خدمات شبانه روزی پرستاری و مراقبت ویژه بیماران

02632261203 تلفن تماس
پرستاری و مراقبت از بیمار

اعزام بهترین پرستاران و نیرو های آقا و خانم آموزش دیده و مجرب جهت پرستاری و نگهداری و مراقبت از بیماران در منزل با مجموعه درمانی چتر فیروزه ای

مهرآوران
مهرآوران

پرستاری از بیماران در منزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند مرکز چتر فیروزه ای این امکان را به شما عزیزان میدهد تا بیمار شما در منزل از احساس امنیت و آرامش برخوردار باشد
کادر درمانی مرکز چترفیروزه ای در راستای بهبودی بیماران سعی بر این دارد که خدمات خود را با دقت و سرعت بالا ارائه دهد.

پرستار بیمار یک فرشته مهربان و کار بلد در خانه است که از بیماران مراقبت و نگهداری میکند و همه ما در بعضی مواقع به خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار نیاز داریم زیرا تمایل به رفتن به بیمارستان و همچنین ماندن و بستری شدن در بیمارستان با محیط و هوای آلوده را نداریم.

چتر فیروزه ای یک مجموعه درمانی است که با اعزام پرستار به منزل خدمات مراقبت و نگهداری از بیمار را ارائه میدهد.

 

خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل

همانطور که میدانید امروزه خانواده های مختلف به دلیل سخت شدن زندگی و وجود مشغله های کاری زیاد ترجیح میدهند از خدمات پزشکی و مراقبتی در منزل استفاده کنند.مثلا خانواده هایی هستند که نگران والدین خود هستند و از خدمات نگهداری سالمند در منزل مجموعه ما استفاده میکنند و همچنین خانواده های شاغل دارای فرزند هستند که درخواست پرستاری و مراقبت از کودک در منزل را دارند.

اما با این شرایط و با وجود بیماری های مختلف برای تمامی سنین مرکز چتر فیروزه ای خدمات پرستاری و نگهداری از بیمار در منزل را نیز برای راحتی و آرامش و امنیت بیمار و خانواده بیمار ارائه میدهد که این خدمات توسط پرستاران و بهیاران آموزش دیده و با تجربه انجام میشود.

مرکز درمانی و پرستاری که درخواست میکنید باید از همه نظر قابل اعتماد باشد تا بتوانید با خیال راحت خانه و وسایل و از همه مهم تر بیمار را به او بسپارید.اما فقط قابل اعتماد بودن مهم نیست بلکه پرستار مورد نظر باید دارای دانش و مهارت های لازم در زمینه خود باشد و همچنمین از تمامی بیماری ها یک سر رشته داشته باشد تا در مواقع ضروری بهترین عمل را انجام دهد البته لازم به ذکر است که اگر بیمار مورد نظر به طور ناگهانی از هوش برود و مشکلی ایجاد شود مجموعه ما سریعا خدمات اعزام آمبولانس به محل را برای مشتریان ارائه میدهد.

 

خدمات مراقبت برای چه بیمارانی ارائه میشود؟

* مراقبت از بیماران MS
* مراقبت و نگهداری از بیماران CVA
* مراقبت از بیماران پارکینسون . آلزایمر و...
* مراقبت از بیماران سرطانی
* مراقبت از بیماران قلبی ریوی
* مراقبت از بیماران CCU
* مراقبت از بیماران ICU
* پرستاری از بیماران CP
* پرستاری از بیماران جراحی شده
* پرستاری از بیماران اعصاب و روان

کلیه خدمات درمانی مرکز توسط کادر درمانی اعم از پزشکان ، پرستاران ، بهیاران ، کمک بهیاران و گروه های فوریت پزشکی به صورت شیفتی انجام میپذیرد.

 

بیماری های حساس که میتوانند از خدمات پرستاری و مراقبت استفاده کنند

مراقبت-از-بیمار

 • بیمار پارکینسون

این بیماری پس از آلزایمر معمول ترین بیماری مخرب اعصاب به شمار می رود! به طور مختصر می توان گفت بیماری پارکینسون یکی از انواع بیماری های نورولوژیک است که فرد مبتلا به آن به تدریج توانایی جسمی و روحی خود را از دست داده و در صورت عدم انتخاب راهکار درمانی مناسب با سرعت بیشتری بر شدت علائم آن افزوده می شود.

سیر بیماری پارکینسون پیشرونده است و منجر به کاهش تدریجی عملکرد فرد می شود.

 • بیماری ms

ام اس یک بیماری خود ایمنی سیستم عصبی است که در آن غلاف میلین که لایه پوشاننده این سلول ها است دچار آسیب می شوند و در نتیجه پیام رسانی در سیستم عصبی به ویژه در مغز و نخاع مختل می شود.

با توجه به اعصابی که در نتیجه این بیماری دچار اختلال عملکرد شده اند علائم بیماری در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

اگر بیمار ام اس در خانواده دارید ما پیشنهاد میکنیم از خدمات پرستاری از بیمار ام اس در منزل چتر فیروزه ای استفاده کنید.

 • بیمار آلزایمر

بیماری فراموشی که به اختصار آلزایمر خوانده می‌شود، یک نوع اختلال عملکرد مغزی است که بتدریج توانایی‌های ذهنی بیمار تحلیل می‌رود. بارزترین نوع از انواع مختلف زوال عقل اختلال حافظه‌است. اختلال حافظه معمولاً بتدریج ایجاد شده و پیشرفت می‌کند. در ابتدا اختلال حافظه به وقایع و آموخته‌های اخیر محدود می‌شود ولی بتدریج خاطرات قدیمی هم آسیب می‌بینند. بیمار پاسخ سئوالی را که چند لحظه قبل پرسیده‌است فراموش می‌کند و مجدداً همان سؤال را می‌پرسد. بیمار وسایلش را گم می‌کند و نمی‌داند کجا گذاشته‌است. در خرید و پرداخت پول دچار مشکل می‌شود و نمی‌تواند حساب دارائیش را نگه دارد. بتدریج در شناخت دوستان و آشنایان و نام بردن اسامی آنها نیز مشکل ایجاد می‌شود. کم‌کم مشکل مسیر یابی پیدا شده و اگر تنها از منزل بیرون برود ممکن است گم شود. در موارد شدیدتر حتی در تشخیص اتاق خواب آشپزخانه، دستشویی و حمام در منزل خودش هم مشکل پیدا می‌کند. بروز اختلال در حافظه و روند تفکر سبب آسیب عملکردهای اجتماعی و شخصی بیمار شده و در نتیجه ممکن است سبب افسردگی، عصبانیت و پرخاشگری بیمار شود.

 • بیمار asl

ارائه خدمات پرستاری از بیمار asl در منزل توسط پزشکان و پرستاران آموزش دیده و با دانش و مهارت و تجربه توسط کادر مراقبتی-درمانی چتر فیروزه ای.

 • بیمار کرونایی

اگر در منزل یا حتی بیمارستان فردی مشکوک به کرونا یا فردی مبتلا به کرونا دارید حتما سریعا با ما تماس حاصل فرمایید تا مجموعه ما خدمات اعزام پرستار کرونا به منزل را با تجهیزات و پرستاران متخصص به شما عزیزان ارائه دهند تا دیگران چیزی نباشید.

فردی که به این ویروس مبتلا میشود باید هم در منزل و هم در بیمارستان یک سری نکات را رعایت کند و همچنین یک سری کار ها را نباید انجام دهد که این نکات را همه افراد و خانواده نمیدانند و نمیتوانند این ویروس را مهار کنند به همین دلیل ما به شما پیشنهاد میکنیم از مراکز درمانی مطمئن خدمات اعزام پرستار بیمار کرونایی به منزل یا بیمارستان را درخواست کنید تا در کمترین زمان درمان شوید.

 • بیمار قلبی عروقی

بیماری قلبی-عروقی به هر گونه بیماری که دستگاه گردش خون را تحت تاثیر قرار دهد اشاره دارد که شامل بیماری‌های قلبی، بیماری‌های عروقی مغز و کلیه و بیماری‌های شریانی می‌شود.

 • بیمار ccu

 مراقبتهای ویژه شامل کلیه مراقبتهای حساس وابسته به زندگی بیمار است بعبارت دقیق تر می توان گفت «مراقبت ویژه عبارت از مراقبت از بیماران مبتلابه بیماریهای حاد مخاطره آمیز حیات تحت نظر ماهرترین پرسنل همراه با وسایل و امکانات پیشرفته است

 • بیمار cp

یک بیماری است که بر توان عضلانی ( سفتی عضلات ) و حرکت آنها تاثیر می گذارد. در بیماری فلج مغزی ( سی پی ) حرکت عضلات و هماهنگی لازم برای انجام کارهای ظریف و درشت مختل می شود. علت این امر آسیب مناطقی از مغز که مسئول از انجام حرکات هستند می باشد. در ادامه این نوشته درباره این می نویسم که علت این آسیب مغزی چیست و در نهایت چه راهکارهای درمانی برای کودکان مبتلا به بیماری سی پی وجود دارد.

به گروهی از بیماری ها گفته می‌شود که با تأثیر بر تفکر ورفتار  باعث ایجاد ناراحتی برای فرد مبتلا یا ایجاد ناتوانی در وی می‌شوند. علت بیماری‌های روانی به خوبی شناخته شده نیست ولی آنچه مسلم است این است که عوامل ژنتیک، استرس های  مختلف و نوع تعامل فرد با دیگران در ایجاد یا بروز آن‌ها مؤثر است. افسردگی، اضطراب وسواس ، اختلال دوقطبی و اسکیزوفرنیا از جمله این اختلالات هستند.

 • بیمار حاد تنفسی یا آسمی

خیلی از افراد در سنین بالا بنابر دلایلی دچار این بیماری میشوند و برخی کودکان نیز وقتی به سن نوجوانی میرسند این مشکل را مشاهده میکنند که نکته مهم در این خصوص این است که این بیماری چند نوع است و حتما باید نوع آسم درست تشخیص داده شود تا دارو های مخصوص و مراقبت های لازم برای فرد مورد نظر ارائه شود.

پرستاری و مراقبت از بیمار آسمی یا حاد تنفسی بسیار حساس و پر استرس است و به همین دلیل مجموعه چتر فیروزه ای آماده ارائه خدمات اعزام پرستار به منزل و ارائه خدمات پرستاری از بیمار مبتلا به آسم و حاد تنفسی با پرستاران مجرب و تجهیزات پیشرفته و ضروری میباشد.

 • بیمار پارکینسون

پرستار بیمار پارکینسون در منزل به دلیل  لرزش های حاصل از این بیماری عصبی و تنظیم دارو برای مدیریت علائم آن نقش مهمی در مراقبت از افراد مبتلا ایفا می کنند. بیماری پارکینسون می تواند وضعیت افرادی را که این بیماری درآن ها پیشرفت می کند را آسیب پذیرتر کند و به عنوان افرادی که برای مدت طولانی زندگی می کنند، تغییرات بالینی در این گروه از بیمار بارز تر است. تجویز مکمل در حال حاضر به طور گسترده ای برای بیماران مبتلا به پارکینسون استفاده می شود. بنابراین مجموعه چتر فیروزه ای با ارائه خدمات پرستاری به خصوص پرستار بیمار در منزل  برای بیماری پارکینسون خدمتی مقرون به صرفه را تضمین می کند و توانایی ارائه بخش های کامل مراقبت، که نشان دهنده نقش گسترده پرستار کارآزموده است را نشان می دهد.

 • پرستار بیمار دیالیزی

بیماران دیالیزی (کلیوی) که برای بهبود وضعیت جسمی خود مجبورند که قبل از گرفتن پیوند، دیالیز انجام دهند باید علاوه بر رعایت زمان دیالیز به رژیم غذایی خود نیز اهمیت بیشتری بدهند که شما عزیزان میتوانید با استفاده از خدمات پرستار بیمار دیالیزی در منزل این نکات را رعایت کنید. در واقع این بیماران از لحاظ غذایی محدودیت های بیشتری دارند و به همین دلیل در معرض سوء تغذیه هستند.

تصور چنین شرایطی برای هر فرد دشوار است. ناتوانی در حرکت و جابجایی و حتی نشستن و برخاستن  بسیار سخت خواهد بود. شاید نتوان این مشکل را برای بیمار از بین برد، اما او می تواند مشکلات روحی و جسمی ناشی از ناتوانی فرد را به حداقل برساند. پرستاری از بیمار ناتوان حرکتی در منزل با مراقبت از او و انجام کارهای خوب و مثبت ، با هدف کمک به بهبودی فرد حاصل خواهد شد.

 

خدمات پرستاری از بیماران ریوی در منزل

پرستار بیمار ریوی

هنگام مراقبت از بیماران ریوی است که پرستار بیمار بداند که دقیقاً چه کاری باید انجام دهد یا اینکه چگونه بسته به بیماری، می تواند در روند درمانی کمک کند. هنگامی که یک بیماری تنفسی به وجود می آید، شناخت مراحل مختلف یک برنامه درمانی و مسئولیت در طول این برنامه، برای پرستار سالمند بسیار مهم است. بسته به بیماری، تعدادی درمان وجود دارد که بیمار می­تواند تحت آنها قرار بگیرد. در این مورد سطوح مختلف و تفاوت­هایی وجود دارد، و حتی اعتقادات متفاوتی در مورد اینکه کدام روش  مؤثرتر است ممکن است وجود داشته باشد. بیماریهای تنفسی گزینه های درمانی منحصر به فردی دارند و درک آنها یک گام مهم در نقش شما به عنوان پرستار سالمند است.

خدمات مراقبت‌های ویژه ICU بخشی از خدمات در منزل مجموعه ما است و بیمارانی که نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری نیاز دارند از این خدمات استفاده میکنند. این بیماران به‌صورت دقیق تحت نظر دکتر هستند تا به‌طور طبیعی کارکردهای بدن آنها حفظ شود.پرستاران و پزشکان این خدمات از افراد فوق متخصص تشکیل می‌شود. در این بخش بیماران به‌طور لحظه‌ای و شبانه روزی تحت مراقبت هستند و پرستاران باید در طول شبانه روز فشار خون درون سرخ رگ یا درون جمجمه و ایجاد تحریک تنفس درون نای توسط دستگاه تنفس مصنوعی را اندازه گیری کنند. 

حالا اگر خود شما یا اطرافیان و آشنایانتان مشکل بیماری ریوی دارید فقط کافیست با ما تماس بگیرید و شرایطتان را را به ما بگویید تا ما خدمات پرستاری از بیماران ریوی را توسط پرستاران و پزشکان با دانش و تجربه و دستگاه های مورد نظر برای شما ارائه دهیم.

 

پرستاری از بیمار سکته مغزی و قلبی در منزل

اگر پرستاری از بیماران سکته مغزی و قلبی در منزل را به مجموعه ما و پرستاران ما بسپارید ، ما میدانیم که مراقبت اصولی و درست از همان ابتدا بسیار روی روند بهبود بیمار سکته مغزی تاثیر میگذارد.

مهمترین نکته در پرستاری از بیمار سکته قلبی و مغزی در منزل توجه به رفتار فرد بیمار پس از سکته و بررسی وضعیت او در دوران نقاهت است.در هنگام مراقبت از بیمار سکته مغزی و قلبی در منزل شما میتوانید به سهولت ریسک و احتمال وقوع عوارض بعدی را به حداقل برسانید.

 به طور کلی مراقبت بعد از سکته قلبی و مغزی می تواند منجر به کاهش سطح استرس عاطفی، ذهنی و جسمی برای بازماندگان سکته مغزی و همچنین  مراقبین شود.

 

پرستار بیمار آلزایمری

پرستاری و نگهداری از بیماران آلزایمری نیازمند مهارت و دانش تخصصی میباشد و پس از تشخیص این بیماری مهم ترین اهداف کیفیت و سبک زندگی بیمار میباشد.

پرستار بیمار آلزایمری علاوه بر شرایط مطلوب برای فرد بیمار باید محیط نگهداری بیمار را نسبت به روحیه و رفتار بیمار تنظیم و کنترل کند.

درضمن به علت اینکه هیچ درمان قطعی برای برای این بیماری پیدا نشده است و فرد تا آخر زندگی خود با این بیماری درگیر است پس اصلا نباید هیچ انتظاری از بیمار آلزایمری داشت و همچنین این بیمار تحت هیچ شرایطی نباید تنها باشد.

تمامی پرستاران و مراقبان مجموعه چتر فیروزه ای برای پرستاری و نگهداری از بیماران آلزایمری آموزش دیده هستند و دارای مهارت و دانش و تجره کافی هستند.

 

enlightened توجه داشته باشید که پرستارانی که مرکز چتر فیروزه ای اعزام میکند میتوانند خدماتی از جمله تزریقات در منزل ، سرم تراپی در منزل و  همچنین بخیه زخم  در منزل و پانسمان زخم در منزل  را در صورت نیاز برای بیماران هم انجام دهند.

 

خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل باید چه ویژگی هایی باشد؟

نگهداری-از-بیمار

طبق تحقیقاتی که در زمینه پرستاری و مراقبت از بیمار انجام شده،محققان به این نتیجه رسیده اند که اگر بیمار در منزل خود تحت نظر و درمان قرار گیرد ، راحت تر و سریعتر روند بهبود خود را طی میکند تا اینکه با حال خراب در محیط آلوده بیمارستان و دور از خانه خود قرار گیرد.

اگر حال فردی در خانواده شما خراب شد میتوانید ابتدا از خدمات ویزیت پزشک در منزل استفاده کنید.

پزشک متخصص بررسی ها را انجام میدهد و به شما میگوید که میتوانید خوتان به راحتی از بیمار مراقبت کنید یا اینکه بیمار مورد نظر را به بیمارستان انتقال دهید و یا اینکه از خدمات مراقبت و نگهداری مراکز درمانی استفاده کنید.

اگر بیمار نیاز به تجهیزات و بررسی های مداوم درمانی و مراقبتی نداشته باشد شما میتوانید از بیمار پرستالری و مراقبت کنید در غیر این صورت ما به شما توصیه میکنیم تا مرکز درمانی چتر فیروزه ای تماس بگیرید و خدمات مراقبت از بیمار در منزل را درخواست کنید تا با جدید ترین تجهیزات و بهترین پرستاران برای شما انجام شود.

خدمات مراقبت از بیمار در منزل خدماتی هستند که به بیماران کمک می کند تا بتوانند در محیطی که دوست دارند، طبق عادات گذشته خود به زندگی ادامه دهند و همچنین تحت مراقبت های درمانی نیز قرار گیرند.

در این مرکز یک تیم کامل تخصصی از جمله پزشک، پرستار، فیزیوتراپ، کاردرمانگر و گفتاردرمان، دستیار پرستاری و …  پیوسته در حال ارائه خدمات خود به بیماران مختلف هستند.

مراقبت از بیمار می تواند  صورت شبانه روزی و یا پاره وقت در ساعات مشخصی از روز صورت بگیرد. این موضوع با توجه به نظر پزشک و همچنین درخواست خانواده تعیین می شود.

امروزه به کمک تکنولوژی و حضور افراد متخصص می توان تجهیزات پیشرفته پزشکی را در منزل برای بیماران فراهم کرد. و از نظر کیفیت، خدماتی در سطح کیفیت خدمات بیمارستانی بهره مند شد.

 

خدماتی که برای پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل ارائه میشود

 1. تنظیم برنانه مراقبتی روزانه 
 2. نظارت بر وضعیت بهداشت فردی بیمار
 3. نظارت بر تغذیه بیمار و انجام توصیه های تغذیه ای با توجه به نوع بیماری
 4. انجام انواع تزریقات
 5. انجام تغذیه با گاواژ یا تغذیه وریدی
 6. مراقبت از سوند بیمار و انجام سونداژ
 7. مراقبت از زخم و بخیه بیمار
 8. مراقبت از زخم های دیابتی
 9. پیشگیری از زخم بستر و مراقبت از زخم بستر
 10. نظارت ب مصرف منظم دارو توسط پزشک
 11. توجه به عوارض داویی بیمار
 12. مراقبت از درن 
 13. تغییر پوزیشن دادن به بیمار برای جلوگیری از زخم دیابت
 14. کمک به حرکت و جابجایی بیمار و آموزش های لازم جهت چگونگی شروع حرکت و استفاده از عضلات 
 15. مدیریت درد بیمار
 16. توجه به بهداشت روان بیمار
 17. ارائه توصیه های لازم در جهت انجام اصلاحات مربوط به محیط فیزیکی بیمار
 18. و …

 

وظایف پرستار برای مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل

 • استحمام بیمار و رسیدگی به نظافت شخصی

یکی از کارهایی که انجام آن در زمان بیماری به دلیل کمبود بنیه و یا گاها مشکلات حرکتی برای بیماران بسیار مشکل است، استحمام و انجام امور مربوط به نظافت شخصی، رفتن به توالت و یا مرتب کردن و سلمانی موها می‌باشد. بعضی از بیماران به دلیل مشکلاتی همچون بی اختیاری در ادرار و … نیاز به پوشک شدن دارند، که این مورد نیز در حیطه وظایف پرستار بیمار می‌باشد.

 • مراقبت و نگهداری از بیمار

مراقبت و نگهداری از بیمار ، برقراری یک ارتباط دوستانه و صمیمی با بیمار یکی از مهمترین وظایف پرستاران بیمار می‌باشد. این موضوع باعث می‌شود تا عزیزان شما  احساس آرامش و اعتماد بیشتری داشته باشند و این باعث تسریع در روند بهبود بیماری خواهد شد.

 • انجام پانسمان و تزریقات و فیزوتراپی در منزل

یکی از وظایفی که پرستار بیمار با توجه به تخصص خود به عهده دارد، انجام تزریقات  و همچنین شستشوی زخم، تعویض بانداژ و پانسمان بیمار و یا انجام فیزیوتراپی در منزل است. بیمارانی که در دوران نقاهت پس از جراحی هستند و یا افرادی که دچار زخم بستر شده‌اند، همگی نیازمند این قبیل مراقبت ها و خدمات می‌باشند.

 • رسیدگی به وضعیت درمانی بیمار در منزل

پرستار بیمار طبق زمانبندی مشخص شده توسط پزشک معالج دارو را به بیمار یادآوری می‌کند و وظیفه دارو دادن به وی را برعهده خواهد داشت. علاوه بر این پرستار موظف است در صورت نیاز بصورت روزانه و هفتگی فشار خون و یا میزان قند خون وی را اندازه‌گیری نماید. پرستار با توجه به درخواست پزشک می‌تواند گزارشات دوره‌ای از وضعیت بیمار برای وی تهیه و ارسال نماید.

 

mail مطالب پیشنهادی : مراقبت از تراکئوستومی در منزل ، خدمات انمای تخلیه ای در منزل و رادیولوژی در منزل

 

شرایط استخدام پرستار در منزل چگونه است؟

پرستاری-از-بیمار

اگر قصد استخدام یک یا چند پرستار برای مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل را دارید باید به مراکز درمانی معتبر و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان  مراجعه کنید.

در این مراکز پرستاران مجرب با عبور از فیلترهای مهارتی و رفتاری و اخلاقی و تایید نهایی به خانواده ها معرفی می شوند.

لازم به ذکر است که برای استخدام پرستار در منزل به نکاتی توجه کنید که شامل : 

 1. تجربه کاری مشابه پرستار
 2. برخورد پرستار با بیمار
 3. قابل اعتماد بودن پرستار
 4.  الویت دادن نیازهای بیمار در هر شرایطی
 5. آمادگی پرستار برای موقعیت های اضطراری
 6. منعطف بودن پرستار

 

دستگاه پالس اکسیمتر (اکسیژن سنج) برای بیماران

دستگاه پالس اکسیمتر یا اکسیژن سنج یکی از دستگاه های مورد نیاز و ضروری است که برای پرستاری و مراقبت از بیماران مورد استفاده قرار میگیرد.

این دستگاه توسط مجموعه چتر فیروزه ای با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا ارائه میشود که پرستاران ما با این دستگاه سلامت بدن و اندازه اکسیژن خون بیماران را کنترل میکنند تا روند بهبود و مراقبتی خوب و بدون مشکلی داشته باشند.

 

اما قیمت استخدام و استفاده از خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل چقدر است؟

سوالات مهمی هستند که برای استفاده از خدمات در منزل به ذهن میرسند مانند قیمت پرستار بیمار در منزل چقدر است؟چگونه این قیمت تعیین میشود؟ و یا چه مواردی روی این قیمت ها تاثیر گذار هستند؟

نرخ اصلی خدمات نگهداری از بیمار در منزل توسط نظام پرستاری و وزارت بهداشت مشخص میشود اما شرایط و خدماتی که افراد قصد استفاده از آنها را دارند هم تاثیر زیادی روی این قیمت دارد و باعث تغییر قیمت و هزینه میشود.

در حقیقت کارشناس پرستاری که خود دارای مدرک پرستاری است؛ هزینه مراقبت از بیمار در منزل یا بیمارستان را بر اساس درخواست مشتری و نرخ اتحادیه محاسبه می‌کند. باتوجه به نوع درخواست مشتری، دستمزد پرستار به صورت ساعتی، روزمزد یا به صورت ماهیانه و ثابت تعیین می‌شود.

اما با این حال استفاده از خدمات درمانی و مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل به صرفه تر از روش های درمانی ئیگر است.آیا میدانید چرا؟؟

 

مزیت ها و دلایل به صرفه بودن خدمات پرستاری از بیمار در منزل

 • استفاده از خدمات پرستار بیمار در منزل مزیت های بسیاری برای خانواده ها دارد. پرستار بیمار در منزل به خوبی می داند چگونه از بیمار شما مراقبت کند و روند بهبودی و انگیزه بیمار به زندگی و حس خوب را افزایش دهد. شما با استفاده از آموزش ها و تجربیات پرستار بیمار در منزل می توانید این دوران سخت را پشت سر بگذارید. بدون شک مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل فشار مضاعفی را بر خانواده ها اضافه خواد کرد. بنابراین تمامی خانواده هایی که از خدمات پرستار بیمار در منزل استفاده کرده اند رضایت خود را از این انتخاب به ما اعلام کرده اند.
 • مزیت مهم دیگر استفاده از خدمات پرستاری در منزل علاوه بر افزایش آسایش و رفاه خانواده، کاهش هزینه های مراقبت از بیمار به یک هزینه ثابت ماهیانه خواهد بود؛ زیرا بسیاری از خانواده ها برای دریافت خدمات درمانی مانند تزریقات و پانسمان، ماساژ و مراقبت از عضو آسیب دیده و … مکررا باید به مراکز خدمات درمانی مراجعه می کردند. هزینه رفت و آمد و همچنین هزینه ویزیت و درمان باعث شده است تا مشتریان ما استفاده از خدمات پرستار در منزل را بسیار به صرفه و پرفایده بدانند.
 •  پرستاری از بیماران درمنزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد، همچنین خدمات پرستاری منحصراً به بیمار شما در طول شبانه روز ارائه میگردد. 

رکز پرستاری چتر فیروزه ای افتخار دراد که با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارایه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد.

لازم بذکراست: کلیه مطالب و موضوعات ذکرشده دراین سایت جنبه اطلاع رسانی داشته و هنگام تماس ارتباط شما عزیزان به اپراتور وصل شده و بر اساس شرایط اعلام شده از طرف مخاطب موضوع شما به واحد مربوطه ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد و از طریق نفرات و گروه مربوطه پیگیری صورت خواهد گرفت خداراشاکرهستیم به پاس این موهبت الهی وبا تلاش وهمکاری کادر اداری و گروه های خدماتی ذیصلاح پس ازسالها تلاش و تجربه و سابقه ای درخشان توانسته ایم اعتمادی محکم در راستای خدمات رسانی در سطح استان بر پایه صداقت وتعهد کاری و مسولیت پذیری بیافرینیم.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید