نگهداری سالمند در منزل کرج

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
نگهداری سالمند در منزل کرج

سالمندان پشتوانه ای امن و ریشه در اصل هر خانواده ای میباشند که این افراد مسن بیشتر از قبل نیاز به مراقبت و نگهداری دارند. امروزه با وجود مشغله زیاد و شرایط سخت، نگهداری از سالمندان تبدیل به دغدغه ای برای خانواده ها شده است. برای همین بهترین راه برای نگهداری سالمندان در منزل استخدام یک پرستار است.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

شرکت های پرستاری زیادی وجود دارند که برای نگهداری از سالمند شما پرستار اعزام میکنند. اما اعتماد کردن به شرکتی که هم سابقه ی طولانی مدت و هم نیروی حرفه ای داشته باشد کار سختی است. برای نگهداری سالمند در منزل با شرکت چتر فیروزه ای در کرج با 15 سال سابقه میتوانید تماس بگیرید. 
شرکت چتر فیروزه ای در کرج در هنگام استخدام پرستار از آن ها مدارکی میخواهد که شامل:

 • مدارک هویتی
 •  مدارک ضمانتی
 • مدارک معتبر سکونتی

برای همین افرادی که فاقد شرایط باشند را به استخدام مجموعه خود در نمیاورند. بر همین اساس شما عزیزان می توانید با خیال راحت پرستار مورد نظر خود را انتخاب کنید.
شرکت چتر فیروزه ای برتری هایی دارد که شامل:

 •  پاسخگویی و مسئولیت پذیر بودن
 • پذیرش نیروها: 
 • نصب دوربین مداربسته در محل شما

هزینه ی نگهداری سالمندان در منزل کرج

هزینه ی نگهداری سالمند در منزل


به دلیل تنوع خدمات نمیتوان نرخ ثابتی برای اعزام پرستار به منزل مشخص کرد. سابقه کار، موقعیت محل زندگی شما، شرابط فرد مسن و شیفت کاری از جمله معیار های  محاسبه برای دستمزد پرستار میباشند. با تماس و برقراری ارتباط با مشاوران چتر فیروزه ای در کرج میتوانید از جزئیات هزینه اطلاعات کسب کنید و برای نگهداری از سالمند پرستار استخدام کنید.


نگهداری سالمند به صورت 24 ساعته در منزل کرج


سالمندان به دلایل بیماری های مختلف ازجمله بیماری پارکینسون، بیماری آلزایمر، بیماری سکته مغزی نیاز به مراقبت و نگهداری دارند اما از طرفی هم به دلیل شاغل بودن یا تشکیل خانواده افراد زیادی نمیتوانند به صورت 24 ساعته از سالمند خود مراقبت و نگهداری کنند.
نگهداری از سالمند به صورت 24 ساعته مزیت هایی دارد که شامل:

 • افزایش کیفیت مراقبت
 • پیشگیری از بستری غیر ضروری
 • کاهش ابتلا به عفونت و سایر بیماری ها
 • پیشگری از ایجاد زخم بستر 

با توجه به این مزیت هایی که گفته شد شما میتوانید نگهداری سالمند در منزل به صورت 24 ساعته با شرکت چتر فیروزه ای تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

نگهداریسالمند به صورت شبانه روزی


نگهداری سالمند پوشکی در منزل کرج


سالمند پوشکی افرادی هستند به دلایلی همچون بیماری های مختلف، ناتوانی جسمانی و... در انجام نگهداری و نطافت شخصی خود نیاز به نگهداری و مراقبت دارند. اگر شما در خانه سالمند پوشکی دارید و به دلایل زیادی نمیتوانید از آن مراقبت کنید میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای در کرج تماس بگیرید تا پرستار سالمند پوشکی برای نگهداری سالمند به منزل شما بیاید.
حقوق و دستمزد نگهداری سالمند پوشکی به دلایل مختلفی بستگی دارد برای همین نمیتوان نرخ ثابتی برای آن تعیین کرد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.

نگهداری سالمند پوشکی در منزل

وظایف نگهداری سالمند در منزل کرج


نگهداری سالمندام وظایفی دارد که شامل:

 • استحمام فرد سالمند:گاها سالمند به دلایل بیماری های مختلف نیاز به یک فرد کمکی برای استحمام است یا به دلیل عمل های جراحی قادر به استحمام انفرادی نمیباشد.
 • مونس و همراه: هم صحبتی با سالمند باعث میشود فرد سالمند احساس راحتی با پرستار بکند و بتواند به آسانی مشکلاتش را با پرستار در میان بگذارد
 • به موقع دادن دارو: بسیاری از سالمندان به دلیل بیماری های مختلف و فشارخون بالا دارو هایی مصرف میکنند یکی از وظایف پرستار برای نگهداری سالمند به موقع دادن دارو فرد مسن است.
 • انجام امور منزل: در صورت توافق میان طرفین پرستار سالمند ملزم به انجام امور منزل از جمله آشپزی، تهیه مواد غذایی، نظافت خانه و... است که پرستار باید این امور را انجام دهد.

شرکت نگهداری سالمندان در منزل

سایرخدمات نگهداری سالمند در منزل

 • گفتار درمانی سالمند: بعضی از سالمندان به دلیل بیماری های مختلف نمیتوانند خوب صحبت کنند برای همین کارشناسان ما  با تقویت گفتار و تمرین با سالمند به آنها کمک میکند تا بتوانند راحت تر صحبت کنند.
 • فیزیوتراپی در منزل:  بسیاری از سالمندان به دلیل بیماری و حوادث گوناگون قادر به حرکت و یا انجام فعالیت جسمانی نیستند. یک فیزیوتراپ حرفه با تمرین مداوم در خانه میتواند در سلامت کامل سالمند نقش بسزایی داشته باشد. شما میتوانید برای نگهداری سالمند در منزل و خدماتی که گفته شد با شرکت چتر فیروزه ای در کرج تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید