پرستاری از بیماران ریوی

02632261203 تلفن تماس
پرستاری از بیمار ریوی در منزل

پرستاری از بیماران ریوی یکی دیگر از خدمات حساس مجموعه چتر فیروزه ای است که برای بیماران و سالمندان که مشکل ریوی دارند همراه با تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و بهترین پرستاران انجام میشوند.

مهرآوران
مهرآوران

مراقبت از بیمار ریوی ، بیماری که در آن روند بهبودی آن بسیار کند بوده و حتی می توان گفت که غیز قابل درمان بوده و علائمی نظیر نفس نفس زدن ، خستگی و بی حالی که باعث می شود روند زندگی بیمار رو به کندی پیش رود . در مکان های شلوغ و پر ترافیک از لحاظ آلودگی هوا نظیر دود ماشین ، آلودگی کارخانجات صنعتی و همچنین مصرف سیگار باعث می شود که جمعیت این افراد رو افزایش پیش رود و هم به سلامت جامعه صدمه بزند هم بیشتر قشر سالخورده را در معرض خطر قرار دهد . با علم و درایتی که پرستاران ما در درمان این عزیزان دارند، آمادگی خود را برای مراقبت از بیماران ریوی در منزل اعلام کرده و افتخار داریم که در منزل شما عزیزان ، خدمات پرستاری در منزل را انجام دهیم .

 

خدمات پرستاری از بیماران ریوی در منزل

هنگام مراقبت از بیماران ریوی است که پرستار بیمار بداند که دقیقاً چه کاری باید انجام دهد یا اینکه چگونه بسته به بیماری، می تواند در روند درمانی کمک کند. هنگامی که یک بیماری تنفسی به وجود می آید، شناخت مراحل مختلف یک برنامه درمانی و مسئولیت در طول این برنامه، برای پرستار سالمند بسیار مهم است. بسته به بیماری، تعدادی درمان وجود دارد که بیمار می­تواند تحت آنها قرار بگیرد. در این مورد سطوح مختلف و تفاوت­هایی وجود دارد، و حتی اعتقادات متفاوتی در مورد اینکه کدام روش  مؤثرتر است ممکن است وجود داشته باشد. بیماریهای تنفسی گزینه های درمانی منحصر به فردی دارند و درک آنها یک گام مهم در نقش شما به عنوان پرستار سالمند است.

خدمات مراقبت‌های ویژه ICU بخشی از خدمات در منزل مجموعه ما است و بیمارانی که نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری نیاز دارند از این خدمات استفاده میکنند. این بیماران به‌صورت دقیق تحت نظر دکتر هستند تا به‌طور طبیعی کارکردهای بدن آنها حفظ شود.پرستاران و پزشکان این خدمات از افراد فوق متخصص تشکیل می‌شود. در این بخش بیماران به‌طور لحظه‌ای و شبانه روزی تحت مراقبت هستند و پرستاران باید در طول شبانه روز فشار خون درون سرخ رگ یا درون جمجمه و ایجاد تحریک تنفس درون نای توسط دستگاه تنفس مصنوعی را اندازه گیری کنند. 

حالا اگر خود شما یا اطرافیان و آشنایانتان مشکل بیماری ریوی دارید فقط کافیست با ما تماس بگیرید و شرایطتان را را به ما بگویید تا ما خدمات پرستاری از بیماران ریوی را توسط پرستاران و پزشکان با دانش و تجربه و دستگاه های مورد نظر برای شما ارائه دهیم.

البته جموعه چتر فیروزه ای دستگاه پالس اکسیمتر را هم برای اندازه گیری اکسیژن خون شما با قیمت مناسب به فروش میرساند که دستگاهی بسیار ضروری و کاربردی است.

 

پرستار بیمار ریوی در منزل

خدمات پرستاری از بیمار ریوی

علیرغم پیشرفت زیاد علم پزشکی در دنیا ، تمام مراقبت های پزشکی نیز نیاز به تخصص لازم در مورد هر نوع بیماری باید داشت و دانست نحوه مراقبت و برخورد با بیمار چیست.پرستارانی که در حوضه ی سلامت و بخش نگهداری از بیماران ریوی مشغول به فعالیت هستند، باید به علم روز دنیا آگاه بوده و توانایی مراقبت از چنین افرادی را داشته باشند. زیرا پرستاری از بیماران ریوی به نوع خود متفاوت است. . در این زمینه باید پرستار مورد نظر با درایت و کاردانی خویش بتواند بیماران ریوی شما عزیزان را روبه بهتر زندگی کردن و سلامتی پیش ببرند . ما در موسسه چتر فیروزه ای ، برای مراقبت از بیماران ریوی در منزل با کمال میل و اشتیاق آماده ایم که در خدمت شما عزیزان بوده و در منازل گرم و پربرکت شما افتخار پرستاری از بیماران ریوی را داشته باشیم .

 

خدمات توانبخشی بیمار ریوی در منزل

برنامه ای که در آن فرد بیمار یاد میگیرد که چگونه ورزش کند و از چه راهکارهایی برای تنفس و نفس کشیدن استفاده کند که در آن هدف اصلی، توانمند کردن بیمار از لحاظ بدنی و بالا بردن استقامت او در نفس کشیدن و کیفیت آن می باشد . در روند بهتر شدن شرایط یک بیمار ریوی، برنامه ریزی درست بسیار مهم می باشد . یک سری حرکات ورزشی که به بیمار آموزش داده می شود و یک سری برنامه های تغذیه و اصول مراقبتی که توسط پرستار منزل  به او گفته خواهد شد .

 

اکسیژن درمانی بیماران ریوی در منزل

پرستار بیمار ریوی

روش درمانی که در آن به بیمار کمک می شود که روش زندگی بهتری داشته و با کیفیت تر زندگی کند و تمام این روشها در منازل شما عزیزان انجام خواهد شد . در اکسیژن در مانی که برای بیماران ریوی استفاده می شود از چندین روش استفاده می شود که شما عزیزان می توانید برای مشاوره و آشنا شدن، با کارشناسان ما تماس گرفته. ارائه خدمات در مراقبت از بیماران ریوی در منزل یک وظیفه برای بهتر بودن بیماران شما و بهتر زندگی کردن آنها می باشد . پرستارانی که در مجموعه ی ما فعالیت دارند ، و روشهای استفاده از دستگاه های تنفسی را بلد بوده و آموزشهای لازم را در این زمینه به شما خواهند آموخت.

اکسیژن درمانی برای بیماری های زیر هم موثر است :

 • سرطان ریه
 • COPD
 • فیبروز کیستیک
 • فیبروز ریوی
 • ذات الریه
 • آسم شدید
 • آپنه خواب (وقفه تنفسی هنگام خواب)

 

ساکشن بیمار ریوی در منزل

وقتی که بیماران ریوی سخت نفس می کشند شاکشن به آنها کمک می کند که ترشحات اضافی از گلو و دهان آنها بیرون آورده و بهتر هوا را استشمام کنند . اما باید دقت شود که ساکشن یک امر همیشگی نیست و باید به موقع و سر وقت انجام شود . در این روش باید پرستاران داری تخصص کافی بوده که خدایی نکرده به بیمار شما آسیب وارد نشود .

 

پرستار بیمار ریوی چه نکاتی را باید رعایت کند؟

 • پرستار سالمند هرگز در نزدیکی مخزن اکسیژن سیگار نکشد.
 • پرستار سالمند از محصولات قابل اشتعال در همان مجاورت استفاده نکند.
 • مخزن را به صورت قائم نگه داشته و 5 فوت از آن دور بمانید.
 • پرستار سالمند از استفاده از محصولاتی با روغن، گریس و نفت خودداری کند.
 • پرستار سالمندهمیشه یک کپسول اطفای حریق را در دسترس نگه دارد.
 • شرکت برق را از مخزن اکسیژن خود برای اولویت دهی در هنگام قطع برق مطلع کنید.

لازم بذکراست: کلیه مطالب و موضوعات ذکرشده دراین سایت جنبه اطلاع رسانی داشته و هنگام تماس ارتباط شما عزیزان به اپراتور وصل شده و بر اساس شرایط اعلام شده از طرف مخاطب موضوع شما به واحد مربوطه ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد و از طریق نفرات و گروه مربوطه پیگیری صورت خواهد گرفت خداراشاکرهستیم به پاس این موهبت الهی وبا تلاش وهمکاری کادر اداری و گروه های خدماتی ذیصلاح پس ازسالها تلاش و تجربه و سابقه ای درخشان توانسته ایم اعتمادی محکم در راستای خدمات رسانی در سطح استان بر پایه صداقت وتعهد کاری و مسولیت پذیری بیافرینیم.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید