پرستار سالمند ارزان قیمت

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
پرستار سالمند ارزان قیمت

به دلایل زیادی اعضای خانواده نمیتوانند از سالمند خود مراقبت کنند. برای همین به دنبال پرستار ارزان قیمت هستند ما در این سایت روش های استخدام پرستار ارزان قیمت را برای شما گفته ایم با ما تا همراه باشید. بسیاری از افراد تصور میکنند که استخدام پرستار ارزان قیمت در انجام دادن وظایف کیفیت خوبی ندارد یا به خوبی از سالمندشان مراقبت نمیشود اما این تصور کاملا اشتباه است شما میتوانید با چند نکته کوتاه پرستار سالمند ارزان قیمت استخدام کنید.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

 استخدام پرستار سالمند ارزان قیمت

استخدام پرستار ارزان قیمت برای افرادی که حقوق بازنشستگی میگیرند بهتر است. سالمندان با افزایش سن نیاز به مراقبت ونگهداری بیشتری دارند از طرفی هم به دلیل نداشتن فرزند یا شاغل بودن آن ها نمیتوانند از افراد سالمند نگهداری کنند برای همین به دنبال استخدام پرستار سالمند ارزان قیمت برای خود هستند تا به وسیله آن کارهای روزمره خود را انجام دهد. یکی از مزیت های بزرگ پرستار سالمند ارزان هزینه ی آن نسبت به خانه ی سالمندان است. بسیاری از پدر و مادر های سالخورده علاقه دارند در خانه ی خودشان از آن ها مراقبت شود برای همین بستری شدن در خانه ی سالمندان را دوست ندارند. شما میتوانید برای استخدام پرستار ارزان قیمت با شرکت چترفیروزه ای تماس بگیرید.

سوالی که برای بسیاری از افراد امکان دارد پیش بیاید این است که استخدام پرستار سالمند ارزان قیمت با کیفیت است؟

پاسخ ما به شما بله است البته که پرستار سالمند وظایف بیشتر نسبت به پرستار سالمند ارزان دارد و در حالت کلی شما میتوانید وظایف پرستار سالمند را کم کنید تا برای شما ارزان تر بی افتد. البته ما در این سایت روش هایی را برای شما توضیح میدهیم که میتوانید با استفاده از آن ها هزینه ی پرستار سالمند را کم کنید یا پرستار سالمند ارزان قیمت استخدام کنید.

روش های استخدام پرستار سالمند ارزان قیمت

روش های بسیاری وجود دارد که شما میتوانید با استفاده از آن ها پرستار سالمند ارزان قیمت استخدام کنید برای همین شما باید عواملی که تاثیر بر روی قیمت دارد را بدانید تا با کاهش آن ها هزینه ی استخدام پایین بیاید این عوامل عبارتند از:

پرستار سالمند ارزان قیمت

شرح وظایف پرستار سالمند ارزان قیمت

همان طور که گفتیم شما میتوانید یک سری از وظایف پرستار سالمند را درخواست کنید تا با توجه به آن ها هزینه ی شما مشخص شود. البته این نکته رو هم در نظر بگیرید که تمامی وظایفی که پرستار انجام میدهد باید در قرار داد ذکر شده باشد. بسیاری از سالمندان دچار بیماری هایی همچون بیماری پارکینسون، بیماری آلزایمر و... هستند که نیاز به مراقبت و نگهداری دارند وظایف این نوع از سالمندان با کسانی که هیچ بیماری ندارند و فقط همدم سالمند میخواهند فرق میکند به عنوان مثال  افرادی که دچار بیماری هستند باید در خوردن غذا به آن ها کمک کرد. شما میتوانید برای استخدام پرستار سالمند ارزان قیمت با شرکت ما صحبت کنید.

در روزهای تعطیل خودتان از سالمند مراقبت کنید

یکی دیگر از روش های استخدام پرستار سالمند ارزان این است که شما میتوانید در روزهای تعطیل به دلیل خانه بودن خودتان از پدر و مادر سالخورده خود مراقبت کنید. برای همین شما میتوانید برای استخدام پرستار ارزان قیمت از این روش استفاده کنید. شما در روز های تعطیل مثل پنج شنبه و جمعه میتوانید پرستار استخدام نکیند تا هزینه این روزا کاهش پیدا کند.

استخدام پرستار سالمند ارزان از یک شرکت معتبر

شرکت چتر فیروزه ای از جمله شرکت هایی است که شما میتوانید یک پرستارارزان قیمت استخدام کنید. شرکت ما خدماتی دارد که شما میتوانید هرکدام از آن ها را در صورت نیاز استفاده کنید این خدمات شامل:

 • فیزیوتراپی در منزل
 • پرستاری از بیماری پارکینسون
 • پرستاری از بیمارآلزایمر
 • پرستاری از بیماران سکته ی مغزی
 • و...

وظایف پرستار سالمند ارزان قیمت

درحالت کلی پرستار سالمند وظایفی دارد که شما میتوانید با کم کردن آن پرستار سالمند ارزان قیمت استخدام کنید. این وظایف شامل:

 • جابه جا کردن سالمند وجلوگیری از زخم بستر
 • کنترل فشار خون، قند خون و...
 • حمام کردن سالمند
 • لگن گذاشتن سالمند
 • انجام دادم کارهای شخصی سالمند
 • آشپزی کردن
 • دادن وعده های غذایی مناسب
 • مصرف یه موقع دارو
 • تعویض سوند و پانسمان
 • دادن میان وعده به سالمند
 • تعویض پوشک
 • پرستاری از سالمند بیمار

وظایف پرستار سالمند ارزان قیمت

چگونه پرستار سالمند ارزان قیمت استخدام کنیم؟

همان طور که قبلا گفتیم یکی از بهترین روش ها برای استخدام پرستار ارزان قیمت، موسسه های پرستاری است. البته روش دیگری هم وجود دارد. شما میتوانید توسط دوست یا آشنا پرستار استخدام کنید اما ما به شما این راه را توصیه نمیکنیم زیرا در صورت هرگونه مشکل شما نمیتوانید از هیچ موسسه ی پرستاری  شکایت کنید. یکی از مزیت های استخدام پرستار ارزان قیمت از شرکت های پرستاری این است که شما در صورت هرگونه مشکل میتوانید با مشاوران آن موسسه تماس بگیرید تا برای شما یک پرستار با تجربه بفرستند.

هزینه  استخدام پرستار ارزان قیمت

شرایط جسمی سالمند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت پرستار سالمند در منزل دارد. در صورتی که سالمند شما سالم است و هیچ گونه بیماری ندارد سالمند شما نیاز به یک همدم سالمند دارد اما در غیر این صورت شما نیاز به یک پرستار با تجربه و آموزش دیده دارید که قیمت آن کمی گران تر از همدم سالمند است اما در حالت کلی نمیتوان قیمت مشخصی برای استخدام پرستار ارزان قیمت تعیین کرد. شما میتوانید برای استخدام با شرکت چتر فیروزه ای تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید