پرستار بیمار در منزل

02632261203 تلفن تماس
پرستاری و مراقبت از بیمار

اعزام بهترین پرستاران و نیرو های آقا و خانم آموزش دیده و مجرب جهت پرستاری و نگهداری و مراقبت از بیماران در منزل با مجموعه درمانی چتر فیروزه ای همراه با تجهیزات ضروری و با قیمت های منصفانه

مهرآوران
مهرآوران

همانطور که میدانید امروزه بیماری های زیادی در کل جهان وجود دارد که افراد زیادی هم درگیر آنها هستند و نگهداری و پرستاری از آنها کار هر کسی نیست.

با وجود این همه بیماری طبیعی است که همه به مراکز درمانی روی می آورند و محیط مراکز درمانی مثل بیمارستان ها نیز بسیار آلوده است و ممکن است شرایط بیمار وخیم تر شود.

حالا پیشنها ما به شما این است که بجای اینکه مسیر زیادی را همراه با ترافیک طی کنید و به بیمارستان برسید و با هزینه های بالا بیماران را درمان کنید ، از خدمات پرستار بیمار در منزل استفاده کنید و هر لحظه از شرایط و روند بهبودی بیمار با خبر باشید.

ای خدمات جزو خدمات پرستاری در منزل مهم مجموعه چتر فیروزه ای است که در ادامه کاملا با آن آشنا خواهید شد.

 

پرستار بیمار

همانطور که گفته شد بیماری های زیادی وجود دارند که یک سری از آنها روی جسم افراد و یک سری یگر روی روح و روان افراد تاثیر میگذارند و آنها را بیمار میکنند.

در این شرایط که بهتر است به مراکز درمانی مراجعه نکنیم و در شرایطی که خانواده ها نمیتوانند از بیمار نگهداری و پرستاری کنند ، بهترین راه استخدام یک پرستار بیمار است.

این نوع پرستار فردی متخصص در زمینه مراقبت های پزشکی و درمان بیماران در منزل است که دوره های آموزشی و مورد نیاز را گذرانده و همچنین تجربه لازم را در کنار سر پرستاران دیگر گذرانده و در حال حاضر به یک پرستار خصوصی بیمار تبدیل شده است.

وقتی کمی فکر کنید حتما متوجه میشوید که بیماران مخصوصا اگر سالمند باشند در محیط بیمارستان احساس ناراحتی میکنند و احتمال افسرده شدن آنها بعد از مدتی وجود دارد و در عین حال تمام افراد در منزل خود احساس راحتی و امنیت بیشتری دارند و در نتیجه با وجود فردی متخصص ، درمان و بهبودی آنها سریعتر و راحتتر انجام میشود.

مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل امری تخصصی و پیچیده است و قبل از هر اقدامی بهتر است از خدمات ویزیت پزشک در منزل استفاده کنید تا شرایط و نوع بیماری مشخص شود و بعد از آن از یک مرکز پرستاری معتبر درخواست اعزام پرستار بیمار به منزل را داشته باشید.

پرستار به صورت مداوم وضعیت سلامتی بیمار را ارزیابی می کند و در صورت لزوم مداخلات مناسب را انجام می دهد.

کمکیار بیمار در منزل فعالیت های مراقبتی خود را با توجه به توصیه پزشک انجام می دهد و موظف است هرگونه تغییر در وضعیت بیمار را به پزشک اطلاع دهد.

بهیار بیمار در منزل علاوه بر ارائه خدمات پرستاری به خانواده نیز در بالارفتن کیفیت زندگی از طریق کاهش استرس ناشی از مراقبت کمک می کند.

 

خدمات مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل

استخدام پرستار بیمار در منزل

امروزه نسبت به شرایط سخت زندگی و گرانی ها خانواده ها یعنی زن و شوهر و فرزندان مشغول کار هستند تا زندگی خود را بگذرانند.

حالا اگر در این شرایط یکی از این افراد دچار بیماری معمولی یا بیماری حادی شود باید چه کاری انجام داد؟

با هزینه های پرداختی بالای بیمارستان ها این کار اصلا به صرفه نیست ، از طرفی هم سایر افراد خانواده مکان گرفتن مرخصی را ندارند و نمیتوان بیمار را با حال خودش در خانه رها کرد.

به همین علت ما در مجموعه چتر فیروزه ای تصمیم به کمک به هموطنان عزیز که ر این شرایط قرار دارند گرفتیم و آماده خدمت رسانی در زمینه های مختلف پزشکی و درمانی مانند پرستاری از بیمار در منزل ، فیزیوتراپی در منزل ، آزمایش در منزل و هزاران مورد دیگر هستیم.

شما عزیزان میتوانید با تماس با ما درخواست اعزام پرستار را داشته باشید تا ما بهترین و کاربلد ترین و با تجربه ترین پرستاران را نسبت به شرایط بیمار شما همراه با تجهیزات ضروری اعزام کنیم تا پرستار مورد نظر تمامی کار های مربوط به درمان و نگهداری بیمار را انجام دهد و نه خانواده و نه خود بیمار نگران هیچ مشکل و خطری نباشند.

پرستاران ما میتوانند نسبت به شرایط بیمار و شرایط خانواده وی به صورت شبانه روزی ، نیمه وقت و یا ساعتی خدمت رسانی کنند و همچنین تمامی کار های معمولی و شخصی بیمار را به بهترین شکل انجام دهند.

 

پرستار خصوصی بیمار در منزل

Sick nurse

پرستار بیمار خصوصی تقریبا یک یا چند پله نسبت به سایر پرستاران بالاتر است.

تمامی پرستاران در رشته مورد نظر تحصیل کرده اند و بعد از گرفتن مدرک و یاد گیری آموزش های لازم وارد بیمارستان ها یا مراکز درمانی شده اند و در آنجا به انجام کار های عملی در کنار سایر پرستاران پرداخته اند تا تجربه خود را بالا ببرند.

پرستاران معمولی و عمومی در هر زمینه ای به اندازه کمی تجربه و مهارت دارند اما پرستاران خصوصی در یک یا چند زمینه به صورت حرفه ای و تخصصی آماده خدمت رسانی هستند.

این پرستاران دلسوز و مهربان باید طبق نظر و نسخه پزشک وضعیت بیمار را بررسی کنند و تمامی کار های مربوط به بهبود را به درستی انجام دهند و از نظر روحی و روانی ، احساسی و عاطفی از فرد بیمار حمایت کنند و اگر خدایی نکرده بیمار ناگهانی از هوش رود ، پرستار با تجربه سریعا اقدامات اولیه و ضروری را انجام میدهد و در صورت نیاز درخواست اعزام آمبولانس به محل را میکند.

به طور کلی و خلاصه خدمات بیمار در منزل و مراقب از بیمار با هدف افزایش رفاه و آسایش خانواده‌های بیماران و همچنین بیمار ارائه می‌شود و استفاده از این خدمات پرستاری به شما این اطمینان را خواهد داد که پرستاری با تجربه و آموزش دیده به خوبی از بیمار شما مراقبت خواهد کرد.

در صورت نیاز به این خدمات با ما تماس بگیرید.

 

پرستار بیمار چه خدماتی ارائه میدهد؟

 • طراحی برنامه مراقبتی و اجرای آن با توجه به دستور پزشک
 • انجام انواع تزریقات و پانسمان و سرم تراپی
 • مراقبت از سوند، بگ ها و تراشه و لوله گذاری ها
 • توجه به دستگاه های ثبت علائم حیاتی
 • توجه به تغذیه بیمار یا انجام تغذیه با لوله و یا تغذیه وریدی
 • توجه به میزان مواد دریافتی و دفعی بیمار
 • توجه به سلامت روانی بیمار
 • بررسی روزانه بیمار از نظر زخم بستر و عفونت و قارچ های پوستی
 • کمک به جابجایی بیمار، تغییر وضعیت بیماری در تخت و …
 • مراقبت از بیمار در حال احتضار
 • توجه به زمانبندی مصرف دارو ها و یادآوری آن به بیمار
 • ارزیابی محیط اطراف بیمار و حفظ امنیت بیمار
 • ارائه توصیه های لازم در زمینه مناسب سازی محیط زندگی بیمار
 • و…

 

پرستاری از بیمار در کرج

خدمات پرستاری از بیمار در منزل

کرج یکی از پر جمعیت ترین شهر های ایران است که افراد زیادی در روز به دنبال خدمات پرستاری و درمان و غیره در این منطقه هستند.

مجموعه ما نیز در تمامی نقاط کرج آماده ارائه انواع خدمات توسط افراد متخصص و با تجربه و تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و مجهز میباشد تا راحتی و آسایش را برای شما فراهم کند.

پرستاران ما در کرج دارای مهارت های ارتباطی خوب ، درک بالا و اخلاق مناسب و بسیار صبور و دلسوز هستند و فشار های کاری را تحمل میکنند و آرامش را حفظ میکنند و با آرامی و مهربانی وظایفشان را انجام میدهند.

ما در کرج هم پرستار بیمار و هم پرستار کودک داریم که هم میتوانند در شرایط سخت مانند یک فرشته در منزل شما حضور پیدا کنند و راحتی خیال را به شما هدیه دهند تا به راحتی سر کار بروید و نگران هیچ چیزی مخصوصا کودک یا بیمار خود نباشید.

 

وظایف پرستار بیمار در منزل

Sick nurse at home

استحمام بیمار و رسیدگی به نظافت شخصی

یکی از کارهایی که انجام آن در زمان بیماری به دلیل کمبود بنیه و یا گاها مشکلات حرکتی برای بیماران بسیار مشکل است، استحمام و انجام امور مربوط به نظافت شخصی، رفتن به توالت و یا مرتب کردن و سلمانی موها می‌باشد. بعضی از بیماران به دلیل مشکلاتی همچون بی اختیاری در ادرار و … نیاز به پوشک شدن دارند، که این مورد نیز در حیطه وظایف این پرستاران می‌باشد.

مراقبت و نگهداری از بیمار

مراقبت و نگهداری از بیمار ، برقراری یک ارتباط دوستانه و صمیمی با بیمار یکی از مهمترین وظایف پرستاران بیمار می‌باشد. این موضوع باعث می‌شود تا عزیزان شما  احساس آرامش و اعتماد بیشتری داشته باشند و این باعث تسریع در روند بهبود بیماری خواهد شد.

انجام پانسمان و تزریقات و فیزوتراپی در منزل

یکی از وظایفی که پرستار بیماران با توجه به تخصص خود به عهده دارد، انجام تزریقات  و همچنین شستشوی زخم، تعویض بانداژ و پانسمان بیمار و یا انجام فیزیوتراپی در منزل است. بیمارانی که در دوران نقاهت پس از جراحی هستند و یا افرادی که دچار زخم بستر شده‌اند، همگی نیازمند این قبیل مراقبت ها و خدمات می‌باشند.

رسیدگی به وضعیت درمانی بیمار در منزل

پرستار طبق زمانبندی مشخص شده توسط پزشک معالج دارو را به بیمار یادآوری می‌کند و وظیفه دارو دادن به وی را برعهده خواهد داشت. علاوه بر این پرستار موظف است در صورت نیاز بصورت روزانه و هفتگی فشار خون و یا میزان قند خون وی را اندازه‌گیری نماید. پرستار با توجه به درخواست پزشک می‌تواند گزارشات دوره‌ای از وضعیت بیمار برای وی تهیه و ارسال نماید.

سایر وظایف

 1. تنظیم برنانه مراقبتی روزانه 
 2. نظارت بر وضعیت بهداشت فردی بیمار
 3. نظارت بر تغذیه بیمار و انجام توصیه های تغذیه ای با توجه به نوع بیماری
 4. انجام انواع تزریقات
 5. انجام تغذیه با گاواژ یا تغذیه وریدی
 6. مراقبت از سوند بیمار و انجام سونداژ
 7. مراقبت از زخم و بخیه بیمار
 8. مراقبت از زخم های دیابتی
 9. پیشگیری از زخم بستر و مراقبت از زخم بستر
 10. نظارت ب مصرف منظم دارو توسط پزشک
 11. توجه به عوارض داویی بیمار
 12. مراقبت از درن 
 13. تغییر پوزیشن دادن به بیمار برای جلوگیری از زخم دیابت
 14. کمک به حرکت و جابجایی بیمار و آموزش های لازم جهت چگونگی شروع حرکت و استفاده از عضلات 
 15. مدیریت درد بیمار
 16. توجه به بهداشت روان بیمار
 17. ارائه توصیه های لازم در جهت انجام اصلاحات مربوط به محیط فیزیکی بیمار
 18. و …

 

استخدام پرستار بیمار در منزل یا بیمارستان

هزینه پرستار بیمار در منزل

اگر قصد استخدام یک یا چند پرستار برای مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل را دارید باید به مراکز درمانی معتبر و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان  مراجعه کنید.

در این مراکز پرستاران مجرب با عبور از فیلترهای مهارتی و رفتاری و اخلاقی و تایید نهایی به خانواده ها معرفی می شوند.

لازم به ذکر است که برای استخدام پرستار در منزل به نکاتی توجه کنید که شامل : 

 1. تجربه کاری مشابه پرستار
 2. برخورد پرستار با بیمار
 3. قابل اعتماد بودن پرستار
 4.  الویت دادن نیازهای بیمار در هر شرایطی
 5. آمادگی پرستار برای موقعیت های اضطراری
 6. منعطف بودن پرستار

 

مزایا استفاده از خدمات پرستاری از بیمار در منزل

 • روند بهبودی بیمار را سرعت می بخشد.
 • امکان ابتلا به عفونت های مختلف را کاهش می دهد.
 • نسبت به دریافت خدمات پرستاری در بیمارستان مقرون به صرفه تر است.
 • همزمان حمایت بیشتر خانواده از بیمار را به همراه دارد.
 • به صورت اختصاصی و با دقت بالاتری برای یک نفر ارائه می شود.
 • زمان حضور پرستار در منزل به تشخیص پزشک و نیاز بیمار قابل تعیین است.
 • بیمار را از نظر فعالیت های روزمره نیز مورد حمایت قرار می دهد.
 • مدیریت دارویی بیمار را انجام می دهد.
 • ارتباط موثر تری با بیمار برقرار می شود.
 • سایر اعضای خانواده هم زمان درگیر مراقبت از بیمار نخواهند شد و می توانند فعالیت های روتین خود را انجام دهند.
 • اعضای خانواده می توانند شاهد روند بهبودی بیمار خود در منزل باشند.
 • مشکلات رفت و آمد به بیمارستان به کمترین حد خود می رسد.
 • عدم حضور در بیمارستان بارمنفی ناشی از فضای بیمارستان را از بیمار و خانواده برمی دارد.
 • آرامش بیمار در محیط اشنای منزل نسبت به بیمارستان بیشتر خواد بود.

 

پرستار بیمار تراکئوستومی در منزل

ایجاد یک راه هوایی و تنفسی برای بیماران که اکسیژن پایینی دارند توسط یک لوله داخل طراشه را تراکئوستومی میگویند که اگر زمانی به این نوع خدمات نیاز داشتید میتوانید از خدمات پرستاری در منزل چتر فیروزه ای استفاده کنید.

پرستاران ما به صورت کتبی و شفاهی آموزش های لازم را به خود بیمار و اطرافیان بیمار ارائه میدهند و نحوه کار با دستگاه و لوله تراکئوستومی در منزل را نیز به صورت کامل آموزش میدهند و این خدمات را به بهترین نحو ارائه میدهند.

در صورتی که علائمی مثل مشکل تنفسی ، تحریک پوست اطراف استوما ، عدم توانایی جهت خروج ترشحات ، سرفه مکرر ، آسیب پوستی در نواحی بالای قفسه سینه و همچنین درجه حرارت بالا ، ترشحات چرکی ، قرمزی و خونریزی دارید حتما سریعا با ما تماس بگیرید.

 

پرستار بیمار قلبی در منزل

پرستار بیمار در منزل

هرگاه در رگی از رگهای خون رسان قلب یا مغز گرفتگی ایجاد شود رگ مسدود شده و خون رسانی آن متوقف می شود این توقف خون رسانی باعث وارد آمدن آسیب شدید به عضله قلب یا سلولهای مغز در اطراف رگ مسدود شده می‌شود به این آسیب دیدگی عضله قلب یا مغز ، سکته (انفورکتاس) می‌گویند .

عضله قلب با انقباض متوالی و بی وقفه خود باعث می‌شود خون موجود در حفره های قلب به سراسر بدن پمپاژشود این عضلات خود، اکسیژن و انرژی لازم را از رگهای اطراف عضله قلب (کرونر) دریافت می‌کنند اگر یکی از این عروق در طول زمان بخاطر لخته و رسوب شدن چربی مسدود گردد .خون رسانی بطور ناگهانی درآن رگ متوقف می‌شود این توقف ناگهانی خون رسانی علائم بالینی خاصی دارد که به آن سکته قلبی گفته می‌شود.

 

پرستار بیمار سرطانی در منزل

سرطان ها به سن یا جنس خاصی اختصاص ندارند و در ضمن قسمت های مختلف بدن ممکن است دچار سرطان شوند.

در جامعه ما با شرایطی که وجود دارد و وقتی کسی به سرطان مبتلا میشود کاملا امید خود را از دست میدهد ، پس باید برای درمان افراد سرطانی بهترین شرایط را برای وی فراهم کنیم تا دیگر نگران چیزی نباشد و همچنین میتوانید پرستار دلسوزی استخدام کنید که به تمامی شرایط مسلط باید و تمامی مسئولیت ها را بپذیرد.

پرستار این بیماران بايد بيمار و اقوام و اطرافيان او را مورد حمايت قرار دهد و نيازهاي فيزيكي، رواني، اجتماعي و فرهنگي و بحرانهاي احساسي بيمار را درك كند.

 

پرستار بیمار لوسمی در منزل

خدمات پرستاری از کودکان لوسمی مجموعه چتر فیروزه ای توسط تیمی متخصص انجام میشود.اکثر این مراکز دارای روانشناس، کارگران اجتماعی،متخصصان تغذیه، درمانگران، مربیان و سایر متخصصانی هستند که می توانند به مراقبت از کودکان سرطانی بپردازند.

نحوه تشخیص و درمان سرطان برای هر فردی متفاوت است و به ویژگی های شخصی و میزان پیشرفت بیماری و عواملی دیگر بستگی دارد که در این زمینه می توانید با موسسات خدمات پرستاری و مراکز تخصصی سرطان مشورت نمایید.با تیم های مراقبت های بهداشتی در مورد آنچه که برای سن کودک شما مناسب است صحبت کنید و ایده های خود را نیزبا تیم مراقبت های پزشکی در میان بگذارید تا برنامه کمکی مناسبی دریافت نمایید.

 

پرستار بیمار ناتوانی حرکتی در منزل

پرستاران به عنوان یکی از  اعضاء تیم توانبخشی  در این تیم دارای نقش  محوری بوده و  نقش های نگهداری از بیمار ، نقش مشاوره ای ، نقش  محافظه کارانه و انجام فعالیت های سنتی و نقش تفسیری برای بیمار دارد.

 پرستار در تیم  توانبخشی نقش محوری دارد به  طوری که بدون پرستار کار ها به نحو احسن انجام نمی گیرد . و همیشه نقش پرستار حتی در خدمات غیر پرستاری  حائز اهمیت میباشد.

فرایند توانبخشی  به طورت پرستاری است که از اولین ارتباط ها با افراد حرفه ای در  سیستم بهداشتی شروع شده و در ادامه  این فرایند مددجو  از تیم درمانی تا استقلال کامل  جدا نمی شود . در این پرستار خانواده افراد حرفه ای سیستم سلامت ،جامعه و دیگر مددجویانی که  مددجو در تیم انها شرکت میکند نقش های اساسی بازی میکنند.

 

پرستار بیمار دیالیزی در منزل

پرستار بیمار در کرج

دیالیز به دستگاهی گفته می شود که تصفیه مواد سمس و زائد خون را انجام می دهد. این دستگاه برای اولین بار در سال 1940 مورد استفاده قرار گرفت. دیالیز معمولا به روش همودیالیز، برای بیماران حاد کلیوی مورد استفاده قرار می گیرد.

اصولا فرد سالمندی که مبتلا به بیماری کلیوی است و درمان دیالیز را در پیش گرفته است، نمی‌تواند به امور شخصی خود برسد. همچنین بایستی فردی در کنار او حضور داشته باشد تا زمان مصرف دارو ها را به او یادآوری کند. این گونه سالمندان، همانطور که پیشتر گفتیم، نیاز به رژیم غذایی سالم دارند . یعنی مواد غذایی که مصرف می‌کنند باید کاملا سالم و حاوی مواد مغذی باشد. این کار ها باید توسط شخص دیگری انجام شود. اما از آنجایی که امروزه اکثر خانواده‌ها شاغل هستند، امکان پذیر نیست. پس یکی از بهترین راه حل ها استفاده از یک پرستار سالمند در منزل است.

 

پرستار بیمار ریوی در منزل

علیرغم پیشرفت زیاد علم پزشکی در دنیا ، تمام مراقبت های پزشکی نیز نیاز به تخصص لازم در مورد هر نوع بیماری باید داشت و دانست نحوه مراقبت و برخورد با بیمار چیست.پرستارانی که در حوضه ی سلامت و بخش نگهداری از بیماران ریوی مشغول به فعالیت هستند، باید به علم روز دنیا آگاه بوده و توانایی مراقبت از چنین افرادی را داشته باشند. زیرا پرستاری از بیماران ریوی به نوع خود متفاوت است. . در این زمینه باید پرستار مورد نظر با درایت و کاردانی خویش بتواند بیماران ریوی شما عزیزان را روبه بهتر زندگی کردن و سلامتی پیش ببرند . ما در موسسه چتر فیروزه ای ، برای مراقبت از بیماران ریوی در منزل با کمال میل و اشتیاق آماده ایم که در خدمت شما عزیزان بوده و در منازل گرم و پربرکت شما افتخار پرستاری از بیماران ریوی را داشته باشیم .

حالا اگر خود شما یا اطرافیان و آشنایانتان مشکل بیماری ریوی دارید فقط کافیست با ما تماس بگیرید و شرایطتان را را به ما بگویید تا ما خدمات پرستاری از بیماران ریوی را توسط پرستاران و پزشکان با دانش و تجربه و دستگاه های مورد نظر برای شما ارائه دهیم.

 

پرستار بیمار als در منزل

این پرستار وظایفی دارد که عبارتند از :

 1. نظارت کردن بر وضعیت بهداشتی بیمار
 2. انجام تزریق و پانسمان
 3. مراقبت از بخیه و زخم فرد بیمار ( مانند زخم های دیابتی )
 4. مراقبت و پیشگیری از زخم بستر
 5. مدیریت درد بیمار
 6. استحمام بیمار و رسیدگی به نظافت شخصی ایشان
 7. مراقبت و نگهداری از بیمار ( مراقبت و پرستاری از بیمار در منزل)
 8. کمک به فرد بیمار برای حرکت کردن و جابجایی و دادن آموزش هایی در رابطه با چگونه شروع کردن حرکت و استفاده از عضلات
 9. توجه به عوارض و اثرات جانبی دارویی فرد بیمار
 10. تهیه دادن غذا به بیمار
 11. دادن دارو به بیمار
 12. حمل و نقل بیمار
 13. تمیز کردن محیط اطراف ( منزل ) بیمار
 14. چکاپ فشار خون به صورت زمانبندی شده

 

پرستار بیمار ms در منزل

پرستار بیمار

افرادی که قصد دارند، برای بیمار پرستار استخدام کنند، از طریق روش‌های مختلفی می‌توانند اینکار را انجام دهند، البته لزوم این شرایط رعایت قوانینی است که برای آن در نظر گرفته می‌شود. اولین مورد تحقیق و جستجو در مورد یک مرکز است.

دومین مورد این است که به ترجیح خود شخص پیگیر، این درخواست از طریق تماس انجام شود و یا حضوری! 
موضوع بعدی تکمیل فرمی است که در اختیار افراد قرار می‌گیرد که برای برخی از مراکز به صورت اینترنتی هم موجود است.

تا اینجای کار اطلاعات درون سیستم ثبت می‌شود و برای تایین استخدام پرستار بیمار ام اس زمانی در نظر گرفته می‌شود تا با وضعیت بیمار آشنایی پیدا کنند. در نتیجه سوابق و تجارب پرستار در اختیار متقاضی قرار داده خواهد شد و پرستار کار خود را آغاز می‌کند.

 

پرستار بیمار آلزایمری در منزل

پرستاری و نگهداری از بیماران آلزایمری نیازمند مهارت و دانش تخصصی میباشد و پس از تشخیص این بیماری مهم ترین اهداف کیفیت و سبک زندگی بیمار میباشد.

پرستار افراد آلزایمری علاوه بر شرایط مطلوب برای فرد بیمار باید محیط نگهداری بیمار را نسبت به روحیه و رفتار بیمار تنظیم و کنترل کند.

درضمن به علت اینکه هیچ درمان قطعی برای برای این بیماری پیدا نشده است و فرد تا آخر زندگی خود با این بیماری درگیر است پس اصلا نباید هیچ انتظاری از بیمار آلزایمری داشت و همچنین این بیمار تحت هیچ شرایطی نباید تنها باشد به همین علت ما به شما پیشنهاد میکنیم از خدمات پرستاری از بیمار در منزل مجموعه چتر فیروزه ای استفاده کنید زیرا این پرستاران در زمینه مراقبت از بیماران آلزایمری نیز آموزش دیده اند و تخصص و مهارت کافی دارند.

 

پرستار بیمار پارکینسون در منزل

پرستاران پارکینسون به دلیل  لرزش های حاصل از این بیماری عصبی و تنظیم دارو برای مدیریت علائم آن نقش مهمی در مراقبت از افراد مبتلا ایفا می کنند. بیماری پارکینسون می تواند وضعیت افرادی را که این بیماری درآن ها پیشرفت می کند را آسیب پذیرتر کند و به عنوان افرادی که برای مدت طولانی زندگی می کنند، تغییرات بالینی در این گروه از بیمار بارز تر است. تجویز مکمل در حال حاضر به طور گسترده ای برای بیماران مبتلا به پارکینسون استفاده می شود. بنابراین مجموعه چتر فیروزه ای با ارائه خدمات پرستاری به خصوص پرستار بیمار در منزل  برای بیماری پارکینسون خدمتی مقرون به صرفه را تضمین می کند و توانایی ارائه بخش های کامل مراقبت، که نشان دهنده نقش گسترده پرستار کارآزموده است را نشان می دهد.

 

پرستار بیمار آسم و حاد تنفسی در منزل

پرستار آسمی فردی متخصص در زمینه مراقبت تخصصی از بیماران تنفسی بوده که بعد از طی کردن دوره های اموزشی و تجربی می تواند به اجرای دستورات پزشک بپردازد. 

پرستار در محیط بیمارستان و همچنین در منزل بیمار قادر به ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری از بیماران مبتلا شده به آسم و مشکلات تنفسی می باشد.

امروزه مراقبت از بیمار در منزل نسبت به بستری شدن در بیمارستان از الویت بیشتری برخوردار است.

خانواده بیمار پس از ویزیت پزشک در منزل و تایید نوع بیماری باید شرایط و محیط مراقبت را در منزل برای بیمار خود فراهم کند. همچنین با فراهم شدن امکان تامین تجهیزات پزشکی در منزل برای ارزیابی مداوم علائم حیاتی و وضعیت سلامتی بیمار مراقبت از بیمار در اغلب مواقع در منزل نسبت به بیمارستان برتری دارد.

 

پرستار بیمار سکته ای در منزل

پرستار خصوصی بیمار در منزل

اگر پرستاری و مراقبت از بیمار مخصوصا پرستاری از بیماران سکته مغزی در منزل را به مجموعه ما و پرستاران ما بسپارید ، ما میدانیم که مراقبت اصولی و درست از همان ابتدا بسیار روی روند بهبود بیمار سکته مغزی تاثیر میگذارد.

مهمترین نکته در پرستاری از بیمار سکته مغزی در منزل توجه به رفتار فرد بیمار پس از سکته و بررسی وضعیت او در دوران نقاهت است.در هنگام مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل شما میتوانید به سهولت ریسک و احتمال وقوع عوارض بعدی را به حداقل برسانید.

 به طور کلی مراقبت بعد از سکته مغزی می تواند منجر به کاهش سطح استرس عاطفی، ذهنی و جسمی برای بازماندگان سکته مغزی و همچنین  مراقبین شود.

 

پرستار بیمار ICU و CCU در منزل

این نوع پرستاران خدمات زیر را ارائه میدهند :

 1. کنترل مداوم علایم حیاتی بیمار
 2. بررسی مداوم سطح هوشیاری
 3. مانیتورینگ دائم
 4. بررسی وضعیت همودینامیک
 5. اتصال و جداسازی بیمار از دستگاه ونتیلاتور
 6. مدیریت درد
 7. مدیریت راه هوایی
 8. اکسیژن درمانی
 9. فیزیوتراپی تنفسی
 10. ساکشن ترشحات تنفسی
 11. بررسی الگوی تنفسی
 12. انجام فعالیت های حرکتی
 13. تغییر وضعیت بیمار
 14. ماساژ نواحی تحت فشار
 15. پیشگیری و مراقبت از زخم فشاری
 16. پانسمان و مراقبت از زخم
 17. تغذیه بیمار به صورت وریدی
 18. تغذیه بیمار از از طریق سوند بینی معده
 19. دارو درمانی در اشکال مختلف:تزریقی، خوراکی، تنفسی، داخل چشمی و دیگر اشکال دارویی.
 20. تعبیه سوند بینی معده
 21. تعبیه سوند ادراری

 

پرستار بیمار کرونایی در منزل

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که بهترین و سریع ترین راه برای درمان ویروس کرونا این است که افراد در منزل و تحت مراقبت بمانند از این رو ما تصمیم گرفته ایم علاوه بر خدمات پرستار سالمند و خدمات پرستار کودک در منزل ، خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار کرونایی را ارائه میدهد.

اگر در منزل یا حتی بیمارستان فردی مشکوک به کرونا یا فردی مبتلا به کرونا دارید حتما سریعا با ما تماس حاصل فرمایید تا مجموعه ما خدمات اعزام پرستار کرونا را با تجهیزات و پرستاران متخصص به شما عزیزان ارائه دهند تا دیگران چیزی نباشید.

همچنین برخی بیماران که به کرونا مبتلا شده‌اند پس از مدتی بستری بودن در بیمارستان مرخص می‌شوند؛ اما همچنان نیاز به مراقبت‌های پرستاری دارند. برای استخدام پرستار بیماران کرونایی در منزل می‌توانید با شرکت خدمات پرستاری تریتا تماس بگیرید. این مرکز با اعزام پرستاران دوره دیده و ماهر تا زمان بهبودی کامل بیمار در کنار شماست. هزینه پرستار بیمار در منزل نیز بر حسب شدت و ضعف بیماری و همچنین ساعاتی که نیاز است پرستار در منزل حضور داشته باشد محاسبه می‌گردد.

 

پرستار بیمار کرونا

این بیماری تقریبا از بهمن 1398 وارد  کشور های مختلف شد و به دلیل شیوع بالا ، افراد زیادی را درگیر کرد که در افراد زیادی خفیف بود و آسیب زیادی به آنها نرساند اما در مقابل برخی افراد مسن و یا بیمار را به صورت شدید درگیر کرد.

در این شرایط خیلی از افراد تصمر میکنند که بیمارستان ها ه دلیل داشتن تجهیزات و پرستاران و پزشکان بهترین مکان برای درمان بیماران کرونایی است اما این تصور کاملا اشتباه است زیرا وقتی تمامی بیکاران کرونایی در یک محیط قرار بگیرند ، این محیط به بدترین جای ممکن تبدیل میشود که ممکن است هر کسی در این محیط آسیب جدی ببیند.

علاوه بر این ، به خاطر اینکه تعداد بیماران کرونایی بسیار زیاد شدند ، دیگر بیمارستان ها جایی برای پذیرش و بستری بیماران ندارند.

در بین این بیماران کسانی که حال خیلی بدی ندارند میتوانند با نوشیدن مایعات زیاد و داروها و ویتامین ها خودشان را در منزل درمان کنند.

همچنین بیمارانی که حال بدی دارند هم میتوانند از مراکز درمانی درخواست پرستار بیمار کرونا داشته باشند و تحت نظر و درمان پزشک و پرستاران قرار بگیرند و همچنین در صورت نیاز به کپسول اکسیژن ، از مجموعه مورد نظر درخواست کنند.

 

دستگاه اکسیژن ساز

اکسیژن ساز  یک دستگاه پزشکی است که به منظور متمرکز کردن اکسیژن موجود در هوای محیط طراحی شده تا گاز اکسیژن غنی شده را به صورت مستمر برای بیمارانی که سطح اکسیژن خونشان پایین است تامین کند. دستگاه اکسیژن ساز خانگی یکی از مهمترین دستگاه هایی است که با پیشرفت روز افزون تکنولوژی به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات پزشکی به منازل راه پیدا کرده است. برای بیمارانی که از انواع بیماری های تنفسی مثل آمفیزم، بیماری مزمن انسداد ریه و غیره رنج می‌برند، اکسیژن سازها یکی از ضروری ترین تجهیزات پزشکی هستند. بسیاری از افراد از جمله بیماران حاد ریوی، آسمی، پونومی، قلبی و نیز در برخی موارد افراد سالم نیز جهت رفع خستگی روزانه می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.

 

پرستار بیماری های روانی در منزل

پرستاری از بیمار در منزل

بیماری روانی نوعی بیماری است که تاثیر بر تفکر و رفتار انسان ها می گذارد و باعث ناراحتی این افراد می شود . علت اصلی این بیماری هنوز مشخص نشده است و بر اساس تحقیقات انجام شده می توان ژنتیک و داشتن استرس را مهمترین علل این بیماری دانست . نشانه های عمده این بیماری اضظراب ، افسردگی و اختلالات دوقطبی می باشد .

موسسه چتر فیروزه ای یک موسسه خدماتی در زمینه اعزام پرستار در منزل می باشد. این موسسه که از پرستاران با تجربه و با دانش علمی بالا بهره می برد می تواند گرینه ی خوبی برای مراقبت از بیمار روانی شما باشد. خدمات پرستاری در این موسسه به صورت شبانه روزی ، روزانه و شیفت شب می باشد. شما می توانید با موسسه تماس بگیرید و شرایط بیمار خود را به کارشناسان ما بگویید تا آنها هم بهترین پرستار را برای مراقبت از بیمار شما اعزام نمایند.

 

پرستار بیمار فشار خون در منزل

فشار خون  ( blood pressure ) یکی از بیماری های خطرناک می باشد که در اکثر افراد دیده می شود . تا حدود زیادی می توان از طریق فشار خون وضعیت سلامتی فرد را پیشگویی کرد . اگر فشار خون یک فرد بالا باشد احتمال سکته مغزی و قلبی در آن فرد وجود دارد. فشار خون طبیعی یک فرد سالم معمولا 80/120 است یعنی همان 12 روی 8 .اگر فردی فشار خون بالاتر از حد معمول داشته باشد  آن فرد  دارای فشار خون بالا می باشد.

مجموعه ما آماده خدمت رسانی به این بیماران به صورت تخصصی میباشد.

 

پرستار بیماری های مزمن در منزل

مراقبان متخصص در مراقبت از سالمند در خصوص بیماریهای مزمن، در رابطه با مراقبت از سالمند و هماهنگی‌ با سرپرستان، آموزش دیده اند. اگر شما عزیزی از اعضای خانواده ی خود دارید که به بیماری مزمن دچار است، متخصص آموزش دیده ی مراقبت در منزل همراهان طولانی‌ مدت شما خواهند بود. خدمات مراقبت از سالمند به حفظ محیط امن خانه و با کمک ‌های اضافی در کارهای خانه، به مستقل زندگی‌ کردن فرد سالمند کمک می‌کند. آنها سالمندان را با ایمنی از اتاق خوابشان تا حمام یا جاهای دیگه خانه با هر وسیله‌ای که نیاز باشد همراهی میکنند و فراموش نمیکنند که فرد سالمند بیمار را برای گردش بیرون ببرند، چرا که هوای آزاد برای سلامتی‌ بسیار مفید است.

برای دریافت این خدمات با ما تماس بگیرید.

 

پرستار بیمار تشنجی در منزل

بیماری تشنج عبارتست از تخلیه ناگهانی و عصبی سلول های مغز. تشنج در واقع ترکیبی از تمام فعالیت های حرکتی، حسی و روانی مغز است که می تواند تمام مغز یا بخشی از آن را درگیر نماید . پرستاری از بیمار تشنجی امری مهم و حساس است.

مراقبت های پرستاری بیماران تشنجی امری بسیار مهم می باشد ، همانطور که مستحضر هستید تشنج نشات گرفته از تخلیه ناگهانی و عصبی سلول های مغز می باشد . تشنج در واقع ترکیبی از تمام فعالیت های حرکتی، حسی و روانی مغز است که این بیماری می تواند تمام مغز یا بخشی از آن را درگیر نماید .

 

هزینه پرستار بیمار در منزل

سوالات مهمی هستند که برای استفاده از خدمات در منزل به ذهن میرسند مانند قیمت پرستار بیمار در منزل چقدر است؟چگونه این قیمت تعیین میشود؟ و یا چه مواردی روی این قیمت ها تاثیر گذار هستند؟

نرخ اصلی خدمات نگهداری از بیمار در منزل توسط نظام پرستاری و وزارت بهداشت مشخص میشود اما شرایط و خدماتی که افراد قصد استفاده از آنها را دارند هم تاثیر زیادی روی این قیمت دارد و باعث تغییر قیمت و هزینه میشود.

در حقیقت کارشناس پرستاری که خود دارای مدرک پرستاری است؛ هزینه مراقبت از بیمار در منزل یا بیمارستان را بر اساس درخواست مشتری و نرخ اتحادیه محاسبه می‌کند. باتوجه به نوع درخواست مشتری، دستمزد پرستار به صورت ساعتی، روزمزد یا به صورت ماهیانه و ثابت تعیین می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

لازم بذکراست: کلیه مطالب و موضوعات ذکرشده دراین سایت جنبه اطلاع رسانی داشته و هنگام تماس ارتباط شما عزیزان به اپراتور وصل شده و بر اساس شرایط اعلام شده از طرف مخاطب موضوع شما به واحد مربوطه ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد و از طریق نفرات و گروه مربوطه پیگیری صورت خواهد گرفت خداراشاکرهستیم به پاس این موهبت الهی وبا تلاش وهمکاری کادر اداری و گروه های خدماتی ذیصلاح پس ازسالها تلاش و تجربه و سابقه ای درخشان توانسته ایم اعتمادی محکم در راستای خدمات رسانی در سطح استان بر پایه صداقت وتعهد کاری و مسولیت پذیری بیافرینیم.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • آزیتامختاری
  پرستاری از بیمار و خدمات منزل برای دوهفته
  • مرجان امامی

   برای دریافت اطلاعات کامل و همچنین در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید تا مراحل رو بگذرانید و ما پرستار مورد نظر را اعزام کنیم

تماس بگیرید