پرستار در منزل غرب تهران

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
پرستار در منزل غرب تهران

سالمندان، کودکان، بیماران و... نیاز به مراقبت و نگهداری دارند برای همین بهترین گزینه استخدام پرستار در منزل غرب تهران است. یکی از خدمات شرکت ما اعزام پرستار به مناطق غرب تهران به صورت 24 ساعته است.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

پرستار در منزل غرب تهران

اگر در غرب  تهران زندگی میکنید و شما یا عزیزانتان نیاز به مراقبت و نگهداری دارید، موسسه ی پرستاری چترفیروزه ای با خدمات پرستاری در منزل غرب تهران در خدمت شما است. کودکان، سالمندان، نوزاد، بیمار ها و... از جمله افرادی هستند که نیاز به مراقبت دارند و افراد خانواده به هر دلیلی نمیتوانند از آن ها مراقبت کنند.

شرکت چترفیروزه ای خدماتی در غرب تهران دارد. پرستار سالمند در منزل، پرستار کودک، انجام تزریقات، فیزیوتراپی در منزل و... از جمله خدماتی است که شرکت ما انجام میدهد. سوال بسیاری از افراد این است که آیا پرستاری که ما استخدام میکنیم آموزش های لازم یا مدارکی از آن ها میگیریم؟

شرکت چترفیروزه ای در هنگام استخدام تمامی پرستاران را گزینش میکند تا بتواند یک پرستار با تجربه و آموزش دیده استخدام کند برای استخدام پرستار سالمند، کودک، بیمار به صورت شبانه روزی میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.

پرستار سالمند در غرب تهران

سالمندان به دلیل افزایش سن دیگر نمیتوانند کارهای شخصی خودشان را انجام بدهند و از طرفی هم نیاز به مراقبت و نگهداری دارند برای همین استخدام یک پرستار سالمند در منزل میتواند علاوه بر مراقبت از فرد سالخورده، کارهای شخصی او را هم انجام دهد.

بسیاری از سالمندان میخواهند در خانه  خودشان از آن ها مراقبت و نگهداری شود و محیط آسایشگاه یا خانه ی سالمندان را دوست ندارند. خدمات پرستاری سالمندان در شرکت چترفیروزه ای شامل موارد زیر میشود.

پرستار سالمند در غرب تهران

همدم سالمند

در بعضی از مواقع سالمندان بیماری خاصی ندارند ولی نیاز به یک همدم سالمند دارند تا علاوه بر کمک کردن در کار های شخصی، با سالمند صحبت کند برای همین شما میتوانید برای استخدام همدم سالمند در منزل غرب تهران با موسسه ی پرستاری ما تماس بگیرید.

پرستار سالمند ویلچری

یکی از خدمات شرکت چترفیروزه ای استخدام پرستار سالمند ویلچری است. بعضی از سالمندان به دلیل آسیب دیدگی،ضربه و... توان حرکت ندارند یا در واقع برای حرکت نیاز به ویلچر دارند این افراد سالخورده نیاز به مراقبت و نگهداری ویژه ای دارند.

 

نگهداری و مراقبت از سالمند به صورت شبانه روزی

بسیاری از اعضای خانواده ها به دلیل تشکیل خانواده، مشغله ی فکری و... نمیتوانند از سالمند خود به صورت 24 ساعته یا شبانه روزی مراقبت و نگهداری کنند برای همین شرکت چترفیروزه ای میتواند پرستار های با تجربه خود را به منزل شما اعزام کند.

شرکت ما خدمات دیگر هم دارد که شامل:

 • پرستارخانم جهت سالمند
 • پرستار سالمند پوشکی
 • پرستار سالمند آلزایمری
 • پرستاری سالمند آقا
 • پرستار سالمند دیابتی
 • و...

شما میتوانید برای استخدام هر کدام از پرستار هایی که در بالا ذکر شد با موسسه ی پرستاری چترفیروزه ای تماس بگیرد.

پرستارکودک در غرب تهران

بسیاری از والدین به دلیل وضعیت اقتصادی شاغل هستند و نمیتوانند از کودک خود مراقبت کنند از طرفی هم گذاشتن آن ها در مهدکودک بسیار هزینه بر است. استخدام پرستار کودک میتواند علاوه بر مراقبت و نگهداری از کودک، اعضای خانواده با خیال راحت میتوانند به کار خود برسند. هزینه  استخدام پرستار کودک در غرب تهران به عوامل زیادی بستگی دارد. استخدام پرستار اوتیسم کودک، وظایف پرستار کودک و... از جمله عواملی هستند که بر روی قیمت پرستار کودک تاثیر دارد.

پرستارکودک در غرب تهران

پرستار نوزاد در غرب تهران

نوزاد ها بیشتر از کودکان نیاز به مراقبت و نگهداری دارند زیرا آن ها نمیتوانند کار های شخصی خودشان را انجام دهند از طرفی هم برای شیر دادن حتما باید فردی به آن ها بدهد برای همین یکی از خدمات شرکت چترفیروزه ای استخدام پرستار نوزاد در غرب تهران است. پرستار نوزاد وظایفی دارد که شامل:

 • عوض کردن پوشک
 • شیر دادن به بچه
 • حمام بردن او
 • و...

پرستار بیمار در غرب تهران

پرستار بیمار در کرجدر منزل میتواند از بیمار شما مراقبت و نگهداری کند. هزینه ی استخدام پرستار بیمار در منزل به عواملی هم چون نوع بیماری، به صورت شبانه روزی یا ساعتی و... بستگی دارد. بیماری های مختلفی وجود دارد که نیاز به مراقبت و نگهداری دارند این بیماری ها شامل:

 • بیماری پارکینسون
 • بیماری آلزایمر
 • بیماری سکته مغزی
 • بیماری سکته قلبی
 • و...

تزریقات در غرب تهران

یکی از مراحل یا وظایف پرستار بیمار انجام تزریقات در منزل است که به هیچ عنوان نباید به دست افراد عادی زده شود زیرا اگر انجام تزریقات به درستی زده نشود باعث مرگ فرد میشود پس بهتر است انجام تزریقات را به فرد متخصص بسپاریم. انواع محتلفی تزریق وجود دارد که شامل:

تزریقات در غرب تهران

 تزریق آمپول

بسیاری از افراد به دلیل بیماری، کهولت سن و... نمیتوانند از خانه خارج شوند برای همین برای انجام تزریقات آمپول نیاز به یک پرستار دارد شما میتوانید برای تزریقات آمپول با شرکت ما تماس بگیرید.

تزریق سرم

یکی عوارض خطرناک در زمان بیماری، کاهش میزان مایعات در بدن است که در این مواقع پزشک سرم تجویز میکند ولی گاهی اوقات فرد بیمار نمیتواند از خانه خارج شود  در این موقعیت استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل توسط پرستاران کمک زیادی میکند.

از جمله دیگر خدمات شرکت ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تزریق آنتی بیوتیک
 • تزریق واکسن
 • تزریق عضلانی

شما میتوانید برای استفاده از این خدمات با شرکت ما در غرب تهران تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید