مراقبت و پرستاری از مادران باردار در منزل

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
پرستاری از مادران باردار

مراقبت و نگهداری از زنان باردار یکی از خدمات شرکت چتر فیروزه ای است که پرستاران باتجربه و حرفه ای را استخدام میکند علاوه بر مراقبت و نگهداری از زن بارداری پرستار باید امور منزل از جمله آشپزی، نظافت خانه و... را انجام دهد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر  تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

پرستاری از زن باردار

در حالت کلی مراقبت و نگهداری هایی که در بارداری انجام میشود شامل قبل از زایمان و بعد از آن است. یکی از خدمات شرکت چترفیروزه ای استخدام پرستار برای مراقبت و نگهداری از زن باردار وحامله است. یکی از مزیت های استخدام پرستار برای خانم باردار این است که پرستار به دلیل اینکه تجربه ی کافی در زمینه ی مراقبت  و نگهداری از خانم های باردار را دارد علائم خطرناک را به خوبی تشخیص میدهد و میتواند خونسردی خود را حفظ کند و  از تجربه های خود استفاده کند. شرکت چتر فیروزه ای یکی از شرکت های معتبر و با سابقه است که شما میتوانید برای استخدام پرستار مادران باردار با ما تماس بگیرد و از خدمات ما بهرمند شوید.

 وظایف پرستار زنان باردار

 وظایف پرستار زنان باردار

همان طور که میدانید وظایف پرستار خانم باردار بسیار زیاد و سخت است زیرا در صورت یک مشکل جان دو نفر در خطر است برای همین بهتر است یک پرستار حرفه ای و با تجربه استخدام کنید. وظایف پرستار زن باردار شامل:

 • انجام دادن امور منزل
 • آشپزی کردن
 • دادن وعده غذایی مناسب
 • بردن زن باردار به بیمارستان و پزشک
 • چک کردن وضعیت جنین و مادر در تمام دوران بارداری

نکات مهم که باید فرد پرستار به آن توجه کند

پرستار زن بارداری که به منزل شما می آید باید به نکاتی توجه کند و اطلاع داشته باشد که شامل:

 • اگر مادر دچار بیماری است حتما باید پرستار از آن خبر داشته باشد.
 • باید مداوم علائم جسمی و روحی  مادر را تحت نظر داشته باشد تا در صورت مشکل، به پزشک گزارش بدهد.
 • باید پرستار در زمان پیشامدهای غیر منتظره مثل درد، زایمان زودرس و... خونسردی خود را حفظ کند.

از نظر عاطفی مادر را حمایت کند.

مراقبت و نگهداری در دوران بارداری

مراقبت و نگهداری در دوران بارداری

شاید این سوال را از خود بپرسید که مراقبت در دوران بارداری به چه دلیل انجام میشود؟

پاسخ ما این است که مراقبت و  نگهداری در دوران بارداری به 2 دلیل انجام میشود که شامل:

 1. کاهش خطرات در دوران بارداری
 2. یک زایمان ایمن و سالم

رفتن به دکتر در دوران قبل از زایمان یکی از کارهایی است که شخص باردار انجام میدهد و نیاز دارد تا فردی همراه او باشد از طرفی هم به دلیل اینکه بسیاری از آقایان شاغل هستند و نمیتوانند مرخصی بگیرند این افراد میتوانند یک پرستار حرفه ای و با تجربه استخدام کند تا علاوه بر نگهداری و مراقبت از زنان باردار، تجربه های خود را برای آن ها بازگو کند.

برخی از نکاتی که زنان باردار باید رعایت کنند عبارتند از:

 • دادن وعده غذایی مناسب
 • مراجعه و مشورت با پزشک
 • مصرف روزانه ی سبزیجات، حبوبات و...

این نکاتی که ما در بالا به آن اشاره کریدم بسیار برای زنان باردار به خصوص در دوران 3 ماه اخر سخت است برای همین برای اینکه یک زایمان سالم و ایمن داشته باشید میتوانید یک پرستار استخدام کنید تا علاوه بر امور منزل این نکات را در دوران قبل از زایمان رعایت کند البته بسیاری از خانم ها بعد از زایمان دچار افسردیگی  میشوند برای همین نیاز به یک همدم  دارند تا به زندگی عادی خود برگردند شما میتوانید برای استخدام همدم و پرستار مادر باردار با شرکت ما تماس بگیرد.

مزیت های مراقبت و نگهداری از مادران باردار

در دوران بارداری خطرات زیادی فرد باردار را تحدید میکند علاوه بر این خانم باردار مخصوصا در 3 ماه آخر نمیتواند امور منزل از جمله نظافت خانه، آشپزی و... را انجام بدهد برای همین شما میتوانید برای استخدام پرستار از زن باردار با شرکت ما تماس بگیرد و با مشاوران ما صحبت کنید.

یکی دیگر از مزیت های آن  کم شدن نیاز مادر به سزارین است زیرا پرستار متخصص اطلاعات کامل در مورد راهای صحیح مراقبت و نگهداری از زن باردار را میداند و با تجربه ای که دارد میتواند این نیاز مادر به سزارین را کم تر کند.

استخدام پرستار زن باردار

همان که گفتیم استخدام پرستار زن باردار یکی از مهم ترین کارهایی است که میتوانید برای خانم باردارتان انجام دهید تا علاوه بر انجام دادن امور منزل از خانم شما مراقبت و نگهداری بکند. یکی از شرکت های معتبر  و با سابقه، موسسه ی پرستاری چتر فیروزای است که شما میتوانید برای استخدام پرستار زن باردار با ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.


 • قیمت پرستار زنان حامله چه قدر است؟

  پرستاری از مادران باردار به دلایل زیادی از جمله نوع خدماتی که در قرار داد ذکر میشود نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد. شما میتوانید برای استخدام پرستار با شرکت ما تماس بگیرد و با مشاوران ما صحبت کنید.

 • چرا باید از زنان باردار مراقبت و نگهداری شود؟

  شما باید پرستاری استخدام کنید که تجربه و حرفه ای باشد تا در صورت  پیشامد های احتمالی از جمله درد زایمان، زایمان زودرس و... بتواند  خونسردی خود را حفظ کند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید