X

پرستار خانم جهت سالمند

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
پرستار خانم جهت سالمند

اولین و مهم ترین مسئله در استخدام پرستار سالمند، برقراری ارتباط بین  پرستار و سالمند است. خانواده ها به دلایل زیادی همچون مشغله کار، هزینه ی بالای بیمارستان ها و..  به جای فرستادن سالمند خانم به خانه ی سالمندان،  استخدام پرستار سالمند در منزل را ترجیح میدهند اما  به دلایل مختلف همچون مذهبی بودن، فرهنگی بودن ، عقاید مختلفی و... خانواده ها برای  هر جنسیتی ( خانم \ آقا )یک پرستار سالمند استخدام میکنند. بیشتر خانواده ها برای فرد سالمند خانم یک پرستار خانم جهت سالمند استخدام میکنند زیرا ممکن است سالمند خانم هنگام درد یا ناراحتی نتواند به پرستار سالمند آقا بگوید برای همین استخدام پرستار خانوم جهت سالمند برای این افراد کار بسیار مهمی است تا فرد سالمند احساس راحتی بکند. 
 شما میتوانید با شرکت خدماتی چتر فیروزه ای در کرج برای استخدام پرستار خانم جهت سالمند تماس بگیرید. و با مشاوران ما به طور رایگان صحبت کنید.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

 


چرا پرستار خانم جهت سالمند استخدام کنیم؟

به دلیل صبور بودن، مهربانی، حساس بودن به نیاز های سالمند و... بسیاری از افراد برای سالمند خود یک پرستار خانم جهت سالمند استخدام میکند. اما این دلیل نمیشود که بگوییم پرستار سالمند آقا  بدرد پرستاری نمیخورند این فکر کاملا اشتباه است در بیشتر مواقع یا بیماری ها  مثل بیماری اورولوژی فرد نیاز به یک  پرستار سالمند اقا دارد. به دلیل زیاد شدن شرکت های خدماتی استخدام یک پرستار خانوم جهت سالمند بسیار کار دشواری شده است. اما شما میتوانید با شرکت چتر فیروزه ای که دارای پرستارهای حرفه ای است برای استخدام پرستار خانوم جهت سالمند تماس بگیرید و از خدمات پرستاری با مشاوران ما صحبت کنید. 

وظایف پرستار سالمند جهت خانم


چرا برای استخدام پرستار خانم جهت سالمند شرکت چتر فیروزه ای را انتخاب کنیم؟

اعتماد کردن به هرکسی کار راحتی نیست. موسسه پرستاری چتر فیروزه ای هنگام گزینش پرستاران از آن ها مدارک هویتی، ضمانتی و مدارک معتبر سکونتی را از آن ها دریافت میکند. برای همین افرادی که فاقد شرایط باشند را به استخدام مجموعه خود در نمیاورند. بر همین اساس شما عزیزان می توانید با خیال راحت پرستار مورد نظر خود را انتخاب کنید.

12 تا از وظایف و مراقبت  برای  پرستار خانم جهت سالمند

پرستاری که برای سالمند شما چه آقا چه خانم استخدام میشود یک سری وظایفی دارد که این وظایف شامل:
•    کنترل فشار خون و..
•    پیشگیری از ایجاد زخم بستر
•    انجام تزریقات در منزل
•    نظافت خانه و درست کردن خانه 
•    حموم بردن سالمند
•    تعویض سوند، پوشک .. برای سالمند
•    در صورت هر گونه بیماری مثل سکته ی مغزی، آلزایمر و.... پرستار وضعیت سالمند را به دکتر یا شما گزارش میدهد.
•    انجام دادن کار های شخصی سالمند 
•    هم صحبتی با سالمند
•    انجام دادن بازی های فکری برای سالمند خانم یا آقا
•    مصرف به موقع دارو برای سالمند خانم
•    وعده ی غذایی مناسب 
شما میتوانید با شرکت چتر  فیروزه ای در کرج برای استخدام پرستارخانم جهت سالمند تماس بگیرید و از این نوع خدمات برای فرد سالمند بهرمند شوید.


چگونه یک پرستار مناسب برای  سالمند خانم استخدام کنید؟

پرستار خانم برای نگهداری سالمند

علاوه بر خدمات پرستاری  که در بالا ذکر شد فاکتور های دیگری برای انتخاب یک پرستار سالمند خانوم وجود دارد که باید در هنگام استخدام پرستارخانم جهت سالمند دقت کنید. در ادامه ما این نوع فاکتور های را برای شما توضیح میدهیم تا در انتخاب پرستار سالمند خانم این نکات را رعایت کنید.
1.    از یک شرکت معتبر، پرستار استخدام کنید تا در صورت مشکل بتوانید با شرکت تماس بگیرید.
2.    یک پرستار خانم جهت سالمند باید آموزش های مراقبت و نگهداری از پرستار را گذرانده باشد تا در صورت مشکل سالمند بتواند آن را رفع کند.
3.    قطعا داشتن تجربه بسیار مهم است پس در هنگام استخدام تجربه ی کاری پرستار را حتما بپرسید.
4.    پرستار باید مسئولیت پذیر باشد یعنی به 12 وظایفی که در بالا ذکر شد آگاه باشد و آنها را در صورت نیاز انجام دهد.
همان طور که در بالا ذکر شد اولین قدم انتخاب یک شرکت معتبر مثل شرکت خدماتی چتر فیروزه ای در کرج است. برای همین شما میتوانید برای استخدام پرستارخانم جهت سالمند تماس بگیرید.


مزایای استخدام خانم جهت سالمند چیست؟

ما در این مقاله به صورت یک جدول تمام مزایای استخدام پرستار خانم جهت سالمند را برای شما آورده ایم که میتوانید آن را مشاهده کنید.
 

شما با استخدام پرستار خانم به صورت 24 ساعته یا ساعتی میتوانید به کار های شخصی خود برسید     هزینه ی استخدام پرستار نسبت به خانه ی سالمندان بسیار کم تر است 

هزینه ی رفت و آمد به مطب پزشک را نمیدهید 

        
فرد سالمند در خانه ی خود بسیار راحت تر از بیمارستان یا خانه  سالمندان است

هزینه ی استخدام پرستار خانم جهت سالمند

هزینه ی استخدام پرستار خانم جهت سالمند

هزینه نگهداری سالمند در منزل به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. به طور کلی نمیتوان یک نرخ مشخص برای  آن در نظر گرفت. در ادامه برخی از عوامل مهم و تاثیر گذار برای مشخص کردن حقوق پرستار در منزل شرح میدهیم.
•    ایجاد هر گونه بیماری
•    استخدام پرستار ساعتی یا 24 ساعته
•    حمام کردن سالمند خانم 
•    موقعیت مکانی منزل سالمند خانم
•    سابقه کاری پرستار سالمند خانم
•    آشپزی کردن
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید