

  1. پرستار 8 ساعت در طول روز
  2. پرستار 12 ساعت در طول روز
  3. پرستار شبانه روزی

چرا پرستاران چترفیروزه ای قابل اعتماد هستند؟

چترفیروزه ای یک شرکت خدمات پرستاری در منزل است که خدماتی از جمله استخدام پرستار کودک در کرج را انجام میدهد. شرکت پرستاری ما قبل از استخدام پرستار از آن ها مدارک هویتی و ملکی میخواهد. شما میتوانید برای استخدام پرستار کودک در کرج با شرکت چترفیروزه ای تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید