10 نکته ی مهم قبل از استخدام پرستار سالمند در منزل

۰۲۶۳۲۲۸۱۹۴۹ دفتر مرکزی
نکات مهم قبل از به خدمت گرفتن پرستار سالمند در منزل

شما باید نکاتی را قبل از استخدام پرستار سالمند بدانید  ما در این سایت 10 نکته ی کلید و نکات دیگر از جمله وظایف سالمند را برای شما گفته ایم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مهرآوران چتر فیروزه ای
مهرآوران چتر فیروزه ای

نکات مهم قبل از به خدمت گرفتن پرستار سالمند 

خدمت گرفت پرستار در منزل میتواند علاوه بر اینکه ما میتوانید به کار های شخصی خود برسیم از سالمند ما مراقبت و نگهداری میشود اما شما باید قبل از خدمت گرفتن پرستار سالمند در منزل نکاتی را رعایت کنید که ما در این سایت تمامی نکات و وظایف یک پرستار را برای شما میگوییم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

در حالت کلی نکاتی که شما باید قبل از استخدام پرستار بدانید شامل:

 • وظایف پرستار
 • بیماری های سالمند
 • 10 نکته ی کلیدی قبل از استخدام پرستار

تمامی این نکاتی که در بالا گفته شد نکات مهم و اساسی در هنگام گرفتن پرستار سالمند در منزل است که شما باید آن ها را بدانید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا برای شما هر کدام را توضیح دهیم.

10 نکته ی مهم قبل از استخدام پرستار سالمند در منزل

10 نکته ی مهم قبل از استخدام پرستار سالمند در منزل

دلایل زیادی را میتوان برای استخدام پرستار در منزل در نظر گرفت. مشغله ی کاری، نداشتن تجربه ی کافی، تنها بودن سالمند و.... از جمله دلایلی هستند که شما یا عزیزانتان نیاز به یک پرستار در خانه دارید حالا قبل استخدام این پرستار نکاتی دارد که عبارتند از:

 1. اولین نکته ی مهم که شما باید رعایت کنید استخدام پرستار از یک موسسه ی پرستاری معتبر و با سابقه است زیرا در صورت هرگونه مشکل شما میتوانید با شرکت پرستاری مورد نظر تماس بگیرد. شرکت چترفیروزه ای یکی شرکت های معتبر و با سابقه است که میتوانید برای به خدمت گرفتن پرستار با ما تماس بگیرد.
 2. تجربه و سابقه ی کاری پرستار بسیار مهم است بسیاری از سالمندان بیمار هستند برای همین نیاز به یک پرستار با تجربه دارند تا در صورت مشکل بتوانند اوضاع را کنترل کنند پس حتما در هنگام استخدام تجربه ی پرستار را بپرسید.
 3. بعضی از سالمندان وزن بالایی دارند برای همین شما باید قبل استخدام یک پرستاری که از نظر جسمی قوی هست را استخدام کنید که در زمان های نیاز بتواند سالمند را جابه جا کند.
 4. شما باید حتما قبل از استخدام پرستار قوانین شرکت مورد نظر را بخوانید تا از تک تک قانون های موسسه را بدانید یا میتوانید از مشاوران شرکت بپرسید.
 5. شرکت پرستاری موظف است در صورت هرگونه مشکل شما با پرستار یک پرستار جدید استخدام کند تا از سالمند شما مراقبت و نگهداری شود
 6. میتوانید برای کنترل اوضاع دوربین مدار بسته نصب کنید یکی از خدمات شرکت پرستار چتر فیروزه ای نصب دوربین مداربسته در محل زندگی شما است پس میتوانید در هنگام استخدام در قرار داد خود نصب  دوربین مدار بسته را ذکر کنید.
 7. حتما از شرکت مورد نظر بپرسید که از پرستار های خود مدارک هویتی، ضمانت های لازم و... را گرفته است یا نه. شرکت ما در هنگام استخدام پرستار سالمند از تمامی آن ها مدارک هویتی، ملکی و ضمانت نامه میخواهد در صورت عدم هرکدام از آن ها پرستار استخدام نمیشود پس شما میتوانید با خیال راحت از شرکت ما پرستار استخدام کنید.
 8. وظایف پرستار سالمند را حتما بدانید که در ادامه بیشتر راجب این موضوع میگوییم.
 9. اگر پرستار شما دچار بیماری است حتما قبل از استخدام به موسسه ی پرستاری بگویید تا برای شما پرستار با تجربه بفرستد.
 10. شرکتی را انتخاب کنید که پشتیبانی 24 ساعته داشته باشد تا در صورت مشکل با آن ها تماس بگیرد.

وظایف پرستار سالمند

وظایف پرستار سالمند

همان طور که در بالا گفتیم یکی از نکات کلیدی قبل از استخدام پرستار وظایف آن استو وظایف پرستار سالمند در منزل عبارتند از:

 • پرستار سالمند شبانه روزی 
 • انجام دادم امور منزل همچون نظافت خانه، پرکردن اوقات فراعت سالمند
 • همدم سالمند
 • آشپزی کردن
 • دادن وعده ی غذایی مناسب برای سالمند
 • ورزش کردن با سالمند
 • استحمام سالمند
 • سالمند پوشکی

بیماری های سالمند 

بسیاری از سالمندان دچار بیماری هستند و برای همین نیاز به مراقبت و نگهداری دارند. این بیماری ها شامل:

 • بیماری  آلزایمری
 • بیماری پارکینسون
 • بیماری سکته ی مغزی

بیماری هایی که در بالا به آن اشاره کریدم همگی نیاز به مراقبت و نگهداری دارند برای همین اگر سالمند شما دچار هرگونه بیماری است و شما نمیتوانید از آن مراقبت و نگهداری کنید میتوانید با شرکت ما تماس بگیرد تا یک پرستار سالمند نیمه وقت یا شبانه روزی استخدام کنید.

البته این نکته رو هم در نظر بگیرید که بسیاری از سالمندان دچاربیماری نیستند و فقط علاوه بر مراقبت نیاز به یک همدم دارند تا با آن صحبت کنند برای همین شما متیوانید برای استخدام همدم سالمند با شرکت ما تماس بگرید و با مشاوران ما سخت بگویید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید