پرستار سالمند در جهانشهر

۰۲۶۳۴۴۸۶۵۵۵ ساعت اداری

مراقبت و نگهداری از سالمند در جهانشهر کرج

پرستار سالمند به عنوان یکی از مهم ترین مراقبت ها در منزل است که خدماتی برای پاسخگویی به تمام نیاز های سالمندان ارائه میدهد تا این سالمندان با مشکلاتی مثل ناتوانی های جسمی ، بیماری های متنوع مثل آلزایمر و ... باقی زندگی خود را به راحتی و بدون سختی سپری کنند.

مراقبت و نگهداری از سالمند در جهانشهر کرج

پرستار سالمند ارزان در منطقه جهانشهر

از جمله خدمات منصفانه ما در مرکز چتر فیروزه ای  ، اعزام پرستار سالمند ارزان در جهاشنهر و سایر نقاط کرج میباشد که اگر شرایط زیر را دارید میتوانید از ما درخواست خدمات داشته باشید :

 • نیاز به مراقبت 24 ساعته
 • داشتن مشکلات حرکتی
 • سقوط (زمین خوردن) را تجربه کرده باشد
 • نیاز به مراقبت مکرر داشته باشد
 • تغییرات قابل توجهی در سلامتی و یا رفتار وی ایجاد شده باشد
 • در کار های روزمره مانند حمام کردن ، توالت ، غذا خوردن و حرکت به کمک نیاز داشته باشد
 • نتواند مصرف داروهای خود را مدیریت کند
 • نتواند به تنهای غذای مناسب رژیم غذایی خود را تهیه کند
 • برای خرید مواد غذایی نیاز به کمک داشته باشد و نتواند به تنهایی این کار را انجام دهد
 • علائم از دست دادن حافظه را داشته باشد ، مانند عدم توانایی در شناخت دوستان یا عزیزان
پرستار سالمند ارزان در منطقه جهانشهر

قیمت و حقوق پرستار سالمند در نواحی جهانشهر

قیمت ، هزینه ، حقوق و دستمزد پرستار سالمند در کرج طبق شرایط زیر محاسبه مشود :

 1. برای ۸ ساعت کاری ( در روز ) سالمند کاملا سالم و سلامت نگهداری و پرستاری از سالمند، آشپزی و امور منزل
 2. شبانه روزی ( تمام وقت ) سالمند سالم نگهداری و پرستاری از سالمند، آشپزی و امور منزل
 3. شبانه روزی (تمام وقت ) سالمند خانم کمک به تحرک – پوشکی یا لگنی انجام آشپزی و امور منزل سالمند، تعویض پوشک و یا گذاشتن لگن
 4. برای ۸ ساعت کاری ( در روز ) سالمند کمک به تحرک – پوشکی یا لگنی انجام آشپزی و امور منزل سالمند، تعویض پوشک و یا گذاشتن لگن

برای دریافت اطلاعات کامل ، آگاهی از قیمت ها و همچنین ثبت درخواست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت و حقوق پرستار سالمند در نواحی جهانشهر
استخدام پرستار سالمند آقا

استخدام پرستار سالمند آقا

اگر سالمند مردی دارید که ترجیح میدهید یک پرستار آقا و حرفه ای برای مراقبت و نگهداری و انجام امور استخدام کنید با ما در ارتباط باشید.

پرستار سالمند خانم

پرستار سالمند خانم

اگر سالمند خانمی دارید که نیازمند مراقبت و نگهداری توسط پرستار خانم میباشد تا هم امورات را انجام دهد و هم مانند خواهر یا دوستی در کنارش حضور داشته باشد ، میتوانید روی ما و پرستاران ما حساب کنید.

سوالات متداول در مورد پرستار سالمند

وظایف پرستار سالمند چیست؟


1 . رسیدگی به امور نظافتی و بهداشت شخصی فرد سالمند 2 . تهیه غذا و آشپزی به شکل بهداشتی و با رعایت پرهیزهای پزشکی 3 . نظارت وضعیت سلامت فرد سالمند (کنترل فشار خون، قند خون و موارد مشابه) 4 . رسیدگی به امور درمانی و مطمئن شدن از مصرف دارو ها به شکل مرتب و سر وقت 5 . رسیدگی به امور رفاهی و سرگرمی فرد سالمند ( حتی گردش در بیرون از منزل) 6 . انجام امور اداری و مالی سالمند (با اجازه کتبی و رعایت کامل مسائل حقوقی) 7 . ارائه مراقبت های خاص پزشکی در شرایط لازم

از کجا بدانیم که سالمندان به مراقبت نیاز دارند ؟


با افزایش سن، احتمال وقوع حوادث یا اتفاقات به طرز چشمگیری افزایش می یابد. اگر عزیز شما به تنهایی زندگی می کند، اما در صورت وقوع این مشکلات قادر به جستجو برای دریافت کمک پزشکی نیست، این یک علامت هشدار دهنده اصلی است که نشان می دهد او، نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

وظایف پرستار 24 ساعته در منزل شامل چه مواردی می باشد؟


برخی از سالمندان به دلیل عدم توانایی در انجام امورات خود نیاز به مراقب خصوصی سالمند شبانه روزی دارند. پرستارهای شبانه روزی سالمندان علاوه بر انجام امورات مراقبتی و نگهداری از سالمند به امورات خدماتی سالمند نیز می‌پردازند. از جمله این امورات می‌توان به انجام امورات منزل مانند نظافت منزل و انجام خرید برای منزل سالمند اشاره کرد. پرستار شبانه روزی سالمند همچنین وظیفه‌ی طبخ غذا برای سالمند را نیز بر عهده دارد.

چگونه می توان از پرستاران مرکز چتر فیروزه ای اطمینان خاطر به عمل آورد؟


اولین و مهم ترین نکته ای که می توان در ارتباط با قابل اطمینان بودن پرستاران چتر فیروزه ای گفت این مورد است که مدارک پرستاران در موسسه ی فوق بوده و می توان در این مورد کاملا اتمام حجت نمود. همچنین فارغ از موضوع مدارک پرستاران باید بگوییم شرکت خدماتی شکوفایی دارای سابقه ی بسیار درخشان در این زمینه در بلند مدت خود می تواند به عنوان یک دلیل بزرگ در اعتماد به پرسنل این مجموعه تلقی گردد.

امکان تعویض پرستاران شرکت خدماتی شکوفایی در صورت عدم رضایت از آنان وجود خواهد داشت؟


در صورتی که مراجعه کنندگان از پرستاری که برای رفع نیاز آنان به محل اعزام گشته است رضایت کافی نداشته باشند می توانند به تعداد 3 بار درخواست نمایند تا در کم ترین زمان ممکن پرستار دیگری را برای انجام کارهایشان اعزام نمایند.

عقد قرارداد چگونه انجام میشود؟


برای عقد قرارداد با مرکز ما الزامی است که ابتدا افراد رضایت خود را از پرستار اعزامی به محلشان را به شرکت اعلام نمایند تا بتوان با دال بر این موضوع اقدام به عقد قرارداد نمود. در قرارداد مربوطه زمان آغاز به کار و همچنین زمان پایان انجام کار درج شده است. علاوه بر موارد فوق می بایست در قرارداد ذکر شده مشخصات مراجعه کننده و همچنین عزیزی که می بایست از آن مراقبت به عمل بیاید درج گردد. مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که در این قرارداد خدمات و وظایفی که این موسسه می بایست به آن ها عمل نماید وجود دارد و می توان آن را به صورت کامل مورد بررسی قرار داد.

تماس بگیرید