X

همدم سالمند کرج- قیمت همدم سالمند کرج

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
همدم سالمند در منزل کرج

بیشتر سالمندان به دلیل وضعیت جسمانی نامناسب  دیگر نمیتوانند کارهای روزمره یا شخصی خود را انجام دهند و از طرفی هم افراد زیادی به دلیل کار، مشغله های زیاد، تشکیل خانواده و... نمیتوانند از والدین سالخورده ی خود مراقبت و نگهداری کنند. شما میتوانید با استخدام همدم سالمند هم به کارهای شخصی خود برسید و هم  از سالمند شما نگهداری و مراقبت میشود.
همدم سالمند شخصی است که ممکن است به طور موقت یا تمام وقت به منزل شما برای نگهداری از سالمند شما بیایید و کار های شخصی پدر و و مادر شما را انجام دهد. شما میتوانید برای اعزام همدم سالمند  به صورت شبانه روزی یا پاره وقت با شرکت چتر فیروزه ای در کرج تماس بگیرید.
 

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

ممکن است فرد سالمند هیچ گونه بیماری نداشته باشد اما به دلیل اینکه سالمند در خانه تنها است و احتمال خطراتی همچون آتش سوزی و... وجود دارد بیشتر خانواده ها به دنبال همدم سالمند هستند تا علاوه بر نگهداری از سالمند با او معاشرت هم بکند. اما بسیاری از سالمندان به دلیل کهولت سن وضعیت جسمانی مناسبی ندارند و نمیتوانند کار های شخصی خود را انجام دهند برای همین  میتوان  یک همدم سالمند استخدام کرد تا پرستار سالمند  کارهای شخصی والدین شما  و نظافت خانه را انجام بدهد.
بعضی ازخانواده ها به دنبال همدم برای سالمند خود هستند تا پدر یا مادر خود در خانه تنها نباشد و با او معاشرت کند تا سالمند احساس تنهایی نکند. اما بعضی از افراد هم به دلیل وضعیت جسمانی نامناسب  سالمند یک پرستار  برای انجام دادم کار های شخصی سالمند استخدام میکنند تا علاوه بر معاشرت با سالمند کار های شخصی سالمند را انجام دهد.

همدم سالمند چه وظایفی دارد؟

وظایف همدم سالمند


همان طور که گفتیم همدم سالمند از افراد پیر وکهنسال نگهداری و مراقبت میکند. اما همدم سالمند وظایفی دارد که شامل:

 • درست کردن غذا مفید برای سالمند
 • انجام دادن نظافت منزل 
 • ورزش کردن سالمند مثل حرکات کششی
 • انجام دادن کار های شخصی سالمند مثل تعویض لباس، ناخن گرفتن سالمند و...
 • به موقع دادن دارو به سالمند
 • مراقبت از سالمند در برابر صدمه 
 • پر کردن اوقات فراغت سالمند مثل بازی های فکری، تماشای فیلم و...


چه زمانی همدم سالمند استخدام کنید؟

زمانی که فرد سالمند بیشتر تایم خود را به تنهایی سپری میکند امکان بروز افسردگی و استرس میشود و تنهایی تاثیر منفی زیادی بر روی روحیه و روان سالمند میگذارد پس امکان دارد فرد سالمند  سیستم ایمنی خود را  به دلیل تغذیه ی نامناسب، افسردگی، استرس و... به شدت ضعیف شود. بعضی از سالمندان به دلیل تنهایی ممکن است سیگار بکشند یا حتی اضافه وزن بیاورند. 
خانواده های سالمندان باید به نیاز های روحی و روانی سالمندشان توجه زیادی بکنند. اگر شما به هر دلیلی نمیتوانید به صورت موقت یا 24 ساعته از سالمند خود نگهداری کنید میتوانید با تماس به شرکت چتر فیروزه ای در کرج یک همدم سالمند استخدام کنید.


استخدام همدم خانم سالمند در کرج

همدم خانم سالمند

همان طور که گفتیم تنهایی سالمندان باعث بروز مشکلاتی چون افسردگی، استرس، کشیدن سیگار و... میشود بیشتر افراد هم به دلیل مشغله ی فکری نمیتوانند از سالمند خود نگهداری کنند برای همین استخدام یک همدم سالمند میتواند از مشکلاتی که در بالا ذکر شد جلوگیری کند. معمولا خانم های سالمند با همدم سالمند آقا نمیتوانند ارتباط خوبی برقرار کنند از طرفی هم  بسیاری از خانواده ها به دلیل عقاید مذهبی و... میخواهند همدم خانم برای سالمند خود استخدام کنند تا سالمند خانم راحت تر با همدم سالمند خود ارتباط بگیرد و بتواند مشکلاتش را با همدم خانم سالمند در میان بگذارد. شما میتوانید برای استخدام همدم خانم سالمند با شرکت چترفیروزه ای  در کرج تماس بگیرید. 


مزایای استخدام همدم سالمند

استخدام همدم سالمند مزیت هایی دارد که شامل:

 • بیشتر سالمندان در خانه ی خود راحت تر هستند برای همین شما میتوانید یک همدم سالمند استخدام کنید.
 • سالمند احساس تنهایی نمیکند.
 • نیاز های سالمند برطرف میشود.
 • کار های شخصی سالمند انجام میشود. 
 • نسبت به خانه ی سالمندان ارزان تر است.
 • کاهش ایجاد افسردگی و استرس و...
 • معاشرت و هم صحبتی با سالمندان


هزینه ی استخدام  همدم سالمندان

قیمت همدم سالمند

هزینه ی همدم سالمند با توجه به خدماتی که شرکت پرستاری انجام میدهد فرق میکند پس نمیتوان قیمت ثابتی برای استخدام همدم سالمند تعیین کرد. شرکت چتر فیروزه ای خدماتی از جمله مدت زمان استخدام همدم سالمند ( همدم سالمند به صورت شبانه روزی، پرستارسالمند به صورت ساعتی)  انجام میدهد. شما میتوانید برای  اطلاعات بیشتر با شرکتر چتر فیروزه ای در کرد تماس بگیرید و هزینه ی ثابت با توجه به  خدماتی که میخواهید را از مشاوران ما بپرسید.


 
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید