پرستار ساعتی در بیمارستان- هزینه ی استخدام پرستار ساعتی در بیمارستان

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
پرستار ساعتی در بیمارستان

بعضی از افراد به دلایل زیادی همچون مشغله ی فکری، تشکیل خانواده و... نمیتوانند از بیمار خود در بیمارستان نگهداری کنند از طرفی هم خدمات پرستاری در  بیمارستان ها محدود و تنها شامل مراقبت هایی ضروری است پس نمیتوان بیمار را به خودی خود رها کرد. استخدام پرستار ساعتی یا پرستار 24 ساعته میتواند به بهبود بیمار شما کمک کند. نگهداری و مراقبت از بیمار نیاز به تخصصی دارد که فرد باید دوره های آموزشی را گذرانده باشد تا بتواند در صورت مشکل اوضاع را کنترل کند و سریع به پزشک خبر دهد. پرستار یا همان همراه بیمار در بیمارستان یک سری خدماتی دارد که در ادامه با آن ها آشنا میشویم. 
شما میتوانید با تماس به شرکت چتر فیروزه ای در کرج پرستار ساعتی یا  پرستار تمام وقت در بیمارستان استخدام کنید تا بتواند از بیمار شما مراقبت و نگهداری کند

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

 

چرا  شرکت چتر فیروزه ای برای استخدام پرستار ساعتی در بیمارستان انتخاب کنیم؟

 به دلیل اینکه پرستار بیشتر از اعضای خانواده با فرد بیمار در ارتباط است باید در انتخاب آن دقت کنیم. برای استخدام پرستار در بیمارستان دو نوع وجود دارد
1.    استخدام پرستار شخصی: شما میتوانید یک پرستار شخصی  استخدام کنیم ولی اگر اتفاقی برای فرد بیمار در بیمارستان بی افتد مسئولیتش گردن خودتان است چون به صورت شخصی و بدون وجود شرکتی این پرستار را استخدام کرده اید اما اگر شما از شرکتی یک همدم برای سالمندتان استخدام کنید در صورت هر نوع مشکلی میتوانید از شرکت پرستاری شکایت کنید.
2.    استخدام پرستار از شرکت معتبر: به دلیل زیاد شدن شرکت های پرستاری اعتماد کردن به یک شرکت کار بسیار سختی شده است اما شما با توجه به سابقه ی کاری، پرستار های ماهر و.... میتوانید به آن شرکت اعتماد کنید و از انجا پرستار در بیمارستان استخدام کنید. شرکت چتر فیروزه ای در هنگام استخدام پرستار از پرستار ها  مدارک هویتی، ضمانت و... را میگیرد. شما میتوانید برای استخدام یک پرستار ساعتی یا  پرستار 24ساعته در بیمارستان با شرکت چترفیروزه ای در کرج تماس بگیرید.

استخدام پرستار ساعتی در بیمارستان

استخدام پرستار تمام وقت در بیمارستان

بیشتر افراد به دلیل تشکیل خانواده یا سرکار رفتن نمیتوانند از بیمار خود به طور 24 ساعته مراقبت و نگهداری کنند از طرفی هم همان طور که گفتیم خدمات پرستارها در بیمارستان ها محدود است و نمیتوان برای بیمار همدم استخدام نکرد.  در بعضی از مواقع باید کارهای بیمار را اطرافیان یا پرستار انجام دهد به همین دلیل استخدام یک پرستار به صورت 24 ساعته میتواند هم به شما هم به بهبود بیمار کمک کند. شما میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای در کرج برای استخدام پرستار تمام وقت در بیمارستان تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.


خدمات پرستار در بیمارستان به صورت ساعتی

هر پرستار یک سری خدماتی در بیمارستان  دارد که این خدمات شامل:
•    انجام دادن کار های شخصی
•    کمک به بیمار در جابه جایی آن توسط تجویز پزشک
•    کمک به بیمار جهت خوردن غذا
•    تعویض لگن یا پوشک
•    توجه به وسایلی که به بیمار وصل شده است مثل سرم و...
•    توجه به زمان مصرف درست دارو
البته با توجه به بیماری که مریض شما دارد این خدمات انجام میشود. 

هزینه ی پرستار ساعتی در بیمارستان


بیماری هایی که نیاز به مراقبت و نگهداری پرستار دارند

•    پرستار سکته ی مغزی 
•    پرستار بیمار آلزایمر
•    پرستار بیمار بعد از جراحی
•    پرستار بیمار سرطان 
شما میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای در کرج برای انجام خدمات پرستاری در بیمارستان  به صورت  پرستار تمام وقت یا 
پرستار ساعتی تماس بگیرید.


ویژگی های پرستار همراه بیمارستان به صورت ساعتی

استخدام  پرستار یا همدم ساعتی در بیمارستان یک سری ویژگی هایی دارد که شما در هنگام استخدام پرستار باید دقت کنید این ویژگی ها شامل:

•    مهارت و تجربه ی بالا پرستار در انواع بیماری ها 
•    مسئولیت پذیر بودن پرستار 
•    همراه بیمار در بیمارستان باید قابل اعتماد باشد یا از یک شرکت مطمئن استخدام کرد
•    صبور بودن
•    ارتباط گرفتن با بیمار
•    توجه به علائم بیمار
 

پرستار ساعتی یا پرستار 24 ساعته در بیمارستان

قیمت پرستار ساعتی یا پرستار 24 ساعته  در بیمارستان 

استخدام پرستار در بیمارستان به روند بهبودی بیمار کمک زیادی میکند. از طرفی هم پرستار با ارتباط با بیمار میتواند همدم بیمار شما بشود پس استخدام یک پرستار خوب و با تجربه بسیار مهم است. به دلیل های مختلف مثل خدمات متفاوت، بیماری های مختلف و... نمیتوان قیمت ثابتی برای استخدام پرستار ساعتی یا تمام وقت در بیمارستان تعیین کرد. شما میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای در کرج با  مشاوران ما صحبت بکنید.
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید